Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2012, 18:45 hod.

Já bych se nezlobil za Treachery a k tomu ještě najít Bartuc-Cut Throat + Gore Rider. Pak taky Pul runu :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 02.11.2012, 18:49 hod.

Také bych se docela ráda dostala přes Diabla na Normal :D Jako kolij. U předmětů je mi docela jedno, co padne, ale kdyby to bylo něco do grálu, tak bych byla jedině ráda :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Marast » 02.11.2012, 19:17 hod.

raisen píše:Personifikace :-)
Attia píše:...jinak to pojmenování je mi nanic protože ani arctic pásek ani cleglaw štít na to nevyplácám :-DDD navíc i kdybych o tom uvažoval tak do 5 aktu mám smůlu :-D
Způsob, jakým byla do pravidel implementována Personifikace a s její pomocí zpřístupněno používání ostatních předmětů, se mi zdá poněkud nešťastný. Dalo se to udělat i lépe, a přitom nejde o nic těžkého. Teď už je na změny samozřejmě pozdě. Na druhou stranu je nutno dodat, že tvorba takovýchto pravidel dala značnou práci a tudíž se sem tam nějaká drobnost opomene. Ale nedá se udělat nic jiného než smeknout. Ústavní právo hadra. ;)
Samozřejmě, že to půjde i bez výše zmíněného. Tady to chce hlavně čas pro hraní, mít trochu klidu a trpělivost. Snad to v mém případě zachrání aspoň ta trpělivost. Los až na toho žoldáka není úplně nejhorší. Oni kdyby nebyli zabugovaní, tak jsou snad i fajn. Nicméně já už hrál i untwink postavu se zákazem žoldáka a taky to šlo.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 02.11.2012, 20:03 hod.

Prvý akt za mnou, stále bez unikátu. Postol som aj report a na Andariel som nasr....dený :evil: Posledná rana taktiež nechaná pre merca s mf 45 a vôbec nič :{. Snáď zajtra niečo konečne padne. Gratujem všetkým k postupu, keď udržíme tempo za dva týždne nám turnaj končí :lol:.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 02.11.2012, 20:36 hod.

Tak se musim priznat, ze jsem dneska po nocni nesel do dvou spat a taky to rozjel, muj druid je v Outer Cloister, lvl 18, vse pohode na p8, ve vezi mi padly unikatni botky Hotspur, mam skoro maxlej Fire res na Dia, bomba ;) Poradnej report bud dneska, a nebo az nekdy, mam ted spoustu prace...Jinak taky bych rad Normal i NM cely na p8, ale nenechte se unest, zase tak snadne to nebude

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2012, 22:53 hod.

Takže celý akt 1 jsem prošel bez menších potíží se svým kosťákem, na Andy jsem měl pěknou armádku: 3 skeletoni, 3 mágové, hliněný golem + merc

Radament taky hračka, teď mám level 21 :)

Zítra víc info ve výsledkách...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 02.11.2012, 23:45 hod.

Byl to boj o nervy, ale nakonec jsem i já dokončil první akt 8-) Report sepíšu zítra.

Edit: Hotovo, unikát žádný (ostatně jako vždy), budu doufat, že ve druhém aktu se to zlepší ;)
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 03.11.2012, 10:19 hod., celkem upraveno 1 x.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Asman » 03.11.2012, 10:05 hod.

Já se naivně rozhodl, jak budu celý postup dokumentovat(video), ale po vyčištění Cold Plains mi asi v půlce Cave spadlo FPS na 10, po vypnutí a zapnutí nahrávání spadlo na 4, byl jsem nucen hru vypnout. Ještě se mi tohle nestalo, i když toto bylo asi nejdelší video, co jsem nahrával vcelku(20 minut v kuse zvládá v pohodě). Zajímavé, že ani po znovuspuštění se FPS nevylepšilo. Místem na disku to není, nevím, proč se mi najednou začal fraps tak bouřit. Máte někdo podobné zkušenosti? Rád bych pokračoval dál, ale takto to nepůjde, nebo půjde bez nahrávání, což se mi zase nechce.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2012, 11:27 hod.

Asman: Začala ti nejspíš přetejkat RAMka nebo ti začal pracovat antivirák...nebo může být problém, že by jeden disk přestal stíhat zároveň číst data z mpq souborů a zároveň zapisovat. Každopádně já zásadně nahrávám na druhej pevnej disk.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

quaterx
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Scout97CZ#2186

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od quaterx » 03.11.2012, 11:30 hod.

