Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 01.10.2013, 07:32 hod.

@hulkxxxl: taky jsem to vypnul a za 5 min. jsem byl z5 a udělal jsem wizze na 25lvl ale nebyl nikdo kdo by byl ochotnej mě sundat diabla na normal :(, tak jsem šel spát. Dnes počítám, že ho dodělám na 50tku, případně když se najde nějaká dobrá duše, tak na 60tku. Nějaký věci mam, takže by nemusel být nejhorší, ale craft rukavic už se mi asi takovej nepodaří :( http://d3up.com/i/15419320
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 01.10.2013, 09:14 hod.

není problém dneska snad dojdu z práce normálně tak kolem půl osmé snad zasednu ke kompu .. vezmu svoji čarodku a jdeme nato (barb je hrozně pomalej)... kdyžtak ti pujčím i caina
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 01.10.2013, 09:18 hod.

Cainů mám asi 10 :-D i spoustu věcí na expení, ale nejhorší je že jsem toho wizze měl taky na protahování s jinými chary mě to nebaví a řekl jsem si, že za něj nebudu hrát, ale jen protahovat a udělám si dalšího wizze na hraní, ale tak nějak jsem nevydržel a jak to dopadlo....
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 01.10.2013, 19:50 hod.

Kuki10 píše:RIP Kamo, když bys potřeboval a byl cas, tak protahnem.:)
Dík moc, nakonec rozjíždím Barbara na HC, dotáhnu to někam aspoň na 30 lvl a pak když někdy budeš mít čas a chuť, tak lehkej boost asi ocením, nebo možná protáhnout abych nemusel hell. Ale hlavně už budu hrát jen když budu na drátu. Už žádná WIFI, to by mě je*lo při dalším DC...Ještě jednou díky za nabídku, uvidíme jak to se mnou v HC modu dopadne:-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 01.10.2013, 20:54 hod.

Fru-fru - klidne si me taky pridej, uz jsme spolu dlouho nehrali tak muzem to HC probehnout i spolu :)

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: Graveyard

Příspěvek od sorak83 » 02.10.2013, 08:52 hod.

tak další DH mrtvej chlup před lvl40, tentokrát (a poprvé) mojí blbostí a ne lagem, naběhl jsem do Caverns of Aranae přímo pod pařátky elitních pavoučků na Nightmare MP10

snad toho DH jednou dostanu na lvl 60 :)
(předchozí RIPy 41, 58)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 02.10.2013, 19:55 hod.

spiderer píše:Fru-fru - klidne si me taky pridej, uz jsme spolu dlouho nehrali tak muzem to HC probehnout i spolu :)
Děkuji moc chlape, dojedu v solo co mě bude bavit, abych kámoše nezatěžoval něčím co jsem schopen odjet sám, ale po 40lvl mi přijde, že to jde najednou brutálně pomalu. Rád s epak ozvu.
Jinak moc rád vidím, že ještě hraješ, rád zavzpomínám na kecání a pomoc ve hře. Hodím zase FR, aspoň na ten pokec :wave: . Koukal jsem, že hrajete s člověkem co má sovu v obrázku (Kuki >:D ). Krásná práce pánové! Těším se až se třeba někde potkáme, nebo prostě jen tak! Díky, good and safe game :green:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 12.10.2013, 00:36 hod.

PL17 barbarka, WW ve spouste mobiku v crypte. Až si začínám říkat, že to snad přestanu hrát...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 12.10.2013, 07:05 hod.

Jaj jakto?:-/

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 12.10.2013, 07:26 hod.

a sry... lag
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 12.10.2013, 12:47 hod.

rip warrior
jaký si jel mp? Insanity měla trochu míň life než je obvyklé, ne?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 14.10.2013, 06:31 hod.

@Slw: pouze mp3 na farmu... chtěl jsem si dát poslední run a jít spát... 55k hp na whirl bohatě stačilo, dalo se s tím běhat i mp8.
tady je odkaz na d3.up (sice o 2pl méně, ale výbava byla tuším stejná)
Obrázek

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: Graveyard

Příspěvek od sorak83 » 23.11.2013, 12:20 hod.

tak bohužel RIP plvl 59 Monk 100k dmg/ 75k zivot / 715 rezist, MP2 v oaze po brutalnim lagu cca 10s, nepomohla ani pasivka ani Divine protection z mantry

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 30.11.2013, 13:37 hod.

Tak dneska opět blizzard zaúřadoval a díky DC je můj monk na 74pl po smrti, v přímém přenosu měli kluci možnost vidět jak sem zdechl :-/ no nic no, jdeme dál.
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 30.11.2013, 13:39 hod.

:-(
Mas záznam.?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 30.11.2013, 20:46 hod.

Nemám, ale bylo to při nahánění elit při crypt runu. Šel sem s Ogim FW, první elita připravená, běžíme k druhý kde vidím firechain a v tu chvíli říkám, mám zásek. Bohužel který trval asi tak přes minutu a po chvíli kluci hlásí, že mám pasivku a o pár okamžiků potom už sem byl mrtvej, když se to rozeběhlo tak akorát proběhla hláška o disconnectu a nazdar bazar. Na tu MP7 sem to měl asi rychle zasebou v tom chainu, ale co, nejvíc mě štvou ty zbraně, v tom sem měl přes 200 mega :-/
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 30.11.2013, 21:15 hod.

Tak tohle počtení mi teda radost neudělalo Tome. :{ V bodě, ve kterém jsi byl, tak to už je člověk sakra daleko. Pokud bys chtěl zpátky to Echo co jsi mi dal, tak není problém. ;)
Jinak si myslím, že za to může jedině Ogo, poněvadž on je černej mág. :lol: Od té doby, co mu umřel barbar na PL 97, tak umírají všichni kolem a on si jen v pohodě expí ty svoje stovečky. Asi smlouva s ďáblem či co :idea: >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 30.11.2013, 22:40 hod.

Gladi RIP :( Toho vysokyho PL je skoda, zbrane jsou detail, kterej se da brzo doladit ;)

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Graveyard

Příspěvek od Ogo » 30.11.2013, 23:44 hod.

Maro, trochu smi pridal, barb lehl na paragonu 96 :) Ze ja te dneska vubec protahoval na 60lvl, kdybych to precet driv, tak bych na tebe pustil kostaky :D
Njn, s Gladim to bylo ve spatnou dobu, na spatnym miste, na MP7 to uz nedam s wiznou tak rychle a glob tam byl jen jeden :(
Jj, ale nikomu to nerikej, psal sem blizzu a mame tajnou domluvu, ze u me DC nebudou :D

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 30.11.2013, 23:46 hod.

Njn, stalo se a už s tím nic neudělám. Paragony se naexpí dost rychle s tou farmou na mp4 a holt na ty zbraně a tak budu muset chvilku počkat až se něco prodá nebo něco spadne :-)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“