MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2015, 17:48 hod.

Další litr za mnou (celkem 7000). Získal jsem: Ogre Gauntlets, Winged Harpoon a 1x skiller. Celkem to dělá...

Berserker Axe
Bloodlord Skull
Colossus Blade
Legend Spike
Ogre Gauntlets
Thunder Maul
Winged Harpoon

Corona
2x Diadem
Sacred Armor
Scissors Suwayyah

Ist
4x skiller

V poslední stovce runů padla Nightwing's Veil (10% cold) a Ravenlore...z toho zajímavějšího.

RIP: Já mám momentálně 855 bodů, takže budu rád, když to vytáhnu na 900. To by muselo padnout něco über, abych se ti víc přiblížil. Ještě jsem ale nekoukal po TC3. Tam mám pár bodů ulitých :) No uvidíme...

Menší info pro všechny ostatní...Zítra v 20:00 zmáčknu v bodovacím topicu F5 a budu pracovat s výsledky, které tam jsou, tak na to myslete, pokud ještě někdo hodláte na poslední chvíli něco runovat.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 12.12.2015, 18:13 hod.

Ja uz jsem taky aktualizoval a to je temer konecne, jelikoz se k tomu uz nedostanu.
Z dropu me tesi Shako a pak Kira's Guardin, ktery chci dat Strafce.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2015, 22:08 hod.

Dragonius: Co se týče helmy na Strafezon, tak záleží, co ti chybí. Pokud MF, tak Shako...pokud rezy, tak třeba tu Kiru a pokud dmg, tak sehnat nějakou 3 soc čepicu a narvat do ní 40% ED jewely :)

Jinak jak čtu vaše pozitivní reakce na příští turnaj, tak to na mě začíná celkem působit. A to tak, že bych ho nejradši odstartoval už v pondělí :green:

Info pro RIPa...momentální bodovej stav mám 869 :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 12.12.2015, 23:29 hod.

@DD: Ja ani nevim, jestli chci mit Strafku na MF a kdyz ano, tak urco Shako :) Ale premyslel jsem do Kira dat runu Um, at ty rezy jooo zvysim. Kdyz jsme u tech 40% ED jewel, jsou od nejakeho levelu?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 12.12.2015, 23:40 hod.

Odstartuj :) a dal bych ho delší trochu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2015, 23:40 hod.

Na 31% - 40% Enhanced Damage jewel je potřeba, aby měl minimálně ilvl 66+, což začne padat od WSK lvl 2 (NM) a dál.

Javurek: Já to právě nechtěl dávat přes Vánoční svátky, protože jsem si říkal, že každej bude dělat cokoliv jinýho, jen ne sedět u pc, ale možná se pletu :)
Záleží na vás, jestli to chcete až od poloviny ledna nebo třeba kolem Vánoc.
Natáhnout se to dá klidně na 2 měsíce, což by bylo "jen" o 15 dní dýl, jak tento a předchozí turnaje.

RIP: 870 bodů :D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 13.12.2015, 00:11 hod.

@DD: Dekuji.

Jinak ja turnaj urcite beru, ale rozhodne ne ted. Ja k D2 sednu nejdriv tak po navsteve K+M+B :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Marast » 13.12.2015, 02:43 hod.

Tak jsem si ten turnaj na jeho sklonku nakonec procetl od zacatku az do konce Miso. :wave:
Takovehle cteni bylo vice nez zajimave, protoze si tam clovek muze uzit tech zvratu a ze jich par bylo.
Honza zase prokazal, ze je to pan hrac, protoze pri svym vytizeni dokaze porazit cely pole podstatnym rozdilem. Kloboucek dolu pane R.I.P. ;)
Demonek prozmenu neustale prokazuje svuj ohromny herni potencial, ale ocividne byl trochu z formy. No dalsi zapas bych ho nechal jenom na lavicce. :lol: Aspon si kluk usata uvedomi, ze ma priste vic zabrat. >:D
To Welwet pro me stabilne predstavuje sprintera behajiciho dlouhy trate. Ten napali zacatek, aby na te trati "umrel" 200 metru pred cilem. Tu se mu rozpadnou boty (rozumej rozsype PC), tu mu tzv. skytne pumpa a propali se kotel (RIP Chaos Sanctuary). ;)
Secondface se jevil na zacatku hodne slibne, ale pak uplne vyhasl, coz je teda z meho pohledu velka skoda. Ten s tim mohl zamichat pekne. 8-)
Slayer si sel pro zmenu jen tak "rekreacne zasportovat" a ona by z toho byla i placka. Tam to stacilo naservirovat ten kolac na vic kusu a mohlo to byt dalsimi straveno. :D
Ostatni ucastnici turnaje tak nejak na me pusobili, jako by z ruznych duvodu nechteli byt konkurenceschopni, coz ja ale samozrejme velmi dobre dokazu pochopit. Opovazte se tedy po me za toto vyjadreni zacit hazet rajcata panove a damy. >:D

