MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2015, 11:01 hod.

Dragonius: Cg k Anihilu ;)

Smilee: Tak Bartuca upni, pokud na to máš runy a staty. Co se týče dropů, tak je to jak píše RIP...celý to je o nekonečném počtu runů :)

Tomovous: Třeba u Mefa bys těch bodů udělal víc jak 200 ;)

Je před náma posledních 14 dní turnaje. K mému velkému překvapení si z turnaje zatím neodnáším jedinej grailer, ale vše se ještě může změnit. Počítám, že na Pindlovi ještě nějakou tu tisícovku naběhám, tak se snad zadaří :)

Aktualizovaná score tabulka.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 01.12.2015, 11:49 hod.

@DD: Diky, mohl byt lepsi (11 All Attributes, 11% All Resi), ale muj prvni, takze spokojenost.

Mj. kam zmizel Welwet z bodovani?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 01.12.2015, 12:35 hod.

Gratulace všem k nálezům. Úplně čumím, jak jste se rozjeli, tolik lidí se zapojilo a drtí :-) , to je krásné :P

A že ten, co nechtěl původně hrát a pak si vzal (ele)mentála druida a všechny s ním poráží, z toho mi jde hlava kolem :shock: Ale výsledky mluví za vše, 2x BKWB + Shakoking, to je pecka... :!: :D

Mně se konečně poštěstilo, v Pittu konečně padl Socketed Phase Blade a hned na poprvé měl pět dír, úžasné :love: Takže Grief je na světě a už drtím Pindla a další >:D

Edit: Tak můj zatím nejlepší nález a můj první TC87 v tomto turnaji :love:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2015, 13:41 hod.

Neposunuse: Tvle první tc87 a hned takovej kousek :shock: Moc pěknej drop.

Dragonius: Dobrá otázka. Už je to 3 dny zpět a jelikož Welwet stále nedal vědět, tak to udělám za něj, protože to je svým způsobem nefér vůči ostatním, když se turnaj začíná chýlit ke konci. Welwet v nedělu ripl v Chaos Sanctuary.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 01.12.2015, 13:48 hod.

DD: Díky, taky jsem na to čuměl, jestli sním nebo bdím 8-)

Welwet: RIP, to je škoda... :(
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 01.12.2015, 15:06 hod.

@Maarshjaz: To co ted napisu neminim tak, ze bych chtel byt hruby nebo nekoho napadat, ale je to prosta pravda....

Muzu mit klidne 1500%MF a pokud udelam jen radove stovky najezdu, nejedna se o o loveni itemu, cili MF hunteni...Ne, to je o tisicich, ci spise desitkach tisic najezdu, pokud OPRAVDU hledate gral...Jak demonstruje treba Deamon i v tomhle turnaji, muzete najit velke procento z gralu, ale pokud graileni berete vazne, tak stejne muzete udelat 5k Pindlu a nenajit jediny grailer...O tom skutecny MF, ne o tom, jestli mam tu ci onu top vybavu - ta mimochodem prijde prave az s temi tisicovkami najezdu, a ne hned...Je mi jasne, ze kazdy nema tolik casu hledat, nebo na to proste nema ty spravne bunky, a to je v pohode...Ale pokud opravdu chci, nemuzu se na nic vymlouvat ;)

@Deamon: Skoda, ze Welwetum hammer padl, byla to pro me nejvetsi motivace :( Tu mam samozrejme i ted, ale ten impulz diky Welwetovi byl velky...

@Neposunuse: Gratulace ke Griefu i k nalezu ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 01.12.2015, 15:55 hod.

DD,RIp - jo stema nekonečnýma nájezdama souhlasím :D tomu zadny MF nezabrání
Tvl : já mám štěstí a zároven drsnou smůlu včera bartuc no eth a dnes LACELATOR taky no-eth mě asi klepne pepka to by byla zbran !!

DD - jo bartuc mam uplej 106 to 202 dmg s jewelem 39% :) - Budoucí LO si necham na lepsi zbraně
stít tez krasnej tiamat rebuke s ED jewelem :)

Mozná se pustím do phoenixu nebe spíš do Death to ještě stihnu >:D >:D
Naposledy upravil(a) Smilee dne 01.12.2015, 17:04 hod., celkem upraveno 1 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2015, 16:03 hod.

RIP: Jn, je to škoda. Mohla to být zajímavá přetahovaná ve 4 lidech, možná 5-6 lidech (Flamm+Drago). Bylo by zajímavé sledovat, na koho by zbylo to 4.místo :) Takto je jasný, že já, ty a Obter!vr budem na bedně...pokud se teda ještě něco nepotento a nebude rázem 0b :D Taky ještě někdo může překvapit. Předvést heroickej výkon, mít 3x takovou kliku jako ty a zamotá se vším. 14 dní už není moc, ale na druhou stranu to není zas málo.
Třeba kdybych já dnes ripl, tak věřím, že těch 800b za ty 2 týdny ještě udělám. Sice by mi z toho asi solidně jebalo, ale šlo by to :D

Hold toto je daň za hraní turnaje v HC modu :twisted:

A neboj, já ti ten 1.flek nedám zadarmo :twisted:

Smilee: Myslím, že se ti hraje líp jak s předešlou Assou, což? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 01.12.2015, 16:20 hod.

