The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.10.2015, 12:01 hod.

Já si dám od D3 minimálně na 1,5 měsíce pauzu. Budu se věnovat Magic Find turnaji v Diablu 2, který i pořádám. Pokud by se chtěl kdokoliv přidat, tak je vítán. Začínáme tento pátek. Přihlášení je možné i během turnaje.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 28.10.2015, 13:05 hod.

Me stačí atma a jeden den. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.10.2015, 13:09 hod.

Tak určitě :D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 02.11.2015, 10:04 hod.

Ahoj, omlouvam se za neaktivitu za posledni dny. Resime umrti v rodine a casu je pramalo. Do konce sezony uz toho moc nestihnu, ledaze by mi DD dal lekce jak udelat 60 solo s dh :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 03.11.2015, 06:54 hod.

Jejda, to je fakt smutnej RIP :(

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 10.11.2015, 10:51 hod.

Soudě podle (ne)aktivity hráčů a info o novém patchi to vypadá, že po skončení sezony zůstávám na NS, sezona pro mne prostě není - nestíhám :)
Když vezmu v potaz stavbu tří buildů u WD - flusač, "lagovač" a slepička (+ případně nové sety), honění HF amuletů, bounty, získání áčkových zbraní a ostatního gearu, levelení gemů a nově i gemů pro upgrade ancíků, tak to zkrátka nemám šanci dát dostatečně rychle dohromady při mé herní aktivitě, o nějakém tom RIPu ani nemluvím :D Než se trochu rozkoukám a něco pořádně vytvořím, ostatní už nehrajou. Na začátku já honím souly a mlíka v GR35, ostatní běhají GR55+ atd., zkrátka hraju moc málo na tenhle styl hry. Prostě jsem furt pozadu a pak už není s kým hrát, a než stihnu pohonit vysoké GR sólo i v partě, bude konec sezony.
Tudíž mám za to že až tahle sezona skončí, seberu si svých pět švestek a zůstanu na NS, s tím co už tam mám v zásobách se tam můžu někam pohnout, začínat zase od nuly by nikam nevedlo a furt bych se jen plácal v průměru a honil dokola to samé :wave:

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: The Expendables

Příspěvek od falen » 13.11.2015, 10:26 hod.

Ámen

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 13.11.2015, 12:41 hod.

Tak nevím, kdy si zase zahraju. V noci mě ze hry vykopl restart PC z důvodu aktualizace W7, od té doby mi nejde battlenet (vyskočí jen malé okénko, že se to připojuje, ale nepřipojí). Podle návodu z fóra jsem chtěl založit druhý účet ve Winech s admin právy. Ale jak jsem to zkusil, přestala mi fungovat klávesnice. Po vypnutí, přepojení do jiného USB portu a zapnutí PC se rozsvítí podsvícení, instalují se ovladače, které však nakonec nejsou nainstalovány, a klávesnice zase zhasne a nefunguje. To je snad první problém s PC po několika letech, tak mě to rozhodilo.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 13.11.2015, 17:12 hod.

5. sezóna bude trvat 3 měsíce

tak pokud toto bude platit, prdím na cely "slavny" D3. Na dalsi sezonu jsem se tesil, protoze uz nebudu pryc tak jako ted a k hrani se vic dostanu, ale tohle nema smysl a sedet u toho kazdy den vic jak 5 hodin aby byla postava k svetu je magořina, ktery se nebudu účastnit

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 14.11.2015, 12:24 hod.

Tak mít ve Win7 aktualizace na automatiku může jen blázen :D Takové kousky pak dělají a vím i o lidech, to na ti RIPli (vykoplo je to během hry do voken). A hlavně se tam natáhnou všechny ty špehovací "aktualizace". A podle toho co jsem někde tuhle zaslech, Microsoft snad chce i agresivně ten balíček dat na upgrade pro Win10 zařadit mezi běžné aktualizce pro Win7/8, to už by mi přišlo fakt drsné :) Ostatně už jednou to tam bylo, prý omylem :D
Tome co zkusit obnovu systému, např. stav před 2 dny než se aktualizovalo?

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 14.11.2015, 12:55 hod.

