Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 13:27 hod.

Fraxinus: Taky mám dotaz...Když se mi vylosoval merc Holy Freeze, na kterýho si celkem počkám, můžu si do té doby zvolit jakýho chcu a nebo co akt, to musím provést změnu?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 13:29 hod.

:evil: A dost!
:!: Přestaňte se prosím ptát na věci, které jsou napsány v pravidlech. :!:
Než položíte dotaz, tak si je projeďte, třeba pomocí vyhledávání ctrl+f, ale fakt mě naštve, když se někdo zeptá na něco, co už tu visí týden.

edit:Já vím, že jsou dlouhé, ale zrovna tohle je hned na začátku a bylo o tom už dikutováno někdy dříve.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 13:38 hod.

Ok...sorry...moje chyba.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 13:42 hod.

Jasné, ale byl bych rád, aby dotazy ohledně pravidel byly v duchu, zda-li si je soutěžící správně vykládá. Na dotazy, které se buď neustále opakují, nebo by na ně dostali stejnou odpověď, jako je psáno v pravidlech, prostě budu reagovat podrážděně.
Tohle ale neplatí teď jen pro tebe Démone, ale pro všechny bez výjimky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 01.11.2012, 15:02 hod.

Cirdan píše:Tak já se také přidám s tím, že nechci paladina (protože poslední dobou dost hraji za hammerdina). Ale s takovou assassinkou nebo nekrem by mohla být sranda, protože jsem za ně nehrál.
Že já raději nedržel hubu.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 01.11.2012, 15:06 hod.

Zajímala by mě jedna věc. Když najdu dejme tomu na NM nějaký unikát bez socketu a budu ho chtít proděravět s tím, že na normal mám u Larzuka ještě schovanej quest reward, můžu se vrátit anebo ne?

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Bub3n » 01.11.2012, 15:13 hod.

Hledal jsem - nenašel jsem -> Prodávání předmětů není omezený že? To, že např. rare item nemůžu equipnout neznamená, že ho nesmím zvednout?

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 01.11.2012, 15:25 hod.

Ne, prodávat se může normálně.

@D_D: Souhlas :wave:
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 01.11.2012, 15:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 15:27 hod.

V tématu "progress a výsledky" by v prvním příspěvku mohl být žebříček všech účastníků, který by byl seřazen podle počtu dosažených bodů, což?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 15:43 hod.

Dobrý nápad, ale jedině za podmínky, že budou všichni hlásit pravidelně, jak na tom jsou. ;) Takže bych to omezil na top 10. Souhlasíte?

Cirdan: Je mi líto, Láďo, ale někdo nepřízeň losu odnést musel :(

Bub3n: Normálně sbírej, prodávej, jak je libo...a občas gambluj, možná ti dá něco zlatého, co bys rád. ;) Nezapomeň, že hezké rare můžeš perzonifikovat a pak nasadit.

BliiNky: Tady bude platit stejné pravidlo jako u perzonalizace. Socket využij v dané obtížnosti, pak dál už se pro to vrátit nelze.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Smrtonoška » 01.11.2012, 15:57 hod.

Nazdárek lidičky.

Na tohle sem zvědaví i já, protože pro mně nebude moc jednoduché hrát za barbara, ale jinak hardcore charakter sem na blízko v Diablu II hrál. Aspoň si prověřím co svedu a samozřejmě, že toho barbara pojedu stůj co stůj. Koukal jsem i na ty vylosované skily u vás na webu a nevypadá to vůbec špatně. Snad se mě za to bude hrát dobře. I když do doby než najdu unikátní zbraň tak to bude docela nárez.

Lidi rada: když jsem četl pravidla, tak nejsou zakázany vybuchující vlaštičky. Takže Andi uházejte na normál ohnívý lahvičky, pokud jsou ve hře. Majzněte jí prostě ohňem.

S pozdravem.
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 01.11.2012, 16:08 hod.

Řekl bych, že můj nekro bude celkem jednoduchý...
Hlavně mám výhodu, že Akara prodává "bílé" hůlky na kterých jsou skilly pro nekra, a ty jsou povolené :)

Jinak mě přijde, že mám jako jediný vylosovaný build, ve kterém budu používat všechny vylosované skilly, a rád :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od kolij » 01.11.2012, 16:14 hod.

Cirdane my paladinové to budeme mít těžký :D

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od redw » 01.11.2012, 16:16 hod.

