BHC - PL/DROP - RIP

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Marast » 25.01.2013, 21:39 hod.

Ze zajímavosti jsem si tohle téma pročetl a úplně se mi zježily vlasy hrůzou. Máte můj obdiv za pevné nervy kluci. A taky za odvahu k dalšímu hraní. Jinak i já musím uznat, že mi to od včera chvílemi nepěkně laguje. Takže na závěr nezbývá než popřát, aby jste měli dostatek času se dostat zpátky tam, kde jste skončili. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od spiderer » 25.01.2013, 22:28 hod.

To chvili jeste potrva, ale tak uvidime jak to cely pujde, ve finale staci na infernu chytit jeden poradnej drop a tam kde to bylo to muze byt hned :) Jako zatim to nadseni porad chybi, ale treba se to zmeni :)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Petros » 27.01.2013, 18:17 hod.

Marast píše:Ze zajímavosti jsem si tohle téma pročetl a úplně se mi zježily vlasy hrůzou. Máte můj obdiv za pevné nervy kluci. A taky za odvahu k dalšímu hraní. Jinak i já musím uznat, že mi to od včera chvílemi nepěkně laguje. Takže na závěr nezbývá než popřát, aby jste měli dostatek času se dostat zpátky tam, kde jste skončili. ;)
Díky moc za podporu ;)
Co se týče mě, inferno mám hotové a do začátku se mi podařilo na nového barba sehnat celkem slušný gear (díky Kukimu, který mi prohodil SC goldy), který je ve výsledku lepší než gear na minulé postavě. Po předchozích zkušenostech se teď budu snažit stavět barba hlavně na přežití lagu / disconnectu, ale jak píše spidy, pokud i tento char na toto umře, končím.

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od dhall » 27.01.2013, 21:57 hod.

ja nechcem byt negativista,ale aky zmysel ma si robit postavu len preto aby prežila lag/disconect...to ta bude bavit hrat s postavou zo 150k life a 25k dmg ? ...dal som len priklad,ale určite ma chapete...ja lenže ten typek čo tam spravil 100 lvl paragon tak mal barba čisto len nato keby NAHODOU dostal lag...tak do pitche s takymto hranim tyvoe..načo to hrajete ludia? šak to neni o tom či spraviš lvl 100 alebo nie,ale či ta to baviii !!!

alebo ten svet dospel už do totalnej dementnosti a ide tu fakt len o to prežit to hocijak do lvlu 100...nič v zlom ale toto ja neuznavam,tak jak neuznavam SC...PEACE

Slajmon
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Slajmon » 27.01.2013, 22:05 hod.

dhall píše:ja nechcem byt negativista,ale aky zmysel ma si robit postavu len preto aby prežila lag/disconect...to ta bude bavit hrat s postavou zo 150k life a 25k dmg ? ...dal som len priklad,ale určite ma chapete...ja lenže ten typek čo tam spravil 100 lvl paragon tak mal barba čisto len nato keby NAHODOU dostal lag...tak do pitche s takymto hranim tyvoe..načo to hrajete ludia? šak to neni o tom či spraviš lvl 100 alebo nie,ale či ta to baviii !!!

alebo ten svet dospel už do totalnej dementnosti a ide tu fakt len o to prežit to hocijak do lvlu 100...nič v zlom ale toto ja neuznavam,tak jak neuznavam SC...PEACE
Nahodou ja mam 130k hp a 85k dps a je to celkom pohodicka :)

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Duri » 27.01.2013, 22:13 hod.

tak ten pan si dal ako ciel spravit 100 hc paragon :) myslim to uprimne v dobrom ze jeho nezaujima ziadny iny nazor ohladom svojho hrania tak ako teba nemusi zaujimat tiez jeho nazor :) to je len o tolerancii a respektovani druheho a hlavne seba :) to ako keby nadavas niekomu ze sa v aute priputa a nejazdi viac ako 90km/hod :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Marast » 27.01.2013, 23:16 hod.

A co když Dhalle někoho baví dosáhnout právě té sté úrovně a je jedno jakým způsobem :?: Každého baví něco jiného. Mě spíše nejde do hlavy jiná věc. Jak poskládat výbavu, aby postava přežila lag. Já mám totiž za to, že tohle přežít na infernu prostě nejde. :idea: I těch 150 tisíc životů dokáže banda elitních s*áč sfouknout jak nic...
Slajmon píše:Nahodou ja mam 130k hp a 85k dps a je to celkom pohodicka :)
Nemluvě o tom, že ti tam občas skočí i nějaký ten kritický, že :?: ;) Tohle vážně nemusí být nuda. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od spiderer » 27.01.2013, 23:23 hod.

Jako je fakt, ze na preziti lagu na MP1 by se hodilo mit tak 4-6M EHP a to pri nejakem rozumnem dmg nikdy neposkladam = ja si pojedu na 2M EHP jako doposud, coz je takovej peknej zaklad na preziti lagu bez arcanu a zbytek pujde do dmg, udelat nesmrtelny hovado jde, ale potom ma problem zabijet. BHC, ktery umrel mel peknych 60k dmg bez buffu a s tim se hralo pekne a takovych 40-50k budu brat jako vychozi hranici toho ceho bych chtel v co nejkratsi dobe dosahnout..