Moc to nechapu. Aktualizaci mam nastavenou na nedeli v noci, ale proste me to vcera po pulnoci vykoplo ze hry a restartovalo pocitac... Na obnoveni systemu jsem se dival, ale mam tam jediny bod obnovy a to vcera vecer, kdyz uz bylo po "akci". Asi jsem to podelal naslednymi hratkami (v afektu) s CCCleanerem. Procetl jsem ruzne diskuze a proste nic nefunguje. D3 s battlenetem ani nejdou odinstalovat. U battlenetu mi po spusteni vyskoci jen male okenko, ze se to pripojuje a nepripoji. Stve me to, protoze jsem nachcipany, musim sedet doma a hrat nemuzu ani PTR... Jeste to zkusim nainstalovat na 13" notas... Edit: Zkusil jsem si zahrat na notasu (i-3, 4 GB RAM) a je to porod. Ubral jsem detaily a stejne se to obcas seka. Jako na potvoru se mi v riftu spawnuli Gelatinous goblin a Bandit Shrine a nezabil jsem ani pulku... Na SC to je jakz takz hratelne, ale na HC bych na notasu asi nevlezl...

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 14.11.2015, 18:16 hod.

Tak zkusit odinstalovat všechny ty nově natažené aktualizace? Jestli je nějaká příčinou, mělo by to pomoct. Po tomhle infu je teda zatím já osobně instalovat nehodlám, co kdyby.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 14.11.2015, 20:17 hod.

Zkus toto:

V c:\users\jmeno_uzivatele\appdata\local\
smaž složky Battle.net, Blizzard, Blizzard entertainment
V c:\users\jmeno_uzivatele\appdata\roaming\
smaž složky Battle.net, Blizzard, Blizzard entertainment
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 14.11.2015, 21:49 hod.

Dík za radu. Smazal jsem všechny složky, co jsem našel. A odstranil jsem všechny aktualizace (jedna nešla) Windows za poslední dny. Ale battlenet pořád nefunguje, ani nejde odstranit...

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 15.11.2015, 11:07 hod.

Zkusil jsi preinstalovat battle net klienta vcetne smazani registru?
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 15.11.2015, 16:12 hod.

Dik za radu. Asi fakt pomohla oprava registru v CCCleaneru a smazani vsech souboru a slozek s Diablem a Battlenetem. Ponekolikate jsem zkusil zahajit instalaci D3 a najednou se spustil battle.net a D3 se instaluje! Predtim jsem zkousel vsechno mozne, vcetne smazani antiviru a postupu na bnetu a zabralo az tohle... Takze do dvou hodin budu zase ve hre. :)

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 16.11.2015, 13:32 hod.

cau, po delsi dobe jedno barbarsky video z PTR. Tentokrat i s komentarem...
https://youtu.be/yO9WVNblaNQ

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 17.11.2015, 08:41 hod.

Blacku, na tom videu tě není vůbec slyšet =(
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: The Expendables

Příspěvek od Marast » 17.11.2015, 18:02 hod.

Prdlajz. To je tím, že nerozumíš černokněžníkům. :lol:

Já mu teda rozuměl docela dobře. A ještě víc tomu jeho stylu hraní. 8-) Holt už máme něco spolu odehráno :)

Jen bych teda měl připomínku jiného rázu. Člověk, který tu hru, a především barbara, nemá tolik zmáklou, bude mít asi docela problém komentáři rozumět po hodnotové stránce. Navíc je to docela stručné, ale s tím já osobně problém nemám.

A ten ukázkový gameplay v GR, co je už bez komentáře, tak to je taková malá labutí píseň Blackmagesedumnáctky 8-)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 17.11.2015, 22:25 hod.

@witek
je fakt, ze je me mene slyset, ale normalne na compu to slyset je, na mobilu jsem zkousel a taky jeste OK. Akorat jeden clovek si zatim stezoval a to mel BT sluchatko k notebooku.
Priste, bude-li jake, to zlepsim. Taky snad nebudu mit tak rozespaly hlas (nahraval jsem to rano, kdyz jsem mel doma klid).

@marast
Strucny to je, protoze se mi proste nechtelo rozpitvavat nektery zakladni veci jako jsou vsechny lightning zbrane, alternativy na gearu a skillech. Ve skillech napriklad misto Revenge dat Leap a nasledne vyhodit Illusory boots. Ice climbers obleknout primo na gear a uvolnit tak misto armor slotu v Cube. Pasivka Inspiring presence taky neni nezbytna.
Proste ten uvodni blok mohl mit treba 30minut, ale to se mi zda zbytecny. Toto video bylo spis jako ukazka toho, co se taky muze hrat diky ringum Legacy of nightmares + par novinek z patche 2.4.
Jsem opravdu zvedav jak blizz poladi LoN ringy. Nedivil bych se ani kdyby je proste zrusil. Neco podobneho uz parkrat predvedl.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“