Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 17.02.2014, 18:11 hod.

skoda DH

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 17.02.2014, 18:53 hod.

Zkusil sis to. RIP. Za DH je tato výzva extrémně složitá zaležitost, jedna chyba a je témeř hnedka konec.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 17.02.2014, 18:57 hod.

jak jsem koukal na zaznam, uvedomil jsem si par veci:
- vubec jsem netusil, ze je na zemi molten, protoze nebyl videt pres moji sentry ... (to si musim pamatovat)
- te arcany pod nohami jsem si v te zaplave barev vubec nevsim, kdyz jsem hledal kam bych skocil blize k vam, stejne tak asi te arcany, co sla zrovan pres zed a cekal jsem ze jednu arcanu v klidu ustojim ...

mrzi me moc, zrovna kdyz me DH zacalo bavit a zacinal byt k svetu (DP)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od hulkxxxl » 18.02.2014, 07:38 hod.

rip škoda, myslím že jsi neměl arcane přímo pod sebou ale asi 3 tě trefily naráz

tyhle uzavřné prostory s nevhodnou kombinací jsou prostě masakr
Obrázek Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 18.02.2014, 12:49 hod.

ip DH. Asi to nieje moc postava na tento challenge.TUsim som tu cital okrem teba iba o jednom DH co sa dostal na inferno.

Nam sa vcera podarilo dovrsit 60te levely a po zoltanovi sme vcera ukoncili session. Oddychujeme pred pred Belialom Hell.
Musi sa pochvalit ze za cely challenge co hravam mi take dobre predmety nepadali(a aj ludom okoo mna...vsecko ultimatne veci pre barba:..timto dakujem hnusakovi az paradny mec a leprovi za paradny stit:)))
POsudnte sami nase postavy....pripadne poraddte neakjku taktiku na beliala...netusim aky je silny na hell MP10 kedze toto je prva postava challengu co sa tam dostala.mame ocakavat velky odpor?
moj barb(zmenim pravdaze skilly namiesto cleavu pojde frenzy na damage..a namiesto stomp pojde ignore pain)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jimm ... o/32817853
WD leprov
http://eu.battle.net/d3/en/profile/BazL ... o/27988202
WD hnusakov
http://eu.battle.net/d3/en/profile/hnu5 ... o/30843387

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 18.02.2014, 13:17 hod.

peknou vybavu mate, ale muzete jeste mozna pred Belialem pro jistotu zkusit craftnout zakladni 60-kove zbrane - kdyz premenite knizky a suroviny na inferno suroviny, dmg tak 10k+ se hodi ... tusim, ze nekdo crafti modrou zbran, at to je rychle, posledne jsme uz meli nasetreno na zlutou se 4mi vlastnostmi

pripadne nejake veci s AR - crafty lvl 50-60 uz obcas maji ..

GL
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od hulkxxxl » 18.02.2014, 13:18 hod.

gz k lvl 60 včera jsem vám tam vletěl myslel jsem že expíte a chtěl jsem pomoct :D

s barbem bych dal asi rend na léčení a gs myslím na beliala nefunguje (ten stun) dal bych ten ignore pain pro partu jak píšeš jako tlačítko poslední záchrany ale cd je dost velkej tak bacha, nejsem si jistej jestli leap ho stunuje nebo ne, možná zjistiti na sc jestli na něj funguj pokřik na redukci dmg a ats ten by docela helpl
jinak jen popřát hodně štěstí belial je fakt nejhorší bos v celé hře, uskakování před výbuchama se asi nevyhnete
Obrázek Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 18.02.2014, 13:40 hod.

hulkxxxl v pohode...chceme dotiahnut ten challenge na to inferno podla pravidiel:) Inak si nam sposobil masovy lag ked si sa pripojil....to by tiez mohol blizzard doriesit lebo hento sa stat pri vacsom boji tak tam seci podochneme.

