Challenge 2.0

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Antabus » 02.07.2014, 14:58 hod.

Je to tak, zkoušeli jsme to ( a nebyli jsme první nutné podotknout- co vím, tak z našich luhů a hájů to poprvé zkoušeli Desty a jeho kamarádi z klanu) Co se týče pravidel , vzali jsme to tak, žer v jednoduchosti je síla , T6 only od prvního lvlu, postavy partě samozřejmě +- stejný lvl, zákaz používání dříve nafamených items(myšleno co mužete obléct- suroviny a gemy jsou ok) , zákaz používaní lvl req items. Prostě založíte lvl 1 postavu, hodíte T6 a jdete s kamarádama na to. Kraftíte, nakupujete, používáte gemy dle libosti, PL body povoleny.

Bohužel jsme se ve 4 sešli jenom jednou. Já sám už ted skoro diablo nehraju, hold je léto a přece jenom človeka to omrzelo po 2měsícich, kdy jsem u toho seděl hodně. Ted budou dovolený a rozhodně nemam v plánu je zabít u diabla.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Brum » 03.07.2014, 22:25 hod.

Mě to občas baví. Inspirován tímto vláknem jsem zkusil Crus od lvl 1. Já mám obecně prd na HC, čli to je skoro jako hra po releasu. Po skoro 3 hodinách jsem dostal town portal :wave: Jsem lvl 15 a všechny prachy co najdu tak vrážim do craftu/obchodnika. Moc si to nedokážu dál představit ale :)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od neithusak » 03.07.2014, 23:08 hod.

Vcera som siel T6 solo. Zacal som Demon Huntera. Zo zaciatku parada, za quest dostanete niekedy aj 2+ levely skusenosti. Dal som level 15 tak za 3 hodiny. Potom to slo o hodne sviznejsie vdaka tomu, ze sa uz dal do zbrane napasovat rubin.
Iste je to trochu iny styl a tak to aj treba vnimat. Neocakavajte ze budete zabijat elite pack za elite packom v rozmedzi jednej minuty. Prave naopak.

Sranda je napriklad ze frozen vam zacne brat zivot hned ako vam ho Captain Daltyn hodi pod nohy. Z kovarovej zeny som okrem cierneho moru dostal Obrázek
Sranda pokracovala pokym som sa nedostal k Chancellor Eamonovi. Ten mi dal poriadne zabrat.

Za 5 hodin hrania som sa prepracoval na level 33.
Dnes pokracujem. Ak este niekto chodi T6 tak sa rad pridam do koalicie.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Darkness » 04.07.2014, 17:59 hod.

potrebuju potahnout par wizardu na 70, tak se pridam, jak mi to nebude padat, dneska to vypada nadejne
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Tomovous » 04.07.2014, 20:27 hod.

Zdar, tak jsem si to taky vyzkoušel - zatím WD na 20. lvlu, ale pořád ještě nemá TP.

Zdá se, že T6 je daleko větší záhul než mp10 - alespoň, co se týče těch life hodnot u monster, toto je fakt na dlouho a ani pěkný kameny ve zbrani a brnění s tím moc neudělaj :roll:


EDIT: RIP na 23. lvlu, lízl mě arcane a bylo vymalováno :lol:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Darkness » 05.07.2014, 21:21 hod.

no ja jsem vcera sel s armadou, on wiz, ja pro zmenu crusader, a paragon body delaji fakt hodne, lvl 33, zatim pohoda, horsi to bude po lvl 40 asi
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Darkness » 07.07.2014, 09:27 hod.

tak crusader, tusim lvl 36 rip, sotva jsem zacal v sobotu, armada mel DH na lvl 40 a tech par levelu byl takovy rozdil, ze me to prekvapilo a nezvlad jsem prvni elitku, pak jeste DH na lvl 25 tusim, tentokrat lag
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Tomovous » 07.07.2014, 19:42 hod.

RIP! A kde to bylo? Stále ještě v 1. aktu tipuju.

Přemýšlím, že bych si výzvu trochu přizpůsobil a snížil Torment na trojku - to už by mohlo být hratelný i na vyšších levelech... já vím, pravidla jsou pravidla, ale T6 mi přijde fakt jinde než kdysi mp10.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od neithusak » 08.07.2014, 13:27 hod.

Demon Hunterka lvl ~49 sa stala obetou Skeleton Kinga ktory mi ju po jednom zatoceni poslal do vecnych lovist. Dalsi pokus sme sli uz na SK dvaja. Leo vypracoval WD na level 40 a ja som tam siel s Barbarom.
Bohuzial ani tento pokus nebol uspesny. Leo dostal disconnect pri ktorom sa mi ho podarilo len tak tak zachranit zo sparov smrti. Po tom som bojoval s Kingom dlhsiu dobu sam a dostal som ho na 22/52M life. Avsak seba som nezachranil, 10 sekundovy lag sa mi stal osudnym.

Satyricon - King => http://youtu.be/NQQdsKH3Qt8
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge 2.0

Příspěvek od Jimmi » 08.07.2014, 13:40 hod.

:) Satyricon je fajn..videl som ich uz 2 krat...aj ked najnovsi album je krokom uplne mimo..ale aj masjter tesar sa utne

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“