HC inferno barbar

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 02.09.2012, 16:00 hod.

Hmmmm tak to nevypada moc dobře.
Je to roura už udělal lvl 56 když jsem koukal naposledy a teď koukám a zase lvl 1 takže někde RiPnul.
Tak to vypadá, že až ve čtvrtek večer přijedu tak synovec bude bez internetu a já jak blbec budu expit barbara :((

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 02.09.2012, 16:07 hod.

Njn se obávám že ti tu 60 neudělá. Měl by ti to vytahnout do Act1 Hell a radši to nechat. Jinak až přijedeš tak budeš mít pořád lvl 1 jak bude umírat.
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 02.09.2012, 16:22 hod.

To je jeho problém :) On bude bez NETU.
Naexpi není takový problém, když má kdo pomoct. Super rychle se dá udělat lvl 7 zabitím bossiků A1-A4. Pak někde doplácat lvl 8-9 to je hned a pak se dá snadno a solo a rychle dát lvl 16 ve kryptě. Od lvl 16 se dá běhat solo začátek A3 jen chce být první dva tři levely opatrný :) Tak se poměrně rychle udělá lvl 25 a pak stačí kamarád kterej tě bude tahat kráterem na NM letí tam expy nahoru jak prase. No a na lvl 50 hurá do kráteru na hell.
Takhle jsme to už jednou dělali a barbara jsme dali z lvl 1 na lvl 60 za necelých 12 hodin herního času :)
Ale synovec na HC žádné kamoše nemá takže se bude šourat pomalu sám a nebo je bez internetu.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od walosek » 02.09.2012, 23:20 hod.

upřímně bych pod takovýmhle ultimátem asi taky nezářil štěstím a svěžestí :D

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 02.09.2012, 23:53 hod.

jj to je ultimátum které ti pořád leží na mysli a pak zmatkuješ a umíráš :)
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 03.09.2012, 08:02 hod.

To je sice pravda, ale ať si to hezky vyžere. Kdyby nedělal co nemá tak se to vůbec nestalo :)
Třeba na něj budu hodnej, ale to si ještě promyslim. Teď ho to nechám vyžrat dokud nepřijedu.

Jo a včera jsem s ním mluvil a pokud nekecá atk zase ripnul na vlastní blbost. Barbar už byl lvl 56 na začátku A3 HELL. On hrál někam v 1Q došel a pak dostal hlad. Barbara nechal stát kam došel a šel si udělat jídlo. Když se vrátil byl barboš tuhej. Za to si opravdu může sám, to nebylo stresem nebo nějakým tlakem :)

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 03.09.2012, 10:54 hod.

LoL to jsou dobre Ripnutí :) Tak jako je pravda že net bych mu vypnul minimálně než si naexpíš 60 a podobnej equip :) Přece jen teď hraje týden v kuse tak mu menší odpočinek vadit nebude :)
Obrázek

Pavlajs
Quill Rat
Příspěvky:44

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Pavlajs » 03.09.2012, 13:24 hod.

Navíc mu určitě začla škola, tak ať se učí. :twisted:

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 04.09.2012, 08:57 hod.

Taky už může hrát jen po večerech takže nedoufám, že to v pátek bude lvl 60 :)

A jestli to bude vypadat jako loni :) Tak stejně pokaždé se špatnou známkou nebo nějakym průšvihem ve škole mu na popud rodičů stejně budu blokovat net :)

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Mr_Perfect » 04.09.2012, 09:40 hod.

Takovej otrokář :D Já bych mu ještě naložil třídit přebírat hrách, klečet u toho na polínkách a odříkávat otčenáš :D
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 04.09.2012, 13:29 hod.

To neni otrokář :) Má od švagra jasně nastavený pravidla a když něco nedodrží tak má dopředu jasno co ho čeká.
Má to logiku :) Když má špatný známky tak má asi málo času na učení. No tak aby bylo víc času na učení tak mu švagr omezí internet a jiné jeho aktivity "moc jiných není :)", aby toho času bylo víc.

Koukám, že s tím včera trochu hejbnul už lvl 25. Pokud to vydrží tak aspoň o něco méně práce s expením.

nyrlem
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:nyrlem#2103

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od nyrlem » 04.09.2012, 13:37 hod.