Co se moji pripadne ucasti v nejakem z nasledujicich turnaju tyce, tak neni vyloucena. Bude jen zalezet, jestli pro me budou necim zajimave. Demonovi jsem se k tomu vyjadril zcela jasne. :wave: Padlo tu sice par zajimavych navrhu, ale ten co se tu rysuje jako nejpravdepodobnejsi je pro mne absolutne nezajimavy. Spise to na me trochu pusobi jako snaha si honit triko na ukor ostatnich. Kazdopadne kdyz to bude vsechny zucastne bavit, tak nebudu mit problem poprat vsem prijemnou zabavu. ;) Nebudu ale predbihat. Treba se najde prostor pro nejakou plodnou diskusi, ktera ve vysledku potesi vsechny zucastnene. :idea: :?:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.12.2015, 03:01 hod.

Marast: Já si to myslel, že to tu čteš úplně celý :) Co se týče mého potencionálu a formy...nezapomeň, že turnaj ještě není u konce :) Můj finiš ještě může RIPa lehce zaskočit. Pamatuju, jak jsem v minulém turnaji byl po každé aktualizaci +/- 100 bodů za Flammem a nakonec mi první flek utekl tuším o pouhé 4 body. Při tom celkovém počtu bodů to bylo jak když flusneš do moře :D
Co se týče následujícího turnaje...Nemám zapotřebí před někým házet machra. Naopak. Jsem pokaždé rád, když někomu padne něco kulervoucího :) Svým způsobem to není hračka dát dohromady takovej turnaj, kterej by sedl většině a bavil je. Jelikož tu ale spousta z nás kompletuje grál, tak MF turnaj je více méně taková jistota. Těch 1000+ příspěvků za 1,5 měsíce myslím mluví samo za sebe :) Ale jinak nemám problém se v budoucnu účastnit jakékoliv divočiny. Když to vemu kolem a kolem, tak s pár lidma jsem se účastnil všeho, co se tu konalo.

Abych Honzovi lehce zabrnkal na nervy, tak jsem teď nějaký 3 hodiny běhal jak pako Cow Kinga a nabral na něm nějakých 40 bodů, takže to momentálně dělá 887 bodů. Už mi toho ale moc dát nemůže, takže asi návrat k Pindlovi. Ten pokud nehodí aspoň 2-3 hustý itemy, tak se můžu jít klouzat.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 13.12.2015, 06:42 hod.

@Deamon: Supr finis, budiz Ti prano ;) Jako za vytrvalost v turnajich a jejich poradani bych Ti uprimne ten prvni flek pral ;) Ja uz toho moc nenabeham, dneska jsem mel celkem nedobrou nocni, takze jdu chrnet, a odpoledne musim hlavne zaktualizovat vysledky, a to bude asi vsechno...

Co se tyce poradani turnaju, tak presne vim, o cem je rec, proste vsem se zavdecit neda...Ja chapu obe stanoviska, ale sladit to dohromady je obcas nadlidsky ukol...

@Mara: Tak jak vidis, jeste neni dobojovano a muze se to jeste dost zmenit, takze si pockej na vecerni vysledek...Tenhle turnaj byl rozhodne uspech, a to nemluvim o dropech, ale o ucasti lidi a cvrkotu tady na foru, je to supr oziveni...Uvidime, co bude priste ;)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Mia » 13.12.2015, 09:40 hod.

