HELLERcz HC - (WD)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 01.05.2013, 08:10 hod.

PL 12 - PL 15

Včerejší herní den byl takový mírnější, klidnější, kratší. Přišel jsem trochu později z práce, byl jsem dost unavený (což se podepsalo hlavně večer a v noci).

Začal jsem hrát po 17:00 a otestoval jsem si opět hraní na mp1 v aktu 1. Pokud jsem hrál sám, vše šlo velmi dobře. V partě už jsem si musel dávat majzla, protože zatím mě dost trápí elitky v kombinaci arcane, plague a například jail / frozen.
Po nějaké době mi padla první úterní legendárka. No opět žádná výhra, tak alespon mám +1 fiery :D

Obrázek

Požádal jsem Brawlera o půjčení amuletu, echoingu a stormshieldu, za což mu moc děkuju a snad neumřu :D . Mého Barbara to hlavně boostnulo na dmg (+10k cca), ale přišel jsem o necelých 5k HP (mám těsně pod 60k). Naopak mírně se zvýšial hodnota resistů.

Následně na to jsem se vydal do procházení A3, kombinoval jsem hru jak solo, tak v partě. Když jsem hrál chvíli solo, vyzkoušel jsem si v A3 i mp2 (zabil jsem dvě elitky, u těch třetích jsem raději zdrhal, měly dost smrtelnou kombinaci opět). Krom toho se snažím hledat v rámci runu A3 unikátní moby a nedám jim pokoj, dokud je nenajdu :D
CHybí mi stále najít v Keep 1 dvě fialky a v Keep 3 už jen jedna fialka (našel jsem druhou).

Během večera mi pak padla druhá a za ten den poslední legendárka
Obrázek

Hraní jsem zabalil relativně brzy, páč se mi krutě zavíraly víčka a nechtěl jsem riskovat nějakou smrt díky mikrospánku.
Doufám, že dnes bude ten den trochu plodnější :-) :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2013, 01:01 hod.

PL 15 - PL 18

Ráno začalo čistknou bedny a kontrola AH ... salvagnul jsem crapy a do AH dal snad nějaké itemy, co by se mohly prodat.

Po páru runech padla v pořadí druhá setovka - natálka helma. Nicméně je to taková srágora, že nestojí ani za típanec obrázku. Měla málo dex a to je asi tak vše.

Zbytek herního dne probíhal trochu nudně, potom se mi zdravotně přitížilo, tak jsem hraní nechal a šel to vyležet.

Večer jsem opět k tomu sednul, dal se jednak do lovení fialek v A3 (nepodařilo se) a pak jsem chtěl najít plánek na IM. A netušil jsem co se stane.

Začnu příjemněji - padla mi po půl dni legendárka, 2H mighty weapon "Fury of the vanished peak" s 1191 dmg , 300 str, dírou .. taky žádná výhra = další brim.

A na závěr to nejhorší. Během runu na klíčníka a po vstupu do Spire 1 jsme narazili na dual-elite pack + klíčníka + přišla i třetí elitka ! Snaha vyváznout z této mely bez smrti byla bohužel marná :(
Takže i když jsem měl problémy s netem, dělalo mi to DC v diable 3 (jen v herním menu), tak jsem stejně umřel ne díky DC :/ nejvíc mě opět sejří hlavně vypůjčený equip od Brawlera.
V inventáři mi zůstalo něco málo, naštěstí jsem před runama na IV akt schovával do bedny. ALe i tak mám málo peněz, dluh u Brawlera určitě a ostudu :/

R.I.P.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Tomovous » 02.05.2013, 01:28 hod.

Sakra, tak to mě mrzí. RIP. A mě ty naše runy opravdu bavily :-( 4. akt se zase ukázal jako luxusní hřbitov. Dyť já tam RIPnul málem už na hell při té samé situaci - klíčník+elita (frozen, jailer). A to že jsi bojoval najednou se 3 elitama a klíčníkem ti rozhodně nedělá ostudu. Právě naopak, pokud odchod do záhrobí, tak tohle je nejlepší způsob.

Ale nebojsa, za chvíli budeš zase brázdit inferno - zabere to pár hodin. Zajistím nějaký levelovací vybavení.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 02.05.2013, 06:51 hod.

Čtvrtý akt. No jo. Tam se musí vyškolit snad každý. Škoda přeškoda.
Lidičkové, nebojte se říct si o pomoc s huntem na plánek, ve čtverce je pěkná divočina už MP1, byť to některým přijde jako dobrá sranda ...
Věcí je škoda, ale dropnou nové;-)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Shadou » 02.05.2013, 07:01 hod.

Ou kámo, RIP :( ještě včera sem na tebe koukal ve FL a říkal si, jak pěkně jedeš a večer chtěl k tobě naskočit a popařit, ale pak se to vše seběhlo jinak a hrál sem jinde :/ Čtvrtý akt je mrcha, taky sem tam skapal a ne jednou, ještě že už ten plánek mám a nikdo mě tam už jen tak neuvidí...věcí je škoda, ale jsou to jen věci, jak píše braw, dropnou jiné...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2013, 07:03 hod.

