Hellfire Ring _ Infernal Machine

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445
Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od ReptileSVK » 31.10.2012, 15:45 hod.

tak to je riadne smiesne! to som este nevidel toto :lol: :lol: :lol: a to som uz odlatil kopec webov.

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Gorash » 31.10.2012, 17:57 hod.

Chtel bych se zeptat jestli je nutne jit do 4 aktu pro planek na hellfire machine k keywardenovi s 5 NV jako na klice, uz sem tam byl dneska 25x s 5 NV a planek nepadl :)
Tak jestli nefarmim NV zbytecne aspon, uz mne to totalne frustruje a rikam si eslik se ten ring vubec vyplati :(
Pri predstave ze musim jit cca 30 her abych pak mohl otevrit a z bossu zadna cast nepadne tak bych se na to cele nejradsi vysr.....


Gorash, odesláno z Iphone, pomocí TapaTalk

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od spiderer » 31.10.2012, 18:06 hod.

Gorash - funguje to stejne jako blizzardi random drop :D uz se mi stalo, ze na rychlofarmici MP3 mi klic spadnul 3x po sobe a vcera jsem jel pro klic z A3 9 runu na MP5 nez spadnul, na dalsi jsem potreboval 1x MP5 a 3x MP7. Zajimave vsak je, ze kdyz mam klicu ze dvou ruznych aktu dostatek, tak ten treti co mi chybi nepada temer vubec a ty dva co mam padaji skoro se 100% sanci - nechapu..

Edit: NV5 bohuzel potrebujes..

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od tomisco » 01.11.2012, 00:14 hod.

Mne kupodivu padl planek na prvni pokus na MP3. O vikendu jsem ke klicnikovi na MP2 cistil cestu kolegovi, ktery si koupil Diablo pred nedavnem a ani nevedel, co to je Infernal Machine. A planek mu padl take hned. Co se tyce klicu, to je take nekdy vypecene. Uz jsem zazil dve snury, kdy jsem absolvoval pres 20 runu na klicniky (MP3-6) a ne a ne klic padnout. Jindy to na MP3 padalo behem nekolika runu po sobe. Inu ten random drop je nevyzpytatelna vec. :o)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od ReptileSVK » 01.11.2012, 07:50 hod.

tak tak, predvcerom atct 2 ... 2 x za sebou kluc s MP4. vcera act 1, 8 runov na MP4 a ani jeden kluc :D

este jeden postreh:

MP10 garatuje 100% item bonus. Ako je mozne, ze ked som si dal MP10 a lomil svorku kostier asi 2 minuty a po ich smrti asi z polovice nevypadlo nic? ani len zlato, proste nic. Mam podozrenie, ze to nefunguje.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Snowfist » 01.11.2012, 08:17 hod.

0 krat 2 = 0 :)

necituj předchozí příspěvek

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Kubis » 01.11.2012, 08:27 hod.

ReptileSVK píše:tak tak, predvcerom atct 2 ... 2 x za sebou kluc s MP4. vcera act 1, 8 runov na MP4 a ani jeden kluc :D

este jeden postreh:

MP10 garatuje 100% item bonus. Ako je mozne, ze ked som si dal MP10 a lomil svorku kostier asi 2 minuty a po ich smrti asi z polovice nevypadlo nic? ani len zlato, proste nic. Mam podozrenie, ze to nefunguje.
Ten 100% drop navíc se počítá až když z moba něco padne. Takže pokud mob nic nedropne, nemá se z čeho počítat ten 100% bonus. A jako drop se počítá i zlato a healt globy...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od TrackThor » 01.11.2012, 09:05 hod.

item bonus funguje s full valorem imo
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od kojot » 01.11.2012, 09:15 hod.

Podle mě je to přesně jak píše Helljovany. Akorát Health globe se nepočítá jako drop.
Obrázek

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od KarelZanosvodil » 01.11.2012, 10:26 hod.

Za celou dobu mi zatim padl vseho vsudy jeden klic coz je po xx runech docela malo. Nicmene s kamosem sme sli uz asi 4x uber na mp3. Lidem tam s nama napadali oculus ringy, rukavice nejaky setovky 63 lvl 2voci a 2ostatni organy, proste kazdymu neco ale me proste nepadlo vubec nic. Cimz jsem opet ztratil zajem o hru protoze se u toho uz nehodlam ***** x x hodin kuli nicemu.

