HC progress without AH

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247
HC progress without AH

Příspěvek od boo » 14.02.2013, 18:14 hod.

Hola hej,

mám v úmyslu vyrazit s kouzelnicí na procházku od začátku do konce, krok za krokem, bez návštěvy blešího trhu.

Nevím co mě k tomu vede víc. Jestli nostalgické vzpomínky na první krůčky po znesvěceném světě Svatyně, nebo znechucení z toho, že už se v Pekle pořádně není kam dál hnout...

Každopádně... kdyby mě chtěl někdo teď, či v průběhu doprovodit, tak bude vítán... Ať už hráči zkušení, kteří se rozhodli, či rozhodnou vyrazit stejnou cestou... tak hráči začínající...

...dodávám, že není podmínkou vyhýbat se výhodám blešího trhu... jen jde o vybalancování postav... nemá smysl, aby se přidávali hráči, kteří se mají v úmyslu předvádět s nakoupenýma h(s)račkama... (naexpit postavu za 4-5 hodin umí každý, ale v tomhle případě to o tom prostě není)

Hrát budu oddechově a začínám každou chvíli... takže... boo#2247

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: HC progress without AH

Příspěvek od ZOMB » 14.02.2013, 18:39 hod.

Snad to dotáhneš daleko ;)

Já jsem si včera řekl, že vyzkouším nový patch a založím si také Hardcore no-ah postavu... tak si takhle dneska hraju, vypadne mi na chvíli net a ze hry mě to vykoplo... zajdu na diablofans a vidím další spřízněnou duši, zapínám D3 a chci se Ti ozvat... a najednou vidím, že moje postava je mrtvá... řeknu vám, tohle úplně zkazí chuť se k D3 vracet...
Kdyby mě ta nechuť přešla, ozvu se ;)

Nicméně jsem na Tebe zvědavý a přeju hodně štěstí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 15.02.2013, 00:07 hod.

Tak jsem prošel první akt... MP 0-4... 18 lvl... bez problémů.

http://imageshack.us/f/32/akt1complete.jpg/

Z kostlivého krále jsem vytřískal hůlku. Ve ztraceném dole jsem si koupil rukavice. Z nějakých elitářů mi vypadl Bakkanův sesilatel. Nechal jsem si kovářem ukovat helmu. A poté, co jsem naklepal Řezníkovi řízky, dostalo se mi prstýnku.

Každopádně díky, a jestli se ti spraví chutě, tak se ozvy ;-)

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: HC progress without AH

Příspěvek od Zmener » 15.02.2013, 00:51 hod.

Zdravicko, taky mam v umyslu az dohraju hc s barbarem, jit s monkem bez aukce. HC me bavi daleko vic a bez aukce to bude jeste vic zajimavy. Jinak drzim ti palce a preju pekny dropy.
Obrázek

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: HC progress without AH

Příspěvek od bolehlav » 15.02.2013, 08:08 hod.

ahoj, mám 29 Monka no AH. Tak se dnes po tobě pokusím mrknout a můžeme zahrát.... teda pokud nenajdu SONYho :)

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 15.02.2013, 08:19 hod.

zdravím,
Zmener píše:Zdravicko, taky mam v umyslu az dohraju hc s barbarem, jit s monkem bez aukce. HC me bavi daleko vic a bez aukce to bude jeste vic zajimavy. Jinak drzim ti palce a preju pekny dropy.
...díky

bolehlav píše:ahoj, mám 29 Monka no AH. Tak se dnes po tobě pokusím mrknout a můžeme zahrát.... teda pokud nenajdu SONYho :)
...s tím Sonym jsem to nepochopil, ale to jde si mimo mě :) no nic... takovou pětadvacítku bych odpoledne mít mohl, takže si mě přidej, jestli teda "nenajdeš Sonyho" :)) a můžeme něco zahrát

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 15.02.2013, 08:23 hod.

jináč... si zatím jedu takovou *Survive & Destroy* kouzelnici... pro inspiraci začínajícím

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... cXYf!!aaaa

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 15.02.2013, 14:51 hod.

..akt 2 kompletní...26 lvl... MP0, protože slušná zbraň se socketíkem se mi dostala až k úplnému konci...

nějaký fetišista vytratil nátepník v kanálech... jinak bylo všechno nutné vykovat u kováře na zakázku... nutno říci, že často nepochopil zadání :)

http://img849.imageshack.us/img849/5848 ... mplete.jpg

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC progress without AH

Příspěvek od Kuki10 » 15.02.2013, 15:09 hod.

Tak se drz hlavne, s wizznou bez ah, nic lehkeho.....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 15.02.2013, 21:58 hod.

