Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 26.10.2012, 18:54 hod.

Výborně, jsi tam.
Právě jsme překročili počet účastníků z minula.

edit: Smrtonoško, jsi tam, hodně štěstí ;)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 26.10.2012, 19:13 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Smrtonoška » 26.10.2012, 18:56 hod.

Nazdárek lidičky!
Do týhle srandy rozhodně jdu, protože si vyzkouším aspoň chalange ve hře, který jijnak nedělám. Hc hraji rád a bude to pro mně výrazné zpetření hry. Akorát se bojím toho co mi bude vylosované, ale dejte tam i naprosto šilené buildy, ať je nějaká sranda.
Věřím tomu, že účast bude veliká, protože málokdo umí hrát Diablo II Lod či Diablo II za téměr cokoliv, vůbec by nevadilo hráti stadartní nerozšířený charakter v Diablu II
Nashledanou!
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od agmar » 26.10.2012, 21:05 hod.

Ako si nastavím to plx?Alebo iba napíšem,že hrám sám?Ešte mi to nie je trocha jasné s tými screenshotmi.Každú lokáciu aj jaskyne hneď ako celé preskúmam musím vyfotiť?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 26.10.2012, 22:53 hod.

agmare, toto je jeden ze základních příkazů ve hře....napíšeš /players 8
S těmi screenshoty je to tak. Jakmile to celé projdeš, našteluješ si mapu tak, aby byla vidět celá, a uděláš ho.

Jinak dovol mi jednu otázku: jsi spíše příležitostný hráč nebo se řadíš mezi zkušenější?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od raisen » 27.10.2012, 06:40 hod.

A mohu, doufám, nastavit tu menší mapu, ne? Nedokážu si představit, jak bych s tou celou mapou fotila Durance of Hate :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Smrtonoška » 27.10.2012, 08:28 hod.

Nazdárek

Raisene, mapy se fotí celý jako důkaz, že jse prolezl, šteluje se pokud možno tak, aby se tam vešlá celá mapa jako celek. Spousta map se ti do jedné fotky nebude vejít, budeme jich muset udělat více, to není jenom "Durance of Hate" ale břibližně tak 80 až 90% veškerých map v Diablu II.

S pozdravem
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od raisen » 27.10.2012, 08:49 hod.

Tak to je mi jasné, proč se fotí a že se to musí štelovat :-) Já se jen ptám, protože se to z té menší mapy bude asi hůře luštit, jestli je opravdu každý kout prolezlý. Ale zase si říkám, že se možná ani na vyšší obtížnosti nepodívám, tak to ani nebudu muset fotit :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 08:53 hod.

Malá mapa se ti stejně zobrazí jen přes čtvrt obrazovky, takže je to jedno. Na rozlišení 800x600 se ale vejde na jednu fotku i část venkovních map.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Bub3n
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Bub3n » 27.10.2012, 13:45 hod.

Zdarec - Diablo už jsem nějakou chvíli nehrál, ale tohle vypadá jako správná šílenost :) Prosím o zápis do startovní soupisky :)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od BladeMaster » 27.10.2012, 13:54 hod.

Ahojte, ani ja som diablo nejaku dobu nehral, ale napad takehoto turnaja ma velmi zaujal, takze by som sa velmi rad pridal :twisted:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 14:53 hod.

Jste tam oba, hodně štěstí ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Javurek » 27.10.2012, 16:04 hod.

Tak já teď hraju novou HC sorc , právě jsem act 5 Normal, jedu to celé na players 8 a procházím zatím vše 1x(není to pravidlo jen prostě jsem tot ak zatím procházel) Unikáty jsem našel: boty, jeden eth mec quilted armor, z diabla Manald. Kdybych to jel jen na ty unikáty a losnul si melee char, tak prostě nemám šanci proti diablovi ani omylem, možná 3x bych do něj seknul a byl bych tuhej. Zkoušeli jste si někdo ty postavy dle těch pravidel, zda to vůbec půjde? S těma zakázanejma setama mi to prostě přijde jako sebevražda. A to se považuju za hodně zkušené hráče, kterej hrál už vše a ví jak se pohybovat atd. mené zkušení umřou dost rychle.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Asman » 27.10.2012, 16:13 hod.

