Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 11.07.2014, 10:17 hod.

@Leo: taky dobrý :lol: mi připomnělo, jak pantáta potřeboval kousek kabelu a šel si ustřihnout na půdu. Byly tam kluba připravený na druhý patro a on si vybral to správný... světla pro koupelnu do druhého patra, ale jaksi zapomněl, že světla jsou pro obě koupelny na jednom jističi... jak do toho střihnul, tak jen pecka, nůžky odletěli a on: "ty vole, já na to zapomněl :lol: "

když tam nad tím přemýšlím, tak stavět barák svépomocí není špatný, člověk se u toho občas pobaví.... jako třeba 10tka hřebík co vám lochtá kost v chodidle... pak jste na chíře v čekárně a týpek co je před váma, tak vám řekne, že to je docela hnus, že už se mu to stalo a že to vyplachujou atp.... pak přijdete na řadu a oni fakt jo :lol: , přišlo mi jak když mám z chodidla kašnu s vodotryskem....

ps. pokud to chcete zkusit, tak je dobrý jít s 40tkou ytongem nasáknutým vodou, takže pod nohy nevidíte, ale světe div se... je tam ten klacek do kterýho jste před minutou kopli, akorát se obrátil hřebíkem nahoru...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 18.07.2014, 05:55 hod.

klucí nějak mrtvo u mrtvolek.... hráváte někdo kromě sukvoše a petra???

včera jsem koukal jak puk že ivan a hyppo opustili klan :(
Obrázek Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 18.07.2014, 07:48 hod.

Odchozím nezbývá než popřát hodně štěstí a ať se jim jinde daří.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 18.07.2014, 08:23 hod.

Tak ono ivan s hippo budou mít, možná už mají více starostí :) a to těch hezčích. Hippo byla těhotná a teď někdy se jim mělo malé narodit. Až ho ve hře uvidím, tak budu vědět víc :). Jinak co se herní doby týká, tak já to nehraju protože mě to omrzelo a nebaví mě chodit jedno a to samé dokola, resp. k čemu, když pak s patchem člověk přijde o vše... navíc sólo mě to neba, pokud vidím, že jste ve hře aspoň tři, tak se lognu a zahraju, ale jinak tam ani nelezu, protože jsem zjistil, že čas v diablu plynu ukrutně rychle a člověk se u hry tolik nepobaví a poslední dobou makám na baráku(zahradě) a končím cca v 20:00. Manželka je s dcerou přes týden u vody (švagrová má kemp a manželka to má blíž do práce), takže buď po večeru si skočím na jedno s karlosem, případně si zahrajeme Homam 3 proti sobě. Ale jinak jsem začal číst zaklínače, dohrál mass effect 3 a začal hrát zaklínače :) a člověk i když si zahraje třeba hoďku, tak se víc pobaví než nyní v diablu za 3 hgödiny, kde je to hrozný stereotyp bez motivace a opravdu se bojím, že díky neustálým patchům, kdy ty úpravy nejsou jen kosmetické, ale často dost zásadní pro build, ta hra půjde do kopru. Mě totiž nikdy nebavilo se pořád od začátku honit za něčím jak trotl. Před zavedením nového PL jsem chtěl mít PL100, to bylo to co mě drželo postavu na živu, bohužel se mi to nepovedlo a chyběly mě 2 kostičky. Ale co mě ve hře drží teď? PL je ukazatel ztráveného času a jeho efektivní využití ve hře. Chodit vyšší obtížnost, aby ti padlo něco lepšího než máš ve hře není, takže je jedno na co hru hraješ, jen si zvyšuješ riziko smrti, ano zvyšuje se i adrenalin a není nouze o občas zajímavé situace, ale k čemu, když člověk za to není náležitě odměněn? Uvidím s čím přijde patch 2.1, ale pokud nezmění svojí strategii s vydáváním patchů a budou neustále zásadně zasahovat do skillů postav, tak to nemá pro mě smysl hrát, jo možná tak párkrát do měsíce, abych si procvičil klikání na myši, ale jinak si radši přečtu knížku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 18.07.2014, 10:47 hod.

Ja treba jsem za to ze se to vyviji rad. Spis mam pocit, ze to je vzdycky pred velkym patchem neni vseobecne moc chut hrat, protoze se vsechno bude stejne menit, po patchi to na chvili ozije a pak pomalu vysumi ..., ale jinak naprosto chapu
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.07.2014, 06:49 hod.

tak jak jsem byl proti ladderu, musím konstatovat že dělání nové postavy je u hry tohodle typu prostě největší zábava

totálně čistej start je určitě větší dřina, přecejen člověk má v truhle gemy a paragon body ale v sobotu jsem dělal monka v neděli kousek wd popojel a je to větší legrace než skákat jak opice sem a tam a odměnou je jen šrot a goldy co stejně hnedka rozfofruju


jasně že těžko bude člověk co si k tomu sedne na dvě hodiny večer někde vysoko na ladderu ale na 99% si nějakýho barba udělám a budu ho pravidelně popotahovat za fousy směrem k lvl 70
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.07.2014, 06:55 hod.

