Plan: Demons Carapace

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Feanor
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Plan: Demons Carapace

Příspěvek od Feanor » 06.08.2012, 09:54 hod.

Zdravim vsechny,
podarilo se mi dropnout plan na legendary set viz. http://www.diablowiki.net/Demon's_Carapace.

Mam k tomu par dotazu:

1. Obvykly prodat ci neprodat
- v AH cena cca 20 mil tudiz ma smysl se to naucit a za penize to pak craftit, byl by o to vubec zajem, cena materialu na vyrobu je daleko drazssi nez 6x afix rare itemu a todle ma vse 5x afix + fire resist

2. Co s cenou případně vyuzitelnosti na craft udela patch 1.04
- legendary veci maji v patchi nejak "polepsit" bude se to tykat i craftenych itemu?
- naucit se to ted nebo radsi az bude patch 1.04 live? aby pak nerekli kdo se to naucil pred patchem ma smulu bude mu to craftit stare "sunky"

Tod asi zatim vse dik za nazory
Naposledy upravil(a) Feanor dne 07.08.2012, 07:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Feanor
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od Feanor » 07.08.2012, 07:05 hod.

Nikdo zadny relevantni nazor co s tim?

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od Fru-fru » 07.08.2012, 07:08 hod.

Já bych to střelil, protože peníze, které dostaneš teď jsou jisté. Když si to necháš, můžeš na tom vydělat víc (to spíš ne, prostě zůstane cena +-zachována) nebo prodělat. V tu chvíli bych viděl asi volbu větší jistoty. Volil bych prodej i z toho důvodu, že nejsem schopen posoudit, jakým způsobem změny v legendary itemech právě zasáhnou cenu tohoto plánku.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od Griffen » 07.08.2012, 07:32 hod.

Já bych to taky prodal. Legendary se necraftí zase tolikm jako třeba rukavice, wristy,.. s tím sice souvisí i vyšší cena, ale podle mě by si na tom nevydělal. Nehledě na to, že někdy v budoucnu - možná 1.0.4 (teď si nejsem jistý) budou buď měnit legendární předměty, což se mi zdá jako nepravděpodobné, protože by to změnilo strašně moc věcí, které by lidi měli na sobě. Lidi co den nebo pár dnů před změnou legendárky za pár tisíc by nadávali. Spíš to vidím tak, že přidají další a lepší legendární předměty, které by byli k něčemu dobré, čímž by se taky trochu zvýšil drop. Ale kdo ví, jak to bude. Blizzard řekl, že to bude něco, co bychom nečekali, takže jsem celkem zvědavej a doufám, že to nebude jen o vzhledu starých legendárek..

Rozhodně nečekej, co se stane. Buď to prodej, nebo se to nauč. Vyplatit se může cokoliv, ale u craftingu je podle mě velmi malá šance, hlavně u tohoto předmětu. Tenhle plánek bych se spíš učil, kdybych uměl takový ty nejvíc žádaný crafty, abych mohl vyhovět dalším zákazníkům. Pokud to ale nemáš v plánu - se craftingem "živit" a kupovat / shánět další plánky, moje rada je prodat.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od kojot » 07.08.2012, 08:23 hod.

Posilovat stávající Legenfárky se nebudou. Ty zůstanou takový, jaký jsou teď. V dalších patchích přidají nové, lepší Legendary. Takže bych to určitě prodal, protože až přidají ty lepší Legendarky, tak tohle bude mít o dost menší cenu, než teď.
Obrázek

Feanor
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od Feanor » 07.08.2012, 13:16 hod.

Tak sem zkoumal co je kde napsane ohledne legendarek v patchi 1.04 a je fakt ze budou pridavat nove itemy které budou mit jine "lepsi" staty a vlastnosti cimz by cena planku sla okamzite vicemene k nule. Zminuji se ale i o variante pridani nekterych vlastnosti prave takovymto legendarnim vecem ale potvrdit to samo nikdo nepotvrdi s kombinaci s tim ze by teoreticky melo jit socketovat hadry za goldy u blacksmitha by ta cena zase sla asi nahoru. Takze kdyz si to necham je to gamble jak craft u blacksmitha :green: bud tomu setu pridaji njake staty nebo to bude mit hodnotu par sestek.
Ted babo rad :lol: lepsi holub v hrsti nez vrabec na strese?

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Plan: Demons Carapace

Příspěvek od TrackThor » 07.08.2012, 15:49 hod.

já osobně bych to prodal, nejedná se o nějaký extra dobrý itemy, má to skoro všechny vlastnosti random (a ještě nemá těch vlastností moc) a ty set bonusy sou taky vtipný, zbav se toho dokud to jde :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“