MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dragonius » 15.01.2016, 08:04 hod.

@DD: To mas pravdu, ale ja chtel run/walk a IAS a 25% na normal nesezenu. Ted Rogue jeji CA strili mnohem rychleji. Ted na NM budu gamblit luky, taky na to setrim celou dobu :)

@Abuzus: Dobre ty ;)

EDIT: Duriel mrtev, na p8 nedelal problem, zameril se vzdy na Valkyriu. Padlo vse rare a jeden unikat a to Frostburn.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.01.2016, 13:05 hod.

Abuzus: Slušnej drop si představuju krapet jinak :D Dyť to byly samý normal sr*čky, který okamžitě putovaly do truhly :D Jo kdyby padl Gothic Bow, to by byla jiná :) Na druhou stranu...na to, že jsem do něj střílel půl večera, můžu být vůbec rád, že aspoň něco dal :D

dawemorraless: Tebe se ty runy pěkně drží :)

Dragonius: Ono taky záleží, v jakým luku těch 25% IASu je, protože není luk jako luk. Některý jsou už od základu lemry líný :D Já třeba když gambluju, tak pouze Hunter's Bow nebo Composite Bow. Jsou to nejrychlejší luky na všech svých úrovních [-10]. Upgrade na exceptional stojí jenom Ort + Amn, což je zadarmo, takže je jedno, že z gamblu vytáhneš luk třeba s dmg 8-20, důležitá je co nejvyšší enhanced damage. Ještě lepší pak je, když umí luk nahazovat Amplifu. Ideálně abys ju měl ty i Rogue. Což je další důvod navíc používat Desert merca...amplifu rozhazuje rychleji :)

EDIT: Ještě má smysl gamblovat Long War Bow [10], ale jen za předpokladu, že už máš někde na sobě nějakej zdroj IASu. Tento luk se dá vytáhnout až na Hydra Bow, což je nejvyšší základní dmg. Když by měl nějakej krutej enchant...řekněme 200%+, tak by to mohl být solidní odpalovač :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Abuzus » 15.01.2016, 18:17 hod.

HO, HOÓÓÓ - návštěva v AT :wave:
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 15.01.2016, 18:42 hod.

Tak to me mrzi, Abu :(

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dragonius » 15.01.2016, 19:03 hod.

@Abuzus: Vidim "HO, HOOOO" a rikam si, to bude nejaky pekny drop a ono tohle... Skoda! Koho dal?

@DD: Diky ta rady a tipy :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Tomovous » 15.01.2016, 19:35 hod.

@Abuzus @ Dragonius - přesně to jsem si myslel taky. Napadl mě uniq sacred armor :love: RIP kámo, ale pořád máš ještě 3/4 turnaje před sebou, to ještě popadá věcí :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 15.01.2016, 19:36 hod.

To nééé. DOufam že to nevzdáváš. Co zkusit něco jiného? Třeba tu chargedzon?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Lemurman » 15.01.2016, 23:58 hod.

Tak sem dodělal čtvrtej akt a aktualizoval sem si skóre (25). Už mám taky level 30 a tím pádem i Fury (ale o moc lepší to není :{ ). Každopádně bych se ale chtěl zeptat na 2 věci:
1. Nevíte o nějakej levnej a dobrej věcech pro Werewolfa? Zatím hraju jen s tím co dropne (a moc toho nepadá :) ) a v plánu mám jen Insight a Rhyme.
2. Používám Runic Hunter na runový slova a u některejch mi to píše "Not Active Yet" a ukazuje mi slova, který nikde nemůžu najít (třeba Amity), nevíte někdo, co to je?
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od ZOMB » 16.01.2016, 00:46 hod.

Abuzus: RIP...

Jinak já si dal dneska LK den... 500 runů, to dá člověku zabrat :D
Začalo to fází "to je nuda... ani nic nepadá", pokračovalo to fází "s takovou mi z toho za chvíli jebne" a nyní jsem ve fázi "už mi jeblo", už to je úplně automatické. Až do cca 225. runu nic nepadlo, když najednou Gul. Cca 425. run další Gul, a cca 500. run Ohm. Takže můj plán do tohoto turnaje - totiž dropnou něco víc než Ist se rovnou třikrát naplnil 8-)
V LK ještě chvíli zkejsnu, chtěl bych Vex na Death, ale však to znáte... run není nikdy dost :D

btw dawe: chtěl bys, chtěl bys? :D

edit: Už bych se možná mohl podívat na tu pondělní zkoušku :green:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 16.01.2016, 10:23 hod.