Tak "lepsiu" postavu som si snad mohol priat iba vo sne. Namaxovane Teeth maju neuveritelny damage 31 (na Diabla staci "iba"" 500 zasahov >:roll: )
Este dobre, ze som k tomu dostal Bone Armor, ten sa mi pri tomto "killerovi" naramne hodi.
Kedze perspektiva tejto postavy je maximalne prejdenie normalu (aj to s obrovskym usilim a s kopou volneho casu) rad by som poziadal o novu postavu ( a nech sa ten generator snazi viac ;) )

Inak k tym pravidlam, po Ripe je umozneny reroll bez penalizacie (Rip ma tak ci tak caka s touto postavou velmi skoro) tak by sa mi tych -500b mohlo odpustit ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 16:20 hod.

kolij a Cirdan: Myslím si, že u vás bude klíčový ten skill conversion. Koliji, zvláště ty to asi nebudeš mít jednoduchý. Ale věřím, že to dáš ;)

redw: Nic nevzdávej. Zubama budeš monstra dorážet. Hlavní killer bude u tebe jednoznačně merc, který s podporou lower resistů bude schopen zabíjet, sice pomalu, ale bude. Až budeš mít povinné skilly vymaxované, tak bych na tvém místě maxoval buď kostěnné mágy, nebo fire golema, kteří budou z lower resist taky těžit. Spíš bych byl pro toho fire golema, tank se bude hodit vždycky. ;) A pokud najdeš dobrou zbraň, ať už palnou nebo nablízko, tak ostatním po seslání kleteb pomož.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 01.11.2012, 17:03 hod.

Konečne mám ako tak premyslené ako budem hrať svojho barbara. Kedže Bash je synergia k Double Swing a pridáva mu 10% damage za level, tak do Double Swing dám jeden bod a maxnem Bash ako synergiu (Bash sa mi nejako nepozdáva kvôli odhadzovaniu) . Potom vymaxujem Zerka a Howl, nakoniec Battle Orders. Takto by som mohol mať dostačnú bojaschpnosť aj v prvých troch aktoch, keď mi padne nejaká unikátna zbraň. Keď sa dostanem na 30 lvl, tak by to malo začať plynúť rýchlejšie.
Fakt sa neskutočne teším na zajtra :love:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 01.11.2012, 17:45 hod.

kolij: No, zas tak nehratelné to nemáme, ale spíš mi jde o to, že poslední dobou hraji prakticky jen za paladina (sice je to Hammerdin, ale i tak).

raxinus: Njn, co se dá dělat, ale tak nějak počítám, že se dostanu maximálně k Diablovi, tak si pak asi nechám vygenerovat nový charakter (i když při mém štěstí to stejně zase bude paladin :roll: )
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 18:04 hod.

Cirdan: Ani nápad. Pokud ti padne jakýkoliv luk s exploding arrow, tak jeď dál. Pak časem jestli ti padne demon Limb, budeš mít hodně velké škody. Byla by škoda nechat to zaripnout. Ten tvůj charakter potenciál má, ale odehraješ ho jinak než paladiny, na něž jsi zvyklý, takže ti to pomalu ani jako hra za paladina ani nepříjde. ;)
Navíc, když někdo ripne schválně, aby si nechal vylosovat něco jiného, tak nejen že to může být zas paladin (Murphy je doplň libovolné jméno rozhodčího), ale já osobně bych to považoval za dost nesportovní chování.

Blademaster: Jsem rád, že se těšíš. Ale nezapomeň na to, co ti hra resp. drop dovolí. Bash sice maxuješ a pak plánuješ nepoužívat, ale bude to hodně bezpečné, na rozdíl od double swingu, kde bys časem měl kvůli lvl 1 časem problém se do kohokoliv trefit. :wave: Taždopádně se těším na to, jak ti to půjde, doufám, že dobře.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od redw » 01.11.2012, 18:08 hod.

Fraxinus píše: redw: Nic nevzdávej. Zubama budeš monstra dorážet. Hlavní killer bude u tebe jednoznačně merc, který s podporou lower resistů bude schopen zabíjet, sice pomalu, ale bude. Až budeš mít povinné skilly vymaxované, tak bych na tvém místě maxoval buď kostěnné mágy, nebo fire golema, kteří budou z lower resist taky těžit. Spíš bych byl pro toho fire golema, tank se bude hodit vždycky. ;) A pokud najdeš dobrou zbraň, ať už palnou nebo nablízko, tak ostatním po seslání kleteb pomož.
Ja som len realista. Ked zacnem konecne na levely 60 robit tych magov, tak ich trvanlivost bude asi 5 nanosekund. Na level 60 aj tak nedosiahnem, lebo s mojim dmg budem hrat akt 3 na normale este na vianoce :D
Ale ok aspon to skusim

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 01.11.2012, 18:53 hod.

Fraxinus: Nemám v úmyslu umřít naschvál, jen si moc nevěřím, obzvlášť na Diabla.
Zima se blíží.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“