Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 16.06.2014, 14:05 hod.

já mám 3 unity a s ashera setem můžu říct, že to je fakt super, ale momentálně mám na druhém wd daný zuni set, takže to nemám nahozeno :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 16.06.2014, 14:06 hod.

lol však já stále říkám že raději nic nešrotovat jeden nikdy neví co se kterou vlastností někdo vymyslí

včera jsem našel konečně druhé unity ale netestoval jsem nebyl to nic moc roll, ale testnu, nevím jestli si teda troufnu na t6 :D

s tou runou na +150% armoru u šampiona by to ale mohlo jít, ztratím ale kvanta dps
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 16.06.2014, 14:26 hod.

@frozen, jak se ti hraje se zuni, pijde ti to lepsi? a btw, vis o tom bagu co ma byt opraveny ve verzi 2.1, ze pidizvici s pasivky nahrazuji pidizviky ze skilu?
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 15:43 hod.

... njn to jsou ty dilemata - i kdybych to unity měl, tak stejně nevím jestli jej nasadím, royal mít musím a sundat soj? ... to na to t5+ zase nebudu mít dmg :-( ... stejně tak s šutrama , mám červený, když dám diamanty, tak o málo zvětším tough ( navíc fakt docela o málo, protože jdou nahoru ressy, ale dolů armor ) , ale dps jde do háje :-( ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 16:21 hod.

Tak mas to 50% redukce....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 16.06.2014, 17:28 hod.

a tak je to spravne, nemela by existovat jasna nejlepsi volba, mely by byt dilemata ... :)
Naposledy upravil(a) Darkness dne 17.06.2014, 11:38 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 18:13 hod.

Jn bud a nebo.... Ale co když..... Hm já nevím... :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 16.06.2014, 18:38 hod.

@Darkness: nn nejlepší varianta mi přijde co má na sobě bumbala... jako pokud bych chtěl bejt nesmrtelnej tak dobrej roll na RoGR a BT set... ale takto je to dle mě nej varianta + teda sehnat ještě SOJ, ten zuni set je v podstatě k ničemu, kukri nemá šanci na zbraň co dělá 2x výbuch žáby... aspoň dle mého názoru to tak je. Kukri jedině ve spojení s helmou na střílení a tam se ten zuni hodí, ale tam je zase dobré stackovat poison dmg + šipky...


ps. jdu dnes zase uspávat, páč manželka se jde drillovat nějaký zákon na zítra na pohovor... tak snad dorazím
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 18:46 hod.

Ukaž ji zákon přírody. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 06:03 hod.

takže otestováno včera t5 solo bounty a1 s unity trikem, pro jistotu jsem dal i iron skin, kdyby něco, a na šampiona runu na armor, šlo to úplně v pohodě jen díky tomu že jsem dal pryč soj mi chyběla ta dps na elitky a hlavně runa firestarter která dělá hodně dmg, iron skin jsem ani nepotřeboval

dost mi docházel wrath, díky tomu že to tak nepadalo, takže jsem law musel dát runu na nižší cost, pak už to docela šlo (ale zase dps výstup dolu)

škoda že mám tak blbej net, klidně bych si troufl i na t6 solo jen ta efektivita je bídná, chtělo by to tak 3mil edps aby to bylo efektivní na t6 (včera jsem viděl wize tuším avoid se jmenuje a jsem jen slintal :D )
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 17.06.2014, 06:40 hod.

hulk: zkusil jsi to s dvouhandou? S Maximem třeba?
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 06:49 hod.

ne 2h jsem neskoušel, přišel bych o ten jeden beam z darklightu a 15% cdr z pasivky, horko těžko jsem asi na dvacátej pokus dostal 5% cdr na ten unity a už nato kašlu, ono to padalo docela hezky když jsem šel sám vlastně, myslím že jsem to mohl udělat celé asi za 15 - 20 minut maximálně (5 bounty a žádná taková že hnedka hotovo a všechno jsem sekal neprobíhal jsem), spíš bych chtěl skusit brokovnici :)

jinak jsou ty vyšší T strašně neefektivní, nějaká jedna ušmudlaná legendárka, fuj to fakt raději pujdu t2 nebo 3 a najdu toho 4x tolik, s malou dps se to fakt nevyplatí (expy pěkný ale poměr čas/expy stejně blbej) a když budu chtít adrenalin stačí vzít dps barbara na procházku
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 08:00 hod.

Tak mi kadala včera dala akha ramena a armor a ještě jsem dropnul helmu ( a předevčírem dala rukavice ) , takže už kompletní :D, takhle se to dělá Hulku, když sháníš set :lol: stálo mě to asi 1000 BS :D

Mezeru mám 7 vteřin, viděl bych to na úpravu ringu na cdr ještě a možná i druhej ring lebo štít se mi líbí ale cdr se z něj dostat nedá, to umí jen crusader shieldy :( ... stejně bych chtěl štít Akarat's Awakening ( http://us.battle.net/d3/en/item/akarats-awakening ) , bych pak mohl dát zpátky dmg kde mam cdr a to by bylo hrozné maso! :twisted:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 08:52 hod.

ty mě neštvi už já tam nasázel takový hromady... momentálně sháním flail ale ani zaboha a těch 15 shardu u kadaly to je peklo

7 sec mezera je dost ale nějakejch 7 % cdr na gearu určitě někde seženeš, udělej piro štít a máš to

tak potom chci vidět videjko jak soluješ hezky t6
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 09:03 hod.

prej soling T6 :lol:
mám špatný rukavice a ramena, malá str, malé CC, ramena bez vitky, na armor se můžu vybodnout, ten mi fakt nechybí ....

asi oželím crity v jednom z ringů, protože ten defender of westmarch je hezky obranej a pomáhá s toughness i dmg, pirro marrela by to uplně zabila a ještě by se musela rollnout ...

