Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 12.02.2014, 01:42 hod.

tady je to zdokumentovane

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 12.02.2014, 08:36 hod.

sakr, hraje to krome nas jeste nekdo? Asi moc ne :-)

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 12.02.2014, 09:23 hod.

ALe ano hra:) Vcera sa mi podaril Ripnut 56 Monka Act 1 Hell:( Strasne blba zhoda nahod. Hrali sme 3ja Ja monk Kamos Lepra WD a pridal sa k nmam Hnusak s dalsim WD. Hladali sme ten vagon v highlandoch a nic nenasvecovalo problemom. 35k HP 150 all resist a celkom dost armoru. Isiel som otvorit chestu a objavil sa tam strom.Pozeram ze moji WD odbehli a nabehli na elitu tak som si pomyslle nebuem debil idem tam ved mame schrinu s behom tak strumu hadam ujdem.Elita bola frozen jailer a tusim schielding.HP sa drzali v pohode tak som pouzil na prvu vlnu freezov serenitu.Sekam sekam a vidim ze mi kleol zivot o 1 tretinu a dalsia masivna vlna freezov zacina.Medzitym nas dobehol ten jeden strom co som tam dotiahol a ja odbornik som sa rozhodol ze nepojdem do nepreskumanaj mapy ale prebehnem okolo stromu. Neviem kolko tam toho naral ale dostla som jail na tych ejho kvetoch...serenita v polovici zivoty sa celom drzali.V polovici jailu som uvidel freez pod nohami a videl som ze toto bude o chlp. Dostal som teda freez a pod noahmi vybucli dalsie 2 kavety....zacal som nadavat a mackat serenitu...Ale nestihol som to asi o pol sekundy.Cele zle..myslim ze leby som zostal stat priamo medzi elitami a nebezal k stromu tak to prezijem...alebo keby som otocil matru of healing..pocas jailu ale nepametam si ci som mal dost spiritu.

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 12.02.2014, 09:30 hod.

jj, a to to šlo do té doby docela na pohodu a pak hop a Jimmi je v háji. Aby toho nebylo málo, tak ty elity mi hodily do kuchyně desecrator pod hrnec s vývarem, na který jsem úplně zapomněl a hrnec šel taky do kopru. O půlnoci jsem větral asi hodinu celej byt!!! No, jak psal Jimmi, prostě blbá shoda náhod.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 12.02.2014, 10:06 hod.

S desecratorom si ma pobavil:) Skoda vyvaru. Kazdopadne po chvilke problemov s logovanim som zobral svojho Barbara 55ku a zabili sme Butchera na Hell a presunuli sme sa do pustneho mesta kde sme akurat popozerali vendorov. Zisiel by sa nam do partie nejaky monk kedze moj uz odpociva...ale zase na barba mi padali ovela lepsie veci takze je o dost silnejsi ako moj mrtvy monk..hlavne damage.

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 12.02.2014, 10:10 hod.

tj, dmg začne docela chybět, zvlášť s tím, že budu muset začít myslet hodně na defence, rezisty a tak i na úkor dmg. Tady už přestává veškerá legrace!!!

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 12.02.2014, 12:12 hod.

Rip monkovi, skoda

mam monka 2. act NM (lvl40), kdyz se mi podari vas v pristich dnech dobehnout tak se na Hell rad pridam, jinak v 3. aktu uz se daji pofarmit 60kove itemy a nasetrit na 60kovou zbran, takze po nejakem farmeni uz je to v klidu. Vlastne vetsinou kraftime 60 kovou zbran uz na Beliala.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 14.02.2014, 10:38 hod.

DH ShadowX si trosku polepsila, vcera dropla jedinou legendarku, ale za to paradni

Obrázek

solo si farmim zombiky cestou z mesta ...



ale je to nuda, snad nas bude vic ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Lecitel » 14.02.2014, 11:15 hod.

Pěkný docela ti to padalo taky to vyskouším :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 14.02.2014, 11:39 hod.

Leo: no to teda cg, super vecička, ono když me uvidíš online, tak napiš. Málokdy odolám tomu nejít na vývu.

ted nejcasteji hraju s Antabusem (snad to nepletu), který na to neprdí. Bohužel ani jeden z nás neustojime to, když je na zemi moc bordelu, tak nam to de pomalu. Barbaři nejsou, snad jediný nám zůstal Black. SAKR!!!

Jinak už jsem se smířil s tím, že to nestihnem, protože a) nepadá b) nejsou lidi c) ja uz skoro taky nebudu (14 dni budu uplne off - dovolená + 14 dní jsem rozlítanej po celý čr a budu bez netu. ten v mobilu nepočítám). holt je to v p......... Za mě výzvu hodnotím jako supr akci a jen me se*e, že zruší AH a tím i tohle.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 14.02.2014, 13:25 hod.