@Deamon: Tak ja bych ani zadara vyhrat nechtel, takove vitezstvi by nemelo zadnou hodnotu ;) Nehlede na to, ze za 14 dni se toho muze udat tolik, ze klidne muj Druid muze nekde zarvat, to same Tva ama a veskere predpoklady padaji ;) Z tohoto pohledu ma zdaleka nejvetsi sanci na 1. flek Obter!vr, takze toho bych bral jako favorita...Zalezi, jak moc bude behat a jakou bude mit kliku, ale predpoklady ma idealni...Ja se osobne soustredim spis na sve cile, ikdyz ted uz samozrejme sleduju i skore ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 01.12.2015, 17:10 hod.

DD : JJ jak už to člověk chvilku otestoval už jsem věděl na co se soustředit a fakt mě tahle assa dost zaujala bude dost dlouho trvat je tam mnoho věcí jak se vylepšovat hlavně kuli tomu dmg .. hodně se těším až dosáhnu nějakyho toho vrcholu dost jsem zvědavej jak pofrčí :)
PS: hlavně to začlo padat věci které dokážu využít a díky tomu začala tato asa docela fungovat to hned táhne vtom pokračovat ... :lol:
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 01.12.2015, 17:39 hod.

RIP jasně, já tomu rozumím neboj, jenom mě vždycky padalo všechno i když jsem jel čistě na dmg, sice jak říkáš to může trvat mnohonásobně déle, ale i s 0 mf ti může padnout jakýkoliv item

btw. už jsem jenom pár bodů od šestistovky ale mě tak nebaví to vypisování :(

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 01.12.2015, 18:05 hod.

Maarshjaz píše:btw. už jsem jenom pár bodů od šestistovky ale mě tak nebaví to vypisování :(
Tak jsem se z 5. mista moc dlouho neradoval :D Jinak nejaky report alespon 1x tydne by chtelo udelat ;)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 01.12.2015, 18:45 hod.

Jasne, jak pises, i s 0%MF muze padnout cokoliv, a uz se mi i hodnekrat stalo, ze jsem nasel top item, kdyz jsem ho ani nehledal ;)

A jinak jak pise Drago, je to sice pruda, ale taky je to fer vuci ostatnim delat pravidelny update, obzvlaste ted ke konci turnaje...Ja sam dneska udelam, az zabeham par runu ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 01.12.2015, 18:48 hod.

jak je to z výsledkama můžu si to upravit a dělat jinak treba že nebudu vybarvovat ale skopiruju jen to co mám ? (promě odost jednodusi a rychlejsi resení) pravydla myslím otomhle nepíšou tak se ptám takto neoficialně než to udělám :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2015, 19:03 hod.

Smilee: Vůbec nerozumím, na co se ptáš :shock:

Vybarvit pár itemů nezabere víc jak 10 minut, tak z toho nedělejte kdo ví co :D

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 01.12.2015, 19:10 hod.

mě jde spíš o to počítání a hledání v té tabulce, pak omalovánky na foru a upload screenu na net, to zabere těch 10 minut několikrát D:

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 01.12.2015, 19:15 hod.

no že vymažu co tam je a s exelove tabulky budu davat na forum co mě droplo to co nemam tam nebude...
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2015, 19:28 hod.

Máte si ty nové nálezy v excel tabulce jinak barevně odlišit a když je pak převádíte sem na forum, tak dát u barvy v excelu "bez výplně". Tři turnaje včetně tohoto to každej vybarvuje, tak nevím, proč by se teď mělo něco měnit. Možná to některé z vás moc nebaví, ale zase je to přehledný. I ostatní pak vidí, co druzí mají, co jim chybí, atd. Takže bych byl rád, když by se toto zachovalo. Neřeknu, kdyby to zabralo hodinu, ale toto je opravdu na pár minut ;)

Maarshjaz: Body se sčítají samy na prvním řádku.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 01.12.2015, 19:55 hod.

Ja zapisoval body po ctyrech dnech ze 166 bodu na 397 bodu a trvalo to mozna tech 10' (a to byly prevazne jednobodove itemy).
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 01.12.2015, 20:15 hod.

Mno, me to zabralo trochu dyl jen v pripade update-u asi o 200 bodu, ale jak pise Deamon, kdyz si to barevne odlisite ut v tom excelu, tak je to v pohode...A je to opravdu prehledne

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“