Podle me je to nejakej fake - neznam nikoho z hc, kdo by byl ochoten pujcovat svoje postavy, natoz nezkusenemu hraci. Jeste tak bo barbara, ale s nejvetsim sebezaprenim. Vinu muze klast leda sam sobe .. to ostatni (jestli je pravda, ze to udelal) s nejakyma hrozbama a zodpovednosti za novou postavu mi prijde uplne pritazene za vlasy. Cele to je jen o tom neztratit tvar, coz se beztak stalo.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 04.09.2012, 13:38 hod.

Mr_Perfect píše:Takovej otrokář :D Já bych mu ještě naložil třídit přebírat hrách, klečet u toho na polínkách a odříkávat otčenáš :D
Švára je měkejš já bych mu v necelejch dvanácti letech zatrhnul těch jeho 5 - 7 hodin a v sobotu a neděli dvakrát tolik u počítače :) Sotva vystrčí čumák ven leda do školy a ze školy. O prázdninách byl tak jednou za týden z donucení u vody :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 04.09.2012, 13:51 hod.

nyrlem píše:Podle me je to nejakej fake - neznam nikoho z hc, kdo by byl ochoten pujcovat svoje postavy, natoz nezkusenemu hraci. Jeste tak bo barbara, ale s nejvetsim sebezaprenim. Vinu muze klast leda sam sobe .. to ostatni (jestli je pravda, ze to udelal) s nejakyma hrozbama a zodpovednosti za novou postavu mi prijde uplne pritazene za vlasy. Cele to je jen o tom neztratit tvar, coz se beztak stalo.
Mysli si co chceš hádat se nebudu :)
Nevim o co jde s tím neztratit tvář. Už jsem sundal několik postav a nikdy sem se za nic neschovával tak proč bych teď začínal.
Ve své podstatě mne samotné procházení hry s někým baví nejvíc. Nikdy mne nebavilo "a to si můžeš dobře pamatovat z D2" chdit pořád dokola nějaké runy a opakovat stále dokola to samé. Problém je, že takových lidí není moc a většina lidí je ochotná donekonečna a do zblbnutí chodit to samé jen kvůli lvl nebo nafarmení věcí.

Dojisté míry tvou reakci chápu. Ono jde hodně o to proč to vůbec hraješ, co za tím je. Pokud to hraješ s nějakým cílem "lvl, věci...." tak chápu, že bys nedával v šanc postavu někomu jinému. Já D3 jako cokoli jiného hraju, abych vypnul od práce. Ze stejného důvodu jezdím třeba na kole. Jiný cíl v tom nemám a proto je jedno jestli hraju normál, nebo inferno a je jedno jaké mám věci. Pokud by stabilně bylo s kým hrát na normál klidně budu hrát na normál a nebudu řešit věci. Jelikož všichni hrajou inferno tak musím řešit build a věci, abych mohl hrát s nimi.

To byl i důvod založení tohodle tématu, když se podíváš na začátek. Už sem byl otrávenej z opakovaného procházení A1 tak sem řešil co předělat, abych mohl do A2. To samé budu řešit, až to bude aktuální tedy na lvl 60.

Mango
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Mango » 05.09.2012, 13:52 hod.

Tapeworm píše:
nyrlem píše:Podle me je to nejakej fake - neznam nikoho z hc, kdo by byl ochoten pujcovat svoje postavy, natoz nezkusenemu hraci. Jeste tak bo barbara, ale s nejvetsim sebezaprenim. Vinu muze klast leda sam sobe .. to ostatni (jestli je pravda, ze to udelal) s nejakyma hrozbama a zodpovednosti za novou postavu mi prijde uplne pritazene za vlasy. Cele to je jen o tom neztratit tvar, coz se beztak stalo.
Mysli si co chceš hádat se nebudu :)
Nevim o co jde s tím neztratit tvář. Už jsem sundal několik postav a nikdy sem se za nic neschovával tak proč bych teď začínal.
Ve své podstatě mne samotné procházení hry s někým baví nejvíc. Nikdy mne nebavilo "a to si můžeš dobře pamatovat z D2" chdit pořád dokola nějaké runy a opakovat stále dokola to samé. Problém je, že takových lidí není moc a většina lidí je ochotná donekonečna a do zblbnutí chodit to samé jen kvůli lvl nebo nafarmení věcí.