Rip....Zomb to all skills se mi nějak vyhýbají :{ mě se krom té haluze na p1 nic zajímavého nezadařilo. S tím infi mi to moc nejde šecko sice padá rychle ale já taky :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od ZOMB » 16.01.2016, 10:59 hod.

dawe: Infi dej mercovi a sám si vezmi nějaké hezké drápky (pokud to tak ještě nemáš). Nějaké drápky seženeš u Anyi v 5. aktu velice rychle (jen choď portálem tam a zpátky, nebo vždy cestou k Pindlovi se koukni, co má v nabídce). Jinak se můžeš inspirovat tady:
;)

Já si dal dalších 100 runů. Uvařil jsem si Harmony a cca 560. run Mal

..a teď už se jdu fakt učit na zkoušku :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Welwet » 16.01.2016, 12:35 hod.

ten člověk a tyhle videa je hroznej, zrovna tohohle nesnáším, hraje něco čemu nerozumí, má tam vše na max dmg, ještě jde vidět že cheatlé a když to potom předvádí vypadá to že ten char ani v životě nehrál..od tohole videa a jeho dalších ruce pryč :wave:

ehm RIP DD, a všem..nějak se v tom přestávám orientovat, po dlouhé době jsem k tomu sednul, původně jsem hrál Strafe amu, ale za poslední rok jsem hrál už asi 3, takže mě ten class, i když ho mám rád, začíná dost unavovat, proto jsem se předělal na Bonemancera,

a zatím to jde, charsi se přemohla a dala
Obrázek

duriel to taky trošku poladil..
Obrázek

jen circlet stál za prd, ale stejně, tohle člověk moc často nevidí :lol:

Lemurman: v začátku doporučuju zkusit savage weapons v kostce :http://www.diablofans.cz/diablo2lod/horadric-cube.html
a potom se mrkni na http://www.diablofans.cz/diablo2lod/ind ... t=Programy a stáhni RuneWordWizard, najdeš tam všechny aktuální RW ...

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Lemurman » 16.01.2016, 12:56 hod.

Díky Welwete, kouknu se na to. Kouknu se, na co budu mít materiál a když tak párkrát zabiju Mefa, mám k němu pěknou mapu :)
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 16.01.2016, 15:07 hod.

Dnes jsem dokoncil Acty 2-4 Normal, na lvl 28, coz je pro me nezvykle, a taky pekne vo hubu, Duriel me malem jednou sejmul, Diablo malem 2x :roll: Mel jsem ale kliku, jeden z Councilu pred Mephem mi dal AMN, takze jsem mel i CB, coz na ty p3 v pohode stacilo...Jde se levelovat do A5

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 16.01.2016, 15:25 hod.

Zomb napadlo mě že infi hodim mercovi..ale bohužel sem to prsknul do 1 4socket styche co sem našel hodně by šel s dmg dolu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 16.01.2016, 17:03 hod.

Já už jsem z toho na prášky. Andy Hell jsem šel snad už 300x. Shako nic, Frostburny nic :( Šel jsem asi i 70x AT a taky houby, kromě boneheweu kterej už jsem měl.

EDIT: Jo a klona jsem měl al nedokázal jsem ho zabít, ach jo.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Fraxinus » 16.01.2016, 18:52 hod.

Dlouho jsem se tu neobjevil a ani moc nehrál....ale to teď hodlám napravit.
RIPy mě mrzí, ale hodně štěstí s novými postavami.
Snad do konce víkendu budu aspoň na NM, aby se za mě nemusel můj turnajový parťák stydět. ;)

Javurek: zkus šenka/eldriče/threše/pindla.

ZOMB: Dej si chlape do pořádku tu svou stránku. Už mě nebaví ty hlášky antiviráku, blokující tvůj podpis....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 16.01.2016, 18:59 hod.

To mi shako spíš da meph a andy, tam je daleko větší šance, jen mam prostě smůlu. Ale naštval jsem se a přesídlil jsem k Mephistovi Hell. Sice je to o něco nebezpečnější, ale docela to dávám v poho.

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Tomovous » 16.01.2016, 19:12 hod.

RIP všem zesnulým a GL s novými postavami, nějak se tu rozlézá smrtka :{ naštěstí stále máme před sebou 3/4 turnaje :wave: Musím zaťukat, páč stále žiju, i když párkrát bylo namále. Než jsem se odvážil na Hell, tak to taky trvalo - povedla se mi elegantně nafarmit výbava na merce :D, udělat nějaké bodíky a namlsat se nenaplněnou představou o SoJ (byl to Manald, holomek :) Teď už jsem tam a zaparkoval jsem u Countess a v Pitu, který bude asi mojí hlavní oblastí - zatím p3 na pohodu, dropy skoro žádné, ale ono to přijde :wave:

Až mě to přestane bavit, vydám se do LK, abych zjistil, jestli tam Dawe nechal taky něco pro mě 8-)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od ZOMB » 16.01.2016, 20:01 hod.

Fraxi: Už je to v pohodě?

Javurek: Hlavně opatrně... moc ti fandím ;)

Tomovous: Já po něm sbírám v LK zbytky... nevím nevím, jestli tam i po mně něco zbude :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“