Farmení Demonic esence

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Farmení Demonic esence

Příspěvek od firdecek » 25.02.2013, 09:07 hod.

Tak jsem koukal, že zatím na našich fórech chybí diskuse nad tím, jak tuto složku nezbytnou pro nové crafty najít co nejefektivněji? Já např. chodím s puzzle ringem na svém followerovi, který mi za jeden Alkaizer run udělá cca 2-3 trpaslíky. Tzm. 2-3 demonic esence navíc a za v podstatě nulovou investici (puzzle stojí okolo 5M). Jinak samozřejmě platí, že čím vyšší MP unesete, tím lepší je šance..

Máte někdo nějaký vyzkoušený postup, jak je farmit co nejefektivněji?

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Farmení Demonic esence

Příspěvek od Papagaj » 25.02.2013, 11:42 hod.

No ROFL ja som ina lama teda... ten puzzle ring som na folowerovi nikdy neskusal hned mu ho kupim :D

Ale tak u mna je to normalne predvcerom som prisiel na to, ze nemam 3% attack speed na enchantresske som nechapal jak je to mozne a hned to pridalo 19 000 DPS :D


No a k farme esencii.... chodim Vault of Assassin... MP6.... 1 run cca 5-6 minut a vzdy je z toho 0-5 essencii. A teraz to bude aj s extra goblinom.... no lol :shock:

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Farmení Demonic esence

Příspěvek od firdecek » 25.02.2013, 14:47 hod.

Doporučuji hodit puzzle ring na templáře, jelikož ten více vyráží do monster packů a dostává tedy i více ran = větší šance na to, že se objeví trpaslík. Měl jsem ho předtím na kouzelnici, ale ta se drží zpátky většinou...ale asi je to dle priorit - kouzelnice má bonus na attack speed, ehm že.... :lol:
Edit: to mi připomíná, že bych měl na templáře hodit skill CHarge :)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“