Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 25.08.2014, 08:34 hod.

Tak lea jsem dopsal a ten barb se jmenoval Moarian ?
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.08.2014, 09:03 hod.

jj
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 25.08.2014, 11:59 hod.

Tak uz jsem oficialne mrtvolka :) Dik za prijeti.

Pred par mesici jsem o vasem klanu sice uvazoval, ale moc se mi nelibil nazev. Ted s tm mojim netem uz nemam vyhrady :)

A stejnak jsem posledni dobou hral vetsinou s vami ....

do spusteni 2.1 a prvni sezony budu asi jeste vetsinou na PTR
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 25.08.2014, 12:17 hod.

Vítej :)

Jinak jak vznikl název.

V tom návalu názvu všech klanů, kteří chtěli být in, aby upoutali ostatní hráče a volili častokrát cizí názvy jako: Masters of, .. elites, Kings of... a jiné. Jsem původně přišel s názvem Immortals, což jsme hned shodili a tím, že jsme nechodili to co ostatní, tak že půjdeme proti proudu a dáme si hezký český název a tím, že hrajeme HC, tak si nedáme nesmrtelní, ale smrtelní. Mno a nakonec jsme ze smrtelní udělali Mrtvolky. Na názvu jsme se shodli s mdmT a zeptali se ostatních (Hulka, Ivana, Leča a Sukvose) zda s tím souhlasí, těm se to líbilo, tak vznikla tato banda. ;)


ps. stejně to co je nad hlavou je jen název, nejde o něj, ale o lidi s kterýma hraješ.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.08.2014, 12:27 hod.

myšlenka určitě vycházela z hraní na MP10 ještě v d3v... což s sebou nějakou tu mrtvolku občas přineslo :) takže název super

parádní byla minulej tejden hra na t6 těším se že se zase někdy sejdeme a zopakujeme to, ikdyž bez palmy v 2.1 už to bude asi težší
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 25.08.2014, 13:08 hod.

@Frozen: dik za osvetleni vzniku nazvu :) ono, samo o sobe mne nazev nevadil, jen nejak nezapadal do mych tehdejsich predstav o hre a tak, jinak mne prijde vtipny

@Hulk: jo, ja byl vlastne s moncici poprve na T6, jak jsme postupne zvysovali z T4 - radsi jsem to moc neprehanel, potreboval jsem stejne pauzu a ona na to nebyla holka jeste uplne pripravena, asi 22 mil Toughness, to je na monka/stahovaka asi dost malo ?
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 25.08.2014, 18:57 hod.

... není to úplně ono, já mám cca 73 :-)) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 26.08.2014, 11:45 hod.

Dnes uvidím jak to bude. Přišla mi pozvánka do closed bety na The Crew, tak jsem na to zvědavej
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 27.08.2014, 06:02 hod.

dneska se snad dočnáme v EU, jsu si nastudovat patch notes a večer si snad s váma chvilku zahraju...

btw včera jsem skusil udělat klokana s velkým cdr mám asi 42% a je to masakr skáču každou chvilku, ještě to chce vylepšit některý rolly na trochu toho ehp, najít v GR nějakej hezkej gem do SOJ a bude to hukot
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 05:47 hod.

mrtvolky jak to šlo??? nikdo nezrakvil? jak to jde v těch riftech nějaký info mi semka hoďte

po dvou hodinách snažení se o spuštění hry mě od hraní nějak odtrhla ženuška no coment... tak uvidím kdy si konečně zahraju
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.08.2014, 06:23 hod.

Aby jste si to špatně nevyložili, tak rovnou říkám, že to není myšleno na nikoho osobně, ale je to spíše první pocit co ve mě včerejší hraní diabla zanechalo.


@hulkxxxl: pokud si hrál na PTR, tak si hraní užiješ i v multiplayeru. Pokud ne hraj sólo, ať zjistíš co je nového. Protože jsme šli včera ve třech (já, sukvos a peťa) a najednou nás to někam portnulo, jakmile jsme se objevili, kluci se portnuli do města a na mě začli nabíhat nepřátelé ve vlnách... kluci na mě ať se portnu do města, že jdeme od jedničky, ale jak se mám portnout, když do mě neustále někdo mlátí, že? takže jsem hned zjistil, že to nemá smysl jít s někým kdo to zná, pokud ty o tom nic nevíš.

