Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 25.04.2014, 10:49 hod.

Tak když už vis ze elitku sejmes tak se na to můžeš spolehnout.(ve vanile me to jednou stalo život, zůstal jsem zmrzlej napichlej na letlampe).
A když už si rikam ze místo toho dam něco jinyho, tak najednou procne ani nevím jak.:)
Ale na lag/DC dobra věc.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 25.04.2014, 11:38 hod.

Jj, souhlas. Být hc offline, tak to dám třeba i pryč, ale když je online, tak člověk nikdy neví, kdy to třeba jenom hodně blbě lagne v naprosto nevhodný okamžik. Zatím mi to nikde na žádném charu neproclo (tak hraju převážně crusadera, barbara a dh :) ), ale hlavně z důvodu online to na wizz/wd/monk mám a pryč to nedám ani za zlatý prase.
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 11:47 hod.

UA mě zachránila život jednou jedinkrát a to když jsme byly na malthaelovi a dostal jsem sodu těma lebkama(hlavama), a jentak tak jsem to přežil, dnes už vím, že to od nich bolí.

Poslední tři UA mě nepomohli a už ji nechci vidět.

1) Byl jsem obezděn, teleport na CD a pod nohama koule z moltenu... konec se blíží, hulku pomoc :) .... prsk, prsk, prsk, prsk (během 0.0001s) bylo po všem, ani nebylo vidět, že by něco procnulo

2) Měl jsem na sobě asi tři packy a spoustu jednotek, protože jsem pullnul omylem elity a nechtěl jsem, aby umřeli ostatní (nevěděl jsem zda nejsou na wc, atp.) takže teleport pryč od nich, procnula, ale co mi je to platné když mě druhý pack vzal k sobě vortexem? a dál už to znáte
- přestal jsem používat teleport a nahradil jej black hole na požírání afixů

3) Zkoušel jsem cold COB (:D) a ani nevím zda byl vidět či ne asi orbiter, ale život mě sletěl dolů během půl vteřiny a opět nebyla UA ani vidět
- přestal jsem používat UA a začal jsem používat arcane dynamo


Zde jsou poslední tři UA co mě potkali, z toho dvě jsem ani neviděl, jedna mě nepomohla a jedna pomohla. To samé teleport. Proto si myslím, že je UA k ničemu a už ji nenasadím, protože jakmile se dostanete do situace kdy vám život rychle sletí, tak vás UA z 90% nezachrání.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 12:11 hod.

To mi vadí na Wizardovi nejvíc, jako jedinej nemá 100%tní ochranu proti CC, jediný co může tak ve frozenu zmáčknout diamond skin ( ale přizenjte se, kdo ho používá ? :D ) ... a ještě k tomu ho většinou lidi hrajou bez štítu :-) má hold těžkej život

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 25.04.2014, 12:13 hod.

Reduce duration of imparing effects se vztahuje na co všechno?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 12:28 hod.

frozen, jail, stun, prostě to co ti udělá, že se nemůžeš hýbat a myslím, že i slow, ale tím si nejsem jist
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 25.04.2014, 12:33 hod.

"Reduce duration of imparing effects" - je na vsechno a mit pres 50% je paradni (bohuze se mi to nedari na itemech poskladat posledni dobou)
- je i na slow, zpomaleni te zpomali mene

100%tní ochranu proti CC - je mirror image + iluzionist - to jsem ale nikdy nepouzival, radeji mam teleport
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 12:42 hod.

Fakt? To jsem nikdy ani nezkoušel ...
no včera jsme šli a všechno v pohodě, šel jsem s křižníkem a pack s froznem a byl nějakej agresivní, protože jsem byl ve frozenu asi tak 10 vteřin, pak mi došli nervy a zapnul jsem iron skin a šel mu nakopat :D ani jsem nemohl hnout celou dobu, moje HP se moc nehejbaly diky IP od barbara ale i tak jsem to měl " pod kontrolou " a čekal jestli se uklidní nebo použiji iron skin... co bych ale v té situaci dělal s wizardem kterej by v některých buildech mohl mít poloviční toughness a samozřejmně bez štítu? modlit se? hmmm, v tomhle ohledu jsem ateista :D

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 25.04.2014, 12:43 hod.

Mam na defense pásku, kterej používám když du v partě, asi 33%, ale ten bych rád časem nahradil tal rashou kruci. Bylo by fajn mit na 2 věcech, bude asi dlouho co ladit :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 12:45 hod.

prsteny + amu
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 12:47 hod.

