Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od sklb » 08.06.2012, 10:07 hod.

Ake vlastnosti vam najlepsie predavaju predmety na AH?
Nemyslim teraz take klasiky ako atack speed, staty, ale nieco extra.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od Madus » 08.06.2012, 10:27 hod.

all resist, mf

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od kojot » 08.06.2012, 10:33 hod.

Ono de taky o to, že když budeš mít na itemu jenom allres a zbytek nějaký blbosti, tak to stejně má malou cenu. Vždycky tam musí být třeba Vit a další stat.
Obrázek

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od evilmind » 08.06.2012, 10:45 hod.

GF a MF jsou idealni, protoze to vetsinou kazdej prevlika na campeni, takze i sebevetsi crap prodas (ne za moc, ale zato okamzite).

Jinak je to vzdycky bud o kombinaci uzitecnej vlastnosti, nebo o extremni vysi alespon jedne z nich.

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od Last_Elf » 08.06.2012, 10:59 hod.

Já bych řekl, že jak armor nemá + all resist, tak je to téměř neprodejné.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od AlterEgo » 08.06.2012, 12:21 hod.

Last_Elf píše:Já bych řekl, že jak armor nemá + all resist, tak je to téměř neprodejné.
Asi tak.
Musi to mit res.all, nejaky primarni stat na dmg (dex,str,int) a vitalitu. Jak to ma res.all + primarni staty na dmg, ale nema to vitalitu, tak uz se to prodava hure pokud to nema ty staty treba na 200+ apod. (podle slotu).

Uživatelský avatar
Marigold
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:AndyCZ#2764

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od Marigold » 08.06.2012, 15:56 hod.

Není pravda, že je potřeba k dobrému prodeji pouze all resist. Pokud chcete opravdu jet na resisty a díky nim přežívat, tak je potřeba alespoň 600 +. Navíc spousta postav dostává IK i přes vysoké resisty, takže bych klíčové staty i pro méně odolnější postavy viděl spíše zejména v + armor, + hlavní útočný stat, + vitality. Také se většinou lépe dají prodat věci se sockety, ještě lépe tyto prodáš, pokud mají další obstojné statistiky navíc. U bot je kromě klasických statů zlatým dolem + movement speed %. Další hodně žádanou vlastností u všeho možného je health per second regen.

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od V-tec » 08.06.2012, 21:27 hod.

Případně vysoký "Life per hit" zvláště na zbraních s vyšším DPS :)..To se prodá za královské sumy..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.06.2012, 12:24 hod.

Life on hit je pro Witch Doctora a Wizarda ouplně na pytel (u WD s flusackou snad ani taky nefunguje), na infernu mi více pomoh Life after kill a life steal je tak malej, že jsem nepoznal jestli funguje nebo ne. Tímto tedy varuju, mě tato zkušenost stála asi 700 000.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od ReptileSVK » 19.06.2012, 09:47 hod.

life steal je dobry stat, ale je zavisly na damage. Cize pokial ustedrite niekomu damage 30 000 tak na normal obtiaznosti dostanete 780 life (ak je steal 2,6%), ale pozor!! na inferne uz len cca 0,5% t.j. 150 life!! preto ak mate na inferne damage 300 000 tak potom je to uz iny pribeh.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ake su najcennejsie vlastnosti predmetov?

Příspěvek od ReptileSVK » 19.06.2012, 09:48 hod.

Gold Eagle píše:Life on hit je pro Witch Doctora a Wizarda ouplně na pytel (u WD s flusackou snad ani taky nefunguje), na infernu mi více pomoh Life after kill a life steal je tak malej, že jsem nepoznal jestli funguje nebo ne. Tímto tedy varuju, mě tato zkušenost stála asi 700 000.
ale funguje, len na inferne je o 80% ponizeny efekt (na hell o 60%) preto to nebadat pri malom damageu.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“