To neni o tom, že bych nechtěla být konkurenceschopná, ale prostě diablo nemám v oku, takže nad všim dlouho přemejšlim a všechno si musim načíst a pak si to stejně nepamatuju :D ale baví mě to i takhle pomalu a je mi ctí že mě chcete do turnaje, i když jsem jen do počtu....

S dalším turnajem to vidím nejdřív od půlky ledna, lépe až od února....
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 13.12.2015, 14:12 hod.

Já konkurenceschopný nejsem, to přiznávám, ale určitě jsem bodově v top 5-7, ale jsem děsně líný to vypisovat, výsledky jsem měnil já nevím, měsíc zpátky? :OXO

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 13.12.2015, 14:29 hod.

Timto pro me turnaj konci, trochu predcasne, ale v pul sesty zase mazu do hokny a jeste je potreba pobochat par veci...

Musim rict, ze jak jsem od tohoto turnaje nic neocekaval - tedy od sebe a od sveho Druida - tak nakonec musim byt maximalne spokojeny, daleko jsem prekrocil to, co jsem si predsevzal, a at uz to dopadne celkove tak ci onak, byl to pro me nejlepsi turnaj tady na foru...Takze velke diky Deamonovi za jeho poradani, za to, ze me nakonec presvedcil k ucasti a i za to pratelske soutezeni, a za to chci podekovat samozrejme i Vam vsem ostatnim ;) Turnaje jsou pro me skvele oziveni, a je neuveritelny, ze po 15 letech od vydani hry je tady takhle skvela komunita ;)

Co se tyce dropu, tak asi vite, jak na tom jsem, jen pro pripomenuti, nasel jsem JAH, BER, SUR, SUR, OHM, VEX, 5x GUL, 2x IST a 2x MAL, pricemz JAH byla posledni runou, kterou jsem nikdy nenasel, takze kruh se da se rict uzavrel...Co se tyce RWs, tak jsem postavil Enigmu, CtA, HoTO a Sanctuary pro meho Druidika, samozrejme i nejake ty levnejsi...Navic mam ted i runy na nahrazeni ztracene Infinity, takze jsem tam, kde jsem byl pred dvema mesici pred ztratou techto itemu, a lip, takze pro me supr...

Nasel jsem spoustu unikatu a setu, bohuzel nepadl zadny item kalibru Mang songu nebo Deaths fathomu, presto musim byt i tady maximalne spokojeny, padl unikatni Ward a facet Venom (posledni, co mi chybel), oba grailery, takze celkem v turnaji spolu s JAH byly tri...

Pokud bych mel neco dal vyzdvihnout, tak bizuterii, 3x SoJ, 2x BKWB a 2x Tals amulet mluvi za sebe ;)

Ted co se tyce Windyho jako takoveho - zacatek opruz, pote me velmi mile prekvapil, a ackoliv na poli dmg to neni zadna hitparada, a Tornada si delaji, co chteji (nejvetsi minus z meho pohledu), tak je to velky drzak, nakonec diky maxlemu Hurricane, Tornadu, Cyclone armoru a Twisteru, a temer maxlemu Oakovi to byla celkem prochazka ruzovou zahradou, tedy na p1 :lol: Na vyssi pocet hracu se obavam ten Druid moc nehodi, takze rozhodne ne adept na 99ku, tedy pokud u toho nechcete zesilet :lol:

Co bylo rozhodujici pro celkovy uspech, bylo angazovani Barbarskeho merce namisto tradicniho zoldaka z A2, preci jen jsem potreboval zdroj Decrepify co nejdrive, a k tomu uzasne pomohlo kombo Lawbringer + Treachery, spolu s Guillaumes helmou supr merc...Navic, a to je dulezite, pres svuj agresivni postoj k monstrum umiral jen minimalne, samozrejme pomohlo BO a Oak, ale i pred tim jel moc pekne a z meho pohledu je v prezivani daleko lepis nez merc z A2...

