Zhoršený drop?

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Zhoršený drop?

Příspěvek od Tyckin » 09.07.2012, 18:54 hod.

Lidi nemáte stejně jako já a moje parta pocit, že v posledních dnech padá neskutečnej sajrajt? Jako kdyby s tím něco udělali, to už nemůže být o smůle. 4x farma Zoltan + Belial akt 2 inferno a nic k prodeji ani za 100k, podobně u Butchera akt 1. Před týdnem či dvěma jsem i u Butchera běžně nacházel věci za statisíce či dokonce dvě helmy za pár mega :love: Kámoš monk má narozdíl ode mně 100% MF v základu a tenhle víkend mu taky nic nepadlo.
Já už z toho byl na prášky, až mi v neděli večer při poslední farmě z Beliala vypadla one hand 936 s crit dmg a life per hit :lol:
Jinak legendárky obvykle stojí pěkně za prd, setovky na tom často nejsou o moc lépe :roll: Svou první legendárku jsem prodal za 100k a druhou rozložil na materiál :roll:

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Zhoršený drop?

Příspěvek od Still » 09.07.2012, 19:10 hod.

Trochu souhlasím, až tak po půl hodině s NV 5 celkový MF tedy +210 začínají padat rare v obvyklém množství, dneska v druhým aktě na Inferno snad až z pátý elity se uráčil padnout rare, ale pak to zas dropovalo slušně :) hlavně neměnit MF gear.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zhoršený drop?

Příspěvek od Tyckin » 10.07.2012, 16:17 hod.

No kolegovi s dobrým MF vybavením se zdálo, že toho padá hrozně málo (méně než obvykle), ale především jde o to, že za celý ten prodloužený víkend (4 dny) jsem prakticky nenafarmil nic k prodeji, nejde tedy ani tak o kvantitu, jako spíše o kvalitu, prostě hrozně mizerné vlastnosti itemů a často hodně s nízkým levelem - 2. akt inferno a hromady itemů 51-55 level, a navíc nepovedených :OXO Co to má kruci znamenat? :ble: A když už něco ojediněle lvl 63, tak totální s*it :cry: Na aukci mi mizí věci a za chvíli už nebudu takhle mít co prodávat :wave:
Snad to byla jen kolektivní dlouhodobá smůla a bude to zase fungovat jako dřív... :roll:

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Zhoršený drop?

Příspěvek od Still » 10.07.2012, 18:33 hod.

V to také doufám páč rare lvl 52 mě už nebaví ani identifikovat...A kolikrát se dokážou sejít pěkný s.hity. A nejvíc mě pobaví když nechtěně severu nějakej normal nebo cracked item a při výhozu si všimnu jeho lvl 63 :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Zhoršený drop?

Příspěvek od Fru-fru » 30.07.2012, 20:35 hod.

Souhlasím, taky sleduji poslední dobou zhoršený drop...dříve mi i při mé občasném hraní padlo za sesion 2-3h aspoň jedna věc na prodej aspoň za 100k (hlavně statama, deformací cen v aukci a o inflaci se nebavím...). 'Za posledních pár dnu takovej crap a to nejen statama ale i ilvl, který je prostě děsuplný....Ilvl 53-59 většina dropu...Gear jsem neměnil a farm lokaci taky ne
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“