Zamyšlení nad dropem v D3

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Gorash » 02.08.2012, 15:51 hod.

Tak premejslim, eslik ma cenu hrat diablo na mf.
Defakto pokud nemáte nasetreno 10 mega tak se do 3 aktu na inferno moc nedostanete.
Takze farmit nejdrive, act 1 s mf docela jde. Dalsi akty ale na mf zapomentne, budete radi pokud prezijete a neco malo vám padne s NV.
Ale rikam si, ma cenu hledat itemy od 3 aktu bez mf ? Za jak dlouho najdete 25 rare itemu ?
Já v 1 actu s mf 30 minut.cas pekny ze ?
Ze z tech 30 rare itemu je 7 itemu od 61 do 63 ilvl taky pekne ze ?
Jenze vas zklamu, ani jeden z 25 itemu neprodam v ah do 5k , takze si rikam ma to cenu ?
Nebo opravdu od 3 aktu padaji lepsi itemy ? Vim ze padá vice ilvl61-63 ale padaj prece taky sracky nebo jsou kvalitnejsi ?
Otázka je co podle vas ne lepsi, farmit s mf tech 50 rare itemu do hodiny v 1 aktu, nebo farmit a chcipat od 3 aktu bez mf a cekat na 5 stack valoru az mi bude padat rare itemy ?


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od kojot » 02.08.2012, 17:20 hod.

Nejlíp ze všech způsobů, který jsem našel mi vyšlo tohle: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5036254430
Se slušným MF/GF equipem to docela pěkně sype. 3. akt je pro mě neefektivní, vzhledem k poměru drop/rychlost. Na ten je už potřeba hodně dobrej MF/GF gear.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Gorash » 02.08.2012, 17:47 hod.

No to chce ale jedine huntera papiraka jinak s mf gearem uz nejde dat ani 2 akt :) ten skok z 1 aktu je fakt brutalni


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od kojot » 02.08.2012, 17:51 hod.

De to se všema :D . Skok mezi 1. a 2. aktem je podle mě docela v pohodě. Mě přišel horší skok mezi 2. a 3. aktem.
Obrázek

citizen
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od citizen » 02.08.2012, 19:09 hod.

Ja osobne farmim bud A2 (ten postup co postoval kojot), jeden cely run mam za 15minut a padne do 10ti ilvl61+ rare itemu. A nebo beham cely A3, ten run mam za 2 hodky a padne 50-60 ilvl61+ rare item, oproti A2 daleko vic ilvl63. V A2 swapuju MF gear (376) a zkousel jsem to vcera i v A3 a v cca 80% pripadu se mi to podarilo. Hraju WW barba

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Gorash » 02.08.2012, 22:34 hod.

Toho tedka taky zkousim no nedari se mi v 2 aktu, ty sracky na zemi strašně berou, a ono se točit kolem moc neda protoze je zasrana cela obrazovka, jinak tornádo se je dost zábavnej build, mam 17k dps, 45k hp a cca 600 ressu ale padnu jak papír kdyz narazim na takove packy, špatně se doplňuje rage a pak zarvu na to ze se nemam z čeho točit.
No ale to je jiné tema.
Jak sem procházel s 5 NV 2 akt tak bych rekl ze padlo vice ilvl 62 nez v 1 aktu jde to poznat zase, bohuzel nic prodejneho :(


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Garn » 03.08.2012, 01:02 hod.

Act 2 je dost těžký kvůli typům monster. Prakticky každé normální monstrum má jednu i víc speciálních schopností a to v jiných aktech není. Já jsem ve fázi, kdy si můžu dvojku dovolit chodit farmit, ale občas taky narazím na elite pack, který má blbě udělané affixy a musím skip nebo reroll. Navíc ty speciality těch monster ve dvojce jsou strašně annoying - waspy, leapeři, granáty, vyklepávači, odrážení projektilů, zahrabávání se do písku atd. Tam je skoro jedno co chytneš a vždycky je to pain in the ass - třeba dune tresher se shielding.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Gorash » 03.08.2012, 09:01 hod.

No mam pocit ze v 2 aktu mi s NV pada vice ilvl63 itemu nez v 1 aktu, ale zase ten mf je malej kdyz zadnej nemam a k tomu jeste chcipam :)
No tedka sem schopen najit se sorckou v 1 aktu zhruba 50 rare itemu za hodinu takze se asik hecnu a zkusim porad dokola do zblbnuti a uvidim časově nejakej vysledek.

Jinak sem zprdele dal vcera nejake nic moc veci do Rmah za 1.25 ecek a jeden sem prodal :)
Takze cistej zisk 25 centu, dekuji blizzu :)


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od kojot » 03.08.2012, 09:16 hod.

Taky v A2 je větší (víc než dvojnásobná) šance na nalezení 63lvl itemu, než v A1.
Obrázek

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od peter10 » 03.08.2012, 09:26 hod.