No nestihneme to. Armada i ted zaljan po ripech odpočívají,bohužel. Času už je málo. Muselo by nam to padat tak nějak jak předevčírem furt (zuni boty, ik belt, nata ring) , abychom ještě mohli dohrát. Mluvil jsem o tom s Leonardem, že abychom udrželi atraktivitu výzvy, změnili bychom trošku naše zadání na sklonku života MP10, protože jak bude čas ubíhat naše pokusy o nafarmení potřebných items budou stále marnější a zbytečnější - tak že bychom pak zvolili -imho- zábavnější formu hry a to progress hrou v partě od nějakého MP- řekneme začátek třeba mp5-6 stylem a1-diablo kill. V případě přežití, další mp nahoru a zase a1-a4 až dokud neumřeme.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 14.02.2014, 14:01 hod.

Trosku jsem zvedl dps, at to pad, s co nejmensim kompromisem k EHP. Tj. vymenil jsem polovinu gemu... a jeden slusny ring si pujcil od wiz DarknessX. Na a pak samotne Vile Wardy mi daly +5k dps, protoze se mi vubec nedarily crafty. Zkousel jsem 3x amulet a ani snaha nebyla....

No a pak jsem zkousel ruzne kombinace skilu a followeru... Zakladni dps mam tusim 37k a s buffy to ukazuje okolo 45k-60k, kdyz hodi buff scoundrel. A Mark of death je dalsich 12% dmg navic ...

Na pomale zombiky v pohode, do jinych lokaci uz bude treba skily upravit.

Ale hlavne bych chtel poradne crafty a upgradnout trosku gemy, a hned to pujde zas lip ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 14.02.2014, 14:45 hod.

Antabus - jen jak me uvidi Belda, tak mi to napíše autoRIP :-(, ja na neho prostě neumím a je jedno jaký to bude MP. A to u neho jeste nejsu, nejdriv řezník a pálivý ohýnek.

Ohledne obtížnosti - to už můžu farmit rovnou předmety s normal charem a davat je temhle. A to se mi nechce, takze bych i nadale preferoval nesnižování obtížnosti a valil na MP10. To už pak můžem rovnou nasadit HF a frčet.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 14.02.2014, 16:24 hod.

Skoda tych ripov vasich uz dost namakanych postav na kullem. Ja skusim dosiahnut s kamosom na inferno cez weekend.Mam 55ku Barba a on 56 WD zaciatok 2heho mesto Hell. Potom uvidime co bude:) Kazdopadne challenge bol dobry napad a dost nas to bavilo(s prestavkami po ripoch:))

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 14.02.2014, 17:43 hod.

Zkuste to dotahnout, opatrne, at je nas vic, ja porad jeste verim, ze to dame :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 14.02.2014, 18:23 hod.

jimmi: je to tak, tehdy jsme byli opravdu kousíček - dokonce si myslím, že už tehdy jsme na to měli, ale v tu chvíli nám to ješte nedocházelo. Měli jsme ideální složení party (barb,monk 2x WD),dostatek obrany i DPS, zkrátka promarněná šance, ze zmiňované čtveřice ale mimo mě všichni po ripu v podstatě skončili - sheep úplně a bezprostredne po kullem, MS chvili ješte hral, ale taky to brzy zabalil a Mira umřel sice později, ale taky s ripem skončil.

mox:

no tak hezký že chceš hrát dal mp10, ja bych taky rád hral, ale sam píšeš, že tu už do 18.3 v podstatě ani nebudeš, takže už si s tebou ani my nezahrajeme, ani nám nepomužeš v progressu / farmě, takže fakticky je to samé, jak kdybys ripl . A jelikož máš momentálně nejlepší věci na sobě, tak jsme bez tebe už úplně v pr.. :) v podstatě to tvoje zpráva je pohřeb pro mp10challenge.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 14.02.2014, 19:57 hod.

Ha tak to jsem možná nejdýl u týhle magořiny vydržel ja, protoze to valim skoro od začátku a RIP me odradil jen jednou (CM WIZ) a asi na 3 dny. Bohužel nemám na hru tolik času a ani nevím, jestli bych u toho chtel trávit víc času. Určitě nechtěl.

To že ted nebudu je prostě smůla, holt když se mi zmenila pozice ve firme a vstavam v 5:00 a končím v 18:00 je to úplně na ho*no. Holt jsem se mel líp učit, moch sem dělat ředitel ... Navíc me štve, že WD začíná být celkem dobrej, ale to byl můj wiz č.5 taky. Bééé :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 15.02.2014, 00:00 hod.

nj, skoda ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 15.02.2014, 02:26 hod.

tak Butcher na Hell s WD byl o fous :)

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 16.02.2014, 20:47 hod.

DH dofarmilo :(

bohuzel koukal jsem vsude, jen ne primo pod nohy ..., konec byl rychly

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“