Jo tak určitě to může být fajn, uvidíme :). Každopádně co mě opravdu nejvíce bavilo a bohužel jsme to šli jen chvilku... bylo MP10 na amerických serverech, resp. s čistým štíterm a pak jsme se už bohužel neslezli :( takže žebříky můžou bejt v tomto ohledu fajn.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.07.2014, 07:01 hod.

už to že ti něco dropne a máš boost jako prase je prostě paráda :D

viz to co zažívá DD kterej došel z D2 a jede solo HC wizku, našet triumvirate a má druhý vánoce :D

měl jsem čas o víkendu na hraní a fakt mě to přestává bavit nějak chybí motivace v momentě když máš gear kterej jsi chtěl

jo us bylo slibný jen to nějak vyšumělo... nedělám si iluze že ladder bude zachvilku jak normální hra, už jsem viděl skupinu na ladder boost 1 - 70, jen škoda že se to málo hráčů ještě víc rozdělí
Obrázek Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Zaljan » 28.07.2014, 11:30 hod.

seasons se zdaji byt jako super zabava - ale bohuzel tak na 2-3 tydny, max na mesic - ale aspon neco :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.07.2014, 15:17 hod.

... no každopádně už by s tím něco udělat mohli ... v pondělí jsem zrakvil první postavu v RoSu - ano užil jsem si Jade WD asi 2 dny :-)) ... zase to bylo tzradičně mojí blbostí, ne že bych udělal chybu při hře, ale neměl jsem nic lepšího než u RG psát na chatu a tak nějak z toho bylo víceméně IK :-) ... ale proč to píšu - normálně to se mnou ani nehnulo :-) , dřív když by mi umřela postava na které mám několik set hodin a ještě mojí blbostí, tak bych byl pěkně nasranej ... ale tím v jakým je to teďka stavu mě to bylo úplně jedno, což mě až štve :-)) ... no co hold nebudu chodit t4-5 s jade, ale s pet, protože na toho mám vše v bedně ... prostě postavit postavu na t4-5 je otázka vylevelování postavy z 1na 70, protože každej kdo to vydržel hrát doteď má v bedně krámy pro další 4 postavyy ...

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kolmen1 » 30.07.2014, 16:09 hod.

mDmT: Naprosto s tebou souhlasim...a nejhorší je, že i když ty věci nemáš, tak to zas takovej problém není :cry:

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od BlackMage17 » 30.07.2014, 21:11 hod.

@mdmt, kolmen
souhlas, vidim to stejne. Pred tydnem mi lehnul jeden barb na zasek/lag a jediny co jsem si pomyslel bylo "Coze? Hmm". Sice 775 hodin v pr..., ale uz asi byl jeho cas. Vzal jsem jinyho barba a zalozni gear z bedny a za 5 minut zase hral to same. Jak pise mdmt, taky by me to driv nastvalo, ale ted uz proste ne.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 31.07.2014, 06:32 hod.

775 hodin to je pekny, ja uhral max neco pres 500h s carodejkou

jprusvih je az kdyz prijdete o 5 vybavenych postav a pak zjistite, ze uz nemate na vic jak T3 :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 31.07.2014, 10:06 hod.

průšvih je, když zjistíte, že je úplně jedno jestli jedete normál, t1 nebo t6, že všude padají stejný krámy :) Už je pomalu na čase, aby blizz rozdělil drop dle obtížnosti, aby to lidi táhlo k nějakému progressu a zvyšování obtížnosti kvůli hladu po lepších odměnách v podobě lepších věcí a ne jen kvůli expům a egu...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Zaljan » 31.07.2014, 10:27 hod.

to by ale musel udelat i neco s obtiznosti... farmit na pohodu T6 po tydnu hrani od nuly neni (dle vysledku nekterych hracu na PRT v sezonim modu) zas tak obtizne a legendarni gemy to jen urychluji :(

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 07.08.2014, 06:07 hod.

Možná by se vám mohlo někomu líbit:Kinguin - Watch Dogs. Mají tam watch dogs za 357Kč. Včera jsem ho koupil a mohu říct, že optimalizace oproti craclé verzi je naprosto někde jinde a online hra je super (ostatně kvuli tomu jsem si to kupoval)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.08.2014, 05:42 hod.

tak proto jsem tě dlouho neviděl u diááábla :D

jinak mám skoro komplet vybavený pet wd, jen ta helma ne a ne padnout, včera se urodil rorg, tall man ring a poslední kousek - zuni botky jsem se těšil jak malej kluk .. plodný 2 hodiny hraní
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 08.08.2014, 05:52 hod.

jj ti za pár dní napadalo to co mě padalo dva měsíce, jsi lucker :) navíc i celkem pěkný rolly no štístko...helma padne, uvidíš ;) Dneska odpoledne budu někoho expit, ale pak můžem dát rifty jestli budeš a třeba se ta helma urodí...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.08.2014, 05:56 hod.

dneska budu tradičních pár hodin ale v sobotu po bramborové brigádě na zahradě je helma bojovej úkol.... teta kadala se rozhodla že toto mi nedá :( tak uvidím třeba ji uplatím shardama

skusím ještě ten haunt, zezačátku se mi to líbilo pak sem přešel na piraně, ono mi docela poslouží ještě když je nějakej pack u sebe v dálce hodím piraně a než dojdou ke mě jsou skoro dole
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 08.08.2014, 05:59 hod.

to je i s hauntem :) akorát ten musíš otrocky naházet na všechny mobky no, ty piraně s tou vlnou jsou v tomhle lepší, ale zas kvůli CD když něco dorazí třeba z boku, nebo někde vyskočí, tak je použít třeba nemůžeš, haunt jo a ten to taky zpomalí a pomalu ukrájí...kadala má asi krámy, protože nikomu moc nedá, sem do ní nasypal včera 2k shardů na ten WH pásek a prdka, kdyby aspon lege a soul, ale ona nedala ani jednu lege...asi si našla starýho a nikomu jinýmu už nedá :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“