Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 23.05.2015, 14:46 hod.

Hele ten rozhovor se odehrává hned po skončení prologu jak se koupeš v té kádi a holí tě tak tam přijde chlápek a ptá se na tvojí minulost jestli se jejich špehové nesekli jenže jako je to 4 nebo 5 otázek jen taková hrubá kostra já jsem třeba na konci Saskii neosvobodil šel jsem pro Triss ale ani jsem jí nezabil a na to se tam třeba vůbec neptal ani se neptal jestli jsem nechal zabít Dethmolda takže doufám že se tam teď někde nevyloupne jako štve mě to takových hodin rozhodování a ještě jsem to vážně procházel důkladně a důkladně se rozhodoval a teď je to celé v hajzlu. Hele napadlo mě co kdybych ti co kdybych ti poslal ten můj save z konce dvojky ty by si si zkopčil svoje savy z trojky aby si nepřišel o postup hrou no a pak si založil novou hru na nejtěžší obtížnost s výukou s těmi savy co ti pošlu mailem začal hrát hru uložil to a ten save mi poslal zpět (doufám že mě chápeš) :D:D

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 23.05.2015, 19:54 hod.

Vyřešeno :) Problém byl že můj počítač se jmenoval Hanička a cesta teda byla users\hanička a to byl ten problém nesměly tam být háčky čárky takže jsem to přejmenoval a je to v pořádku už to funguje jupíí

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 23.05.2015, 20:23 hod.

:-)) ... už to máš případně i v mailu :-)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 24.05.2015, 08:36 hod.

Díky. už to naštěstí funguje sice teď musím projet zase celý prolog ale to nevadí horší by bylo kdybych to zprovoznil na konci hry ... teda ale čekal jsem že budu mít z tý dvojky aspoň něco na sobě nebo aspoň prachy ale asi to všechno Geralt prošustroval v bordelu nebo prohrál v kartách :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 24.05.2015, 10:49 hod.

... právě proto jsem se divil, že to tak řešíš, ono je to imo úplně jedno :-))) ... ale uvidíme co bude dál, třeba některý ty rozhodnutí nějakej vliv mít budou, ale myslím, že to stejně budou jen ty co šli nasimulovat přes ten rozhovor, takže tak :-)) ... btw jak se to hraje na tu nejvyšší obtížnost? ... já mám co dělat na tu druhou nejvyšší ...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 24.05.2015, 12:52 hod.

No ve dvojce ty porty ovlivnili celkem dost ne v hlavním ději ale třeba najednou přišel nějaký sedlák, že jsem mu v jedničce zachránil někoho a něco mi dal ale spíš mi šlo o ty postavy co jsem zachránil ta Saskia mi přirostla k srdíčku a byl bych fakt nerad kdyby umřela ... No hele je to fakt docela těžký třeba hned na začátku jak se probereš pod tím stromem a přiběhnou ty ghoulové tak to jsem dělal snad desetkrát než jsem se naučil používat to uhýbání s kombinací s tím štítem ale teď už to celkem zvládám ale platí že pokud na sobě nemám štít a něco mě plácne třeba topivec do zad tak mám hned půlku hp pryč. Je potřeba se na vše důkladně připravit a vše prolézt :) hele ale pořád to není nic proti Z2 tam byl hc mod že jakmile umřeš jedeš od začátku :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 25.05.2015, 13:58 hod.

ehm ehm... Táhni pryč a vyhoň si ho!

to mě dneska rozsekalo :lol: až jsem musel přestat číst, protože s každou další větou jsem si na to vzpomněl a přišel výbuch smíchu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 26.05.2015, 15:07 hod.

To jsem zatím neviděl ale pobavilo mě že se někde psalo myslím v tom úkolu s pánví "šťoural jsem se ko*ot v nose" :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 26.05.2015, 17:22 hod.

To je z první knihy :) (Zaklínač 1 Poslední přání, tuším, že poslední povídka)
Obrázek

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vyrostek » 27.05.2015, 12:00 hod.

Psycho dival jsem se na tvuj profil a nevim jestli je aktualni, ale prohodil bych zbrane, tu s vetsi base dmg jako main. A kdyz uz HC, tak ruby do hlavy? 8-)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 27.05.2015, 12:26 hod.

Myslim, ze neni aktualni : ), jelikoz jsem ji tam vcera daval zrovna, vsiml jsem si toho. Co se tyce gemu v hede, tak expi opravdu o 41 % vice, takze ho tam chvilku necham, at dozenu ztraty :D
( ja se nemuzu podivat na arrmory, ale co beres jako bass dmg? Base dmg je to nad attack speed a zaroven pod tim velkym dps cislem, takze jedno z tech mensich cisel a uprostred nima:D : ) a to bych mel mit spravne, pokud sem nenahodil weapky na rychlo, kdyz sem zkousel 2h ik)

Na ty speed rifty to je v pohode. Rikam, rozjel sem to o vikendu, takze ztm lepim : ) Proto mam i jinej lege gem a nemam 3, jelikoz tuten na ty speed rifty staci mit bohate na 25 ranku a dmg budu mit porad stejny. Traped bych musel mit vysoky rank, aby se mi vyplatil a to ztm nehrozi, stejne jako nehrozi to, ze budu chodit vysoky rifty.

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vyrostek » 27.05.2015, 13:58 hod.

Psycho píše:Base dmg je to nad attack speed a zaroven pod tim velkym dps cislem, takze jedno z tech mensich cisel a uprostred nima:D : ) a to bych mel mit spravne, pokud sem nenahodil weapky na rychlo, kdyz sem zkousel 2h ik)
Ano, je to prumer tech dvou cisel u Damage, takze dmg bez AS. To co mas na profilu, tak tvuj main Bul Kathos's Warrior Blood ma o neco mensi base dmg, nez Bul Kathos's Solemn Vow, ktery mas jako offhand ... ale je to jen o chlup.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 27.05.2015, 15:02 hod.

Tak už sem doma a sedim : )

Tak teď ti můžu odpovědět, že to mám špatně no :D sem to ve spěchu dal zle ; )-

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 28.05.2015, 15:59 hod.

Nazdar hoši tak jak pokračujete v Zaklínači?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.05.2015, 16:54 hod.

jsem na konci IV kapitoly v jedničce :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 28.05.2015, 17:01 hod.

A jakou jsi si vybral cestu? Jsi na straně věčného ohně nebo Veverek a nebo jsi zvolil neutralitu?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.05.2015, 19:32 hod.

Mno asi na straně veverek :) Páč jsem Scoiatel pomohl pryč. Aha, tak už vím co bylo myšleno... ano jsem na straně veverek :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.05.2015, 06:59 hod.

lidi až to dohrajete pošlete mi jednu kopii mám novej kompl :D nebo si budu muset počkat až to slevní na pětikilo

jinak budu až v neděli mám velkou ingress akci v Bratislavě takže vzhůru na anomálku
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.05.2015, 07:54 hod.

Jo pan taky hraje ingress. :)
Teda já už to zabalil.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.05.2015, 09:49 hod.

.. kua chlapi řekněte mě jak to děláte: práce, pohrát si s dětma, občas si pohrát s manželkou, obchody, sem tam něco jako aktivní sport ( to pohrání s manželkou už do toho po 10ti letech nepočítám ), diablo, zaklínač, bf a pod. a do toho stíháte ještě další koníčky?:-) ... kua kde na to ten čas berete?:-) ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“