Dle mě GR super věc pro sólo hru a pro soutěžení, ale pro radost ze hry ne. Veškerý chat se nyní začne odehrávat spíše jako domlouvací místnost a dát si nějaký to víno nebo pivo, aby si člověk u hry pokecal už asi nebude, protože by brzdil ostatní v "rychloběhu". Pak když se člověk snaží něco zjistit od ostatních a jsou v GR, tak se taky nedočká odpovědi, protože je to prostě na čas...

abych to shrnul, tak hra jde v trendu dnešního života, samý spěch bez komunikace s ostatními. Honba za majetkem a starání se sama o sebe nežli ochota pomoci druhým a ze hry se pomalu vytrácí i to málo relaxu co u ní bylo.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 06:32 hod.

to bylo asi trial kolo :)

no je to o spěchu a rychlém zabíjení a dosažení co nejvejš proto jsem už dřív psal že tenhle patch bude smrt pro HC postavy což mi řada lidí co včera zrakvila určitě potvrdí

mě teda hlavně štve to co bylo včera.. máš kámen na lvl21? jasně že nemám když jsem se sotva lognul = nemám s kým hrát, toto mě štve asi nejvíc navíc dali jsme rift a ani ten trial nám nepadl, takže z toho málo času co mám aby člověk neustále farmil rifty, trial kameny a pak kameny na všechny možný levely si enchával a nepoužíval je aby si pak mohl v klidu zahrát v partě

jediné co mě potěšilo je že v žebříčcích jsou dál lidi v partách než solo s unity, čekal jsem že unity bude převládat

PS: sranda je koukat profily těch co jsou nahoře v žemříškách a u poloviny je napsaný že (Dead).. super hra :(

PPS: jedno video to jsem musel dát https://www.youtube.com/watch?v=vXnrjcfsSIM
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.08.2014, 06:58 hod.

wau! to video je pecka :D

jinak jsem ted četl novinky na blizzu a dost se divím, že v žebříčcích není první WD, je tam jedna věc, která z něj dělá zase charakter o 1000 pater výše než cokoli jiného, ale evidentně si toho nikdo asi nevšiml.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 07:11 hod.

ná tak to prozraď :D a nenechej se prosit
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.08.2014, 07:17 hod.

Povím ti to pak ve hře.

Opět to plyne z toho, že věci mění bez širšího domyšlení. Měli by si sestavit tým analytiků, ale z řad hráčů a ne z lidí co to řeší od stolu a vždy se prostě najde "něco" co tu hru značně vybočí. Tohle si myslím, že bude nejhorší věc, kterou kdy udělali a WD nebylo nikdy silnější...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 07:20 hod.

ok tak chci tě vidět pěkně na 1.místě

jinak jsem se koukal že ww barbaři se dostali docela vysoko, pak vládne charge build a klokani ti ovšem umírají jak na běžícím páse (já se cejtím tak na t4 momentálně s klokanem), taky je docla používanej belt na prodloužení ignore pain, kterej sem ještě nikdy neviděl ve hře
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 28.08.2014, 07:31 hod.

Jo řekni co z wizátora dělá tak velkej panelák s 1000 patrama :D :D
Trochu mi mrzí jak upravili Rimeheart, pro mě byla lepší 10% šance že zabiju bílou mobku, než 10% šance na 10 000% cold dmg, protože tam dmg moc nemám :D

btw nevíte někdo, kde jak sehnat zbraň FATE OF THE FELL na brokovnici s 5ti primar statama? Jsem koukal, že ti nejlepší crusadeři ji mají ... a já jsem včera dropnul tuhle gunu a jen 4 primar staty ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.08.2014, 07:36 hod.

je to klasická zbraň která neměla socket, nebo měla, ale je přetočen a na zbraň použit: Ramaladni's Gift, tím dosáhneš , že zbraň má pak 5 primary statů. Což zase udělali kravinu jak nevím co... když už chtěli udělat toto, tak měli veškeré zbraně co jsou nyní locknout s tím, že nemají jakoby nic přetočeno a že jdou sockety přerolovat. Protože zbraň co mám a byla fakt vzácná se nyní stala slabým průměrem, protože to že měla socket je její nevýhoda, protože jsem točil vlastnost a socket si tam přidat nemohu.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 28.08.2014, 07:38 hod.

no to si ze mě děláš prrrr .... jsem tu novou FATE OF THE FELL už přetočil a tim pádem ji jako zkur**** ? ale musim dodat, že jsem tam roloval z nějakého statu socket, takže když ten socket přeroluju zpět na něco jiného, můžu si tam dát díru jo? Nebo lze použít gift pouze před rolováním? No a kde seženu ten gift? :D

http://www.diablowiki.net/Ramaladni's_Gift

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 07:44 hod.

giftem si doroluješ soket... když ho teda najdeš

musíš přerolovat ten soket co jsi udělal zpátky na nějakej stat a giftem si udělat soket potom

girt má gejt klasická t1 + legendárka co jsem četl
Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“