Dojisté míry tvou reakci chápu. Ono jde hodně o to proč to vůbec hraješ, co za tím je. Pokud to hraješ s nějakým cílem "lvl, věci...." tak chápu, že bys nedával v šanc postavu někomu jinému. Já D3 jako cokoli jiného hraju, abych vypnul od práce. Ze stejného důvodu jezdím třeba na kole. Jiný cíl v tom nemám a proto je jedno jestli hraju normál, nebo inferno a je jedno jaké mám věci. Pokud by stabilně bylo s kým hrát na normál klidně budu hrát na normál a nebudu řešit věci. Jelikož všichni hrajou inferno tak musím řešit build a věci, abych mohl hrát s nimi.

To byl i důvod založení tohodle tématu, když se podíváš na začátek. Už sem byl otrávenej z opakovaného procházení A1 tak sem řešil co předělat, abych mohl do A2. To samé budu řešit, až to bude aktuální tedy na lvl 60.
Klobouk dolu za no flame, ja bych na takoveho zbloudilce vubec neodpovidal a nebo teda poradny flame :D . Tuhle diskuzi sleduji a musim rict, ze ti fandim s 60 kou...btw neni to tezke vyexpit za 8 h cisteho casu, staci k tomu 1Mhc gold. HC komunita by se mela podporovat, tak jestli ti chybi ten mega, tak ti ho s potesenim prispeju. Guide posilam do PM.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Smelina » 05.09.2012, 13:59 hod.

8 hodin? Tak to bych o ten guide také poprosil. Posledního panďuláka jsem udělal asi za 15h a to už se mi zdálo celkem rychlé.

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 05.09.2012, 14:53 hod.

No já si jedu pomalu a solo takže to v průměru 1lvl/1 hodina (první a poslední barb byl 53 lvl za 45 hodin než umřel)
Teď jsem akorát v Act1 Hell takže pokuď budeš potřebovat/chtít tak v pátek a sobotu co mám volno ti mohlu pomoci expit pokud budeš nízkej lvl nebo můžeme projít Hell když tam budeš.

PS: tag mam v podpisu :)
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od v0kurka » 05.09.2012, 16:12 hod.

BigHarold píše:No já si jedu pomalu a solo takže to v průměru 1lvl/1 hodina (první a poslední barb byl 53 lvl za 45 hodin než umřel)
Teď jsem akorát v Act1 Hell takže pokuď budeš potřebovat/chtít tak v pátek a sobotu co mám volno ti mohlu pomoci expit pokud budeš nízkej lvl nebo můžeme projít Hell když tam budeš.

PS: tag mam v podpisu :)
sakra co tam vymýšlíš? :D moje první hc postava začínající od nuly (na účtě) prošla z 0-60 za asi 25 hodin a hell jsem dohrál za asi 28. na konci toho mám na účtu milion goldů. je pravda, že podobnej výsledek čekám už jen s monkem. u range charakterů mi to bude trvat asi déle a raději více pofarmím.

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 05.09.2012, 16:50 hod.

Tak to je ten cast ukázanej blizzardem. Je pravda že neodpovída pač když portnu do města a něco dělám tak to je zapnuté takže tím naberu nějaké hodiny (večeřě,cigára,seriál atd.) ale tak pod 30 hod čistě herního času to stejně nebude. Prostě prolézám všechno, nevychám jedinou část mapy, nikam nespěchám. Samozřejmě že by se to dalo projít rychleji ale mě to takhle vyhovuje, dokud hraju solo tak není kam spěchat a vše si prolezu. Samozřejmě pokud ripnu a pojedu to třeba po čtvré to expení tak to pojedu rychle a pokud ripnu tak 20x tak se s někým dohodnu na powerlevel ale dokud neripnu opravdu hodněkrát tak powerleveling praktikovat nehodlam a hodlám si procházek každej kout mapy pokud nebudu ve skupce pak se samozřejmě podřídím pokud bude chtít jinak :)
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 06.09.2012, 07:35 hod.

Hmmm pročetl jsem a kouknul na video. Tváří se to dobře tak uvidím. Barbar je zatím na lvl 32 a já se vrátím zítra někdy odpoledne "posunuli mi let :)" To znamená, e pokud s tím synovec nepohne čeká mne 28 lvl expení. A pak poshánění věcí :) A splácání buildu.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“