Drop z bossov

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683
Drop z bossov

Příspěvek od PeeDee » 31.05.2012, 09:03 hod.

No na offic fóru som čítal, že ani na inferne to nie je tak, že v každom acte padajú rovnaké veci ale, že v IV. mi môže padnúť o 3 ilvl (ak som to pochopil správne...je ilv rovanký ako tier??? ako to vlastne je??? :D) ako v acte I.

Keďze mi cvhíľu potvrá kým budem farmiť vôbec act II., chcel by som sa spýtať či to platí aj pre bossov v jednotlivom acte, teda či z Butchera padajú lepšie veci ako zo SK, alebo je jedno ktorého z nich farmím??? Díky moc (:....

corpsen
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corpsen#2641

Re: Drop z bossov

Příspěvek od corpsen » 31.05.2012, 10:09 hod.

bossove v infernu je snad jediny co jde zabit, mimo aktu 1 a 2... a pade z nich prd, takze jsou tam uplne k nicemu... a farmit moby se neda proste... dalo by se kdyby jsme meli kazdej aspon 200 000hp

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Drop z bossov

Příspěvek od PeeDee » 31.05.2012, 11:08 hod.

To si mi moc nepomohol :D...Ide o to, že run na SK dávam v parte v pohode, stále sa aj podarí stacknut NV 5x, poprípade 4x a ide to celkom rýchlo (:..samozrejme pár krát umrieš, ale inak sa asi nedá. S NV zo SK padnú stále 2x rare veci, a mňa len zaujíma či sa oplatí ísť ťahší run na butchera, či hádže toho viac a a lepšie (akurát run k nemu by trval dlhšie a možno by sme umreli viackrát )(:

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Drop z bossov

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 11:14 hod.

nemůžu to ničím podložit, ale podle mě dropuje SK i Butcher "uplně stejnou" úroveň věcí, protože jsou ve stejnym aktu a měli by mít stejný level.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Drop z bossov

Příspěvek od casperdeluxe » 31.05.2012, 13:11 hod.

Quetak píše:nemůžu to ničím podložit, ale podle mě dropuje SK i Butcher "uplně stejnou" úroveň věcí, protože jsou ve stejnym aktu a měli by mít stejný level.
Jsem stejného názoru. A ani na act2 to moc nepadá. Nej věci padají až 3. a 4. act

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Drop z bossov

Příspěvek od ReptileSVK » 04.06.2012, 07:23 hod.

hmm no inferno je tazke, teraz sa snazim polozit butchera, ale ma tuhy korinek. Inak ked sa dostane naphalem valor na 5 uroven padaju dost casto rare veci a zlato, ale legendary je samozrejme stale maaalo pravdepodobne. Myslim, ze s butchera na inferne bez NV nespadne nic, ale s NV na 5tke aj 4 rare itemy potazmo legendary. To iste plati aj o klasickych championoch a rare potvorach. Dal som treashure goblina s NV2 a hned 2 rare itemy.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“