Frozen píše: ...
Poslední tři UA mě nepomohli a už ji nechci vidět.
...

Neměl bys screeny ? :-D

jdu zlaožit ten topic, každej kdo chce tam může hodit screen svojí smrti i s popiskem, popisky tady máš 3 pěkné a výstižné, já mám taky k tomu co říct, vyplynula z mých smrtí spousta ponaučení a screeny mám ( kromě jednoho kdy jsem umřel na spadnutí serveru blizzardu ale už jsem jim to odpustil :dead: )

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 25.04.2014, 12:50 hod.

Ten topic tu preci je, uz nekde, Graveyard?

Unstable Anomaly mne asi vicekrat zachranila, nez nezachranila.

Jestli jsem za rok co hraju HC pohrbil tak 10 wizardu 60+, kdyz pocitam i mp10 only/noAH, tak alespon 20x me zachranila, presne nevim, carky si nedelam.

(nejdele jsem zatim hral s jednim wizem pres 500 hodin a pohrbil jsem si ho sam totalni blbosti)

Na T1 ted nekdy UA vypinam, hlavne solo, kdyz vsechno fakt padne na dotek, ale jinak si ji nechavam, protoze nekdy co 5 .minut zkousim menit skily, vetsinou aspon jednou za den menim neco na vybave,, a pak casto na neco zapomenu a nez si to uvedomim muzu mit problem

Snad jedina vec, co me opravdu stve v ROS je, ze obcas neco neni vubec videt - treba se mi stava, ze bud vubec nevidim, nebo uplne prehlidnu frozen - ale mam pocit, ze se mi nekdy zobrazi az kdyz vybouchne.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 12:53 hod.

Mno popravdě, jak jsem umřel, tak jsem orbiter neviděl ani jeden a možná, že ani nikdo ze skupiny, protože nikdo nevěděl čím to bylo a nikomu se HP ani nehnuly, ale spíš jsem byl slepej a nedával jsem pozor

@An7yk: až budu doma, tak je hodím na graveyard
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 25.04.2014, 12:57 hod.

Ja taky pripoustim, ze jsem obcas slepy a neco prehlidnu, ale kdyz frozen je jedina vec, ktere se fakt bojim a vim, ze elitka je frozen a vylozene koukam, kde se objevi bile kruhy a presto to nevidim ..., tak fakt nevim
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 27.04.2014, 23:12 hod.

Neviditelne potvory utoci uz i v riftech, mit regen se vyplati ...

a nejen regen, ale treba i Homing Pads



koukal jsem na us foru, bug je nahlaseny mnohonasobne, tak snad to nekdy opravi
Naposledy upravil(a) Darkness dne 28.04.2014, 17:16 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 28.04.2014, 11:53 hod.

Leo jak funguje APOC na WoF? Příklad mam 4 APOC, jednou WoF critnu na pěti mobech - dostanu 20 AP?
dik

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 28.04.2014, 11:56 hod.

WOF pokud se nepletu ma proc coeficient 0.1, takze dostanes 4 AP na dva hity, i proto pouzivam Frozen Storm Armor - ma koeficient 0.2 a hituje 2x za sekundu, tj z 5ti mobu dostanu 8 AP/s pri 4 APOC. A to je porad malo, proto navic pouzivam Magic Weapon Conduit, kdy kazdy hit ma chanci na AP, nevim jak velkou, ale funguje to dobre.

Hmm, to je jeste spatne. APOC je jen na crit, takze ani tolik co jsem psal vyse nedostanes, to bys musel mit 100% CC. Takze pro 50% CC, jeste podelit dvema. Takze z 5ti mobu da Frozen Armor prumerne 4 AP/s pri 50% CC.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 28.04.2014, 12:07 hod.

Máš to asi dobře, já psal "critnu".. To je moc velká oběť na dmg :D to radši zkusim stacknout ještě redukci nákladů.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 29.04.2014, 15:23 hod.

Myslim, ze pred vydanim ROS a tesne po spousta lidi tvrdilo, ze expu bude daleko min a ze leveleni je pomalejsi. Nevim, nikdy jsem nebehal efektivni runy, ani nefarmil efektivne bagy na normal. Ani jsem expy nikdy nesledoval. Az ted kdyz po PL 400 to jde trochu pomaleji, tak me zajimalo jak na tom jsem.

Pohybuju se mezi 500 mil - 1.2 miliardy expu za hodinu. (podle toho jak moc se flakam)

Je to hodne nebo malo? Ja fakt nevim....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 29.04.2014, 15:29 hod.

Rek bych ze to jde akorad...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“