Uz jsem zaskoleny temer ve vsem. Jeste ripnu na uberech nekdy v budoucnu a bude to vsechno :-D

Jsem rad ze to tak beres sportovne. Diky. Nu a ja opet davam sanci Monkovi. Barbara mam sice nejradsi ale potrebuju rubat ty smejdy jinym stylem.

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Kuba#2886
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2886

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuba#2886 » 02.05.2013, 07:08 hod.

R.I.P.

:(

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 02.05.2013, 07:44 hod.

Jaj to je skoda chlape....
Jak pise vyhraty boiler, klidne rekni o helf, tam je to divocina, tenkrat jsme tam s Tapem malem zarvali na mp3 tusim, ale to uz je dlouho, jinak je tam sranda, to se musi nechat.:)
Kdyby jsi hral barba, tak muzu poskytnou co mam na svem, nejak me to k nemu netahne.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Tapeworm » 02.05.2013, 08:05 hod.

Nedělaj si z toho hlavu a udělej pořádnýho opičáka co to nandá všemu co mu přijde pod pěsti.
Když něco dropnu tak se ozvu. Jakej resist na opičákovi pojedeš ??

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Asocial » 02.05.2013, 08:08 hod.

RIP
Ze vám ti uberi za tu námahu stojí :] ... Craftnout peknej hellfire pro levelovani paragonu je stejne skoro nemozny, a tak mi prijde skoda na nich riskovat char no. /specialne na dropu IM planku - to ostatní uz tak horzny neni/

gl s dalsim charem :]
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2013, 08:36 hod.

Kuki: díky seš hodnej, ale budu mít toho opičáka, jak píše Tape :-)

Tape: díky za pozitivní text, pobavil mě :-) jakej resist, minule jsem jel fire (měl jsem fire walkery boty totiž. Ale pokud je něco výhodnějšího, lepšího, rád uvítám radu.

Asocial: díky.
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Tapeworm » 02.05.2013, 08:54 hod.

Opičku jsem pořádně ještě nehrál. Co se resistů týká je to asi jedno krom snad poisnu ten je drahej kvůli andarielce.
Nejlevnější je asi fire. Do začátku pořídíš lacino FireWalky a to červený brnění se taky dá pořídit lacino a rulluje se dobře.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 02.05.2013, 09:25 hod.

Asocial, jak HF ring na levlování NOVÉ postavy, to je opravdu ta poslední věc, kvůli které na UBERY chodíme, protože nikdo z nás RIPnout nechce=)
Každopádně pokud se ti alespoň trochu povede ring, který nosíš na levelu 60 a víc, tak je to SAKRA poznat, co to s těma expama udělá.
Další a neméně důležitá věc je !!!nůďo!!! které se při nonstop farmě dostaví. Uvidíme co s tím udělá patch, ale zatím každý jezdí akt3 a to by mi z toho muselo hrábnout jezdit to furt. Takže sem tam akt 1, sem tam akt2, sem tam vypomoct akt4 a už máš zpestření ... a no a v dobré partě jsou pak UBEŘI jen taková večerní třešnička na dortu, to bys musel zažít=)

S mončičákem pak dej vědět a podíváme se na expení, mám tu zase několik lidí, které popostrkávám jak na normalu, tak na NM i HELL, takže vždy bude ke komu se přifařit=)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od KryOn » 02.05.2013, 09:41 hod.

R.I.P. Na monka určitě v truhle něco najdu, tak se po 60tce ozvi... Asi toho barba vyzkoušim, ještě jsem s nim pořádně nehrál a monků nějak přibývá...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2013, 09:45 hod.

Fajn, moc díky chlapi za podporu :)

Brawler: jo dneska kolem 16:00 bych byl rád. Budu mít asi 20 lvl .. ;) tak dojet nějak tu 60.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 02.05.2013, 09:54 hod.

Vyhraty boilere, lip bych to nenapsal.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Ara » 02.05.2013, 10:15 hod.

RiP

mrkni na myho monka, nic moc, nehraju ho zatim skoro, pucim co je na nem bez problemu, odkladam tam veci co s nim zkousim... ;)
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kolmen1 » 02.05.2013, 14:44 hod.

RIP kámo, to je ohromná škoda...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od spiderer » 02.05.2013, 14:57 hod.

Hellere jestli pojedes fire res tak mozna neco v truhle na opicku najdu :) Monk bude dobrej, je to teda vetsi adrenalin nez barbar, protoze prezit chce i trosku prace, ale da se to - kazdopadne to neni jako ze na ubery MP6 stojis na miste, mackas jedno tlacitko a sem tam dve klavesy a k tomu na pohodu kouris cigarko a jen sledujes jak bossum mizej hpcka :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 02.05.2013, 15:06 hod.

Chtel jsi rict, jak ostatni ubiraji bossum hpcka, ja vim.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“