Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 01.09.2014, 14:16 hod.

Já budu tak kolem 8-9. když tak to doexpíme :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 01.09.2014, 14:30 hod.

Shadou vole nevymejslej voloviny a pod na chvíli na sezonu.
Stejně az to ripnem tak to už expit nebudem.:-D


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 01.09.2014, 14:41 hod.

To jo no :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Graveyard

Příspěvek od cabes » 02.09.2014, 23:19 hod.

tak som prave dohral sezonu:D 4 hodiny som farmil goblina a ked konecne pustil vaunt tak som s novym gemom dostal neaky eror a kym som logol uz svietilo archive hero:D dlho som si ten gold gem neuzil hehe

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 03.09.2014, 05:50 hod.

hm tak to naštve no :( mě to včera házelo errory celej večer, ale hra přitom běžela v pohodě...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 07:10 hod.

nemels taky gem na goldy? třeba je bugnutý, kruciš to nechcem ani radeji zkošuet... jinak RIP no

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 03.09.2014, 07:55 hod.

no měl sem ho chvíli a pak zjistil, že když to zabijou fetišové, tak mi ta mrtvola nebouchne, tak sem ho vyndal a pak ty errory zmizely, tak je možný, že tam něco lehkýho buglýho bude...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 03.09.2014, 08:06 hod.

RIP, včera 2x DC i bez gemu a celej večer mě některé servry neskutečne lagovaly a třeba až na 20x jsem našel nějakej v pohodě...prej to takhle děalo více lidem, ale čim to mohlo bejt nikdo netuší...

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Graveyard

Příspěvek od cabes » 03.09.2014, 08:29 hod.

no mne isla hra v pohode.iba jeden krat asi na 2 minuty som mal lagy .ked som sa okolo siedmej konecne dostal k diablu tak som siel farmit goblinov na season chare kedze bonus na dvoch bol len do polnoci.o 23:15 teda po 4 hodinach farmy core of areat konecne vault tak som sa potesil.
gem som hned dal do equipu a hor sa na bounty a kde tu zrazu neaky error ktory som nikdy predtym nezazil.vyplo my diablo hodilo ma do win cca este 2 sec som pocul zvuk s diabla a neake error okno tam bolo ale ani som poriadne nestudoval co to je len tam bolo nieco ako reopen D3 ale to my zacalo pustat cez Bnet ale ja som medzitym rychlo pustal D3 exe co spusta D3bez Bnetu.
popravde som cakal ze budem zivy lebo ma odpojilo v boji a mal som ten gem na goldy a opasok ktory pridava armor podla pick up goldov na 5 sec.mal som 16 mega tough v zaklade s war cry na T1 .ale po nalogovani som zistil ze sezona premna skoncila:D

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Graveyard

Příspěvek od Tomovous » 03.09.2014, 12:08 hod.

RIP - to teda chápu od Blizz dost jako podraz, páč barb s 16M tough na T1 by měl přežít úplně v pohodě i elitky. Koho tam máš napsanýho jako killera té postavy?

Jinak, takhle mě a pár dalších do windowsu vyhazovalo, i když jsem kliknu na achievment v chatu, který zrovna někdo z klanu udělal. Prostě hned bum a D3 nikde, žádná chybová hláška nic. Takže pozor na to a na achievy se dívat raději v menu nebo ve městě.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 12:30 hod.

mě se občas stane, že jak běžim tak třeba držim zakliknuté tlačítko a jezdim myší po obraze a najednou mi to spadne do widlí :D tak rychle ALT+TAB zpátky ... jakobych na něco kliknul na pozadí, ale dost mi to vytáčí teda, může to bejt nebezpečné :X

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Graveyard

Příspěvek od cabes » 03.09.2014, 13:05 hod.

no zabil ma neaky peon :D hehe ale presne napisem ked dojdem domov .cele som to neako nepochopil a ani neriesil ,archivoval som hera a zmieril sa stym ze dalsia sezona bude hadam stastnejsia.do winu som sa vihodil velakrat ale tentoraz nebola rychla cesta s5:D

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 05.09.2014, 00:27 hod.

