MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.11.2015, 15:06 hod.

Javurek: 7

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 29.11.2015, 15:07 hod.

@RIP: uz asi pisu pozde :) koncert Krucipusku jsem cetl a zavzpominal na Keltskej osud, snad nejlepsi pisnicka. Ja byl cely den s holkama, pak od ctyr mela mala vystoupeni v Cerncicich. Co dat pristi vikend pivko i s Radkem? A dame jednu, dve slivky na Tvoje narozeniny :)

Ja behal Mepha na Hell, vynechal jsem i LK, udelal jsem jen zmenu RW Spirita ve stitu a RW Lore, nemam runy, ale nejak mi to mevadi u Hammerdina :)
Jinak padla Pul a tto je tedy zatim nejvyssi runa.

EDIT: Kam doporucite chodit na amulet Atma's Scarab?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 29.11.2015, 15:17 hod.

@Javurek: Uz se to tu probiralo, v globale vetsina z nas chodi na p7...

@Drago: Skoda, na druhou stranu, aspon Ti ted nezvoni v usich jako me :roll: Pristi tyden mam akorat volno v nedeli, a to po nocni :(

Jo, a ty amulety, nejlepsi na bizuterii je bud Hell Meph nebo Rada v Travincalu, ale rozhodne to nebehej kvuli jedne veci, nebo Ti z toho jebne :lol: ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 29.11.2015, 15:33 hod.

Ty jo, to uz fakt s tema ringama neni normalni, dneska uz mi krome BKWB padnul 2x i Natures peace, takze ten uz mi padl v turnaji taky 3x, spis bych ale potrebobal Carrion a hlavne Wisp projector, coz je v 1.13 pro me grailer ;)

Edit: Tak dneska fakt klika, hlavne zezacatku, pote to uz blo klasicke utrpeni, posledni tri body jsem shanel hodinu, ale nove skore 800 bodu, jdu to upravit...

Konecne jsem prekonal 20 dni stare Welwetovo skore, tak ho snad donutim udelat update :lol: ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 29.11.2015, 17:10 hod.

RIP: Měl bys ještě pořádně zamakat, věř, že Welvetův update bude velice radikální :).

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 29.11.2015, 17:58 hod.

@RIP: Je mi to jasny, jak Ti zni v usich a Krucipusk bych si rad poslechnul, nemit uz plany. Jinak muzeme dat i jedno, dve odpoledne nebo jen kaffe :)
Mj. Carrion Wind mi dneska padl :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 29.11.2015, 18:53 hod.

@Flammeus: Tak vsak jsem psal, ze ho to aspon donuti udelat udate, nedelam si iluze, ze by za 20 dni nic nenasel...V globale je spis s podivem, ze ho nahanim zrovna ja s Windruidem a ne nekdo jiny s rekneme lepsim charem...

@Drago: Uvidime, treba se nejak domluvime ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 29.11.2015, 20:54 hod.

Tak dnesni Pindlo brani vypadalo asi nasledovne - vetsinou nic, pote unikatni Scourge, z ktereho se vyklubalo samozrejme Horizons :roll: , takze pouze +5 bodu a zatim ZADNY grailer :cry: , a potom jeste treti TC87 , bohuzel IK armor, ktery uz mam...Pocitam, ze Abu by byl rad za celou IK sadu, me to tolik netesi...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 29.11.2015, 23:06 hod.

Tak dlouho to vypadalo, ze Pindl zavrel kram pro dnesni den...Rare Unearthed wand, Legendary mallety, Hydra bow atd a porad nic...Nakonec preci jen neco dal, a ikdyz to neni zazrak, dalsi TC87 se proste pocita, takze to mame c.4 a stale zadny grailer...

Jo, a tovarna na cepice furt jede - taky c.4 ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Abuzus » 30.11.2015, 01:05 hod.

Tož slíbené fotky ze soboty. Sice toho popadalo pomálu, ale asi nic lepší padnout v tuto chvíli ani nemohlo...

1 - Chtěl jsem rollnout mapy na Hell, tak jsem si skočil NM Mepha a padla zrovna tahle runka..
2 - Další jsem najisto běžel pro Gull na Normál, kde jsem se nečekaně dlouho zdržel, ale nakonec padla...
3 - Next špatný roll a znovu Meph NM --> Raven F !!!!! (jako bez bloku a CBF chodit H2H Hell se mi fakt nechtělo)
4 - A hned vzápětí ta slušivá Babohelma. Sice mám velmi dobrou rare, ale nu což...
5 - Ten Bloodtree je hrozitánsky pomalej, takže jsem se prostě neudržel a udělal jsem si brnko :-)
6 + Pak už se mi LK Hell líbil...
8 - Kovárna...
9 + Další tři jsou z Hell areas - Meph, Pit a cesta k Hraběnce

... a něco z akce:
- Grumble ze Seweru měl snad stejně účinný jed jako Andy a nechtěl chcípnout. Žoldáka to bavilo, tak šel na kafe...
- Stormtree = klasika. Souboj FHR. S Treachery a Arreatkou už nemá sólo šanci...
- Flamefinger - tenhle ko_ot je schopný mně zabít kdykoli

Zde fotos. Sry, že jsem to hodil takhle na hromadu...

