MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 14.02.2015, 11:04 hod.

Wind je kvalitní postavička, budeš moct lítat kde se ti zachce a oproti dost postavičkám budeš mít pořád dost hp a kvalitního summona .. ;)

já začínám litovat toho hammra, musím říct že mě to za něj vůbec nebaví :cry:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 14.02.2015, 13:27 hod.

Mno, bavi nebavi, je to jeden z top vyberu, kdybych nesel moji nej Amku, sel bych asi prave Hammera, da se vyuzit prakticky vsude, coz se o mnoha postavach rict neda...

@Obter!vr: Byl jsem zvedavej, jakyho necra sis vybral, rekl bych, ze Nova je nejlepsi moznost, mel jsem ho v 1.11 a bavil me, takze at to sype ;)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 14.02.2015, 15:15 hod.

Hammer je podle mýho nazoru nejlepsi finder, ve spojeni s enigmou nema konkurenci ale i bez enigmy je super, za nej ale hraju porad a winda uz jsem nejel dlouho, tak jsem zapomnel, že do 30lvl je prakticky jen normal atack a summoner...Poisoner je dobra volba, taky jsem ho jeden reset na battle netu hral, ale myslim, ze jako u kazdyho nekra je hodne důlezity mit +skill.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 15:20 hod.

Ale s Javou se dá taky celkem rychle findit ne? :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 14.02.2015, 15:57 hod.

zase java má taky slušnej potencionál, valka a solidní dmg bez nutnosti FCR..

wind chce level 24, na tornádo, huricán není hlavní skill ..aspoň dle mě :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Obter!vr » 14.02.2015, 16:30 hod.

RIP píše: @Obter!vr: Byl jsem zvedavej, jakyho necra sis vybral, rekl bych, ze Nova je nejlepsi moznost, mel jsem ho v 1.11 a bavil me, takze at to sype ;)
No já jsem právě hrál zatím pouze jenom Bonera, tak jsem na ten jed hodně zvědavej :) zatím to je dost těžký ve druhém aktu, protože ta otrávená dýka na ty kostrouny moc neni :D naštěstí, když umře jeden, tak
už umírají rychle ostatní :) ... a merc to zabíji relativně rychle :) ... jenom teda jakého pomocníka byste mi doporučili k tomuhle buildu? holy freeze?
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 16:33 hod.

http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2_Turnaj/

Tady je když tak odkaz na moje turnajové album :) nepravidelně to tam budu aktualizovat :). Jen tak pro zajímavost :).

EDIT: A jeden dotaz mimo turnaj. Je podvod když na SC charu si najdu nějaký item a pak ho pomocí třeba Atmy hodím na hc char kterej to použije? Samozřejmě pouze v případě, že to opravdu najdu.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od raisen » 14.02.2015, 17:22 hod.

Flammeus: Tak když je to mimo turnaj, tak si přece děláš ty sám pravidla pro sebe :) Záleží, jak to bereš ty. Já osobně bych to takto nehrála.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 17:33 hod.

Ptám se spíš jak se to bere obecně mezi hráči :). Určitě se obecně rozhodla nějaká pravidla ne?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 14.02.2015, 17:54 hod.

Obecne je brano, je presun ze SC na HC je podvod, obracene to da se rict trpeno je, ale nevidim jediny duvod, proc to delat...

Jinak Java je podle me excelentni MFinder, coz doufam dokazu behem tohoto turnaje :lol:

Edit: Jinak cucim, ze uz jsi dokoncil Normal, je to vubec mozny :lol: , to nad tim sedis furt, ne?!Holt vyhoda SC...

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 18:12 hod.

No hele dneska u toho sedím dost, protože přes týden budu mít opravdu minimum času. Tak tohoto volného času využívám :), jinak už jsem v 2. NM.

EDIT: Navíc sice jsem v NM ale mám jen 28 bodíků takže ono to zas tak slavné není :D.

EDIT č.2: Dark_deamone, vzhledem k tvým autorským právům (nejspíš) tak se Tě chci zeptat zda můžu ten excel soubor si použít i na zapisování svého grálu. Trochu bych to poupravil aby místo bodů bylo prostě jen buď ano nebo ne :).

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 14.02.2015, 21:01 hod.

tak jsem si to štrádoval druhým aktem a padl tenhle krasavec :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 21:45 hod.

Co to sakra :O. :D Pár takovýchto by se mi rozhodně hodilo na Hell :D.

EDIT: Právě jsem dodělal 3. AKT NM, takže dnes dodělám 4. AKT a zítra vyrazím na Hell :). No a přes týden mě předženete :( :D.

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 14.02.2015, 22:16 hod.

Tak ja jsem dal Mepha zaze zadný uniq, ale hlavne uz tornadka a je to lepsi a snad to bude jeste lepsi....
lvl 30 vyhlizim hlavne kvuli grizzlymu..

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 22:39 hod.

Já teď sundal Diabla a drop nulovej. Sice po cestě padly asi 4 unikáty ale z Diabla tradičně nic :D. Jinak přijde mi, že z 4. aktu NM a Hell je nejlehčí právě Diablo :D.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 14.02.2015, 23:18 hod.

Dobre se to tu zvrhlo :lol: , ale do konce je jeste hodne daleko a uvidime, jak to bude vypadat...Ja zatim moc stesti nemam, nejak to nepada a nepada :roll:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 14.02.2015, 23:28 hod.

Tak jsem ještě trochu Popindlil a dnes už na to kašlu xD. Myslím, že skoro dvě obtížnosti za den stačí... Ale ta effektivnost se rapidně snižuje :( Například lighting fury nemá takové dmg jako jsem čekal a to mám skoro všechny synergie plný.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.02.2015, 23:35 hod.

Flammeus: Co se týče excel tabulky...jak je libo :)

Welwet: Pěknej charm :)

RIP: Já vím úplně přesně, jak to bude vypadat...Týden o sobě nedáš vědět, pak docváláš se slovy, že jsi celou tu dobu horem-spodem znásilňoval NM Mefa a v kolonce score ti bude svítit 700+ bodů :green:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 15.02.2015, 01:07 hod.

Tak hodina večerního Diabla za mnou a můžu říct, že nic moc... Oproti většině jsem dosti pozadu, ale s Nellasou už padlo vystříleno nespočetně šípů, zítra mě čeká Duriel :)
jinak dropy defakto žádné... Ale jak zde již padlo, rozjelo se to dobře a on čas ještě ukáže :)

Welwet: Takových charmů více :)

OT
RIP: Dneska jsme s Radkem a Mončou hráli šipky na Václaváku od devíti hodin do půlnoci. Škoda, že jsem si vzpomněl až teď :{
Štěstí přeje připraveným...

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 15.02.2015, 01:46 hod.

tak mam za sebou Diabla a jsem 30 level, dneska už končím....snad....:)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“