Staff of Herding

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Kelghor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Staff of Herding

Příspěvek od Kelghor » 26.06.2012, 17:55 hod.

Ahoj chtěl jsem se zeptat jak přesně je to se Staff of Herding... nemám totiž žádné ingredience z nightmaru ani z normálu, ale jenom z Hellu, chybí mi už jen Staff of herding plans, který mi zatím ne a ne padnout z Izuala. Ale doufám, že až mi padne, tak už budu moc jít vraždit poníky. Nebo budu muset prvně vystavět tu staffku dvakrát z předešlích aktů a až potom ji postupně vylepšovat? (mě totiž stejěn přijdou itemy z nightu a normalu k ničemu =D)

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Staff of Herding

Příspěvek od mafian89 » 26.06.2012, 19:28 hod.

Stačí ti základní věci a plány. Pak si to ukraftíš u kováře a pak jen vylepšuješ jednu a tu samou hůlku až na inferno. A pak s ní můžeš chodit všechny obtížnosti.
Obrázek

Kelghor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Staff of Herding

Příspěvek od Kelghor » 27.06.2012, 09:42 hod.

No to je právě ten problém, nějak jsem nezískal věci na normal a nightmare, a tka nějak semi nechce strávit pár hodin hledáním je na nižších úrovních... když to pak nevyužiju...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Staff of Herding

Příspěvek od kojot » 27.06.2012, 09:52 hod.

Nemusíš je hledat na nižších úrovních. Je jedno, ze které obtížnosti ty věci jsou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Staff of Herding

Příspěvek od Peckoslav » 27.06.2012, 09:55 hod.

takže když mám 2 stejné věci (Leorikova noha), tak jí můžu klidně vyhodit a mít jednu hůlku na vše?
a je nutné jí upgradovat postupně, nebo to lze udělat najednou, tj. sestavit si základní verzi hůlky a rovnou jí vytáhnout na inferno? Ještě mi pár věcí chybí, tak se ptám co mě čeká :)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Staff of Herding

Příspěvek od DeathHero » 27.06.2012, 09:58 hod.

jo presne pokud mas dokonceny quest prime evil muzes to rovnout upnout na inferno :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Staff of Herding

Příspěvek od kojot » 27.06.2012, 09:59 hod.

Jo, ty ostatní jsou ti k ničemu. Je to vidět u blacksmitha, že se tam nerozlišuje z který obtížnosti ten item je. Prostě ho musíš mít. Jednou stačí. Když ji vycraftíš, tak bude na Normal, pak ji jenom vylepšuješ. To, co ti padlo navíc, se můžeš pokusit někde "na černo" prodat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Staff of Herding

Příspěvek od Peckoslav » 27.06.2012, 10:02 hod.

když je ta věc "accound bound" tak asi nepůjde prodat ne?
Myslím přes trade okno ve hře. Že nejde prodat přes AH je jasné ;-)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Staff of Herding

Příspěvek od DeathHero » 27.06.2012, 10:05 hod.

ja myslim ze to prodat nejde jde to urcite vyhodit ale nevim jestli to vidi ostatni.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Staff of Herding

Příspěvek od Peckoslav » 27.06.2012, 10:07 hod.

kdyby to ostatní viděli a mohli zvednout a použít, tak bychom tu mohli zavést výměnný obchod :)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Staff of Herding

Příspěvek od kojot » 27.06.2012, 11:15 hod.

No myslel jsem to tak, že bys to mohl vyhodit a někdo by to mohl zvednout a dat ti prachy pak. Ale je pravda, že netuším, jestli to ostatní hráči vidí, když to vyhodíš... Jestli jo, tak bych měl na prodej dvě ingredience. Teď nevím který, už si to nepamatuju. Kdyby to šlo a byl zájem, tak napíšu...
Obrázek

Kelghor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Staff of Herding

Příspěvek od Kelghor » 27.06.2012, 11:31 hod.

Aha no.. tak já jsem si četl návod na nějakou starší verzi... Kde psali že musím mít na každou obtížnost znovu ty daný předměty....