Darkness hulkxxxl
Dakujeme za rady. Aj ked neviem ci sa mi podari craftnut lepsiu modru zbran ako mam(videl som tam mighty weapon s 230 zakladnym a 3 properites)...s pokrikmi mam 60k HP 6k armor a 7 k damage co si myslim ze by malo stacit. Ten arcane resisit mozno neni blbost nejako boostnut aj ked pouzivam ten skill na 20 percent non physical damage reduction od act2 hell:).
Snad sa coskoro uvidime na inferne...aj ked dneska sa hrat asi nebude kedze je vecer hokej a potom liga majstrov:)

K hokeju vecernemu nech je to dobry zapas bez nejakej dalsej hanby slovenka:) Inak som podal na to ze vam da bartovci a sekera gol:)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 18.02.2014, 13:49 hod.

ty mas zbran docela slusnou, ale wd-cka maji slabsi, ale i tak, zbran kdyz dobre rolne muze mit 2x tolik dps nez mas ... (myslel jsem all resist, pripadne jen poison na beliala)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 18.02.2014, 14:17 hod.

aj ja somm myslel poison pravdaze:)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 18.02.2014, 17:39 hod.

kluci drzim balce na beldu. Verim, ze v ty sestave to date a brzo se k nam propojite na infernu :-) GL

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 19.02.2014, 11:47 hod.

To Jimmy: Na wd v této challenge kraftím na hellu po dosažení 60lvl modré 2H kladivo. Může mít dps 600 a výše a hlavně se tam občar roluje LS 5-6 které je neocenitelné. A není to ani tak nákladné na převod surovin
Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 19.02.2014, 13:23 hod.

Violator. Ja som barb ale poviem wdckam tvoje odporucanie. Dneska vecer chceme ist na to...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 19.02.2014, 13:40 hod.

zkousim s WD jiny build ... a pro zmenu hraju bez pasivky neni na ni misto a stejne tim stylem pasivka par krat za run hrat neumim ani umet nechci ...



jeste ho asi trochu upravim

jinak vcera jsem odrovnal zas mysku, prave tlacitko mi spoustelo na dotek, musel jsem dnes vymenit .. :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 20.02.2014, 12:12 hod.

Takze belial je dole a seci sme to prezili:) Teda zostava sa zmenila na Ja Barb, lepra WD a Leonardo TIez Barb.
Belial nerobl ziadne problemy a tesime sa na act3..na act 4 sa vobec netesim..snad ho prebehneme rychlo a bez issues:)
Dufajme ze coskoro sa vidime na inferne

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Lecitel » 20.02.2014, 12:18 hod.

Velká gratulace :-)

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 24.02.2014, 08:56 hod.

Len quick update aby to tu nebolo mrtve. S panom Leprom sme vcera dali azmodana na hell a uz zostava len to hnusne 4te mesto na dosiahnutie inferna.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 25.02.2014, 13:27 hod.

Vcera sme sa snazili s leprom prejst 4 te mesto a Wdcko pana lepru Riplo. BOlo to mapku pred izaulo ked sme stretli teleportovacich debilov co platia timi rukami a davaju instant killy:( Po par pokusoch im ujst sme sa rozhodli ze budeme bojovat...velmi blby napad. Kedze po smrti lepru som im pouskakoval na koniec mapky za chvilku. Ale po boji je kazdy general. POtom som este zabil izaula ale dalej som sa sam neodhodlal.
POtreboval by som niekoho kto by somnou dorazil na inferno.Najlepsie nejakeho damagera..aj ked moj barbar ma 16k damage po zakricani.Napiste mi niekto ak mate postavu v tomto stadiu na hell

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 25.02.2014, 14:16 hod.

Já jsem bohužel s WD na začátku hellu
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 25.02.2014, 16:02 hod.

Ahoj, jestli to stihnem do patche, tak ma moncici nekde na hellu, ale zatim bez dmg
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“