Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 25.08.2014, 06:14 hod.

světlu vstříc a RIP!



ps. koukám, že můj počin s barbarem zavedl hlášku nadobro :D
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 27.08.2014, 12:08 hod.

Tak jsem zkoušel, jak daleko se moje vymazlená mončice dostane v Greater riftu a překvapivě zařvala na devatenáctce. Samozřejmě na podcenění situace. S tyčí s 47% do Deadly Reach to krájela úplně v klídku, a pak to přišlo. Nad schodištěm se nechala zahnat do kouta dvěmi elite packy s arcanem a wallerem, došel Dashing Strike a neštěstí bylo na světě. Strávil jsem s ní 149,5 hodiny, tak to zamrzelo.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 27.08.2014, 12:32 hod.

RIP tak to už bolí ...

přesně toto čekám že tu hezky naplníme hřbitůvek, každej bude skoušet co to dá a půjde to hezky potom dojde jedna blbá situace a jsme všici dole :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 27.08.2014, 12:42 hod.

Já sem nesmrtelnej :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 27.08.2014, 12:47 hod.

bejt tebou bych raději mlčel :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 27.08.2014, 12:50 hod.

to talis: to jste u serafínů všichni ne? Jednoho od vás sem to slyšel říkat a za pět minut ripnul :D a ještě říkal, že se nebojí...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 27.08.2014, 13:04 hod.

Nějak to chcipa.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 27.08.2014, 13:40 hod.

Shadou píše:to talis: to jste u serafínů všichni ne? Jednoho od vás sem to slyšel říkat a za pět minut ripnul :D a ještě říkal, že se nebojí...
To byl nějakej blbec :D Kdo to byl ? Jméno chci, hned ho vyhodím, že nám dělá ostudu.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 27.08.2014, 13:55 hod.

@tomisco,: RIP

nj, GR si zacnou na HC vybirat dan, clovek nevi presne na jake obtiznosti co cekat a nekdy je prekvapeny....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 27.08.2014, 17:02 hod.

to je hloupost, já myslel, že když do GR vlezu tak už nevylezu, ale ono jde z něj portovat a taky když je blbý pack, nebo mobky, na který už nemám, tak prostě uteču na začátek a skočím do města...já ted akorát dokončil 25 patro na pohodu s prstem v nose, jen jeden blbý elite pack corrupted angel, který mi procli pasivku, tak sem minutu čekal ve městě a stejně to stihl o tři minuty dřív. Ale když poznám, že na to nemám a to poznám z prvního mobka, tak prostě skočím do města, zahodím tím sice hodinu času třeba, ale přežiju...

to Talis: nepovím :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 28.08.2014, 14:41 hod.

RIP všem hrdinům :/

Včera díky tomu, že jsem shodou okolností měl zrovna dovolenou, tak jsem si mohl hodit menší 15ti hodinovou šichtu s pul hodinkou na oběd :) Začaly jsme celkem z vostra a hned v prvním trialu mě s DH procla pasivka :) nicméně jsme se dostaly na lvl 23. Poté jsem se dostal do party s klukama z expendables a ve čtyřech jsem uspěšně zvládly lvl 30, nicméně to bylo dosti o hubu.
Po pár riftech se prohodilo pár lidí řekli jsme si, že tu třicítu zkusíme znova, to se ovšem stalo osudné Lucovi s leapovacím mrazícím bábou, když dostal IK od výbuchu po moltnu :/
Dále jsme už spíše jeli lvl 22-26 aby jsme vylevlovaly gemy. Když už jsme měl jeden na ranku 29 což mě přidalo 15% do elit a bonus 59s 20% demage po zabití elity (Zde u tohoto gemu je bug o kterém blizz ví - když nemáte bonus aktivní a poolnete elitu okamžitě dostanete těch 20% demage...mělo by to být až když tu elitu zabijete) Druhej gem a to na bonus petů jsem dostal na rank 16. V poslední hře na lvl 28 jsme si říkaly že to bude pohoda, ale opak byl pravdou a v agony jsme potkaly elity z A5 a náš člen Nyrlem tam položil svoje WD i s kukri :/ Nevim co přesně ho tam složilo, ale já si myslim že od elity mu procla pasivka a jak běžel z5, tak ho upálily ty mříže na zemi...

