Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 22:09 hod.

Se mnou pocitejte :-) jsem tu sice kazdy den, ale neni cas hrat a tyden, kdy jsem mel nejvic casu, jsem ztratil u necra.. Jinak body jsem doplnil do prehledu.. Spis ted resim, proc nemuzu do jednoho alba na rajce.cz vkladat fotky, doo zbyleho to jde...
Jinak cas zase az pristi tyden, mam toho dost, no.. Ale cekaji me jen hrobky a Duriel :-) snad se postesti i na unikat...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2012, 22:20 hod.

Cirdan, Dragonius: Na vás dva ta stížnost mířená nebyla. :)

Tak jsem to dnes zapíchnul zdoláním Tristramu. Griswold měl "krásnou" kombinaci Cursed+Fire Enchanted, takže 95% jeho zdraví urubali všichni, zbylých 5% jen ti dva beze mě. Začínám pociťovat dost ten nedostatek attack ratingu. Obávám se, že CoS mi to věčně zachraňovat nebude.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.11.2012, 23:07 hod.

Fraxinus: Pokud máš grand charm, kterej má ilvl 49+, což asi ještě nemáš, pokud ti ho nedal Baal, tak by se dal vycubit přes kostku nějakej 100+ AR. Ale je to loterie no. Nadruhou stranu jedna z možností, jak "lehce" získat AR.

Mě se do toho 3.aktu moc nechce asi z jednoho prostýho důvodu a to je ten, že tu zeleň fakt nemusím.

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LordKiller » 26.11.2012, 23:33 hod.

meph down :) nedal mi ani jednu modrou vec, ani jednu zelenou a co je podstatne, ani jednu zlatou :lol:

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 27.11.2012, 01:36 hod.

@ Fraxinus: Co se týče toho Phoenix Striku. Já jednou zkoušel hrát čistou Thunder Claw assu kde maxuješ Phoenix jako synergii. Protože jsem měl dost +martial a +all sk (bylo to na realmu) tak jsem jel čistou martialku a k tomu thunder clawu jsem maxnul ice fist (nevim jistě jestli se to tak jmenuje. Jel jsem ji dual claw. Samotný thunder claw a ice fist byly suprový, jen to chce kotel AR aby jsi co nejdřív nabil dmg...samozřejmě jsem zkošel i Phoenix strike a byl nanic. A to z několika důvodů. 1) jednotlivý element dmg se nesčítají, takže musíš počítat který nabití chceš použít a je to šíleně otravný. Nemluvě o tom že se ti dost často bude stávat že nabiješ jiný element než jsi zrovna chtěl. 2) ten samotnej phoenix strike neměl moc dmg ani se synergiema (nebo dmg na screenu relativně měl, ale v reálu na pl1 nic moc)

jinak ono moc možností nemáš na výběr...buď pudeš do martial skillu jako je thunder claw apod a musíš mít na sobě drápy (to bych doporučil, to je dobrej skill) ale to nechceš, nebo DS, což taky nechceš...pak bych možná uvažoval nad maxnutím Mind Blastu a jet tak trochu formou summonera...prostě si konvertovat monstra který ti budou dělat živej štít a nějakej ten dmg taky maj. navíc maxlem MB má nějakej ten dmg taky...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 27.11.2012, 01:41 hod.

Nerekl bych, ze vareni charmu bude vselek na nizky AR, samozrejme to muze pomoct, ale ne nejak zazracne...Nevim, jake jsou jine alternativy, ja jedinou smysluplnou cestu vidim v ETHkach ve zbrani, ted, kdyz uz pouzivas unique je to ale problem, jedna moznost asi byla nechat si personalizovat 3x socketle neco z A1Normal tak, aby to bylo co nejrychlejsi, a nacpat tam tri ETHky, byl by to zase AR na ukor dmg (v uvozovkach, samozrejme jde o snizeni defense), ale nevim, co jineho vymyslet...Merce pocitam Blessed aim ani Rogunu nemas, takze to taky neni cesta

Nebo mit stesti a najit zbran s ITD

Edit: @Attia:Mno, ten MB je sice taky reseni, urcite to zvysi obranyschopnost, ale bude to trvat veky...U Blades of Ice (to je ten nazev skillu :lol: ) narazi asi zase na stejny problem, a tim je AR, jinak ten skill na papire taky nevypada spatne, a nekde jsem i neco cetl ve spojeni dmg Shadow warriora a tohoto skillu, ale ten Shadow byl lvl 35+, coz nehrozi

Edit 2: Bylo to tady, ale Ty jsi samozrejme v jine situaci

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LordKiller » 27.11.2012, 14:39 hod.

progress aktualizován ve vedlejším tématu, příjemné počtení přeji :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 27.11.2012, 18:36 hod.

to LordKiller: tak jsem to zkouknul a dobry, tohle me bavi cist proste :-) co bych nejvic od Tebe bral, tak to je Pluckeye, abych vyzbrojil lucistnici.. U me zatim nebyl uspech na luk..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 27.11.2012, 19:32 hod.

