Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Oryctes
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oryctes#2434
Re: Graveyard

Příspěvek od Oryctes » 19.05.2013, 17:32 hod.

More, nechápem, prečo chodíš solo run keď máš DC problémy, a potom sa čuduješ ako sviňa rádiu. Na to sú tie multyplayer games nie? Dobrí parťáci ťa zachránia, pokiaľ to fakt nie je DC s arcane pod nohami.
Dokedy tu budem čítať príspevky o DC???
nemaluj čerta na stenu!

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 19.05.2013, 17:39 hod.

jj já to taky nechápu .. tohle jsem si taky rikal .. kdyz mate disconnecty tak chodte v parte.. nebo s tim neco udelejte. co cekate jineho nez R.I.P. potom

stingox
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stingo#2995

Re: Graveyard

Příspěvek od stingox » 19.05.2013, 17:46 hod.

až někdy dostaneš 10sec lag v desecratoru piš tu rozumy thx :) (no offense)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 19.05.2013, 18:20 hod.

To chce potom barbara s igore pain, nebo monka s mantrou na dodge + armor a tak, ale samozrejme ani v parte clovek nema 100% jistotu.

Navic kolikrat lidi maji zvlast na nizsich MP build i tear postavenej spis na rychlou likvidaci mobu nez na preziti, protoe krom DC se jim vlastne nemuze nic stat ;)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Graveyard

Příspěvek od Guru » 19.05.2013, 21:18 hod.

Nedivim se, ono kdyz po 30s lagu naskoci tabulka "Disconected" tak vyhlidky na sebelip ogearovaneho hrdinu nejsou moc ruzove ... V tom druhem pripade mi kamarad odesel ze hry tesne pred klicnikem, ktereho jsem chtel dojit, mimo nej v okoli nebyla zadna jina hrozba ... Nejel jsem dual wield ani mantru na dmg. :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2013, 06:22 hod.

Tak včerejšek mi začal s rozporuplnými pocity...

Večer jsem si sednul k diablu, že si zahraju a odreaguju se. Diablo mi začalo házet chybu za chybou a neskutečné lagy až jsem si říkal, že se na to vyprdnu a pujdu si lehnout. Ale říkal jsem si co, tak pustím si hockeyarenu (hokejový manažer), podívám se na zápas a pak to ještě zkusím. Zkusil jsem. Diablo už šlo hezky. Připojil jsem se do party a šel pěkný public, lidi super, padl mi setový moula i když se špatným rollem (tak ten mega mi hodí) a dva brimy, poskočil jsem o dva paragony, říkám si paráda. Bylo cca 22:00 a já si říkal, že si dám ještě jeden run a uvidím zda přijde kámoš a pak půjdem spolu. Připojil jsem se do publicu a to bylo něco otřesného, všichni tam běhali jak zběsilý a nechávali za sebou spoustu creepů, ale řekl jsem si, že to přečkám a pak půjdu s kamarádem. Už jsem měl NV s pěti stackama a přišel kamarád, říkám, hele ještě tak 15 min a máme to doběhnutý. Zaběhli jsme do cursed hold a najednou všichni utekli a začli bojovat s championy, říkám musim jim tam zaběhnout pomoct......... tak jsem šel cestu co předtím šel DH... ovšem bylo tam pár creepů, tak jsem si řekl, asi je přehlédnul a nechal je tu... tak to přeběhnu přes spirit walk, mno a jak si tak běžím ve spirit walku a koukám se kolem sebe, tak spíše místo toho, aby creepy ubývali, tak přibývali a mě v hlavě blesklo... teď si právě porušil pravidlo základního přežití pro witch doctora... a to mít za sebou čisto a už v té chvíli jsem věděl, že se nejspíše blíží konec a zubatá klepe na dveře. Jakmile byl konec spirit walku, tak jsem se snažil utíkat stále dál, což byla zřejmě druhá chyba... měl jsem bojovat, ale já se bál, že umřu a tak jsem chtěl utíkat i přes spirit vessel... mno a nakonec jsem tý zubatý otevřel dveře a tím Witch Doctor Bumbala ukončila svojí pouť na paragon levelu 22.

Ponaučení?
- pokud se dostanu do party, která běhá jak magoři a nechávají creepy -> ihned leave a ne si říkat ono se to zvládne
- nikdy za sebou nenechávat creepy, aby byla možnost úniku
- neutíkej pomoci druhým, když na tebe se*ou, s*r na ně taky!
- a pokud máš na to bojovat... proč utíkat a jít tak zubatý naproti?

Vždy když mi umřela postava na 60tce, tak jsme z toho byl špatnej, tentokrát to bylo jiné, možná tím, že jsem měl připravený ještě další charakter na 60 lvlu, ale ponaučení jsem si z toho vzal a příště se i dle toho zařídím.

Každopádně již teď vím, že síla mocné voodoo Bumbaly se vrátí zpět v celé její kráse a s větší silou.
Obrázek

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Graveyard

Příspěvek od bolehlav » 22.05.2013, 08:38 hod.

jj, jakmile je parta a přitom si každý hraje solo, je lepší leavnout a zkusit jiný tým. Draze zaplacená zkušenost. RIP

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.05.2013, 09:13 hod.

Tyjo to je skoda....
Public chod jen pokud to na urcity mp zvladnes v plne parte bez problemu sam...
Ja kdyz jdu public pro odreagovani, tak nepoznam rozdil oproti tomu, kdyz hraju sam, takze je mi jedno kam kdo bezi, protoze se stava bezne, ze furt nekdo nekam zdrha.
No kdyby jsi neco potreboval, tak.dej vedet.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Oryctes
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oryctes#2434

Re: Graveyard

Příspěvek od Oryctes » 22.05.2013, 18:26 hod.

