The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2015, 10:25 hod.

47 dal jedinej člověk z EU a fakt by mě zajímala ta mapa. To už musí mít člověk kliku na všechno...mapa, monstra, RG, pylony a affixy monster. Potkat totiž někoho s Jailem, tak je jasný, že po jednom sevření člověku vyletí Awareness a pak to buď risknout, což je asi jistá smrt nebo jít do města, což je zas jistota, že to už člověku uteče.

Teď jsem zkoušel 45. Hned za vchodem jsem měl obyč oštěpy, co jsou ve FoM a po chvilce boje mě hodili do Awareness :( Pod kotel tomu ještě přidávali ti poison chlápci, co zarazí ruku do země a na postavě vyletí to chapadlo. Pak jsem chytl pasivku ještě jednou na jedné elitě (waller+arcane+frozen pulse) a bylo to jasný. RG byl Orlash, což by za pozitivních okolností byl příjemnej protivník.

Teď mi jen hlava nebere, kde získám další key 45 :D Běhat nejprv 44 se mi teda nechce :D Zkusím trial...už 1x se mi tam 45 povedla, i když ani nevím jak :D

Když by se ale v 45 povedl roll monster, tak bych to 100% dal. Dmg na to je. S tučnes je to už lehce za hranou, ale při schopném Vaultu se to dá ošéfovat :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Expendables

Příspěvek od Mlok » 03.02.2015, 10:44 hod.

Trial bude na HC o dost problematičtější než na SC, tam bude větší rozdíl než v samotných GR. Při pure DPS setupu dávám 49 klíče stabilně a maximum 51. Tahle cesta je ale pro HC nepoužitelná. Tam by mi ani použití unity nestačilo (unity na trial ani nepoužívám). Ani s unity bych na těch nejvyšších vlnách nepřežil. Na SC se to neřeší, prostě odhadem tak 1 ze 7 triálů umřu.
A po navýšení tougness už to zase půjde dolu s dmg a budeš na nižších klíčích.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2015, 10:49 hod.

Je to začarovanej kruh :D Zkusím a uvidím :)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 04.02.2015, 12:47 hod.

Nuze cesta meho DH skoncila na pokusu o GR45 (RIP). Vlastni chybou jsem se nechal u-frozenovat :) Po te dlouhe dobe hrani uz jsem tak otupel v pocitech ostrazitelnosti, ze uz jsem si vubec nelamal hlavu jet dal a dal pres passivku a to byla ta zasadni chyba. Ale tak uz to proste byva.

Nicmene se mi chvili pred tim podarilo udelat GR44 a to jeste v celkem slusnem case 12:04. Ani jsem nemohl verit ze se mi to podarilo s tim DH co jsem mel. To je dukazem ze GR je predevsim o rollu mapy. Samozrejme hrac musi mit neco nahrano a mit nejaky skill :) ale to uz se predpoklada kdyz se hraje GR40+. Na mape jsem mel vetsinou velke hromady mobu typu Goat a s nima byly namixovani Ti velci Undead Unburied - tech bylo taky hodne a to mi prislo ze davalo hodne velky progres (obdobne jsem to mel na GR43 s podobne skvelym vysledkem). Na konci byl RG Perendi (Mallet Lord) takze pro DH nic sloziteho.

Timto jsem v podstate uzavrel sve pusobeni v S1. Musim podekovat hracum naseho klanu, jez mi pomohli se vypracovat az sem. Kdyz jsem zacal hrat (jiz za jizdy S1, myslim nekdy v cervnu 2014), tak jsem poradne nevedel co to je Rift natoz Greater Rift, ani jsem nevedel jak se do toho leze apod :) Kluci mi vsechno ukazali, pomohli mi nadropovat potrebny gear, tak abych se mohl zapojit do dila :)
Extra bych chtel podekovat Mlokovi za jeho pomoc a paradni analyzy. Hodne mi to pomohlo si ujasnit co a jak vytunit a na co se zamerit.

Jeste bych se vratil k tomu GR. DarkDeamon se tez snazil o GR45, zrejme mel smulu (sve tu mozna jeste napise), pac jeho postava na to parametry rozhodne mela. Mel o dost vetsi dmg output nezli ja. I to je dukazem ze Map Roll je hodne klicovy u daneho GR.
Samozrejme me tesi ze jsem v GR naseho klanu dosahl na 1.misto :) nicmene je nutno si priznat ze Deamon mel nejsvalnatejsiho DH u nas :)

Co se tyce ztraceneho gearu u sve postavy tak nejvic me mrzi to Cameo. Diky nemu jsem uz ani nevedel co to je Jailer :) a tornada u jistych RG :)
Prosim minutu ticha za me Cameo ;) (pak uz jsem tam mel ChC 10% - tu praci jsem si dal :) )
Obrázek

Zrejme se zas uvidime s Season 2 :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.02.2015, 13:12 hod.

