Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2012, 12:00 hod.

Fraxinus píše:14) Merce lze obléknout do MF výbavy (socketovatelné brnění a helma s topazama; zbraň zůstane bílá nebo unikátní), dokud nenajde jeden kus unikátního brnění pro sebe a druhý pro merce, resp. jeden kus helmy pro sebe a druhý pro merce.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 12:01 hod.

Bohuzel, Daemon ma pravdu, u merce nesmis pouzivat sockety ve zbrani, pokud se nejedna o unikat nebo o personalizovany predmet...Takze jen luky bez plnych socketu nebo bile, nez najdes unikat, je mi lito...Holt budes muset zacit znovu

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 12:12 hod.

Tak to rovnou můžu zahodit i brnění u kterého mám 1x Chipped Ruby :-)
Teď když to čtu dokola a dokola, tak mi to dalo ten pravý význam, jak jsem to měl chápat už předtím. Vůbec jsem nad tím nepřemýšlel dál a hlavně se poté utvrdil v mé domněnce, když jsem četl o použití Topaz, tak jsem tam automaticky nacpal i jiné kameny. To je moje hloupost.

Začnu od začátku se stejným buildem, ale až někdy čtvrtek pátek... OK?? :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2012, 12:20 hod.

Ach jo, s odstartováním jsem tu chtěl dát pořádně velké varování, ať si všichni ještě jednou pořádně přečtou pravidla, než začnou hrát, ale nakonec jsem to neudělal, protože bych měl pocit, že bych tím útočil na intelekt většiny z nás...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 12:27 hod.

Ale ne Fraxi, já ty pravidla četl nejméně 10x, ale i 10x jsem to pochopil stejně (nebo jak jsem sám chtěl), takže není chyba v tom, že bys na to znovu neupozornil. Alespoň se můžu učit z chyb necra. Hrát budu asi až ve čtvrtek. Jinak v progresu jsem to už upravil.

Na druhou stranu, jsem první hříšník :D
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 13:01 hod.

No, o ZAMERNE poruseni pravidel neslo, ale priste uz si davej velky pozor, protoze neznalost neomlouva a dalsi podobny precin uz by byl duvodem k vylouceni z turnaje...Pokud budes mit nejake dotazy, tak se klidne zeptej primo nebo pres SZ...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 13:08 hod.

No, hlavně nemám důvod zámerně porušovat pravidla. Diablo nehraji závodně a slouží mi čistě pro pobavení, proto jsem rád, že k tomu přistupujete tahle.. Na druhou stranu, kdyby někdo podváděl, asi se o tom ani nedozvíme.. Ale to by pak ztrácelo význam slova "zábava"...

OK zeptám se pro upřesnění... Výbava pro postavu mi je jasná. Výbava pro merca je s rozdílem, že se dá použit Topaz a to pouze do brnění a helmy kvůli MF? Nic nikam jinam? Zbytek mi je jasný...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.11.2012, 13:12 hod.

Dragonius: Ano, jenom topazy do helmy a brnění na mercovi. S tím, že když najdeš 2 kusy uniq brnění, tak musíš jedno nosit ty a druhý merc. To stejné platí i s helmama.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 13:17 hod.

Ano, presne tak, jediny rozdil mezi postavou a mercem je ten, ze merc smi pouzivat socketovatelne brneni nebo helmu vyplnenou POUZE topazy, a to pouze do te doby, nez postave padne druhe unikatni brneni/helma...Pote musi i merc nosit unikaty

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 13:52 hod.

Myslím, že teď už není nic, čemu bych nerozumněl. Takže ve čtvrtek opět na startu :-)
Ještě jednou se omlouvám za nedorozumnění...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2012, 14:01 hod.

Chybama se člověk učí. ;)
Jinak kdyby někdo opravdu záměrně podváděl, cheater se nakonec vždycky pozná, jako při PvP turnajích.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 06.11.2012, 14:26 hod.

Tak včera jsem se zase dostal trochu ke hře a ve druhém aktu jsem postoupil do harému. Mam level 25 a konečně mi padli dva unikáty http://alonewolf.rajce.idnes.cz/Diablo_ ... _Predmety/ ten prsten mě fakt potěšíl a musím se přiznat, že ten Falchion mě potěšil ještě víc. Konečně jsem měl v ruce něco pořádného a ne šimrátko, který dáva 5-9dmg. Jinak mi nepadlo vůbec nic :evil: . Snad se to zlepší.

fraxinus tobě upřímnou soustrast, ale na druhý pokus to určitě dáš. Zítra bych rád udolal Duriela, ale nevím moc se na něj necítím :( Chtělo by to nějaký unique štít nebo brnění, to co mam je slabí jak čaj.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 06.11.2012, 14:33 hod.