Jinak Baba je lvl up 83 / 224 b
Ale !!! přes již "slušnou" výbavu, 3k life, během útoku 10k defence a na to, že je to Barbar, tak je to stále velmi křehká postava. Nebo to hraji moc agresivně :-)

Edit: RIP no po deseti slivkách bych byl mrtvej já i Baba...., IK armor je asi to jediné ze sady, co pravděpodobně nepoužiju :-)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.11.2015, 12:54 hod.

RIP: Neskutečný, co tady s těma čepicema a prstenama předvádíš :shock:

Abuzus: Pěknej progress. Z toho člověk musí mít radost, když mu to tak kvete pod rukama :)

Já si byl za Mefem asi na 20 runů odskočit pro Goldwrap a světe div se, padl. Na palicu jsem našrouboval Stealskull, páč Shako mi furt někdo vysbírává :green: a krásně se zvedl jak IAS (+20%), tak i MF (+70%). Už to začíná mít nějakou tu úroveň :) Na druhou stranu...z full rezů jsem padl na nějakých +30 all (poison nepočítám). Teď už to ten Pindl ze sebe musí sypat po kilech :green:

Edit: Teď už mi ke spokojenosti chybí jen: Shako, Highlord's Wrath, Chains of Honor a Ice :D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 30.11.2015, 14:22 hod.

Asi to bude znit komicky, ale poprve jsem se shledal s tim, ze prisel Diablo na Zem :) poradi mi nekdo, jak ho porazit s Hammerdinem? Nejdriv jsem mu ubiral s mercem, ale ted uz ne... Diky a sorry za OT.

EDIT: Tak uz to ctu, PMH, Open Wounds a pak Crushing Blow. No, jdu na to neco najit a umlatit ho.

EDIT2: Picnuto, Annihilus se hodi. Muj prvni :)
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 30.11.2015, 14:54 hod., celkem upraveno 1 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 30.11.2015, 14:38 hod.

DD: Tak to už Ti chybí opravdu málo :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 30.11.2015, 17:45 hod.

tvl tak mám konečně bacátko sice ne eth ale pro začátek Bartuc's Cut-Throat :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 30.11.2015, 21:39 hod.

ja uz jsem tak zkazenej tim honěním graileru ze kdyz nemám pořadnej mf tak sem takej nesvuj a mam pocit ze me nic nemuze padnout .. dost to omezuje vyber charu :) jk to máte vy ?
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 30.11.2015, 22:54 hod.

Já to řeším jednoduše, mám brnění 4soc s topazy a tím to pro mě končí, spolehám se na nelogičnost diabla a doufám že proszě něco padne.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 30.11.2015, 22:59 hod.

Pouze doufat rozhodne nestaci, je treba jit stesti trochu naproti, ci spis hodne naproti, a proste behat jak magor :lol: ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 30.11.2015, 23:56 hod.

a to si myslíš že nasadím mf a budu čekat ve městě?
jasně že běhat a běhat, ale ptal se jak to řešíme s mf

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Tomovous » 01.12.2015, 00:41 hod.

Maarshjaz píše:a to si myslíš že nasadím mf a budu čekat ve městě?
s takovým přístupem asi Blizz moc nepočítal :lol: Taky běhám se 4 topazama - stejně mi nějaké lepší brnko zatím nepadlo a runy jsou skoupé, takže o nic nepřicházím.

jinak se to hezky čte, jak vám to padá - asi na to nemám tu správnou výdrž. Jsem teď na 154 bodech a lezu pomalu, páč jsem si nainstaloval Fallouta Zaklínače Trojky :roll: :D Zkusím se převalit přes 200 jako osobní metu.

btw, ještě jedna doplňující otázka na portál k Pindlovi - zůstane mi otevřený, když vynechám WP u Nilathaka ale jinak celou hru na hell dokončím? Sry za hloupý dotaz, ještě jsem nikdy takhle plánovaně neMFil ;)

edit: příspěvek # 100 :green:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 01.12.2015, 07:15 hod.

Tomovous jojo neboj, pokud nezaktivuješ wp u toho nihla, tak se ti nic nezavře 8-)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“