Asi to je teprve začátek, ale ripů bude podle mě opravdu hodně, ať už v těch trialech, které jsou mimochodem zatraceně nebezpečný, tak už v GR kde se člověk bude chtít dostat co nejdál...a kdo tvrdí, že GR bude chodit jen na to co se cejtí, tak nikdy ty gemy nebude mít vylevlený na max, protože už teďka když splnim lvl 28 a chci upgradnout gem z lvl 29 na 30, tak tam je myslim něco okolo 50% a stále to rapidně klesá..což je dobře a člověk má alespoň stále co překonávat. Nicméně je mě uplně jasný jak to všechno bude a za tejden nebo dva nás čekaj zase nerfi, protože blizz si to takhle vůbec nepředstavoval a děti si na forech pobrečeli jak tu sezonu vůbec nedávaj :lol: :wave:

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 28.08.2014, 14:58 hod.

... RIP, ale za jen ať je to těžký, aspoň bude nějaká motivace ... jinak osobně trial vynechávám, není důvod jej hrát, tzn. spustím , port a jedu GR od 1 ... když to dám rychle, tak je to něco jako 1,7,13,17,20 a v riftu level 20 jsem +/- do půl hodiny a k tomu mám 5 lege a 4 gemy ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2014, 14:59 hod.

Já včera hlavně zkoumal a objevoval a farmil Goldy.
Jinak RIP pánové.
Dneska poladim ty gemy.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Graveyard

Příspěvek od iPetrB » 28.08.2014, 15:53 hod.

Také přidávám svou kondolenci. Zapalují svíce za zesnulé.....

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 28.08.2014, 22:06 hod.

Mdmt: Ano to máš pravdu, těžký by to mělo zůstat, ale nezůstane, známe blizzard...

A co se týká toho, že to necháš na lvl 1. Gemy máš nasbírané během pár hodin...my je jely následovně:
- trial a port město - máš lvl 1
- jdeš GR lvl 1 proběhneš ho a a těsně před Guardianem jsme se portli a šli na bountis aby uplynul čas.
- hlídáme čas a asi 5min před vypršením jsem se vrátily z5 a zabili Guardiena. (pozor, v bountis se musíš pohybovat pouze přes mapu aby ti nezmizel portál z GR)
- tím jsi dostal lvl 2-3 a takhle znova.
Tím si během pár hodin nafarmil všechny gemy a už jsi mohl jít vesele je upgradnout.

To jak to chodíš je na nic když už máš gem na vyšším ranku, za nízkej lvl GR ti to nedá skoro žádná % na uspešnej upgrade

Proto je lepší v trialu uspěšne dát třeba 7. vlnu a pak dostaneš kámen s lvl okolo 28. Projdeš pak rovnou ten GR lvl 28 a dáš hned upgrade gemu. Samozřejmě záleží na co máš a jakej máš lvl gemu. Ale takhle to je o dost rychlejší.

Jinak dnes jsme chodili lov goblinu a cca z 70ti goblinů nám otevřeli 2x vault na T5. GF jsme měl cca 5500 ve čtyřech a z každého vaultu cca 100kk. Kdo by chtěl poradit kde hledat gobliny, tak asi nejlepší jsme vypozorovaly najít bountis v A1 v Southern Highlans - Clear the Cave of the Moon Clan. Můžete narazit na goblina pri hledání díry, pak bejvá v prvním patře a i v druhém patře. Takže se nám stalo, že jsme narazily i na 6 goblinů v jednom pokusu.

PS: Jinak dneska o5 2x rip u nás v clanu behem odpoledne :-( RIP Joker, Vrt

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od dawemorraless » 28.08.2014, 22:45 hod.

Rip vrtovi umřel s klukama od nás ...nato nám pošlo wd z klanu tož rip všem ...imho na gobliny je dobré chodit schody před azmodanem oboje 2je ale pšt ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 01.09.2014, 11:26 hod.

Hoši RIP, né kecám, byl to jen sen, já sem nesmrtelnej :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 01.09.2014, 12:31 hod.

už zase, uvidíme večer :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 01.09.2014, 12:40 hod.

Večer se to asi zlomí :D Nějak to cejtim :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 01.09.2014, 13:09 hod.

tvl já zas cejtim, že to odpoledne nedoexpím, mám v hlavě několik plánů mimo sezonu a ještě jdu běhat po práci a chci si dneska přidat, mám nějak náladu, takže naloguju kdoví kdy a pojedu GR abych uskutečnil plán co se mi v hlavě vylíhnul a když to dobře půjde, tak se na sezonu dostanu až přijdeš a budu pořád na 67lv :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“