Ja farmim 2 akt(barbar) s mf gearom 150+ solo a za jednu runu 2 aktu asi 2 hod, neskapem ani raz a denne mi padaju legendarky, za poslednych 10dni:
8 legendary
3 set
2 x perfect gem navod.

je ale pravda ze tie setovky su aj tak moc nepredajne.. ale tak ci tak tyzdenne par mega zarobim treba si len zohnat dobry gear a nie pobehovat v crapoch.
Jeden typ: http://eu.battle.net/d3/en/item/depth-diggers a daju sa kupit od 500k do par mega podla statov a v AH je ich naozaj mrte...
Obrázek

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od V-tec » 03.08.2012, 09:49 hod.

Tak já taky farmim s barbem act 2, MF bez NV 150..
Ale legendárku nebo setovku jsem už neviděl ani nepamatuju..Plánky pouze 4 properties... A všechny ilvl 62 a 63 jsou totální crapy...V posledních 14 dnech žádnej rozumnej kousek...

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od peter10 » 03.08.2012, 10:08 hod.

V-tec píše:Tak já taky farmim s barbem act 2, MF bez NV 150..
Ale legendárku nebo setovku jsem už neviděl ani nepamatuju..Plánky pouze 4 properties... A všechny ilvl 62 a 63 jsou totální crapy...V posledních 14 dnech žádnej rozumnej kousek...

tak potom je celkom mozne ze som prisiel na bug v MF, kde pri istej hodnote to pada... lebo uz mi je to divne ze kazdy den mi nieco padne a pred tym cele tyzdne nic...
Obrázek

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od V-tec » 03.08.2012, 11:12 hod.

A jakej máš přesně základ MF, bez NV buffů ?

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od Gorash » 04.08.2012, 09:02 hod.

Ono je to stejne jak v D2, mam to odzskousene hraním 5 let a funguje to stejne v D3 :)
Nevim jestli je to nejakej skrytej mechanismus nebo jen stesti opravdu nevim, ale vyzkouseno a funguje jedna vec.
Nekdo ma mf 100 a pada mu to casteji nez s mf 200, nebo mam mf 140 pada to docela casto pak vymenite item a dostanete se na 150 a přestane to padat.
Obecně mohu rici ze je vcelku jedno od 100 mf kolik mate, jen to chce vychytat pro danou postavu přesný pocet mf kdy to pada a pak uz mf nemenit za vice, postupujte po par mf navic, já mam mf 208 chodim inferno act 1 warrior rest a kazdej run padne 1-2 rare, trva mi 1 minutu, občas se stane ze 1-2 hry po sobě nepadne nic ale za 30 minut udelam 30 runu a tech 30 itemu mam :)
A i kdyz neco najdete co v ah je max do 200k, zkuste Rmah za 2 eura, uz sem tak par itemu prodal a divím se ze to nekdo koupil, ono kdyz lidi maji 0 goldu tak je porad levnejsi pro ne asi nakupovat za prachy :)
Podle mne v dolarech se to musi prodavat urcite lepe, prece jenom vetsi komunita nez v evrope, co myslíte ?


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Zamyšlení nad dropem v D3

Příspěvek od ReptileSVK » 04.08.2012, 18:28 hod.

Gorash píše:Ono je to stejne jak v D2, mam to odzskousene hraním 5 let a funguje to stejne v D3 :)
Nevim jestli je to nejakej skrytej mechanismus nebo jen stesti opravdu nevim, ale vyzkouseno a funguje jedna vec.
Nekdo ma mf 100 a pada mu to casteji nez s mf 200, nebo mam mf 140 pada to docela casto pak vymenite item a dostanete se na 150 a přestane to padat.
Obecně mohu rici ze je vcelku jedno od 100 mf kolik mate, jen to chce vychytat pro danou postavu přesný pocet mf kdy to pada a pak uz mf nemenit za vice, postupujte po par mf navic, já mam mf 208 chodim inferno act 1 warrior rest a kazdej run padne 1-2 rare, trva mi 1 minutu, občas se stane ze 1-2 hry po sobě nepadne nic ale za 30 minut udelam 30 runu a tech 30 itemu mam :)
A i kdyz neco najdete co v ah je max do 200k, zkuste Rmah za 2 eura, uz sem tak par itemu prodal a divím se ze to nekdo koupil, ono kdyz lidi maji 0 goldu tak je porad levnejsi pro ne asi nakupovat za prachy :)
Podle mne v dolarech se to musi prodavat urcite lepe, prece jenom vetsi komunita nez v evrope, co myslíte ?


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk
noo aj tak sa da, alebo farmit goblinov v akte 2. Sice ja ich farmim s MF 280 a padaju zlte veci, dokonca spadol aj stormshield, ale za den farmenia je jeden predmet ako tak pouzitelny. strasne zle generuje affixy.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“