Já jsem v tom měl včera jasno. Jelikož byl poslední den S1, tak jsem si řekl, že to buď dám nebo si tam to DH hodí 20 :D Správná byla varianta č.2 :D Takže jsem z brnění vyházel všechny diamonds a nasázel pěkný 3 zelený kousky. Tučnes mi spadla na 10,2 mega, ale profile dmg vylítla na 1,85 mega...cold dmg pak na 2,75 mega. to mi zaručilo, že jsem v trialu dokázal získat key 45 a když se zadařilo, tak i 46. Za celej den jsem těch trialů udělal 108 a když jsem pak ripl, tak se mi z jedné části i ulevilo. Toho, kdo vymyslel Trial bych nakopal do vajec.

Je to ale jak píše Admiral...Vše je jen o monstrech. Pokud je člověk na hraně s dmg a lvl GR, tak je toto rozhodující faktor. GR 45 jsem zkusil asi 30x, ale většinou jsem měl elitu hodně blízko vchodu a při tak nízké tučnes stačilo málo a Awareness byla na světě, takže jsem to radši leavnul. Asi 7x jsem mrkl do GR 46 a 4x ho i dokončil. Nej výsledek byl asi 1,5 minuty po. No a když jsem zase stíhal, tak to shořelo na RG typu: Bloodmaw, Izual, Saxtris !!!, Zoltan nebo Perdition. Prostě když se povedlo jedno, tak to podělalo druhý a naopak :{

Co se týče ripu, tak ani pořádně nevím, co mě sejmulo. Žádnej affix na dálku elitka neměla a ani redstar tam nelítala. Házel jsem Vault a z ničeho nic holčina padla na hubu jak podťatá :D Foto zde.

Každopádně díky všem klukům z klanu, kteří mi jakkoliv pomáhali na této dlouhé cestě v S1. Ať už se jednalo o levelování new charů nebo výbavou merce nebo obyčejným večerním pařbám :) Srandy si myslím bylo víc než dost :) Mlokovi taktéž díky za rady a užitečné informace :)

See you in Season 2 :wave:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: The Expendables

Příspěvek od hulkxxxl » 04.02.2015, 13:32 hod.

RIP a GZ k pěkným výkonům

bohužel je to tak že GR jsou o náhodě což je to co spousta lidí kritizuje, když to vezmu od konce tak v rg jsou velký rozdíly, o afixech elit, a typu a denzitě trashe ani nemluvím

včera jsem viděl jak borec měl nachystanejch (na sc) asi 110 klíčů na lvl 51 a chodil stylem: vlezu tam proběhne patro koukne do dalšího jaká je hustota, iděální jsou nějací zombíci, pak koukne co za afixy mají elity atd. když je to ok tak skusí to udělat, když ne natvrdo leave ani se nesnaží.

a totální hamba je podle mě skipovat elity a tak udělat rekord :D fakt fraška


co tě sejmulo fakt není poznat škoda takhle ani nevíš naco si dát bacha, a pasivka ani neprocla?? divný, nebyl to nějakej lag spike?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.02.2015, 15:30 hod.

Awareness už jsem namotanou měl :D Ale jak vidno, tak mě tlačil čas. Asi bych to asi stejně nedal, ale kdo ví, co by přineslo 2.patro. Jinak to bylo takový podivný...Házel jsem Vault a při ripu jsem se objevil jakoby o jeden krok zpět a pak hotovson. Jediný, co mě napadá, tak Vortex.

Zas ale 100x radši chípnu takto, než 1x na DC :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 04.02.2015, 16:47 hod.

Předem velké GZ k pěkným výkonům, netuším, jak moc dobré je to v rámci CZ SK komunity, ale myslím, že se jedná o úplně topové výsledky na naší HC scéně.

Druhá věc k té kritice "random" GR - jak jinak byste to chtěli udělat zní správná otázka?

S novým patchem se denzita v GR i četnost pylonů zvětšila tak, že už je poměrně snadné natrefit na dobrý roll GR. Stále platí a to je prostě podstata hry typu diabla, kdo hraje více, je na tom lépe (už jenom PL body a toughness z nich je sakra poznat, já běhal na úrovni gr, kde všici okolo měli o 2OO PL více a jsem na to patřičně hrdý :) ) Skill, zkušenosti a efektivita daného hráče vás pak posouvá dále před ostatními. Faktor štestí z hry nelze odstranit, byla by to ta největší chyba, zábavnost takové hry by klesla brzy k absolutní nule, což si málokdo umí promítnout v dlouhodobém měřítku. Myšlenka např toho, že si bude moct každý zahrát stejný rift, co měl někdo před vámi nebo ten první - to chcete se jak opičky učit podle videí a streamů, jak takový GR udělat stejně dobře/ lépe? To ničí ten mimořádný úspěch jednoho vytrvalce a odkazuje jenom k tomu, že se zase bude čekat, až nekdo dostane vynikající roll na vyšším gr= totální nuda ničící do základů tu pravou čelindž.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 04.02.2015, 17:53 hod.

Dark_Deamon: K tomu podivnemu RIPu. Me se nekolikrat stalo, ze jsem se chtel nejakym smerem pohnout a furt se mi hra vracela zpet, treba i 5x po sobe. Ale nikdy se mi to nestalo v boji. Dokazu si predstavit ze v boji by to mohl byt velky problem, pac se neda rict co se vlastne ve skutecnosti deje od toho co vidis na obrazovce. Co mas vlastne uvedeno jako to co Te zabilo? Jinak pokud Te zabije Jailer tak to ani nepoznas - mam to ozkouseno ze sveho kratkeho hrani na SC, proste jsi najednou mrtev - vubec se Ti neobjevi ten ruzovej valec kolem Tebe.

