Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 06.12.2013, 23:16 hod.

barb PL 36, naštvalo mě kompletní zničení mého buildu v RoS, tak jsem ho začal hrát jako WW a ani nevim jak, ale vypršel mi WOTB v FoM a dostal jsem jail + frozen a pul mapy na mě... budiž ti země lehká (výbava za +- miliardu)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 06.12.2013, 23:57 hod.

RIP Man! To bolelo. Držím palce na novém startu. Kdybys něco potřeboval, dej vědět. Určitě se mezi námi nějaký gear vyhrabe

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Graveyard

Příspěvek od Asocial » 23.12.2013, 10:14 hod.

Reeeeep barb gear na para 60+ altovi. Hrani pod vlivem (god mode) + lehci desynch v packu na MP9 :green:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/JahI ... o/28053415 - gearu je skoda, ale vzhledme k blizicimu se datadisku to nak zvlast nevadi.

selffound mempo, slusny lacuni a perfektni skorna mi budou chybet nejvic :]
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 23.12.2013, 10:20 hod.

Krásná bařena. RIP mate!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 23.12.2013, 10:30 hod.

Desynch.:-D
RIP chlapec....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 24.12.2013, 01:04 hod.

Asocial - RIP, skoda barbara, ale ty to zase nekde dozenes :) Do datace urcite druhy kilo das :D

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: Graveyard

Příspěvek od sorak83 » 03.01.2014, 15:55 hod.

dalsi opice pohrbena o vikendu na PL 33 behem pripravovani elitek pro crypt run MP8 - zmrazen na poisonu.. to je tak, kdyz jen ja musim plnit nazev Suicide comanda :D

A aby toho nebylo malo, tak jsem jednu mladou opici obratem pohrbil na lvl 5 kdyz me nenapadlo nic lepsiho nez vlizt do Ponny levelu (sel jsem okolo s hulkou v inventari, tak duch chtel pokecat), prvni ponik ke me cuchl a KO :D
tak zas -2 hellfire..

EDIT:
tak dnes vecer PL21 pro zmenu, opet priprava crypty, elitka MP7

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 05.01.2014, 02:50 hod.

Tak dnes asi můj nejtrapější rip na mp6 ve fieldech kde byli bejci s s fairchannama a v celkem richle procla pasivka...dam se na ustup, ale asi ne dost daleko a když vidim, že se naparuje bejk mačkám SW, ale asi moc pozdě a i když bylo ještě 1/3hp stejnak IK :-( Hold jsme dement, hrál jsem ještě s retkem v ruce a tak jsem taky tak dopad :-( 78 para o5 v háji a hl ty crafty epesní :-( Kua jak já sem naštván...Ještě 3 měsíce a snad pak už pujde pouze o ten paragon a goldy na účtě které se teď o 500mio ztencily :-( Du to zapít :wave:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 05.01.2014, 03:52 hod.

To je vážně škoda chlape. Velice dobře se dokážu vzít do tvých pocitů. A stejně tak do pocitů těch, kteří mají už velice kvalitní a drahou výbavu. Dej si na to pár "hrnků" či štamprdlí a příště holt znovu a lépe. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 05.01.2014, 20:26 hod.

No ty vole.:-(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 06.01.2014, 10:23 hod.

RIP kua to fakt nasere takovej level, holt potřeba postupovat na nižší mp, ono časem je to otrava ale pokušení tě může stát postavu

i na blbé mp2 s čarodkou mi tuhle zavařili v katedrále ... asi 20 arcane beamů bylo kolem mě :D, jeden nidky neví jaká blbost se ti naskytne
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 06.01.2014, 11:09 hod.

Nižší mp je větší riziko jak vyšší..... proč? málo se soustředíte :-P

ne každá smrt zabolí, takže RiP, ale to že si nám napsal, že jsme ve dvou (já a mdmT) připravili jen tři elity na MP10, než jste vy (a Karlosamigos) připravili kryptu. Na to asi nezapomenu, když si pak napsal, že půjdeš max mp6 normální run.

peace
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 06.01.2014, 11:28 hod.

Díky všem, už se to valí na novo :)

Frozen: Ale ty jsi asi nepochopil pointu...vic jak mp6 nechci chodit protože bych byl posranej (už jsme ho byl opravdu dostkrát) ale protože mě to prostě nebaví...mám dost vysokej AS ted tedy jen 1,65 ale předtim jsem měl 1,9 a to je pro WD už prostě moc a ta mana i při regenu 100 leze dolu strašně rychle a když chci hrát medvědy na grupy a baty na elity tak to prostě hrát nejde protože pak jen postavam okolo a navíc je to i dost nebezpecny, protože nemam zadnej skill kterej tu manu nepotrebuje a tim když dojde mana nemuzu se ani nicim dolečit a průšvih je na světě ;) :wave:

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: Graveyard

Příspěvek od sorak83 » 09.01.2014, 10:16 hod.

tak včera mnich lvl 25 při levelení, celkem 6tá mrtvá opice za 14dní.. :( krátký lag u elity a chyba 3007 a byl jsem dole.. :( :( :(
6x za hodinu chyba 3006/3007 , přitom net je v cajku, žádné výpadky ani kolísání rychlosti
se*** na to už, min do března si dám pauzu.. nazdar možná na SC občas..

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Graveyard

Příspěvek od Brum » 13.01.2014, 10:41 hod.

Tak se mi povedlo zabit svuj prvni HC character. WD Brumcore I. (PL3). Dropnul se mi muj prvni HC legendary a kupodivu i slusny. Echoing fury 1k DPS, 180vit/str. Posunulo to moji DPS z 25k na 30k (nesmat prosim!) a asi jsem ztratil soudnost a opatrnost. Stinging swarm (Jailer, Molten, Frozen, Vortex) me dvema vortexama kratce po sobe pekny jednorucky zase hezky zbavil.