Dnes mi procla po dlhšej dobe (asi po 50pl) passivka (http://eu.battle.net/d3/en/class/monk/p ... experience) ...a to som si ju chcel odstraniť, že mi zbytočne zaberá slot, ale už mám v tom jasno, po dnešnej skusenosti.

Klasické death combo:
public
act1 mp3
bol som jediná melee classa
molten+plague+waller+shielder
pullol som to, kým zbytok party sa ešte rehotal za stromami

Boli to tie prasce veľké, čo sa nafukujú a potom dajú tŕne z brucha (Horror alebo Grotesque), bol to champion pack, a zaujímavosťou je, že HP z 70% na 0% išlo za menej než 2sec., ani som nestihol serenity trafiť prstom a passivka procla.

Priznám sa, že už bolo na čase!!!, táto skúsenosť ma prebrala, už som sa začínal cítiť veľmi isto, a to je veľmi nebezpečná vec na HC. Takže sa chcem aspoň touto formou poďakovať hráčom v parte, že ma dostali a nehali v tých s*ač, aby som sa zkrze ne stal skúsenejším.

P.S.: Hneď ako procla, a bežal mi cooldown, šiel som sa prebehnúť na spomínaných 60sec. po vyčistenej mape, nedokázal som ani s full HP bojovať ani proti obyčajným mobom
nemaluj čerta na stenu!

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Graveyard

Příspěvek od msstar » 22.05.2013, 19:33 hod.

Ory jsem rád, že jsi přežil. Chyběl by jsi mi hodně! On ten Public games je opravdu ošemetný, tam tě lidi v těch s*ač ve většině případu nechají, a když ti to lagne, tak se neboj že, by stáli u tebe, prostě v klidu utečou at si tě tam něco sežere. Je to něco jako jít sám.
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 22.05.2013, 19:34 hod.

Tak vidis, to je zkusenost k nezaplaceni :) Bozsky komplex po case potka temer kazdeho a pak je potreba dostat nakladacku aby se mohl clovek vratit s pokorou :) Gratulace, ze to nebylo vykoupene smrti.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 23.05.2013, 17:11 hod.

hmm, tak mi se třeba stalo, že mi NDE neprocla - možná packet lost či co... a PL 22 už spinká.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: Graveyard

Příspěvek od Fizz » 25.05.2013, 07:19 hod.

chacha :D Takovou smrt jsem ještě nezažil... Prostě jsem idio*. Ale zase je to sranda... Tomu se můžu jen smát :D
Dobré mít v příčině smrti fire wall :D :D
Keep 1 kladivo build mp 4 a dostal jsem knocback do fire wall, která zrovna začla hořet. 4x to tiklo a i přes vypitý potion jsem umřel. Prostě nejvíc EPIC smrt...

Rest in peace mighty Stygian paragon 73.

Kdo měl víc funny smrt na takovém paragonu? :D

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Graveyard

Příspěvek od firdecek » 26.05.2013, 07:25 hod.

Tak se pochlubím taky mojim prvním RIPem - monk, 4 PL sice, port do desolate sands, vidím krásně první elitku, jak na mě míří a v tom osudný moment - můj monk se hýbe, ale ostatní stojí. Lag několik vteřit, disconnect ze serveru. Po přihlášení můj monk byl dead, ani jsem se nemohl podívat, jak ho ničí :(

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Graveyard

Příspěvek od msstar » 26.05.2013, 22:29 hod.

Frideček škoda, ale mít 33500 života. To jsi si o to vyloženě koledoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Graveyard

Příspěvek od Brawler » 27.05.2013, 07:42 hod.

Fizz, nevím jestli funny, ale občas se něco opravdu zajímavého udá ... enrage poté co byla při sólo runu u bosse asi 10 minut pauza díky escape (zajímavé a poučné) ... port wizny z města na barbara s 5 MiO EHP co se koupe ve všem co ve hře jde potkat (kuki tenkrát nestihl říct ani kur va a bylo po něm) ... můj leap v core, kdy jsem se ocitl mimo mapu, port nic, protože to co mě prdaly sukuby a nakonec mě ustřílely po nějaké té minutě (jsem idiot měl jsem hru prostě sestřelit ve WIN a přežil bych a né se snažit skákat zpět a nevím co ještě) ... DH s plným HP 80K pěkný armor a AR dá vault přes "rozkvetlé" bobule co vypouštějí ve fields stromy a dávají poison no a když měl vault zkončit tak se jen dívám jak "vaultuje" dál protože je pakut a válí se tam dead ...
to jen tak v rychlosti co jsem si vzpomněl na to co už jsem viděl ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2013, 11:54 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=vag0rVm ... ata_player

Kdo jeste nevidel, tak se pobavte, ja se tomu smeju do dneska.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Graveyard

Příspěvek od Mr_Perfect » 27.05.2013, 12:00 hod.

Přesně takhle jsem nedávno málem odpravil svého wizze.. Port na kámoše přímo do diskotéky, jen tak tak jsem stihl odportit do řitě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2013, 12:03 hod.

Bud rad, me tam branil ten strom bo co tam bylo, ale stejne bych to asi nestihl.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 27.05.2013, 13:51 hod.

jojo taky se mi stalo :) joinu pub, vidim ze nasli elitu rychle lezu do portu at mam NV :D :D jak chuj. vlezu procne pasivka dam port a rychle potka a prezil sem no se stestim :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“