Umírání

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36
Umírání

Příspěvek od Morgoth » 14.06.2012, 21:46 hod.

Mám takový problém. Občas se mi stane zvláštní věc. Příšery zamrznou, prostě se přestanou hýbat, jako by někdo zařval štronzo. Moje postava může běhat úplně normálně, ale nemůže nic kouzlit. PO chvilce vše zase rozmrzne, ale jako by se vše, co se dělo během chvilky nečinnosti událo najednou a já zemřu, což je na HC dost nepříjemné. Děje se to jenom mě, nebo i někomu jinému? Popřípadě existuje proti tomu nějaká obrana? Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Umírání

Příspěvek od satik » 14.06.2012, 21:49 hod.

Nemáš lagy?

Srandista
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno/Bratislava

Re: Umírání

Příspěvek od Srandista » 14.06.2012, 21:50 hod.

Toto je stav hry, ktory vznika pri vysokej latencii, inak povedane lagoch. V tomto pripade viem doporucit len utek z oblasti s priserami do oblasti, ktora bola uz predtym od priser vycistena a dufat v to, ze v hre skonci lag predtym, ako ta prisery dokazu zabit. Nic ine sa bohuzial pri lagu spravit asi neda.
Demon Hunter|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Barbarian|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Wizzard|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Witch|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Monk|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC

Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Umírání

Příspěvek od Morgoth » 14.06.2012, 22:22 hod.

Takže to není nějaká chyba u mě, kterou bych mohl nějak odstranit? A utíkání nepomáhá, stejně mě to pak zase vrátí tam, kde se buď objevil. Stává se mi to i během normální chůze, že mě to najednou vrátí o kus cesty zpátky, jako by se vrátil čas. V tomto okamžiku je to je fuk, jen mírně otravné, ale když se to objeví během boje, tak je to děs :( Takhle nemám šanci HC vůbec hrát.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Umírání

Příspěvek od satik » 14.06.2012, 22:34 hod.

Zjisti si, jestli to jsou lagy tveho internetu nebo jestli to jsou lagy battlenetu.

Nech neco pingat treba na seznam.cz a az ti bude lagovat hra, tak se koukni, jestli pingy na seznam jsou v poradku nebo jestli lagujes i na seznam.
Budto muzes pres prikaz ping v prikazovy radce a nebo (pokud s tim neumis) muzes zkusit treba muj programek, kterej kresli graf, takze to hned poznas: http://satik.eu/soft/pingu.exe (ja ho mam dokonce pustenej nonstop na druhym monitoru), pripadne stahnout nekde neco jinyho, co umi zjistovat ping.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Umírání

Příspěvek od TrackThor » 14.06.2012, 23:08 hod.

jj červí díry, známe :D někdy to naštve, když se třeba vrátim dvakrát na stejný místo
Obrázek

Mylady
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Umírání

Příspěvek od Mylady » 15.06.2012, 10:35 hod.

to co popisuješ dobře znam - jsou to lagy tvého netu... tim že hraju ve dvojici, tak mi parťák podrží na tu chvíli... jinak mam vyzkoušeno, že běhat někam určo nepomůže, spíš zkus plošná kouzla, obranná kouzla a lahvičky - něco z toho se provede (jen to nevidíš hned a pak to proběhne zrychleně) a při troše štěstí to ustojíš - pokud samozřejmě nebudeš zrovna u elitek ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Umírání

Příspěvek od mes » 16.06.2012, 19:24 hod.

Na zacatek je porteba rict, ze lagy vyse zminene to nejsou, proste a jednoduse ti padne net, takze je to chyba na tve strane, ne na strane bnetu bohuzel. V tu chvili ti vypadl net a server s tebou prestal komunikovat, takze vazne nema cenu utikat z oneho mista a snazit se zachranit. Tva postava zustane na miste kdy ti prestal fungovat net a pokud tam jsou monstra dal do tebe sekaji dokud te nezabiji nebo neubehne tusim 10 sekund a ty jsi odlognut. Mne se to stalo 2x. Poprve jsem prezil, podruhe uz ne. Stacilo zavolat providerovi a zjistit proc tyto vypadky jsou a nasledne resit.

edit: pro zjisteni odezvy zadej prikaz do Start -> Spustit: ping www.seznam.cz -t
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“