Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 12:21 hod.

Jsem si teď vzpomněl na to, jak na začátku turnaje někteří říkali, že s těmito pravidli jim ta hra připomínala časy, kdy Diablo 2 hráli vůbec poprvé...kdy to člověk neuměl a tak nevěděl, co potřebuje nosit a co ne....nyní nosíme věci, co nepotřebujeme, ale zavázali se k tomu dobrovolně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 12:21 hod.

Ja mluvil o Blaze a Hydrach, coz bych si taky nekdy rad zkusil, Enchant jsem bral jako minoritni...Ze zacatku to je asi pomale, ale zbytek Normalu + NM se podle me da, ale to je ciste spekulativni, jak rikam, je to jeden z charu, ktery bych si sam rad nekdy vyzkousel, hlavne Blaze jako skill

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 12:23 hod.

Blaze je velice skvělej démone. Tam často využívej toho, že se ohně naskládané na sebe sčítají. Díky Blaze je údajně sorcka jediným charem ve hře, kterej zabije Diabla ještě než dořekne "Not even...."
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2012, 12:32 hod.

Hmmm....zajímavé. Blaze zatím vůbec nevyužívám :D Asi bych to měl ňák otestovat. Mým nejpoužívanějším skillem je nejspíš Static Field. Problém ale u něj je, že musím doběhnout pomalu tváří tvář k monstům. Jelikož moje hladina life je momentálně na čísle 366, tak to někdy hodně bolí. Mám celkem fedry z Diabla, aby on neupražil mě, než mu stihnu stáhnout life SF.

Teď teda nevím, jestli maxovat Blaze nebo Hydry....

Jinak v jednom z Kurastských chrámů mi z armor stojanu padl brutální opasek Lenymo :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 12:38 hod.

Nejprv asi hydry, pak Blaze. Blaze ti nesundá střílející potvory.
Blaze je spíše taktický skill. Vy/zne-užívej vlastností AI, že potvory běhaj za tebou a za mercem. Prostě na sebe natahávej monstra, ať tě moc netrefujou, tou dobou nakreslíš tak dvě skoro rovnoběžný čáry, pak se vrať prostředkem mezi čárami a sleduj >:D
Ale je pravda, že jsem tuhle taktiku kdysi jen testoval a nevím, jak moc bude úspěšná v ostrém terénu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 13:41 hod.

V Actu 5 by se tahle taktika hodila dost casto...Blaze je pravda takticky skill, ale pro vsechno, co se Ti bude snazit dostat na kuzi dost neprijemny

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2012, 14:09 hod.

Ono...ani Hydry, ani Blaze nebudou mít svůj maximální potenciál, protože budu mít Fire Mastery na levelu 1. Jedině, že bych se vykašlal na maxování Frozen Orbu. Nadruhou stranu...běhat po Hell (pokud se tam dostanu) jen s fire dmg mi přijde hotová blbost. Možná ani ten FO nebude efektivní, protože do něj budu dávat body v průběhu Hell.

Já bych si chtěl zase někdy vyzkoušet Nova Sorcku.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Asman » 13.11.2012, 14:18 hod.

Nova se dá efektivně hrát jen s gearem(Infinity, Griffon), ale podle mě je to nejhezčí build(Thunderstorm, Conviction a Nova-blesky, zelená záře, paráda). Zkoušel jsem jí na SC s poměrně slušnou výbavou, ale kvůli imunitám stál výsledek za nic. A pokud předpokládám používání Energy Shieldu(bez hodně many se u Novy upotkuješ) tak stačí mana burn cursed lučišníci a smrt je jistá. Možná to mixnout s Frozen Orbem, ale to už ztrácí tu krásu :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 14:22 hod.

Myslim Daemone, ze Orb je nejlepsi skill, co se tyce znameho hesla - za malo penez hodne muziky...Pravdou je, ze Ti bude hodne chybet mastery, skoro bych rekl, ze to na Cold bude mit zavaznejsi dopad nez to na Fire, ale treba se pletu...Fire imunnich je od konce NM hodne, takze nerikam, ze to bude lehke, ale asi to pujde lip nez spousta jinych charu, jak jsem psal uz nekolikrat, celkem me laka, takze si ji po turnaji asi zkusim...Preju hodne stesti ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 14:36 hod.

U Frozen Orbu je mastery výhodou, nikoliv podmínkou pro to, aby byl efektivní. Ale pro buildy stavěné např. na glacial spiku, ice blastu, frost nově nebo štítech je vymaxované cold mastery nezbytnou podmínkou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 15:22 hod.

Tak to si nejsem uplne jisty, ten -% enemy resist mi prisel dost zasadni (obzvlast s vyssim nastavenim poctu hracu) u jakehokoliv Cold skillu, ikdyz je asi pravda, ze Orb bude trpet asi nejmin

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2012, 15:39 hod.

Aby v tom byl vizuální přehled, tak takhle to asi nějak budu mít...pokud se takovýho levelu dožiju :) Jen mám strach, že Frozen Orb na lvl 1 bude v polovině NM trošku nepoužitelnej. Ano, je pravda, že může haprovat s "players set to x", ale rád bych to co nejdál umlátil, uběhal, upálil a kdo ví co ještě na osmičku.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 16:23 hod.

V klidu. S Enchidnou (viz HC příběhy) jsem dal celý immune to fire akt 4 NM s frozen orbem celej na players 8. Začínal jsem s ním na lvlu 2, a na konci jsem měl cca lvl 5.
Ale bude to extrémně nebezpečné....vysoké HP a rychlost je taky někde jinde.

RIP: Frozen orb se musí hlavně umět pořádně zacílit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 16:29 hod.

To ano, ucil jsem se to hlavne v 1.07, kde je kazdy skillpointik drahoceny, no to je jedno

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2012, 16:48 hod.

S používám Frozen Orbu starost nemám. Občas ho vypálím i na merce, když z ničeho nic vběhne do obrazovky :D
Jen možná taková blbá otázka: Ovlivňuje vyšší FCR rychlejší vyvolávání Hyder?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 13.11.2012, 17:16 hod.

Pochybuji, že by mělo. Cast Delay to neovlivní.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 17:17 hod.

Nemaji nahodou hydry cast delay?Myslim, ze to neni moc, tak sekundu, ale FCR to pak neovlivnis...

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 13.11.2012, 18:32 hod.

Raisen: Gratulujem k udolaniu Diabla, bol to určite vytrvalostný maratónsky boj. Ale v piatom akte sa konečne pohrnú expy a prvé lokácie budú oproti peklu zase príjemná pohodová oddychová hra :).

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 13.11.2012, 18:53 hod.

Ahoj Fraxi,

Vídím, že sem ty screeny pěkne zlajdačil :) Jedinej screen co z jmenovaných mám je underground passage part 2 - ale z nejakých záhadných důvodů mi nejde uploudnout na rajče - za tu si body ponechám a snad to časem vyřeším - ostatní věci jsem v té rychlosti vyfotit asi zapomněl - upravím excel :D Každopádně mě hřeje moje čisté svědomí :) Systém focení předělám - nedošlo mi, že to sice budu mít pěkně pojmenovaný, ale chronologie žádná. Na NM si budu dávat majzla. Jinak seznam předmětů v druhým příspěvku mám úplně dole, takže z toho to doufám jde poznat, popř. sem nepochopil tvoji stížnost :) 4.akt jsem jel přesně tak jak si napsal.
Můj progress příspěvek upravím po dohrání prvního aktu (když bůh dá).

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 13.11.2012, 19:12 hod.

BladeMaster: Děkuji :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“