já nasázel kadale za zbraně tak 35-40 BS, to nepřehánim ... nemá to cenu ... Kuba taky pak začal dávat za 1h, nic nebylo, pak se na to vyprdnul, ochutnali jsme Akha set a najednou mu padnul flail, sice s malou DPS, ale padnul... já to už prdim, budu chtít lepší ramena a rukavice primárně a reakor ramena na barbara, abych mohl mít i IK set k tomu.

jinak zkoušel skákacího mraziče barbara? je to mazec, pod elite pack hodim 4 frozen earthquaky a skoro se nehnou, azurewrath je dokonalá zbraň na to, točim se okolo nich s frozen runou na WW, takže všechno natahuju co se snaží utéct + tam je 25% šance na freez per hit a ještě to ubližuje lehce nemrtvým co jsou okolo
akorát je blbý, že neni vidět moc Frozen od elitek :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 17.06.2014, 09:56 hod.

... tak já včera trošku poladil a komplet sólo T5 rift jsem dal za 18 min i s RG , což už není úplně špatný ... ale byl to docela adrenalin, takže na T6 ani náhodou, T5 zatím strop ( jel jsem teda bez unity, ten jednak nemám a druhak by mě stál hrozně moc dmg:-) ... ale zase můžu říct, že je to maximální zábava, když jsme pak jeli v dobré partě T6, tak jsem u toho zase mohl spát:-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 11:00 hod.

An7yk tyjo kdy to stíháš dělat??? nemám ani set eq ani boty..., chtěl jsem udělat eq fire barba stále čekám na set a boty :( (o ik setu ani nemluvím raději)
- ze zoufalství jsem udělal hota barbara mám skoro 2mil elite dps, včera jsme s ním šli t5 už to bylo docela nahraně bez štítu

ten unity stojí hodně dmg, ikdyž tam mám 15% do elitek, sílu, cc a dotočil jsem cdr trochu tak je strašně slabej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 17.06.2014, 11:10 hod.

Spící monk, to je něco jak drunken master v kung-fu, ne? Vypadá to neškodně, ale rány to rozdává :lol:

Jinak jo, zbraně u Kadaly jsou peklo pekel...člověk musí mít fakt kliku. Možná to lze dělat s DH, teda pokud nechce zrovna calamity, ale nějakou kuši s dobrou dmg a staty. Ale nevím to jistě, ještě jsem to nezkoušel :)

Jinak jo, gz Anťas. Na akhan jsem měl 2 kousky když ty jsi neměl žádný a dostavěl jsi to v podstatě za jak dlouho, co jsi to chtěl full? Snad za 3 dny? :)

@hulk: nic si z toho nedělej, já potřebuji helmu a ramena a furt nic...jinak 1h flaily jsou fajn, ale je na nižší tormenty. Tak do trojky. Vím, o čem mluvím u fire cruse. Mám gryfalcon, darklight i ten 1h na dominion kladiva. S 2h můžeš i vyšší téčka. Pokud se ti cdr podaří nahnat jinde, tak s Maximem budeš ty t4 a možná i t5 krájet stejně rychle, jako teď s 1h t3. Mám ještě i 2h flail na dvojnásobný počet meteorů, taky dobrý, hlavně na elity je to super. Ale at jsem zkoušel, co jsem zkoušel, tak brokovnici se nic nevyrovná. Ta je opravdu top. Jenže je holy, to je to.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 11:24 hod.

nejsem si jistej jestli mi maximus přidá tolik ta šance na druhej beam z darklightu je super, a tu cdr budu muset někde vzít tzn obětovat někde jinde tak dva staty rukavky a amulet asi jinde není místo, jinak ta fista mě moc baví hlavně s runou firestarter a consecration bez primárního útoku .. dělám t2 rychlobounty nemám klíče na riftíky a kolikrát ani nestihnu přečíst jaký měla elitka afixy a je dole

pokud by padl pěknej flail na brokovnici tak je to jasný a přetáčím všechno tímhle směrem :D (ikdyž stále tvrdím že darklight + firestarter má větší dps výstup)

viděl jsem i aplikaci co počítala průměrný, aktuální a celkové dmg udělené, škoda jen že ta tyto prográmky hrozí babán od blizu pro srovnání buildů by to bylo úplně super
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 11:37 hod.

No, darkligh má tu nevýhodu, na kterou BOHUŽEL už koukáme, že brutálně shazuje FPSka, shotgun je jen záblesk, všechno zhebne a je klid :D .... ale tobě tam běhají bouřky po obrazovce a nejde to hrát :D včera přišel kolega WD, byli jsme 4 a normálně si vyndal passivku na fetishe, aby se to tak necukalo :D zabíjel to megavelkým čoklem z 5ti složených a gargou jen :)

mám darklight s 2200 dmg, str,vit a díra tak zkusim a porovnam to s tou broknou teda ... ale dávám do elit až 3x16-30 mega dmg ( 30 když stojim ve voodoo a cíl stojí v kaluži piraní atd. ) za 1 výstřel ( aspon doufám, věřím, že když stojíš u cíle na milimietr, hitnou ho všechny 3 paprsky )

ale ta cdr je boj, nechce se mi to vyndavat z ringů, ale budu muset, 1000 vit ze zbraně je dost a za druhé, už s ní nemůžu hejbat :D ... obří výhoda ty 1h je ta pasivka ....

co se týká dropů, musíš víc chtít nebo naopak na to vůbec nemysli že něco chceš :D ale je to těžké, když člověk utrácí BS u Kadaly kvůli jedné věci, tak na tu jednu věc nemyslet :D to je jako jít do bordelu a myslet na práci :D

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“