Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.11.2012, 02:12 hod.

Fraxinus: 6x level up a měl bys 125 strength, což by bylo na War Boots někde na konci 1.aktu NM. Nevím no...jelikož jsou boty tvoje zbraně, tak jsi se asi měl vyprdnout na gamblování rukavic, čelenek a podobných věcí. Navíc...jakýkoliv War Boots by ti zajistili, že se v klidu prokopeš celým NM. Já, když jsem jel tu Assu, tak už u Diabla jsem měl v záloze 20 stat bodů právě na tento proces. Mě to přijde jako škoda, protože jak budeš postupovat NM, tak ty body do str dřív nebo později stejně dáš. Ale třeba padnou Gore Rider s Pul runou a bude vše v cajku :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 07:28 hod.

Tak jsem si hned v práci početl...

to Attia: je to i na zasmání, ale taky mě to mrzí. Nicméně věřím, že na 30 lvl se dostaneš rychle
to Fraxinus: u Tebe jsem rád za to, že konečně začalo padat a škoda těch bot s perzonalizací
to RIP: škoda jednoho Druida, tak hodně štěstí druhému a když vyjádřím svůj názor, tak tenhle build se mi líbí i více :-)

to all: dobré ráno :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 26.11.2012, 07:36 hod.

Dragonius: Dobré ráno :wave:

Fraxinus: Paráda, další dokončený Normal, gratuluji :-) A k tomu crash u Arreat Summit. To jsi už asi pátý případ, o kom čtu, že mu hra spadla s asskou u Ancients. Říká se, že to způsobuje Cloak of Shadows.

Edit: Tak mám za sebou věž a řeknu vám, bylo to psycho. Co patro, to merc minimálně 5x mrtvý. Vrcholem bylo poslední patro, kde byl Cursed, Cold Enchanted bosspack lučištnic, kdy merc nezvládl zpomalen chladem ani dojít k někomu a už byl mrtvý. Tam musel zemřít více jak 15x :roll: Tak jsem zatnula zuby a bojovala a bojovala :D

Edit2: Dá se zvládnout i bosspack lučištnic a championi brumlinek naráz.. Uff.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 26.11.2012, 09:37 hod.

@ Dragonius: spíš na zasmání než že to zamrzí, protože to nebylo nic ijnýho než moje rozmařilost, když jsem si myslel že nesmrtelný ve full siggonu můžu cokoli...mno nemůžu :-D kor bez něj :-D

@ raisen: popravdě tě dost obdivuju...já dostat tvýjo mojomancera tak na 100% beru novej los i za cenu -500b...klobouk dolů...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2012, 11:07 hod.

Dark_Deamon: Na konci 1. aktu NM těžko. Tam budu rád, když budu mít o 2 levly víc, jsem šíleně přelevlovanej. Ty rukaivce a pásky jsem zkoušel s vidinou, že by mohly být zlaté...bohužel byly jen zelené (byl jsem opravdu blízko :lol: ) Mé usilí se nyní soustředí na to, abych měl co nejrychleji demonhyde infernostride. To bude mít pěkné DMG zrovna tak. Elitní War Boots by spotřebovaly šílený hafo strength.

RIP: Díky. Co jiného by ma normalu za exceptional botky mohlo taky padnout, žejo? Řekl bych, že CoS bude na NM dost klíčový...na normalu jsem ho fakt používat místo eth runy ve zbrani, zda po mě monstra jdou nebo ne mi byla ve většině případů celkem putna....ta kontrola davu bohužel stejně tam, kde byla potřeba (Lister), nefungovala. Na NM to ale bude jinačí písnička. S tím bonesnapem to bude za tuhle assku aspoň sranda....na hlavní zbrani mám OW a rychlost, na druhé ukrutné DMG s crushing blowem. Co víc si přát....a když bonesnapku upgradnu, tak 5k dmg bude fakt luxus. To nemá (a nikdy nebude mít) ani Kodiak. S tímhle by ta assassinka s maxlým tiger strikem opravdu mohla být PKáčko...prakticky nikdo <60 lvl by setkání s ní nepřežil.

Dragonius: Co na to říct, už bylo sakra na čase. :) Místo zmršené= perzonalizace něco padne...nejraději bych teď asi Chance Guards nebo cokoliv s IAS.

raisen: Vzpomněl jsem si, že mi tam crashovala i assassinka s Shadow Masterem...ta mohla taky vyčarovat CoS bez mého vědomí. Každopádně postupuješ pomalu a vesele dále...když bys našla taky bonesnap nebo cokoliv jiného na duté hlavy nepřátel, tak bych se s tvým nekrem pokusil něco vepředu provést spolu s mercem i golemem.