Jestli bych mel jeste nekoho vyzvednout, tak urcite medu :lol: ten se neskutecne obetoval a zarval vickrat, nez si lze zapamatovat, obetovani se hodne paladina ;)

Na zaver to nejdulezitejsi - predturnajovy cil splnen, muj prvni Druidsky Guardian po vsech tech letech :lol: Ted uz mi nechybi zadny char, takze uz se nemuzu stat tercem zadnych vtipku :lol: ;)

Jeste jednou diky vsem, GL a zase u dalsiho turnaje ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.12.2015, 16:21 hod.

RIP: Pěkně sepsaný :) Pokud mě a tebe ještě někdo nepředběhne, tak nejspíš s jistotou můžu říct, že jsi vyhrál. Doháněl jsem co se dalo, ale pozdě. Mladá totiž dofrčí dom a tím pro mě dnešní hraní končí. Nakonec jsem to vytáhl na 907 bodů. Takže CG k vítězství ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Abuzus » 13.12.2015, 16:21 hod.

RIP: ...hodně slušná práce, CONGR!!!

lvl up 85, Celkem 273b, proveden update. Jsem nějak zacementovanej, zkusím update žoldáka ala RIP :-)
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 13.12.2015, 16:29 hod.

@Deamon: Diky, peknej finish ;) Pokud by Slayer postoval vysledky prubezne, mohlo to byt zajimavejsi a bodove lepsi...Tak jako tak si myslim, ze je odmeneny az dost :lol: ;)

@Abu: Dik ;) Rozhodne to udelej, budes prekvapenej, jak levne a efektivni kombo to je ;)

Edit: Jo, abych nezapomnel, uz mam v hlave plan a vybranou postavu na dalsi MF turnaj, ale do startu si to necham pro sebe, nechte se prekvapit, ale pujdu na blizko ;)

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 13.12.2015, 17:27 hod.

Tak jako pro všechny i pro mě turnaj dnešním dnem končí.S Throwerem celkem spokojenost,protože sem ani nic nečekal :D Za zmínku z dropů stoji asi jenom Windforce a složený Duress,u run je to slabota,nej nej byla pouze Gul. Tabulka aktualizována a tešim se na dalši turnaj sváma. :wave:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Obter!vr » 13.12.2015, 17:44 hod.

Tak jsem i já aktualizoval skóre...ještě jsem trochu hrál a něco málo našel (zmíním hlavně 2 barbarian helmy) a s body se to má asi takhle: 717 s čímž jsem nadmíru spokojený. Ke konci už jsem neměl moc náladu a min týden ani čas na hraní :) Takže gratuluju všem, kteří dosáhli toho, co chtěli a taky DD-ovi :D Díky za turnaj a těším se na příští :) mě by vyhovoval tak nějáko od 1.1., ať mám co dělat mezi učením o zkouškovém :) Takže všem přeju šťastné a veselé :) Ahoj, po Novém roce :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Mia » 13.12.2015, 17:56 hod.

Aktualizovaná score tabulka.

Děkuju za parádní turnaj, CG všem, bylo to super :) Krásné svátky, bohatýho Ježíška a naviděnou v příštím turnaji!
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Abuzus » 13.12.2015, 18:52 hod.

RIP: ten žoldák má potenciál, ale na pro mně.

Barbar aktivně využívají BCry/WCry tu Decre tak nepocítí, navíc Treachery potřebuji s tou pomalou palicí já, dále jsem přišel o AR (používám Blessed aim) a zdroj OW (uple Boneflesh) a žoldák ztratil LL a už na pl 3 neustojí to, co můj.

Takhle si rovnám beránky do řady a oni pak jsou hodní kluci..

Jasně, u Bossáků by se Decre šikla, ale i tak :-)

Při tvorbě Lawbringera jsem ztratil 2b za FAL, ale pak padla Kelpie. Jak jste viděli, splnil jsem ještě "povinnost" a končím turnaj s 273 b.

Děkuji za uspořádání a opět jsem se snad něčemu přiučil. Každopádně můžu říci, že huntění je pro mne mnohem nebezpečnější než One-Way Untw. Ty nekonečné monotóní nájezdy vyžadují mnohem vyšší koncentraci než průchod hrou, kde ten adrenalin máte tak nějak zapnutý pořád. Všem přes 500b patří můj obdiv. Vyžaduje to píli i usilí.
Thnx, Abu.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“