Kuki10 píše:Tak se drz hlavne, s wizznou bez ah, nic lehkeho.....
....díky :)


Normální obtížnost dokončena... 31lvl třetí, a 33lvl čtvrtý akt... MP0... zatrnulo mi jen, když mi zatrnula hra, ale zase se rozeběhla a tak jsem to doběhl... zívačka... chvílemi bych se tloukl do hlavy (kdybych se neměl rád) za to, že mě napadlo něco takového, jako hrát to bez AH... zatím to jen zdržuje od postupu... nic zvláštního ani zajímavého... ale věřím, že se vzrůstající obtížností přibude adrenalinových chvilek a radosti- z každé blbosti... snad...

http://img26.imageshack.us/img26/7110/n ... mplete.jpg

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: HC progress without AH

Příspěvek od homeles8 » 16.02.2013, 00:12 hod.

heh, namotivoval jsi mě, udělám to smý a taky s Wizzardem :-)
něco

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: HC progress without AH

Příspěvek od Antabus » 16.02.2013, 03:04 hod.

Ahoj,

tak za wizarda solo...to klouboček a držím palce...velmi těžký úkol...bude chtít hodně trpělivosti

nicméně hrát bez AH a ještě HC je naprosto perfektní, osvobozující, herně uplně jinej prožitek..kdo se dneska raduje z toho že s věcima co si naklika z aukce udělá normal..nikdo, tady se dostaví dobrej pocit :) Hru si pak většina nesmyslně krátí tím že dokola a furt otrocky farmí A3 inferno, kam se dostanou po max dvou dnech přechozího hraní a nakupovaní..ta hra toho nabízí opravdu více 8-)

my to od minulýho pátku hrajeme taky tak, ve třech, já baba, DH, WIZ jsme v A4 na hell, 6Olvl, farmili jsme trochu A3, předtím nám právě wizard umřel na nm v A4 na mallet lordech, začal znova jako WD,podstatně lepší jak pro něj tka pro partu. Farmili jsme díky němu i docela nm, když jsme to sním podruhé procházeli, což pomohlo taky. Ted před A4 hell jsme museli opět vylepšit gear,A3 šel docela ztuha při prvním prokousávání. Dobré, že už padají i věci z inferna sem tam, jedna elitka na bridge of korsik- tremorů - nas proháněla po pulce mapy než jsme ji složili a když jsme s velkou slávou nakráčeli na most, byly tam hned dvě, fast, arcane, frozen, druhá fast, frozen a waller, ty ledový krystaly spamovali tak rychle a plošně že bez berserkera mám pocit, že bych tam zustal ležet. Výhoda je, že už se tu fakt dají najít věci co člověka výrazně posouvaj, já sem vlezl do hellu s 2K dps, a do A3 sem to moc nevylepsil, na konci A2 sem šel na 4K a az ted mi borci konecne našli něco použitelnýho, mě samotnýmu padaj zásadně věci pro monka a WD :-) Povedla se nám najít moc hezká dýka pro WD-int,vita, téměř 8OOdps a socket (jinak ty věci se možná na AH ani neprodavají, ale pro nas jsou super a to je ono kouzlo :-) ) Se součašným gearem po 3-4hodinách farmení je A3 relativně snadný. Hodně udelá lvl 6O a tedy NV a následný dropy rare. Dosáhli jsme ho s DH uplně na konci před azmodanem, WD musel ješte jeden lvl dofarmit. Craft je zatím pro mě bezedná studna na peníze a moje nervy 8-) Ale tvrdošíjně to zkouším dál. Myslím, že nyní jsme vybavení tak, abysme se dostali na inferno. Co bude tam, to je velká neznámá. Držte palce, zítra nebo v neděli snad ten A4 hell zdárně projdeme.

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 16.02.2013, 12:49 hod.

homeles8 píše:heh, namotivoval jsi mě, udělám to smý a taky s Wizzardem :-)
...to jsi mě možná jen špatně pochopil... nic takového jsem neměl v úmyslu :D
Antabus píše:Ahoj, ...
...no, nevím, jestli sdílím tvé nadšení :) Jediné co by mě mohlo zatím těšit je, že bych nemusel řešit zda je AH funkční či není... jako třeba dnes... jenže mám jiné postavy, které už netrpělivě čekají, až si nakoupí :) Ale jestli mě nepřejde trpělivost, nebo neumřu- s čímž se taky musím počítat... tak bych se k vám mohl na infernu připojit a rád... bude-li místo... :)

Ale od patche 1,04 se hra patch od patche stává hratelnější a hratelnější, až se stane NEHRATELNOU :) Takový mám názor...

Jinak... jsem dokončil první dění v noční můře... 40 lvl... Mp 0-2

Vůbec nic nepadá, takže i materiálu poskrovnu...

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 16.02.2013, 13:00 hod.


spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HC progress without AH

Příspěvek od spiderer » 16.02.2013, 19:23 hod.