JINAK:
Začínám mít dilema, co dál. Spočítal jsem, že na levlu 62 budu kompletní, pár bodů dám jednoznačně do burst of speed, ale jak na imunity? Řešením by mohl být vymaxovaný venom, ale pokud do konce NM seskládám Treachery, byly by mi body v nich na nic.
Chci se zeptat zkušených assassinátorů, jak moc je silný Phoenix strike bez synergií? Z elementálních nabíječů je jediný, který nevyžaduje k nabíjení drápy.
Někdo by mohl říct, že mám fire dmg z dragon tailu, jenže pokud je potvora immune to physical, tak se překonvertne 0 DMG, takže budu stejně v loji.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 26.11.2012, 12:06 hod.

Zrůdy jedny krvelačné :D Všechno to začalo mým nevinným vstupem do katakomb. Po pár krocích se na nás vyvalili ti černí skřeti, kteří měli pod sebou Might. Tak jsem je oběhla, protože v takovém über houfu bychom neměli šanci. Jenže za nimi stáli ty malé krysy se sekáčkem v ruce a byly to dva bosspacky, přičemž ten jeden dával tu Might a druhý byl Extra Fast :D I tyhle se mi podařilo obejít a dostali jsme se na konec mapy, k jedné místnosti, kde bylo ono zlověstné světlo, že tam někdo čeká, až se ty dveře otevřou. Já měla v patách tyhle věcičky s Might, tak mě samozřejmě taková blbost, že otevřu, ani nenapadla. Ale na vlastní oči jsem viděla, jak ten jeden zas.... sekáček otevřel ty dveře a z nich se vyvalili championové hafinek. A dílo bylo dokonáno :green:

Byla to fakt hororová hra na honěnou. Smrti mi líto ani není, spíše toho, že jsem si nevyzkoušela bojovat s Andariel :dead:

Jdu na oběd, po něm dodám konečné body.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 12:21 hod.

to Eli: me toho líto je, čekal jsem, kam až dojdeš a u téhle postavy Ti držel palce :(

Tak to rozjedeš na novo a nakopeš jim zade* :twisted:
Štěstí přeje připraveným...

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od KarelZanosvodil » 26.11.2012, 13:31 hod.

Zajimalo by me jak se dohlizi na dodrzovani pravidel. Dale by me zajimalo proc se radsi vsichni nesejdem zaparit na bnetu kdyz je novej ladder

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 13:39 hod.

to KarelZanosvodil: Nikdo nedohlíží, hrajeme pro zábavu a s důvěrou k výsledkům ostatních. Pokud někdo podvádí, je to jeho ostuda.

Jestli chceš, připoj se k nám :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 26.11.2012, 13:41 hod.

Psal jsem to už několikrát a napíšu to znovu ... tohle není spolek cheaterů, kteří si požitek ze hry kazí podvody. Kdo má potřebu pravidla jakkoliv obcházet, je sám proti sobě, akorát se zbytečně ochuzuje o zábavu. Tolik k prvnímu dotazu.

Co se týče B-netu, důvod je prostý. Pro mě osobně je daleko přijatelnější vědomí, že si můžu hru zapnout kdykoliv se mi zachce a že jí nemusím podřizovat svoje další plány. Nemluvě o tom, že těch cca 26 lidí, co se do turnaje přihlásilo, by se jen těžko dokázalo domluvit na pravidelných společných sedánkách.

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 26.11.2012, 13:43 hod.

Raisen je to škoda :(

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 26.11.2012, 14:00 hod.

Raisen: Veľká škoda :(. RIP

KarelZanosvodil: Z battlenetu som odchádzal práve kvôli cheaterom (dupe items, botom....). Tu hrá každý pre svoje potešnie, nie preto aby turnaj vyhral, výhra je podľa mňa len bonusom. V takomto turnaji prekonávaš sám seba a to či cheš podvádzať je len na tebe. Keby sme sa dohodli ako parta, určite by bola sranda aj na bnete, ale v tomto momente ma tam nič neláka.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 26.11.2012, 14:09 hod.

Tak je to škoda, ale mně bylo jasné, že smrt je na dosah. Ještě jsem zapomněla uvést, že díky mé nulové hodnotě FHR jsem stála jen na místě a vůbec se nemohla hýbat, jak do mě z každé strany bodali :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 26.11.2012, 14:14 hod.

