Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.11.2012, 15:06 hod.

Fraxinus: Dragon Tail jsem už zkoušel na Vampire v Durance of Hate a moc efektivní to nebylo :( No...uvidí se, jak to všechno dopadne. Nějaký unique botky by se fakt hodily.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 05.11.2012, 15:55 hod.

Tak to me hodne mrzi Fraxi, holt stupidni minion, ale uvidis, ze priste to bude lepsi...Muj druid se dnes vecer bude motat ve stejne lokaci, tak mi drz palce, ta nedopadnu stejne, ono ani Rabies na 8lvl nejni zadnej uber kill skill ;)

@Daemon:Vsak to das, chce to trpelivost a viru v sebe sama ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Javurek » 05.11.2012, 16:47 hod.

Možná by stálo za to nějak v prvním příspěvku zvýraznit ty co umřeli .) Bude zajímavé koukat jak se to bude postupně přebarvovat D.

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 05.11.2012, 17:33 hod.

Tak sem pravě sejmul mephista, ale začíná přituhovat - sem křehkej jak z porcelánu :D Teďko aktualizuju progress příspěvek - za celej třetí akt ani jeden unikát (krom serpent lorda kterýho už jednou mám) - tak doufám, že se situace zlepší jinak u Diabla nevím nevím :D

Jinak upřímnou soustrast Fraxinusi

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 05.11.2012, 17:39 hod.

Bub3n: Pokud přežiješ pár Static Fieldů na Diabla, tak ho snad nějak FB usmažíš, zatímco merc odvede pozornost :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 05.11.2012, 17:43 hod.

raisen: No na mýho merce bych moc nespolíhal :D u Mephista umřel asi za dvě vteřiny - kdyby byl alespoň cold - ty lightningy co pouští je tak akorát šimraj se mi zdá :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 05.11.2012, 17:54 hod.

Jo aha, Ty máš merce ze třetího aktu.. Aha. Tak v tom případě to budeš muset zvládnout sám, i s tou pozorností :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Crec » 05.11.2012, 18:14 hod.

No já sem teď dočistil black marsh a vůbec se netěším na 3 akt na ty malé potvory, představa že to mám všecko bouchat se sacrifice po hlavě... :roll: :lol: a o tombách nemluvě, s unravelerama :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 05.11.2012, 18:59 hod.

Ešte som dnes trochu postúpil vo svojej barbarskej ceste. Konečne mi padli nejaké unikáty a teraz som skočil pri Frozensteinovi. Už začína prituhovať a tak sa rozbehla tá správna zábava :D.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 05.11.2012, 20:20 hod.

Javurek píše:Možná by stálo za to nějak v prvním příspěvku zvýraznit ty co umřeli .) Bude zajímavé koukat jak se to bude postupně přebarvovat D.
V druhém tématu to už dělám ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 05.11.2012, 21:28 hod.

BladeMaster píše:Ešte som dnes trochu postúpil vo svojej barbarskej ceste. Konečne mi padli nejaké unikáty a teraz som skočil pri Frozensteinovi. Už začína prituhovať a tak sa rozbehla tá správna zábava :D.
Tak to mě zítra čeká taky (nebo alespoň doufám :) )
Toho, že přituhuje, jsem si všiml už na konci 3. aktu, a čtvrtý akt byl celkem otravný díky Grotesque... 5. akt se mi docela líbí (alespoň zatím) a už se moc těším na nightmare, kde mě čeká víc boss packů :)

Hodně štěstí Tobě i všem ostatním ;)

Edit: tak jsem si řekl, že si ještě večer zahraju a padl Venom Ward :love: :)
No nejsem já lucker? :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 05.11.2012, 23:50 hod.

ZOMB píše:Edit: tak jsem si řekl, že si ještě večer zahraju a padl Venom Ward :love: :)
No nejsem já lucker? :)
Nepřestane mě udivovat, že štěstí mají ti, co ho nejmíň potřebujou :D :D :D Ty už máš na sobě jenom unikáty ne? ;)

Jinak jsem před chvílí dojel čtvrtý akt a bylo to (jak s oblibou říká frontman mojí oblíbené kapely) peklo jako v pekle. Viz. report :wave:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 05.11.2012, 23:58 hod.