Určitě to bude výzva, také si to za melee moc neumím představit, pokud budu mít stejné štěstí jako se Sorckou(1. unique až z Baala). A Normal je ještě dobrý, s mercem je Diablo docela kitovatelný, horší to bude u Anců nebo s nějakým ošklivě vygenerovaným bossem(např. Sarina).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 16:29 hod.

Myslím si, že Diablo na Normal bude dobrej očistec pro všechny. Kor pro melee chary, kteří budou mít na sobě z 80% bílé itemy. Možná už první velkej problém bude Duriel. Merc, ať už kopiník nebo Rogue tam lehne na 2 facky, i když bude napuštenej/napuštěná 20 Thawing potiony.

Asman: Pokud budeš mít melee char, tak něvěř, že ti merc u Diabla pomůže. Pokud totiž nebudeš mít buď 2 unique helmy nebo 2 armory, tak ho máš celýho v bílým. Navíc...pokud to bude Rogue, tak ta půjde k zemi jen jak Diablo řekne: "Not even death can save you from me!". A pokud bude mít merc unikát, tak co to bude? Steelgoad nebo The Dragon Chang? :)

Jak říkala raisen...největším problémem budou nejspíš resisty.

Bude to prča jak sviňa :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Javurek » 27.10.2012, 16:36 hod.

Duriela se moc nebojím, block 75% to jistí :D

Velkej problém bude právě ten diablo, a pak act 5, protože tam maj monstra opravdu už hodně hp a melee char bez pořádné zbraně si moc neškrtne.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 17:11 hod.

Já bych řekl, že první opravdový problém bude už Andariel. Budete prakticky bez rezistů a s minimem +lifů. Jestli nějaké budou, budou leda tak z charmů. Duriel bude obrovskej problém hlavně pro castery. Ti budou bez FCR, bez +skillů, bez rezistů krom charmů. Pak Mephisto...kdo nebude mít štěstí na lightning resist charmy, má smůlu, to samé Diablo.
Na Diabla však škoda plynu, na Diabla kyselinu...schovávejte si oil a poison potiony na házení. :D Ty jsme v pravidlech zapomněli zakázat.

Kdo přeleze tohle, měl by potom mít být dál už v pohodě. Když nebude zbraň, tak si nějakou pořádnou jakoukoliv sežeňte, co nejdřív vyřiďte Nihlathaka a pak už to půjde jedna báseň (snad).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Javurek » 27.10.2012, 17:15 hod.

Andariel je trapná, tu uházíš v klidu i základníma oštepama, stačí se umět hýbat. Na durila je důležité mít vysokej block, u mephista se musíš umět hýbat, diablo je problém, protože na blízko je to fakt o hubu na normal díky jeho lightning infernu, na dálku zas má fire novu, baal taky nebude lehkej, díky těm jeho vláskům a jeho vysokému poškození,m sání many a hodně HP.

Btw můžu např. dát bod do static fild hned na lvl 6 i když jsem vylosoval jiné skilly?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 17:18 hod.

Jasně že můžeš. Jen ho nesmíš maxovat. V pravidlech je to napsané, že support skilly smíš používat, jen z nich nedělj skilly hlavní.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 17:29 hod.

Takže 19 bodů je ok?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 17:39 hod.

Já to nemyslel takhle, ale jinak:

Správný postup je takový...na začátcích hry maxuj své hlavní i vedlejší skilly do 20 resp. 10 bodů. Během té doby si dávej jeden bod do dalších skillů, které používáš. Pak až s tímhle budeš hotov, tak si ten static field klidně vymaxuj na dvacet. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“