Tak jsem právě nahrál všechny fotky z 1. a 2. actu normál na net a aktualizoval jsem svůj druhý příspěvek. Taky jsem tam napsal krátký report zatím jen z prvního actu ( druhý dodám zítra nebo ve středu) a snad se Vám bude líbit. Snažil jsem se to napsat trochu zajímavě, ale pokud se to nebude líbit dejte vědět a další budu psát trochu normálně :lol:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 26.11.2012, 14:16 hod.

LoneWolf: Mně se to líbí :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 14:19 hod.

A já Ti to jdu taky omrknout :-)))
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2012, 17:17 hod.

Taktika nabít skull splitterem + uvolnit bonesnapem = :love:
Dark_Deamon: Škoda že tvá prvá assassinka nevydržela. Kdybys s ní našel bonesnap nebo podobnou kládu, užil by sis to jako nikdy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.11.2012, 18:00 hod.

raisen: To je mi fakt líto :( Ale myslím, že na sebe můžeš být hrdá kam jsi to až dotáhla :)

Fraxinus: Co se týče Phoenix Striku, tak ten jsem nikdy nezkoušel. Pokud se dožiješ konce NM, tak bych to udělal následovně. Čekal bych do poslední chvíle, jestli nepadne Lem (mě padla v Tal Rasha's Tombs) a do té doby bych si skovával skill pointy. A pokud by nepadla, tak bych všechno narval do Venom. Pokud by padla, jakože si myslím, že ti padne...tak ve 3.aktu, tak je to jasný :) Co zkusit Death Sentry? Stačí jedna mrtvola a rodeo může začít :)
Taky mě to štve, že mi ta Assa ripla, nemysli si. Já mám ty ženský totiž rád :) Stačilo jen přežít Diabla a pak si personifikovat šneky (boty) a hra by byla určitě o něčem jiným. Bohužel...Diablo byl proti.

KarelZanosvodil: Já mám na BN jednoduchej pohled. Představa, že si tam udělám parádní postavu/y a pak se ohlásí resset, tak to teda fákof :D Doma mi to může smazat akorát tak mladá a to bych ju pak taky smazal (sranda :D). Ale pokud člověku nevadí, že to na BN hraje bezcílně furt a furt dokola, tak proč ne. Musíš brát taky v potaz, že ne každej má na hraní den co den čas. Než abych šel na BN a hrál tam třeba v 5 lidech, tak bych to domluvil tady. I kdyby se mělo hrát třeba 2 hodiny za měsíc.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2012, 18:04 hod.

Trochu mě vrátil do reality Burial Grounds, Mauzoleum a Krypta...příliš mnoho fyzicky odolných...ale jen trošičku. V pláních je to jinak úžasná všehoschopná bouchačka. Jinak do levlu 62 buď budu tu Lem mít, nebo nikdy. Death sentry raději ne. To bych se bál, že mi prdne FE bosse přímo před nosem corpí explosion v momentě, kdy budu mít na sobě amplifu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 26.11.2012, 18:21 hod.

Tak to je mi strasne lito Eli :cry:

Nechces zkusit neco jineho?Je uzasny, jak daleko si dotahla tuhle slabou postavu, urcite jeden z nejlepsich vykonu turnaje (zatim), pokud ne vubec nejlepsi, takze pevne verim tomu, ze s trochou stesti pri losu dohrajes cokoliv...Ma poklona, madam ;)

@Fraxi: CB a OW budou urcite nutnosti od A4 NM, pokud chces dal pokracovat na vysoky pocet hracu, ale globalni radu, co s fyzical immune nemam...Jak jsem Ti psal uz driv, moc zkusenosti s MA Assama nemam, takze Ti nedokazu rict, jak by fungoval Phoenix bez synergii...Spis bych se ale priklanel k te Daemonove rade, ta DS je skill v Hell k nezaplaceni, stejne jako CE u necra...Myslim, ze za investovane body asi odvede nejvic prace...Venom ne, urcite bych pockal na konec NM a pripadnou LEM, jak jste psali, Treachery je nejlepsi 1.11 RW z mnoha duvodu, Fade se rozhodne taky hodi, akorat Ti bude prepisovat BoS, takze na nem bych radsi nebyl moc zavisly...Jo, a hra u Ancients pada na 100% kvuli CoS, vzdycky ho tam vypinam, SM ale je problem, protoze ta to vyvolava sama o sobe, Shadow warrior je na cajku

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“