MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dragonius » 09.01.2017, 22:21 hod.

@Kisuvka: Gratuluji! :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Crec » 09.01.2017, 23:06 hod.

Dneska byl Pindl nějak slabší, asi jsem už moc zmlsaný :D no alespoň padl natalyas suwayyah, díky němuž jsem zkompletoval set :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od ZOMB » 10.01.2017, 00:21 hod.

Vím, takový můj rest... body už jsem doplnil ;)

Jinak s hammerem plánuju chodit ještě nějakou dobu Mepha a pak se přemístit do CS...

btw dneska ještě překvapil Nightwing :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Jimmi » 10.01.2017, 02:30 hod.

Takze sa mi konecne podarilo prepracovat na hell. SIel som cely cas Players 8 a nevypinal ani na bosov....
Kostier mam dost a som s nimi spokojny:)

Otazka na harcovnikov...odporucate vypnut players 8 ked idem na hell? Nepametam si to ako to bolo ked osm to hraval:) Nechcel by som aby ma nieco skolilo hend za kempom...to by ma asi drblo:)
EDIT:level som tusim 72 alebo 73

A nepada mi vlastne nic..mef diablo a baal mi nedali nic..co je dost ubohe..asi poreto ze ich moji skeletoni rapovali bez hanby.

...a skore upravim zajtra..

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 10.01.2017, 07:05 hod.

GL všem k tak krásným dropům :) Já teď chodím NM Mepha, dokud z něj něco padá, a střídavě popojíždím dál jak to jde... :wave:
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 10.01.2017, 08:41 hod.

ZOMB --- parádička, namaluj mi taky jednu pro Amu :-))) GZ

Slw: ...jestli jsi se nemodlil, tak jsi asi žid a nevíš o tom. Mně ten Lacerator apod. padá furt, kromě Throwera.. CG

Jimmi + Mia GL, nebojte, stále jsem za Vámi - tzn. v patách :evil:
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 08:54 hod.

Já včera vybil kulervoucí 2 body a to sem hrál celkem dlouho >:D Pul nikde ohm ist taky :D ted sem dodělal všecky q v A3 a po cestě k mefovi nasbíral tak 15 bodů :green: s dollskama byla zábava hlavně fana+ extrastrong :love: Spawnul se mi UD sic 75 % výbavy pořád s NM tak sem nasadil nějaký bacadlo co má PMH a stejně se ten zmetek jak sem ho (a to sem meč neswitchoval a sem tam ho plesknul přes záda :ble: ) dostal na půlku šel pro merce +flašky healnul tak sem to vzdal :oops: GL HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 10:13 hod.

@Jimmi: Na p8 se vykasli, to je na expy a ne na MF...Jed na p1, max na p3

Jinak ja jsem na tom stejne jako tady kolega ficak, uz jsem se dohrabnul do Hell (zase :lol: ), ale ten Wind potrebuje dost specificky vybaveni, aby to bylo v pohode, a to ja zetim nemam..

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 10.01.2017, 10:13 hod.

Jimmi píše:
Otazka na harcovnikov...odporucate vypnut players 8 ked idem na hell? Nepametam si to ako to bolo ked osm to hraval:) Nechcel by som aby ma nieco skolilo hend za kempom...to by ma asi drblo:)
Rád bych poradil, ale s tímto buildem moc zkušeností nemám, nicméně v obecné rovině bych poradil tak, že hrát s players 8 na hellu s lvl 73 a s prakticky žádnou výbavou je jízdenka na burial grounds, ale ne za splněním Q, ale k tomu si tam poležet 8-)

Začal bych na p1 a pokud ti to případne lehké, přidal bych si. Otázka je, kam chodit farmit, nevýhoda tvého buildu je, že pro tebe nejsou žádný rychlý farmicí nájezdy, potřebuješ nějaký čas udělat si armádu, no takže si to chce vytipovat nějaké lokace, kde se ti dobře hraje, udělat si nějaký "farming route" klidně na 10-15minut a to furt lítat dokola. Až se posilníš a dojedeš hell, určitě bych tě viděl v cílové lokaci na kravkách, kde si akorát po cestě pro nohu nadělaš army a v kravíně spustíš peklo :)


Jinak MightyHammer včera složil dva spirity a tak si jako pán nakráčel do durance(nm), pul hodiny jsem hledal kloudnou mapu k mephovi, což se zadařilo a pomocí stafky s teleportem na switchi sem u něj stejně rychle jako sorca a zcela bezpečně. Před začátkem farmy na něm jsem měl 46 bodů, po hodině jsem se zastavil na skore 17. Ne, není to překlep. Rekordní farmící hodinka na mephovi se skore minus 29 :D Abych to vysvětlil, Plugy mi hodilo nějakou divnou hlašku (~cannot create existing file~) hra se sekla. skocim do W. odkliknu hlášku, okno s D se zavřelo. No po opětovném skočení do hry byla moje truhla mimo první záložku prázdná. RIPovi se to stalo také a informoval zde o tom, tak bych tímto rád upozornil na možnou ztrátu kompletně všeho co máte v truhle, silně doporučuju dělat si zálohy raději. Já toho moc neměl, nejvíc mě mrzí gemy, runy a bile itemy co jsem měl nastřádané, ale stát se mi to po 100-200 hodinách hry v turnaji, nedejbože při skládání grálu, asi bych uvažoval o rozbití notebooku palkou nebo skoku z okna :lol:

ZOMB: JJ, CSsko je ultimátní lokace, ale přece jenom je to hodně těžké a musím říct, že mě na ní dost štve, že všichni tři superunikati i diablo nehážou TC87 věci, což mě od toho odrazuje...:(

Jestli se do toho bodu dostanu, uvažuju o city of damned + river of flame zakončené killem Hephasta jako cca runu na 5minut. Myslím, že ZOD by mi dal :D :P

Ještě Treshsocket by byl snadnej cíl, ale zase tam nejsou ty TC87 itemy :(

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Jimmi » 10.01.2017, 11:07 hod.

