Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 10.06.2014, 10:26 hod.

kill all, i ty hejtere jeden :D

hulk: no opět si někdo něco vybrečel u Blizzardu nebo co ... proč dávali do hry materiál, když ho po 3 měsících stáhnou? Já mám sice nadbytek deaths brethů a forgoten soulů ( díky moc rift it forwarde ) ale nedostatek žlutýho matroše a lego matroše na jednotlivé části , jen ať lidi si chodí farmit matroš a pickujou žlutky, mě to baví, je to součást hry ... za chvíli nebudeš potřebovat rift keye stone ne ... :roll:
mi přijde trapný aby jsi měl všechno hned bezpráce, ani mi nevadilo moc nahánět bílé itemy, když je bylo třeba na craft leg ... ale mohli by zvednout dropchance na gyrfalcon foote, aspon na 1 den nebo než mi padne :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.06.2014, 10:34 hod.

no je to takové klasika blizz něco zavedem a za 3 měsíce to zrušíme, mě se ta farma matroše zamlouvala, jasně byl to opruz když jsi po dvaceti pokusech stále nanašel nic ale byla to odměna, takto zase budeme sbírat jen šrot a dechy (už sem je chtěl přestat sbírat)

co se týká setu to mě velmi těší protože je to vážně utrpení, zase se ale dostaneme za měsíc do bodu že všichni budou mít pěkný sety a nebude vlastně co farmit (případně stále budu čekat na flail nebo SOJ že? :D

no neříkej 2x podle mě by mohly zrušit kameny na normální rifty a budeš shánět klíče na ty nové, spíš bych asi zvedl šanci na drop legend v bounties aby se srovnaly s riftama a nechodiljsem jen rifty protože je tam větší šance
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.06.2014, 11:05 hod.

@Kill All: nevím, ale mě spíše přijde, že se snažíš nějak navázat komunikaci s místními, bohužel si zvolil tu nejhorší možnou a kopeš akorát okolo sebe do ostatních a snažíš se zbytečně provokovat a to v případech kdy víš uplný kulový. Zkus se zapojit do debaty i jinak než neustálým provokováním. Možná to nemyslíš jako provokaci a máš pouze humor, který zrovna 2x nechápu. Ale pokud se chceš bavit normálně, tak s tím nemám problém a myslím si, že ani ostatní ne, ale na kecy typu že ten kdo chce hrát na nejtěžší obtížnost ten to nehraje pro zábavu atp... všechny hry co jsem kdy na počítač nainstaloval, tak jsem hrál na tu nejtěžší možnou obtížnost, včetně série PES. Mě nebaví hrát hru, když vím, že je možné jí nastavit ještě na těžší obtížnost. Proč tu mluvíme o zvednutí obížnosti Torment na vyšší? protože už na T6 se nám stává, že po dobu hraní se nám už nestávají situace kdy je člověk u toho nucen přemýšlet. Naposled co jsme museli trošku taktizovat a hořela nám koudel u zadku, bylo když jsem šel s mdmT (pro tebe TNT... což souvislost moc nechápu) ve dvou na T6 rift a bojovali jsme s rift bosem a elitou. Nakonec jsem musel relognout a přehodit si amulet, aby jsme byly schopni to dát.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 10.06.2014, 11:12 hod.

Frozen: co jste to měli za rg a pack za hnus? :shock:

hulk: jestli zruší keystone tak možná trochu zazdí rift it forward ale ne? :D pořád by teda lidi mohli zvát druhý na RG, jen prostě to bude zadarmo, mě baví když mi to chodí lidi otvírat, zaplatí a poděkujou a naopak když můžu jít někam si zadara pro šanci na drop, BS, expi a ještě jim otevřu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.06.2014, 11:27 hod.

jinak rif mi připadá docela pomalá málo lidí, a většina asi jen sedí a čeká na rg jak já :D

trvá dlouho než se něco postne a než se někam dostanu, včera mě to dost rychle omrzelo a šel jsem raději klasicky hrát
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 10.06.2014, 12:24 hod.

jak tu psal kuba, přeskoč si do jiné dimenze, já včera když jsme zavírali T5tky a psali že free, tak jsem napsal a nic, napsal jsem ještě jednou a nic ... tak jsem se odhlásil z chatu a přihlásil, napsal jsem a přišlo tak 10 requestů hned... chce to koukat na /who kolik je tam lidí

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.06.2014, 12:29 hod.

jj dělám to tak jak nikdo nepíše měním, občas narazím na hezkej kanál ale většinou je to bída i tak kadala nedá a nedá, legendy z RG mi padaj fakt minimálně, nejlepší jsou snad ty rychlé expy když se ti podař ulovit několik t5 her to pak lítá
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 12.06.2014, 05:53 hod.

mdmt ještě jednou díky za helmu, před spaním jsem se to snažil poladit, dostal jsem se asi na 3 sekundy díry, ještě chybí asi 7 - 8 % cdr abych měl perma,

skoušel jsem zatím runu na regen wrathu, je to totálně nekonečný spam čehokoliv (mám asi i 25% redukce costu), mám ale obavu že s tím mě pošlete do pr.. protože nebudete nic vidět, pak jsem skoušel ty firekladiva s flailem na dominion, moc mě to teda nebaví ale šrotuje to hezky, tím že jsem přišel o bonusy z bt a augh setu jsou elitky odost horší těch 25% je holt poznat :(, dps šlo dolu taky ale s flailem na dvě fisty a tím že mám velkou cdr a točím tak law a provoke furt dokola se to podle mě docela vyrovnává

PS: utratil jsem asi 40 mega za crafty a reroly jen to fiklo, hlavně ty captain botky s allres to byl porod
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 12.06.2014, 08:24 hod.