LordKiller: Mně to také baví číst a těším se na další postup :-)
HC grál: 537/516 (-21)

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LordKiller » 27.11.2012, 20:11 hod.

mě taky baví číst, proto po dnešku, kdy už sem hrát nechtěl, došel na 34. stranu tohoto topicu a zjistil, že asi velmi potěším fraxiho buzeravé já :lol:
jináč mě pochopitelně taky baví číst všecky postupy, snad víc než hrát ten svůj postup :D ale těší mě, že se to líbí navzdory pár pravopisným chybám ... no chybám :D často se mi stává, že sem myšlenkama už někde vepředu a vynechám slovo :D takže z toho máte aj bezva křížovku.

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 27.11.2012, 20:42 hod.

Druhý akt Nightmare je za mnou. Duriel nedokázal ustáť kombo Hone Sundan + Upped Humongous - asi sa mu veľmi nepáči Crushing Blow :twisted:. Drop samozrejme o ničom. Uvidíme, čo prinesie akt tretí, najmä na Soulov sa veľmi teším. Report z druhého aktu dodám zajtra.

Edit: Ako som sľúbil, report z druhého aktu je už na svete :D.

_Loppko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od _Loppko » 28.11.2012, 15:04 hod.

Zdravím rád bych se takle v půlce turnaje symbolicky přidal, tak jestli mi Fraxinus může vylosovat postavu, budu Vám šlapat na paty :-D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 28.11.2012, 15:16 hod.

Je fajn, že je o turnaj zájem i skoro po měsíci :-)

to _Loppko: Vítej a hodně zdaru...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 28.11.2012, 16:24 hod.

_Loppko určitě některé hráče doženeš, třeba mě :lol:
jinak hodně štěstí a dobrý drop

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 28.11.2012, 16:28 hod.

To i mě, turnaj sice pořád sleduji z práce, ale doma není čas na hraní, snad příští týden bude :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Ordkomber » 28.11.2012, 16:46 hod.

Já taky nejsem v turnaji dlouho a zatím jsem dohrál jen první akt.

Probíhalo to asi tak, že jsem si naplánoval, jak vybavím merce topazy a najdu tudíž hromadu unikátů. Za první akt jsem ale nenašel ani jeden gem shrine a chipped topazy jen 4. Ostatních druhů kamenů jsem našel tak po 10 kusech minimálně. No nicméně socketnul jsem mercovi helmu 2 chipped topazy, abych měl alespoň něco. Nechával jsem ho zabíjet prakticky všechno. A jedinej výsledek z toho byl, že mi vypadl 2x Biggin's Bonnet :) , takže jsem musel socketovanou helmu prodat a jsem zase na 0 MF. :-x

Aktualizoval jsem příspěvek ve vedlejším vlákně, tak tam pak máte podrobnosti.

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Smrtonoška » 28.11.2012, 18:08 hod.

:) Nazdárek lidičky, no zatím sem moc nehrál, Diablo III mě zabavilo docela dobře, ale teď chci trochu změnu, jdu rozjéct toho nalosavaného barbara, sice sem začal hnedka první den, ale nějak se mi do toho vůbec nechtělo.
Pro mně je daný los i poměrně výzva, protože takovou šílenou kombinaci sem ještě nehrál, ale zkusím to :-). Pokud jsme teď v polovině času turnaje, tak mám ještě slušnou šanci to všechno dohnat.
Nazhledanou!
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 28.11.2012, 18:15 hod.

_Loppko: Zdravím a vítám :-) Přeji hodně štěstí.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 28.11.2012, 19:43 hod.

_Loppko píše:Zdravím rád bych se takle v půlce turnaje symbolicky přidal, tak jestli mi Fraxinus může vylosovat postavu, budu Vám šlapat na paty :-D
Také tě vítám v turnaji.
Nejprve se seznam s pravidly na úvodní stránce, poté si založ jediný příspěvek ve druhém tématu a užij si to, myslím, že je co. A vím, že by tě za tenhle los jeden ze soutěžících asi zabil, kdyby stále musel hrát tu assassinku. :lol:

Nuže: Sorceress - Static Field (20), Hydra (20) - Teleport (10), Shiver Armor (10) - A5 merc barbar

Hodně štěstí. A postupuj rychle, už nezbývá tolik času. ;)

Smrtonoška: Jsem rád, že se po dlouhé době ozýváš. V době, kdy jsem nebyl dva dny doma, jsem už přemýšlel o tom, že tak polovinu lidí vyloučím z top30. Aspoň to teď dělat nemusím a za to jsem ještě radši. Hodně štěstí a vítej zpět ;)

Ordkomber: Já jsem v turnaji od začátku, nahráno už mám tak 24 hodin a představoval jsem si původně, že už budu mnohem dál. Tady ten postup bude pomalý. A s unikáty jsem to měl podobné, jenže to byl 2x stoutnail, kterej mi byl navíc k tomu platný jak mrtvému zimník. Ty to máš ještě dobrý.

LordKiller:
"Tak toho si podám."
"Hehehe, zvláštní režim..." :green:
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 28.11.2012, 20:05 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 28.11.2012, 19:46 hod.

Tož to vypadá na pěknou kouzelnici :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“