ANTABUS: vdaka za info...vobec si nepametam aka bola obtiaznost hell na vyzsich players...ale asi to skusim pekne od p1 ako vravis.
Nechal som si nesplneny quest s nihtalakom v NM a tam by som asi vedel popripade dofarmit nejake veci.

SOm rozmyslal ze hento je zaujemava loakcia premna.....lebo ja zakuzlim 10 skeletonov z tych magorov co tam lezia na zemi akoze mrtvi:)
Cize prakticky bez boja a s narobenou armadou mozem ist nalaozit pindovi:)

..inak fakt netusim ako pojdem na hell tie tunely cervie a k summonerovi v act 2...to si asi vytrham vlasy:)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 11:25 hod.

Antabus právě že ti tři unikati ze sealu seis infector a bubák 87 dávají diablo má myslím max 78.
@Jimmy kup si stafku s teleportem a projdeš to o dost líp nejlepší je na to atma(ta až od nm) bo ormus.
@rip holt windy tvrdý chleba má :green: ale ten bodovej hurikán teprve přijde ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od ZOMB » 10.01.2017, 11:37 hod.

Antabus: Je to tam o držku, ale Hephasto je podle mě teda o držku víc :D
Je fakt, že ti superunikáti a Diablo nemůžou dropnout všechno, ale ostatní monstra tam ano. Třeba tě navnadí tohle :love:
Dropnuto dnes ráno po cca 50 runů Mepha, kdy jsem si řekl, že si na odreagování dám jeden run CS :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 10.01.2017, 11:41 hod.

dawemorraless píše:Antabus právě že ti tři unikati ze sealu seis infector a bubák 87 dávají diablo má myslím max 78.
ještě sem to ověřoval, ale je totak, ti superunikati v CS max tc84 a to ještě dost blbě. Diablo to samý. Ale je to lokace 85, takže nahodní bossové/champové zde mužou dropnout vše.

ZOMB: gratulace jak hrom, krása!

EDIT: ještě opravím sám sebe, Thresh Socket muže dropovat TC87 itemy, ale má nižší mlvl(84), který nestačí na cca 20unikatů a facety:( (vs. pindl, co nedropne jen 3 unikaty - arach, tyrael, azurewrath)
Naposledy upravil(a) Antabus dne 10.01.2017, 12:53 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 12:49 hod.

@Jimmi: Psal jsem Ti prakticky to samy a me nepodekujes? :lol: Teraz vazne, chod max na p1, ty kostry budou delat houby dmg, tenhle build neni o kostrach, ty delaji jen ten zivy stit, ale o mercovi....Takze mu dej do pracek to nejlepsi co mas, a jede se...Dawe Ti poradil vyborne, kup si hul u Ormuse ve 3. actu, co ma charges teleportu, bez toho tu svou armadu ukocirujes tezko...Je to drahy na opravy, ale myslim, ze Tvuj build ji uzije uplne vsude...Kdyby byla Enigma, tak je to jiny kafe ;)

Byt Tebou, tak udelam, cos psal, tedy zajdu v A5 naboosti armadu pred Pindlem, pak to tele pomoci hulky k nemu do boudy, Pindle kill, pak presun do nejake area lokace, ja osobne bych Ti doporucoval Pit v A1, jen bacha na ty lucistnice...Vybehej si tam slusnou primou mapu s co nejvic bosspacky po ceste, armadu konsoliduj pomoci teleportu z hulky a jede se ;)

GL

Edit: A pro vsechny uzivatele Plugy, venujte zvysenou pozornost Antabovu postu na teto strane, je opravdu REALNA moznost, ze prijdete o vsechyn veci, takze ZALOHOVAT, ZALOHOVAT, ZALOHOVAT !!!

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 13:03 hod.

Antabus tak jen 78 ale já měl za to že můžou 87 pač sem kdysi cucel na kohosi a po zabití infectora mu padlo sacred armor.
Do CS se chystám večer modlím se za pul z kovarny :green: jinak Zombe peknej úlovek koukám že se ti daří partaku tož ať to vydrží :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 10.01.2017, 13:20 hod.

Chlapci, jak hrajete tu cold bowu? čistě cold, nebo se špetkou bodů do fire? Dostal jsem se na hell a tady končím, merc s valkou nedají jediného zombíka >:'(

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 13:30 hod.

Pure cold asi by to chtělo poexpit na nm valka s mercem by to měli dávat v klidu na p1 v prvním aktu. Bo si kup stavku s teleportem a porti to rovnou do mauzolea tam je vse lightning imune a žádný ranged.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 10.01.2017, 14:07 hod.

dawe, já to proběhnu, to není problém, vše co není imune dám na pár šipek, kemp s faleny sundám do tří vteřin celý :) ale jedinou imuní potvoru valka ani merc nesundají, asi špatný equip na mercovi ..

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 14:40 hod.

Tak upraveno score, zatim je to bida :(

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 10.01.2017, 14:47 hod.

Abuzus píše: Slw: ...jestli jsi se nemodlil, tak jsi asi žid a nevíš o tom. Mně ten Lacerator apod. padá furt, kromě Throwera.. CG
něco na to bude :green: btw první SoJ po asi cca 10ti letech dropl v Arcane :wave:
jinak k těm zálohám - jakmile opustím hru, tak okamžitě sypu soubory do dropboxu...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“