Mám otázku: Když vypnu a zase zapnu hru musím si znovu změnit hodnotu /players x, nebo to zůstává na předchozí hodnotě?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2012, 11:33 hod.

Už jsem ti poslal PM. Musíš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 03.11.2012, 11:34 hod.

Pokud ji vypneš úplně, tak ano. Pokud uložíš postavu a vybereš třeba jinou v menu, tak bude mít stále tu předchozí hodnotu players, jakou sis navolil s tou jinou postavou.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Obter!vr » 03.11.2012, 11:51 hod.

Tak jsem dnes začal hrát a je to super:) Baví mě to, ikdyž mi teda ještě nic z unikátů nepadlo, ale ono to třeba časem příjde :) Zatím procházím vše na /pl 8 a jde to skoro samo. Používám normální útok a když musím tak si pomůžu nějákým tím pokřikem (howl, taunt) takže pohoda :) Na nějáké šampiony a bosspacky používám Find item, ve kterém mám 1 bod, ale ještě mi to nic moc nepřineslo :) Screeny jako důkaz toho, že jsem vše prochodil jsou ve druhém tématu. Tak uvidíme kam se dnes dostanu :) Staty a skilly nafotím až po dokončení aktu.... Tak ať se daří i vám :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2012, 13:02 hod.

Já se těším na to, až budeme cca u Arcane Sanctuary a všichni tentokrát budeme nacházet Summonera hned na první pokus....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.11.2012, 13:16 hod.

Fraxinus: Přesně to se mi stalo včera :D Asi po 20 předchozích taženích s jinýma postavama jsem ho tentokrát našel na poprvé :)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 03.11.2012, 13:17 hod.

Mám jednu otázku - považuje sa za unikátny predmet aj predmet questový? Mám na mysli Amulet of the Viper. Keď áno, tak každý si nasadí aspoň jeden amulet počas normal obtiažnosti ;)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 03.11.2012, 13:19 hod.

Právě jsem progamblil asi 200 000 doufaje, že najdu Bloodfisty. Žel, nezadařilo se :D

Edit: Já se zbláznim, sotva o dvě minuty později sundám Beetlebursta a on mi ty Bloodfisty dá :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 03.11.2012, 13:57 hod., celkem upraveno 1 x.

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 03.11.2012, 13:51 hod.

Tak jsem dokončil první akt a ještě sejmul Radamenta :) Zatím bez problému, až na jedno zmatené skoro úmrtí - unikl jsem tak tak :D Unikáty zatím tři - Blood Crescent, Stoutnail a Serpent Lord - z Andariel velký kulový. Proved jsem aktualizaci v mym progress příspěvku, tak se mrkněte když budete chtít. Baví mě to fest, tak snad se někam posunu ještě dneska.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Obter!vr » 03.11.2012, 14:12 hod.

Tak jak jsem byl plný optimismu z toho jak mi to hezky odsýpá tak jsem na to dost rychle dojel. Dosáhl jsem 18. úrovně, dal jsem po bodu do koncentrace, battle cry, atd a na F2 jsem si místo Howl dal ten battle cry. Tedy jsem neměl howl na žádné "zrychlené volbě" .... a to se mi stalo osudným ... v Kasárnách mě obklíčila tato skupinka a už nebylo úniku...i přes snahu dostat se k howl jsem to neutáhnul elixíry ... měl jsem i esc zmáčknuté, abych si to promyslel jak bylo povoleno a hned jak jsem se vrátil do hry tak jsem dostal jednu ránu a 50 hp bylo dole ...

Ano, neměl jsem těžký build, ale schopnosti jsou až od vysokého levelu a přiznám se, nikdy jsem to za barbara neuměl :) .... tak dnešní 4 hodiny hraní v tahu no .... tímto bych chtěl (nejspíš jako 1.) požádat o nové losování postavy (a doufám, že to nebude barbar)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 03.11.2012, 14:16 hod.

Tak to je mi líto. Ale zase se třeba povede nějaký hezký los a barbar to nebude :-) Věřím tomu.

Bub3n: Máš docela štěstí na unikáty :-) Jen tak dál.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“