Sety

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100
Re: Sety

Příspěvek od Joshua88CZ » 16.08.2012, 00:09 hod.

Ony ty sety nebyly spatny, dokud se na AH neobjevily mnohem lepsi itemy...Kdyz D3 vyslo, tak setovky byly OP.Priklad cains set, nebo armorove nabity Aughild´s set, ktery cloveku pomuzou i dneska, a docela zjednodusi progress...
Ale je pravda, kdyz srovnam D2 set a D3 set, tak se musim smat:), ale na druhou stranu set ve 2 poskladat bylo umeni, a dlouhe mesice hrani, tady staci mit par goldu, a set je vas....

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sety

Příspěvek od johnyrk » 16.08.2012, 10:26 hod.

Joshua88CZ píše:Ony ty sety nebyly spatny, dokud se na AH neobjevily mnohem lepsi itemy...Kdyz D3 vyslo, tak setovky byly OP.Priklad cains set, nebo armorove nabity Aughild´s set, ktery cloveku pomuzou i dneska, a docela zjednodusi progress...
Ale je pravda, kdyz srovnam D2 set a D3 set, tak se musim smat:), ale na druhou stranu set ve 2 poskladat bylo umeni, a dlouhe mesice hrani, tady staci mit par goldu, a set je vas....
jj, přesně, ve dvojce jsem nikdy žádný set neposkládal, když padly 2 části, bylo super, max jsem měl 3 a to jsme hráli 3 po LANce a sharovali si je, podle toho, jakému charu se nejvíce hodily. tady i nespadl jediný kousek, ale za pár drobných mám komplet celého caina. do helmy šel MF bonus, do brnění životy a je to i docela luxusně statově vyvážené na ten lvl (a že jsem "už" lvl 35)..
celkově AH v D3 trošku degraduje drop, zvlášť, když mi za celou dobu nepadnul jediný předmět mojeho lvlu, vždyky tak o 5 lvlů níž, nebo ještě hůř... :(

Odpovědět

Zpět na „Předměty“