Takže stačí jendou udělat Staffku, pak zajít ve strongholdu za jednim merchantem, uněj v každé obtížnosti koupit plánek a u kováře vykraftit..

Už to mám jen mi na nightmare a helll chybí prašule =D

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Staff of Herding

Příspěvek od walosek » 27.06.2012, 12:03 hod.

kojot píše:No myslel jsem to tak, že bys to mohl vyhodit a někdo by to mohl zvednout a dat ti prachy pak. Ale je pravda, že netuším, jestli to ostatní hráči vidí, když to vyhodíš... Jestli jo, tak bych měl na prodej dvě ingredience. Teď nevím který, už si to nepamatuju. Kdyby to šlo a byl zájem, tak napíšu...
nejde to, můžeš to dumpovat

mishiczka1
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mammamiaa#2645

Re: Staff of Herding

Příspěvek od mishiczka1 » 30.06.2012, 07:42 hod.

Potřebuji poradit.
Už mám hůl (sestavenou z ingrediencí), nevím co s ní. Přesněji řečeno, jak mi ji kovář vylepší? Měla jsem už znova 100tisíc, ale kovář to ode mě nijak nechtěl. Teď si pročítám vlákno a napadla mě myšlenka. Mám koupit od obchodníka další svitek (plán, nebo co to je)a předat kovářovi?
Díky za rady, asi si sedím na vedení. :oops:
Lepší je být 5 minut za blbce a zeptat se, než mlčet a být hlupákem po celý život.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Staff of Herding

Příspěvek od sklb » 30.06.2012, 09:58 hod.

Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

mishiczka1
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mammamiaa#2645

Re: Staff of Herding

Příspěvek od mishiczka1 » 30.06.2012, 10:22 hod.

Stále nechápu.
Co potřebuju, aby mi kovář vylepšil tu základní hůl, kterou mi vyrobil z houby, duhy atd. A jak to mám udělat?
Lepší je být 5 minut za blbce a zeptat se, než mlčet a být hlupákem po celý život.

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Staff of Herding

Příspěvek od Freezac » 30.06.2012, 10:25 hod.

Ve čtvrtym actu se portni do základny a jeden obchodník tam prodává recept na upgrade na danou obtížnost na kterou tam zrovna ses.

mishiczka1
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mammamiaa#2645

Re: Staff of Herding

Příspěvek od mishiczka1 » 30.06.2012, 10:33 hod.

Aha, takže tu věc musím nakupovat za iks tisíc, maximálně však čtyřikrát, pokaždé mi to kovář takhle vylepší? A je to jiná věc, než jsem koupila za sto táců u té holčičky? Jinak jsem tu věc pak vídala u různých obchodníků. Nějaký bell či co.
Je použitelná hůlka už v tom základním stavu, co mi vyrobil kovář? Nějak jsem tou hůlkou "nerozkecala" tu chcíplou krávu v old tristramu :green: , aby mě pustila na poníky.
Na poníkách jsem byla párkrát, s někým jiným...
Lepší je být 5 minut za blbce a zeptat se, než mlčet a být hlupákem po celý život.

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Staff of Herding

Příspěvek od Freezac » 30.06.2012, 10:39 hod.

Na kazdou obtížnost si jí musíš upgradnout tím plánkem od toho obchodníka ve 4 actu. Jestly máš jen základní hůlku tak ta tě tam pustí jen na normal obtížnost.

mishiczka1
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mammamiaa#2645

Re: Staff of Herding

Příspěvek od mishiczka1 » 02.07.2012, 13:15 hod.

mám nightmare hůlku, ale až na googlu mi bylo konečně vysvětleno, jak na to. Musela jsem nejdřív zabít Izuala, pak se teprv portnout do města - tedy před zabitím Diabla no a pak mi teprv obchodník nabídl ten drahej krám, co jsem potřebovala. Jinak to nešlo.
Lepší je být 5 minut za blbce a zeptat se, než mlčet a být hlupákem po celý život.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“