Priste slusne - Kuki

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od vyrostek » 02.11.2012, 11:04 hod.

Mozna jsem to prehlidnul, ale nejak nemuzu najit kolik dmg dava heelfire koule? Pocita se to nejak z moji dmg, kolik bude davat kdyz bude mit ring follower?

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od spiderer » 02.11.2012, 12:11 hod.

Dava 25k permanentne = neco to dela, ale jako duvod k noseni jinak nepovedeneho ringu bych to nebral ;)

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od esopeso » 04.11.2012, 10:22 hod.

Přijde mi že ta koule dává větší dmg ale v tom zmatku čísel se to dá přehlídnout :shock:
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od spiderer » 04.11.2012, 11:48 hod.

Taky mi prislo ze dava vetsi dmg, ale nekde se psalo, ze to dava 25k a tak jsem se na to zacal soustredit a je to tak. Je to skoda, na PTR to pry davalo i milionove pecky. Nechapu proc se to nemuze pocitat z base dmg daneho charakteru..

Uživatelský avatar
Sejky
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sejky#2215

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Sejky » 13.11.2012, 20:02 hod.

Už jsem opravdu zoufalej, byl jsem 15x a z toho mě padlo:

4x Devil's Fang
1x Writhing Spine

Vengeful Eye NE a NE padnout, už tak je dědek nepříjemnej a nic z něj nepadá a to jsem na něm byl víc jak 6x... :(

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Kaplan007 » 14.11.2012, 18:36 hod.

Může mi někdo poradit co dělám špatně? 7x jsem zabil Keywardenu ve 4. aktu na mp3 s valorem 5 a plan nepadl. Dělám něco špatně? Nebo prostě jenom smůla? Nechci to běhat celej další dena pak zjistit že dělám něco špatně. Má na to vliv když během souboje s wardenou natahnu brka?

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od esopeso » 15.11.2012, 07:44 hod.

Tak hold máš smůlu. Nic víc v tom nehledej. Prostě farmi dálej a nebo zvedni MP. Více ti asi neporadí nikdo 8-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od yurny » 15.11.2012, 12:06 hod.

Já šel na Nekarata asi 20x na MP1 než mi dropl plán a ani nepočítám kolikrát jsem přitom zdechl :)

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od Kaplan007 » 20.11.2012, 19:57 hod.

Mám pár dotazů ohledně Infernal Machine. Zatím farmím jen klíče a než půjdu na bosse, chtěl bych mít jasno v následujících věcech.

1. Jak je to se smrtí během souboje s bossem? Když hraju single a zemřu, můžu se vrátit a bosse dodělat nebo budu začínat od začátku? a pokud hraju v partě, stačí se jen portnout ke kolegovi a pokračovat?

2. Jak je to s obtížností? Jestliže dávám normální hru na MP4, mám šanci dát bosse sólo třeba na MP5? Jde mi o to na jakou obtížnost na něj mám vlítnout, abych zbytečně neplácnul portál a pak jen čuměl jak chcípám :)

Toť zatím vše :)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hellfire Ring _ Infernal Machine

Příspěvek od tomisco » 20.11.2012, 21:07 hod.

1. Kdyz umres v solo boss fightu, skocis zase do portu a bojujes s bossy od zacatku. Port je k dispozici, dokud neopustis hru, potazmo bossove jsou k dispozici, dokud je neporazis ci neodejdes ze hry. Samozrejme musis davat pozor, aby ti mezitim nevyprselo 5NV. Asi po 9 minutach maji bossove enrage, na to bacha pri volbe MP. Kdyz umres pri hre vice hracu, musis pockat, nez te nekdo ozivi a zmacknout Accept Ressurection.

2. Plati, ze v parte je hra lehci, jelikoz si muzou hraci bossy rozdelit. Takova dvojka Siegebreaker a Zoltan Kulle dokaze byt u sebe dost neprijemna, tak je mnohem lepsi je dostat co nejdal od sebe. V tvem pripade bych si nejdrive zvolil MP4, aby sis vsechny bosse otukal.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“