Drz se, na sedesatku potom trosku pocraftis a budes uplnej zabijak :D

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 16.02.2013, 19:59 hod.

spiderer píše:Drz se, na sedesatku potom trosku pocraftis a budes uplnej zabijak :D
díky... ale zařekl jsem se, že nebudu craftit equip z inferna dříve než na infernu :) protože 60ku čekám někde ve třetím aktu na hell... a to bych byl moc mocný :)

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: HC progress without AH

Příspěvek od wirgie » 17.02.2013, 16:18 hod.

cago, taky jsem zacal vcera hrat hc a je to takovy mnohem napinavejsi, hlavne u toho musis vic myslet, predvidat a nedelat blbosti...jinak vis co :o) jako s typkem se kterym jsem to hral od zacatku mp10 s barbarem, dostali jsme se na 30lvl a pak mi uprostred dungu zacne neco psat,kdyz to vsude kolem boucha...samo ze to schytal a uz to nerozdejchal, nevim co si sakra myslel...no ale me to vcera taky vyhodilo, zrovna kdyz windows zacal neco aktualizovat, takze az jednou natahnu backory, myslim ze to bude systemem nebo lagem. kazdopadne se hlasim taky do party :o)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: HC progress without AH

Příspěvek od Antabus » 17.02.2013, 18:31 hod.

Čest,

hell jsme dohráli, dobře jsme pofarmili a nepotkali žádný těžký pack, takže A4 byl v pohodě. Na infernu jsme začali chodit leorica na plánky, v zásadě je to lehčí než a4, ale v případě nechutného komba affixů elit se to inferno hned projeví...bohužel zbylí dva parťáci po tomto zjištění uděali klasickou chybu a za vidinou lepších dropů co nejdříve i přes moje vyrazný protesty zapli po třech runech na leora MP1...tím se rázem hra dramticky změnila, nejen že to není vubec efektní pro chary s naší výbavou (i přes vyšší počet dropů 63lvl itemů) ale i nebezpečnost roste rapidně nahoru...což sami rychle uznali, jenže to odnesl DH :( Takže nás čeká znovuexpení dalšího parťáka... :D

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 17.02.2013, 19:26 hod.

wirgie píše:cago, taky jsem zacal vcera hrat hc a je to takovy mnohem napinavejsi...
nazdar,

no je to přesně tak jak říkáš... já teda nemám zkušenosti s ničím jiným, protože softcore jsem hrál jen z povinnosti do desáté úrovně... Protože..."Hrát softcore je asi stejné, jako hrát poker o sirky" :) všichni na to časem přijdou... jen někdo dříve a někdo později :)

Do party bych tě vzal, jen nevím jestli se setkáme na vhodné úrovni. Ona se už ozvala spousta lidí, ale nikdy nám to nevyšlo. Teď se nejspíš trošku zdržím na Hellu, a pak se uvidí. Jinak bych ti doporučil, aby jsi vypnul monster power 10, protože s tím stejně daleko nedojdeš... a hlavně je to neefektivní. Monster power by jsi měl přizpůsobit tak, aby jsi všechno zabíjel za 1-3 rány (mimo elitek samozřejmě).


Antabus píše:Čest,

hell jsme dohráli, dobře jsme...
Ahoj,

no... ten rozdíl mezi MP0 a MP1 v prvním aktu je rozhodně největší, protože většina monster je pod úroveň 63 a některé o dost, takže když se zapne jakýkoliv MP, tak je to velká změna... Teď jste to poznali na vlastní kůži :)

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: HC progress without AH

Příspěvek od boo » 17.02.2013, 19:44 hod.

Jinak jsem před chvílí dokončil Noční Můru bez nějakých obtíží. Jen když jsem procházel ve čtvrtém dějství stříbrnou věží a potkal jsem elitní paličaté pány, tak jsem si je musel trochu "popotáhnout".

Dějství druhé dokončeno na úrovní 45. V jeho (k)análech jsem našel kuchač prasat. Škoda jen, že o devět úrovní později, než by bylo vhodné.
Dějství třetí dokončeno na úrovni 50 s nastavenou silou nestvůr na první úroveň. Tam jsem pro změnu našel nebeského dozorce, jen je zase škoda, že jsem ho nenašel o něco dříve. Ale tak to prostě chodí... ono nic nepadá a když už padne, tak je pozdě.
A poslední dějství dohráno hned vzápětí na úrovni 51.

Zmiňované předměty:

http://img202.imageshack.us/img202/5855/legendaryl.jpg

A takhle nějak to se mnou vypadalo na konci toho všeho.

http://img42.imageshack.us/img42/4196/n ... mplete.jpg

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZcW!aaaYZZ

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“