@ Dragonius: tak já myslím že tady tě nikdo nebere jako cheatera, nejevil ses tak od začátku tak nevidím důvod proč by si to někdo měl myslet teď...navíc tohle není věc kterou by ses snažil maskovat a tajně podvádět, takže si myslím že s tím nikdo něbude mít žádnej problém co se týče důvěry, jen prostě špatně pochopený pravidlo, cemuž se popravdě moc nedivím. čekal jsem že se najde někdo kdo něco přehlédne nebo špatně pochopí. Ty pravidla jsou dost obsáhlý a je celkem snadný něco přehlédnout nebo špatně pochopit.

Mě samotnýmu se stalo že když jsem zachraňoval Caina, Akara mi dala magic ring a automaticky mi ho nasadila takže jsem si toho ze začátku vůbec nevšim. Naštěstí jsem nešel hned dál hrát ale dělal jsem si pořádek v truhle a všim jsem si toho zavčasu. Kdybych ale šel jen odevzdat quest a šel hned dál hrát, pravděpdobně bych si toho všiml až mnohem později, takže bych šel asi taky znovu.

jinak celkem by mě zajímalo jak se otočí rychlost postupu na NM a hlavně na hell...je tu spousta buildů který na startu vystřelí ale na hell si myslím že budou mít velký problémy...naopak je tu spousta buildů který svou sílu ukážou až od vyšších levelů a hlavně nightmare prolítnou na pl8 jak malinu...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.11.2012, 15:05 hod.

Attia: Tak daleko ještě nepřemýšlím :) Pořád mě čeká ten 4.akt. Ale pokud ho přežiju, tak se spíš obávám 5.aktu. Konkrétně Blood Lordů. Jestli je potkám a budou buď fast nebo extra strong nebo cursed nebo vlastně cokoliv :D, tak mě nezachrání ani Mind Blast ani Cloak of Shadows a ani svěcená :D Pokud to teda nestihnu před jejich prvním úderem. Protože pak očekávám neskutečnej hit recovery. A když vemu v potaz, že se čistí všechny lokace, tak šance, že na ně někde narazím je víc než slušná :D Nehledě na Evil urny v ledových sklepeních...to bude taky sranda.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 15:07 hod.

@Attia: Tak ta posledni poznamka byla doufam o mem druidovi, protoze zatim to neni uber killer...Ale pocitam, ze s prichodem Armageddonu se to zlepsi, navic bude aktivni jak Geddon, tak Rabies, a doufam i nejaky fyzikal dmg/OW/CB, tak to snad pujde...

@Wolf:Mam podobnej Nagel (16%), me ho dala Andy, kazda trocha MF se hodi...A Assa by nemela mit s Durim tolik problemu, zbran nemas spatnou, tak jen se nebat a jit do toho, vzdyt je to jen pomalej stupidni brouk :lol:

@Daemon:Jestli se dobre pamatuju, tak mas merce z A2, to by nemel bejt velkej problem, staci je nekde sikovne seknout a je to ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2012, 15:13 hod.

Attia: Pravda pravdoucí. Zejména tu máme spoustu summonerů, kteří budou muset nevím jak na normalu, ale na NM určitě těm svým pacholkům vepředu aktivně se sekyrou, krumpáčem, kosou nebo čímkoliv sami pomoct...týká se třeba smraďovha nebo toho, kdo má skeletony bez mastery, a všech ostatních golem-mistrů. Také jsem zvědav na postup toho, kdož dostal na první pohled nesourodou "ironwolfskou" čarodějku...a další....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 16:00 hod.

Jooo, summoner to bude mít těžší, i když mě to merc pěkně střílela. Ale je fakt, že teda byla "nadopovaná" :-) tak uvidíme ve čtvrtek. Čím míň zasáhnu do boje, tím budu klidnější, zatím jsem skoro všechno uházel oštěpy.

EDIT: Tak já si připadám, jak největší blb... Teď jsem zjistil, že se dají používat talismany.. Pojďte někdo a majzněte mě přes hlavu :!: asi jsem už moc přepracovaný :-)
Štěstí přeje připraveným...

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 06.11.2012, 17:41 hod.

Po vyčištění první lokace ve IV. aktu jsem snížil players na 4 - lepší míň bodů než být tuhej :D Unikát žádnej - začínam si říkat, že moje studded leather je trochu z módy touhle dobou. Diabla sem sundal taky na pl4, ale několikrát jsem unikl o vlásek - už sem se viděl mrtvej. Můj mocný light rezist asi 10% si s ním moc nerozuměl :D Dropl mi unikátní spear The Tannr Gorerod - kterej je mi absolutně k ničemu :) Fotky atd doplním zítra - V. akt mám v plánu se vrátit k pl8 tak uvidím jak mi to vydrží :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 06.11.2012, 17:52 hod.

Gratuluji ke zdolání Diabla :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2012, 17:57 hod.

To Zomb: Chlape, nalezl jsi pár unikátních zbraní, ale ani jednu nemáš nasazenou! To, že jsi vlastně caster, tě nezbavuje povinnosti nasadit unikátní zbraň, co najdeš, namísto hůlky, která unikátní není. Nasaď tedy něco a casti si bílou hůlkou aspoň přes switch... :!:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“