Tak jsem pochoval další mončici. Sice jsem s ní hrál jen 10 hodin, ale tu lightning výbavu jsem dával dohromady a piloval hodně dlouho. Plus gem na 25. levelu, tak to naštvalo. Farmil jsem v T4 riftech kameny do GR, mončice jela jako fretka, několik hodin naprosto žádný problém, ale pak přišly 3 packy, z toho dva tlusťoši, takže se stalo, že jsem chytil jaila a všechno to bouchlo najednou. Po výbuchu procla pasivka a zdraví bylo na minimu. Než jsem stačil cokoliv udělat, kousli mě červíci a byl konec.

Pár hodin poté mi zařvala i odolnější fire mončice. Řezal jsem jeden elite pack, najednou mi zdraví slítlo dolů, pasivka ani neprocla a byla smrt. Nechápal jsem, jak k tomu došlo. No, to už je na mě moc. Většina nejlepší výbavy s dexteritou v tahu, včetně gemu na zlato, tak si dám nějaký ten den od D3 pauzu.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 05.09.2014, 04:50 hod.

RIP :(
mě se taky jednou stalo, že sem dostal najednou tečku jak prase od moba a měl co dělat abych utekl, ale mě naštěstí pasivka procla...

ještě před patchem sem pohřbil dvě postavy za víkend, tak vím jak to zabolí, naštěstí to byli alti, kdyby to byl main, tak už taky nejspíš pauzíruju...
Naposledy upravil(a) Shadou dne 05.09.2014, 07:10 hod., celkem upraveno 1 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 05.09.2014, 06:32 hod.

Ten lighting je ten s tim cain setem? Ten nosí smůlu! No ale tak RIP, takhle dvě postavy po sobě, to zamrzí :(
Mě fascinujou SC hráči, jak to neřeší, já jsem od vydání datadisku Diabla umřel 1x ( a to ještě díky disconnectu od blizzardu, když měli servery pod DDoS utokama ) a nahráno mám pár stovek hodin, šikovnému SC hráči umře postava třeba 1x při blbé situaci na Torment 156 , ale nevadí že :-) já bych prostě skončil, to by byl konec ... to si pořádně neuvědomujou, jaká je to "zábava", ten konec ... :D

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 05.09.2014, 09:30 hod.

Ne ne, s Cainem mi ripla ta před týdnem. Tahle byla s lightning setem pro monka. Toughness 16 M, tak nebyla žádný papír, ale blbá poziční hra a trocha smůly, to rozhodlo. Ta s fire měla přes 18 M toughness a na T4 jí zdraví slítlo během okamžiku. Ani netuším, co ten pack kromě laserů dělal, protože po pár sekundách boje byl konec a já koukal jak jojo na zrudlou obrazovku.

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115

Re: Graveyard

Příspěvek od Spejbl » 05.09.2014, 19:07 hod.

Nedíval ses na screen RIPu? - tam by to mohlo bejt vidět ne?

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 05.09.2014, 19:21 hod.

To mě nenapadlo, dík. Illusionist thunderstorm arcane enchanted jailer, to měl eliťák, který mě sejmul. Ale stejně pořád nechápu, jaktože jsem dostal takovou pecku, že se ani neukázala proclá pasivka.

Felhan
Quill Rat
Příspěvky:1
BattleTag:Felhan#2867

Re: Graveyard

Příspěvek od Felhan » 06.09.2014, 10:25 hod.

Tak jsem si včera při probíhaní GR28 splnil achievements " I Must Be Going ". Teď když jej mám, tak potěší, ale klidně bych se bez něj obešel. :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 08.09.2014, 00:41 hod.

WD v tier 25... zuni set, BT set, MoJ - celkem uz slusne poskladany, kdybych se nehnal dopradu (chteje se vyvarovat zoufaleho nahaneni mobek na konci, jak jsem zazil v tier 24, kdy dosly elitky), tak jsem ten GR velmi pravdepodobne dal.

Ale svym zpusobem me tesi, ze za moji smrt si muzu jen a jen sam :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“