... rádo se stalo :-) ... a jinak já to ještě na chvíli cca v 22.30 zapl a už všichni pryč :-) ... tak jsem dal chvíli s Ivanem a budoucí maminou ... no a kadala mi dala chestu, takže set mám taky :-)) ... a už jsem vymyslel jak to udělám, nebudu rozesírat toho cruse, kterýho mám, protože ten funguje tak jak je a minimálně do T5 si svoje udělá ... no a přes riftíky si naleveluju dalšího a na něm udělám build kolem setu ... ale popravdě celkově mě to trošku zklamalo, myslel jsem si že se setem budu schopnej chodit T6 i sólo a na to to teda zatím rozhodně nevypadá:-( ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 12.06.2014, 08:32 hod.

jé super tak se těším že ti padla chesta a máme oba set, tohle jsem udělal s barbi udělal jsem druhého barba že jeden bude tank a jeden na dps a jak to skončilo? hraju jen jednoho z nic

solovat t6 není žádná sranda myslím že s unity trikem a runou an 150% armoru by to možná šlo, ale jak přijdeš o ty redukce dmg tak to teda není žádná sranda
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 12.06.2014, 08:46 hod.

Já se včera podíval na robocopa :) Docela to šlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 12.06.2014, 21:07 hod.

Normálně se musím pochlubit :)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 13.06.2014, 05:53 hod.

ty wole 2,5 s 1h zbraní to jsem snad ještě nikdy neměl :D tak gz

dneska budu odpoledne a možnááááá pak tak kolem půl desátý nic neslibuju

PS: čtu co by mělo bejt v 2.1, další info by mělo bejt "pretty soon" :D

novej legendární gem, prý se bude hodit do amuletů a ringů
předělávají ubery aby z toho něco bylo, má bejt hellfire amulet, který by měl odemknout náhodně jednu pasivku (paráda!!!!!!!!)
tierd rifty to už víme, prý že monstra nebudou dávat nic ale finální boss toho vysype hromadu (rift it forwward asi zažije obrovskej zájem)
novej set pro crusadera s bufama na pety a bash (žeby návrat k bashi?)
v 2.1 mají bejt boostlé staré legendy (2.0.6), ale ne zpětně jen ty nově nalezené

no to je tak vše.. příšu hlavně pro ty co neumí moc anglicky a nebo nečtou dfcom
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 13.06.2014, 07:14 hod.

Můžeme očekávat jen samá pozitiva a sociální jistoty :)
Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 13.06.2014, 11:12 hod.

GZ Frouzne :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 16.06.2014, 06:34 hod.

Hm, malá mě úspěšně uspala. Tak jsem přišel k pc v 22:15 a koukám na bnet apku a už nikdo ve hře :(, tak jsem si na chvilku pustil ME3 a šel se vyspat do růžova :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 16.06.2014, 07:04 hod.

ahoj,to není taky k zahození se vyspat... byla nějaká slabá účast, á hrál celej den, pak taxikaření a došel jsem až pozdě...

dneska budu asi odpoledne

PS: udělal jsem barba s 2 mil elite dps a i tak mi připadá že je ohodně horší jak crus s 1mil, škoda že crus dělá takovej rachot nedá se s tím hrát kdo máte puštěnej zvuk utrhlo by vám to uši a chybí mi nějak heal, nějakej regen navíc by se krutě hodil (wc nebo mantra), jinak jsem 100% spokojenej s buildem co mám momentálne (bez primárního útoku), t3 to krájí jak máslo, našel jsem odvahu a chodím s tou runou firestarter, jen je potřeba koukat na reflekty abych se nezasamovraždil
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 11:50 hod.

... hm tak to jsme se minuli fakt o chvíli .. já jel do 22h a ty nikde, tak jsem šel spát :-))) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 16.06.2014, 12:30 hod.

jinak k tomu léčení, jak jsem koukal tak právě ti co jedou poslední runu (bez cd spotřeba 40) = spořebovávají hodně wrathu tak používaj xxx life za wrath spend, jak na zbrani tak i pasivka na to je + u pasivky je +% z globe bonusu, takže nabrat ještě jako secondary roly globe bonusy, díky tomu pekelnému regenu wrathu (hlavně s tou runou na +10/s) to pak healuje parádně, toje ale na sc, na hc pokud by takovej člověk dostal dc tak pá pá, já si to asi netroufnu včera tolil dc a lagů že to byl hnus

kdo jede solo využívá unity trik s nesmrtelným followerem = 50% dmg dolu, bez toho nikdo na t6 ani nepáchne a ono to pak vypadá jednoduše
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 13:51 hod.

... hmm vidíš, double unity, to bych je nesměll debil všechny rozebrat, protože jsem si kdysi myslel, že jsou nanic :-)))) ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“