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Petros » 27.01.2013, 23:25 hod.

dhall píše:ja nechcem byt negativista,ale aky zmysel ma si robit postavu len preto aby prežila lag/disconect...to ta bude bavit hrat s postavou zo 150k life a 25k dmg ? ...dal som len priklad,ale určite ma chapete...ja lenže ten typek čo tam spravil 100 lvl paragon tak mal barba čisto len nato keby NAHODOU dostal lag...tak do pitche s takymto hranim tyvoe..načo to hrajete ludia? šak to neni o tom či spraviš lvl 100 alebo nie,ale či ta to baviii !!!

alebo ten svet dospel už do totalnej dementnosti a ide tu fakt len o to prežit to hocijak do lvlu 100...nič v zlom ale toto ja neuznavam,tak jak neuznavam SC...PEACE
Umřel jsem se spidererem na lag serveru a následný disconnect. 20 vteřin do nás smažilo několik arcane, bez šance s tím cokoliv udělat. Nevím jak ty, ale osobně si zábavu představuji jinak, než chcípnout tímto způsobem a rozjíždět novou postavu. Také bych raději hrál mnohem ofenzivněji, ale dokud s tím Blizzard něco neudělá, přežití takového svinstva má prioritu. A např. Slajmon má opravdu moc pěkný HC char, na kterém je vidět, že lze mít efektivní obranu i útok zároveň.

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od dhall » 28.01.2013, 00:49 hod.

panebože PETROS...šak mne zomrelo na disconnect asi 5 postav a 2 z toho mali vacsie paragony než ste mali vy dvaja..ja len že to HC je hlavne o zabave a jasne že aj o tom ako prežit...ale aj v dia2 som zomrel na disconect a čo ? nič proste sa to stava a lepšie jak je to teraz to nebude už určite...
ked chceš mat tak efektivny gear aby si mal brutalny life+armor+rezy+dmg(toto je všetko čo potrebuješ v podstate v tomto diable :) ) tak si potrebuješ zarobit poriadne prachy aby sisi to mohol dovolit čo je nerealne...a nehovor mi že nie lebo hrajem toto diablo už dost dlho nato aby som pochopil jake je dojebane...s*at nato proste ak na Hc nemaš nervy tak to nehraj ..diskonekty tu budu furt :))

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Petros » 28.01.2013, 02:05 hod.

Jsi zbytečně ofenzivní.
Samozřejmě vím, že lagy / disconnecty budou pořád, ať na straně Blizzardu nebo providera. Jsem ale přesvědčenej, že je v silách Blizzardu ošetřit následky, ať už zkrácením odhlašovacího času nebo např. poskytnutím dočasné imunity hráčům při nestabilitě serveru. Sorry, ale nepřijde mi správné, aby postavy byly zabíjeny samotným Blizzardem a že jich mají na svědomí opravdu hodně.
Kvůli smrti mého barba ovšem nejsem tolik nasranej na Blizzard, jako spíš na sebe. A to proto, že jsem neměl postavu připravenou na tuhle eventualitu. Což se chci pokusit u nového charu změnit. Samozřejmě hodně záleží, za jakých okolností lag / disconnect nastane, někdy je pro hráče bez problému a jindy je to rande se zubatou. Pokud ale s čistým svědomím udělám vše, abych tyhle věci ustál a přesto postava zařve, budu vědět, že nemá smysl pokračovat.
Čímž se dostávám k tebou omílané zábavě. Mně osobně nezáleží na paragonech, ale bavím se pipláním postavy k "dokonalosti". Což je proces na HC zdlouhavej a drahej (a dost možná nekonečnej :)), tudíž neslučitelnej se "som zomrel na disconect a čo ? nič proste sa to stava", sorry. Mám to asi hozený jinak než ty, tak se nezlob a nech mě hrát jak chci. Díky. ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Kuki10 » 28.01.2013, 12:47 hod.

Jojo, disconectu se bojim jak cert krize.:)
Necelych 500k ehp bez buffu, takze ve hre o neco vic je uplny nic, jedna chyba a konec.:(
Piplani postavy me strasne bavi, clovek nehledi jen na dps, ale mit to vsechno vyrovnany neni sranda.


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Duri » 28.01.2013, 12:54 hod.

ako zistim kolko mam ehp v skutocnom svete ? :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Kuki10 » 28.01.2013, 12:59 hod.

Tusim ze nejakej kalkulator to ukazuje, ale nejsem tedka u pc.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od spiderer » 29.01.2013, 02:33 hod.

Disconnect pomalu ale jiste speje k cili, zatim za vydatne Kukiho a Petrosovy pomoci lvl 30 :) Doufejme ze bude stacit uz jen jeden vecer a zacne se hezky pekne na 60 (0) :) Diky kluci

Slajmon
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Slajmon » 29.01.2013, 06:59 hod.


RoX
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od RoX » 29.01.2013, 14:13 hod.

Mnohem lepší kalkulátor je zde: http://d3up.com
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od spiderer » 30.01.2013, 02:25 hod.

Novy barbar Disconnect is back! Inferno tres se :) Diky Kukimu za pomoc pri doexpeni ve velmi kratkem case! Aspon muzu ted zacit denicek hezky od zacatku, takze jdeme na to :D

Paragon level 0 - 0ks

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od Kuki10 » 30.01.2013, 17:27 hod.

Tvle ja pomaham prazakovi expit, me tady brnaci sezerou.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: BHC - PL/DROP - RIP

Příspěvek od spiderer » 30.01.2013, 21:54 hod.

Vsechno si pisu a pak si o tom v arene promluvime! :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“