Tak ja dneska hral dve hodinky a koncil jsem pred vstupem do kasaren a zatim to jde, ale Andariel bude boj.. Nemam zatim uadny utocny skill a Poison Explosion nez mrtvol taky nebude slava, ale jsem do toho urvanej, tohle me bavi..
Jinak ani ja ZADNY unikat...

to Fraxinus: aj me je to lito.. Pamatuju si, ze i v MF turnaji jsi skonal brzo, tak snad se zadari vic s novou postavou..
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 06:12 hod.

Tak vcera pro me prituhlo uz v A2...Prochazel jsem hrobky a jestli v nasledujicim tydnu uvidim nejakyho unrevealera, tak rozmlatim komp...Haldy vyvolavacich zmetku, vsude Blunderbosove, co stunujou, Rabies jsou hezky na oko, ale moc toho nezabijou, ikdyz ted v A3 cekam zlepseni...Celkove klasicka taktika hit and run :lol: , padly mi dva uniky, dokonce spiked shield (Swordback hold), ale ten byl etherealni :OXO Aspon, ze ten zmetek Duriel to ma za sebou, to byla taky zabava, vlastni boj lehkej, ale nez mu zasadila moje mercka posledni uder bilym Short battle bow, tak jsem malem zcepenel :lol:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 11:12 hod.

Tak konečně jsem dosáhl lvl a tzn. Poison Explosion, takže konečně nějaký útočný skill. Jinak od Dim Vision jsem nic nečekal, ale užitek docela má a to opravdu u střelců, dále když skupinka obklopí golema a oslepim je, je více času na jejich zneškodnění. Uvidíme, jak to půjde dál s nárustem obtížnosti.
Dodal jsem screeny lokací a statů Necra i Merca, vše v progresu. Tak zase až zítra :-)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 11:30 hod.

Dim Vision je jeden z nejlepsich skillu, co jsi mohl vyfasnout, urcite velmi pouzitelny i na Hell ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 11:35 hod.

Možná pro někoho, kdo s ním umí nebo jako doplněk k útočnému skillu :-) ale jsem zvědavý, jak budu zabíjet ty nejhlavnější, když k mýmu útočnému skillu potřebuji torza mrtvol a Dim Vision na ně nepůsobí (teď teprve naberu zkušenosti).. Ale pořád jsem dostal build, který je zábavný, jen by mohl padnout už nějaký unikát. :-)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 06.11.2012, 11:47 hod.

Jak tak koukam na Tve rozlosovani, tak zrovna lehky to neni :lol: Fire golem je k prdu, to mi ver, zkousel jsem to s nim, jedina jeho funkce bude delat tank...A protoze to neni uber tank, tak budes potrebovat Dim vision, jen si nejsem jistej, jak to bude fungovat s jeho Holy Fire aurou, protoze obvykle oslepla monstra dalsi atack probere a tim padem i takovyto typ aury, ale to nevim jiste, nemam to otestovane...Hlavnim Tvym problemem bude ale asi ziskat prvni mrtvolu, abys vubec ten Poison Expotion mohl pouzit, vzhledem k tomu, ze mas i Bone Wall, tak bych asi doporucoval pri trose stesti se zapojit i sam, mozna s nejakou zbrani s Open Wounds...Ten Wall je skvelej hned dvojmo - jako skill sam a jako synergie k Bone armoru...Merc Ti bude asi naprd, skoda, s A2 mercem to mohlo byt mnohem lehci

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.11.2012, 11:49 hod.

Dragonius: Buď se mi to zdá nebo tvoje Rogue vládne celkem slušným poison dmg z luku. Japakto...? A ty resisty a nárust life. Nemáš ty na sobě všechno rare nebo magic??

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 11:57 hod.

to RIP: Jako zábava to poslouží a zatím to jde. Ale až vyměnim merca za merca z 3. Aktu, už to asi tak slavné nebude. Ještě k tomu Lightning... Jinak s těmi mrtvoly se obávám, že budu hodně zasahovat, ale pak musím vyřešit hlavní Bosse.

to Dark_Deamon: Nezdá, nasadil jsem jí 3x Chipped Emerald do luku, u lučištnice to takhle dělám vždycky za začátku... Teď jsi mě zarazil, to není v rozporu s pravidly, ne? Merca můžeme vybavit čím chceme, kromě realmových RW, ne?

no :shock:
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“