Kupodivu jsem se ani nenasr...l :wave:

Brumcore II WD level 1 and rising ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 13.01.2014, 12:35 hod.

RIP Brum... to znám při mém prvnm asi pl4 barbovi mi padl zelenej pásek, všichni mi gratulovali a za pár sekund rip na jedu :D moc jsem si ho neužil

wd se umí pěkně bufnout nemusíš mít 200k dps... wd s 40k to drtí netopejrama líp jak já s 80k barbem, navíc je super i jako podpora do party
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 13.01.2014, 12:51 hod.

s WD stačí jen to že jsi :-)

dps roste brutálně u WD
já mám na wd papírově 90k dps, ale v partě co chodíme se dps může vyšplhat až na rozmezí od 2 500 000 (začátek točení) do 3 000 000 (po 5vteřinách batů) na single target. Na elity to je o 30% ještě více (3.2 - 3.9m).

Zatím největší crit co se mi podařil bylo 4 950 000. Takže s WD nemusíš mít více jak 100tis rozhodně, spíše koukat na to, aby si nemusel utíkat z každých plivanců na zemi.
Naposledy upravil(a) Frozen dne 14.01.2014, 15:20 hod., celkem upraveno 3 x.
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Graveyard

Příspěvek od Brum » 13.01.2014, 14:42 hod.

Díky :)

Ja mam na SC WD s netopejrama. S tim gearem co na nem je ted za cca 5-8 mega (minus hellfire ring) jsem se prokousal i pres MP10, takze jsem si vedom toho, co netopejri dokazou. Ale na HC jsem z toho mel trosku obavu, protoze zacinam s 0 goldama a 0 vecma, takze zadny zuni 4-set a jiny hracky na mana regen. Mel jsem proste strach ze nebude mana na poradny netopejry.

Kdyz uz jste to ale nakousli ... Jak upravit netopejry na HC? Mam vzit 2h jako na SC, nebo radeji 1h + mojo, nebo dokonce 1h + shield. Na SC mi Skornem neubyva mana, na miste muzu stat treba 15 minut, ale s 1h to asi bude jinaci .... diky za pripadny tipy.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Antabus » 13.01.2014, 16:18 hod.

RIP - to echo je špatná zbran pro WD imho,rychlá ,bez regenu( bez ls v tomto případě) a ještě ti rozhání moby,což nepotřebuješ, naopak. Takže nesmutni, co se mělo stát se stalo :) tohle nebyl tvůj hledaný grál.

Je to OT ale tak nakousli jste to: Dilema mezi 2h a 1h+mojo je jenom otázka, jak budeš zvládat s manou. Obecně tedy 2h lepší, ale mana se dá řešit hodně způsoby,( na zbrani, na moju, pasivka Spiritual Attunement, pasivka blood ritual, runa na SH, runa na SW -honored guest,Kobylky na manu,totem na manu ) takže pak je to spíš o stylu hraní a preferencích, co je v mých očích nutnost je LS na zbrani, z LOH máš přes baty málo užitku ,ikdyž plně odzkoušený to nemám.
Dál je klíčová volba runy na batech, velmi preferovaná je CoB popisovaná výše, její míra destrukce je skutečně nejlepší, a na bossy/ubery je to opravdu volba č.1 a daleko nic jiného, nicméně já patřím k menšině těch, co CoB na HC moc nepřišli na chuť a hraju s plague batama. Jejich jasná nevýhoda oproti CoB je až skoro poloviční dmg (ve skutečnosti ten rozdíl takový není-viz dále), pak však mají vlastně samé výhody. 1)Větší radius. Umožňuje baty používat z bezpečné vzdálenosti, kdy mezi tebou a moby je třeba tank v partě nebo tví peti. Dále tento radius umožňuje se vyhnout řadě afixů elit a přitom neustále utočit- např plague na zemi. Radius častečně kompenzuje pravě slabší dmg- dávaš větší plošnou dmg a navíc nemušíš baty tak často "vypínat", což šetří jak manu(2.výhoda), tak zajišťuje kontinuální dmg, s CoB častěji popocházíš a ten jejich masivní dmg co nabereš až po 5sec točení vlastně ani naplno nevyužíváš- u elit ani nemluvit, tam si prostě často vůbec nemužeš dovolit stát na jednom místě a ani ls tohle nezachrání. 3) výhoda plynne z faktu, že dáváš kontinuálně dmg a tím pádem se kontinuálně lečíš (z ls) a hlavně a to je to zásadní, plague bati dávají dmg asi 2-3 sec i potom, co už neutočíš. Zdá se to malicherné, ve skutečnosti to má nesmírný vliv na přežití, protože v případě problemů a nutného utěku= vypnutí batů, se dál lečíš při utíkání a už mnohokrát sem tento efekt chvalořečil. Tohle je pohled jednoho člověka, je mi jasné, že se názory různí, nicméně mě přijdou plague bati na HC, kde jde hlavně o to přežít, lepší, pokud nemáš v zádech opravdu dobrou partu a velmi kvalitní vybavení, CoB bych nepoužíval.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 13.01.2014, 16:32 hod.

I WD se da hrat bez LS, ale je treba mit 1H, dobry stit a 100k+ life. Na vyssi MP pak s pasivkou na regen a s inspiring presence od barbara pak staci regen a nejaky LOH a muzes stat skoro vsude. Videl jsem, kdysi jsem hraval s lambem a pouzival cloud bats ...
Naposledy upravil(a) Darkness dne 13.01.2014, 16:50 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“