Antabus: Samozrejme ze mas svym zpusobem pravdu. Ja jsem to ani nekritizoval, jen konstatoval jaka je realita. Ovsem myslim si ze ten generator GR by mel byt nastaven tak aby ty rozdily v danych GR nebyly az tak obrovske. Pokud je za nektere moby nepomerne malo nebo nepomerne hodne progresu tak je asi neco spatne. Treba me prijde ze za ty silnejsi verze Fallenu, jak obcas delaji knockback, je desne maly progres na to, ze maji neskutecnou vydrz.

Kdyz uz jsme trosku nakousli ten Random, tak to mozna z me strany bude znit paranoidne, ale jsem presvedcen o tom ze Blizz ve stavajicim D3 nepouziva standardni Random co se tyce dropu. Je to dle meho jakysi PSEUDO-Random, az si myslim ze Blizz sam nad tim nema uplne kontrolu a sype se mu to pod rukama. Jako kdyz jsem nekolikrat videl ze lidem padne hned po sobe (a tim myslim jako hned po sobe v nekolika sekundach) naprosto ten samy lege, uz to je na zamyslenou. Tato moje zkusenost aby se stala v realu ma zrejme mensi pst nez ze me 2 krat za zivot svihne blesk :D Jojo "neco shnileho je ve state Danskem" :)
Moje osobni zkusenost: jeden den farmim Pride's Fall helmu v act3 bounty. Udelam cca 30 pokusu a padne 1 tato helma. Hned nasledujici den si reknu ze tentokrat pujdu farmit RORG v act1, ze by to mohlo jit lepe - omyl. Opet cca 30 pokusu a padne jen jeden RORG. Tak to uz je asi taky na svihnuti bleskem :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 04.02.2015, 18:11 hod.

Ja hodim jen par vyblitku:

Muze me jebnout, ze po skoro roce hrani mi nepadne ani jednou Calamita a i jiny veci??? Jasny ze kdo vic hraje ma vic, o tom zadna. Ale par 520 zas tak malo neni, aby to odpovidalo "jo hraje" a nebylo to 700 total looser co nema nic jinyho na praci.

GR - tam by mela byt vetsi vyvazenost v poctu elit a mobů. Poznal jsem to, kdyz jsem asi 7x sel 37 (pred patchem) a pokazdy to bylo jiny. ALe me to bavilo, ono mit to stejny a prochazet to podle netu - brrrrrr. Uz staci ze vsichni hrajou jen to samy a neni tu zadna variabilita schopnosti a nechapu, že když Hmyzáci vidi, že treba 99% DH jede sentry, tak proc ty ostatni schopnosti neposili tak, aby byly taky hratelny? To plati u vsech postav.

Osobne me to po patchi prestalo bavit. Spachal jsem si DH charkamáka, protože T6 dava v klidu a cekam co bude v sezone 2. (Ted hraju MB-Warband).

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 04.02.2015, 18:23 hod.

Myslím, že nejlepší je o tom právě takto nepřemýšlet a respektovat, že se pohybuješ v nějaký hře s nějakýma pravidlama a v jejich rámci se snažit být úspešný :) toť je celé.
Ale když už to budem pitvat, tvůj případ je prostě velká smůla, věř mi, že někdo z těch 30 pytlů "tvých" 5 rorgů navíc měl :) Konkrétně u pytlů si nejsem jistý, jaká jsou ovšem procenta a zda mají všechny "pytlíkové" legy stejné šance na drop - podobně jako není stejně lehké najít rimerheart vs. willwood - perlička, zrovna tato lega mi padla asi 6krát z prvních 25leg v datadisku, když vezmeš v potaz kolik je legendárek v RoS je to taky neskutečné, ale to je vše dílo náhody a serií pravděpodobností, nic nikdy v diablu nepadalo zcela random ve smyslu všeho stejně, vždy se drop balancoval. Pokud vemu v potaz, jak snadno se dá TOP vybavení nyní sehnat - pomiňme ancient verze- tak mě přijde že je drop z tohodle pohledu nastavený dobře,možná až moc přívětivě, ale to už je subjektivní, jsou věci o kterých se můžeme bavit, co by se daly více ladit, ale to je prostě mlácení zrní furt dokola, ber nebo nech být.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 04.02.2015, 19:13 hod.

no drop by mel byt nastaveny tak, aby te to "bavilo". cekat tok na 1 predmet, ze ti padne (o rolu se nebavim, de o to, aby vubec padl) tak to je naprosta ubohost. To at se na me nikdo nezlobi, protoze takova hra me proste casem prestane bavit.

a jeste nakousnu ancient a pasivku:

co bych s tema predmetama udelal? Zrusil je. Jako na co? Jen se bude frflat, ze diablo je moc jednoduchy. To bylo i pred nima a ted ... je jeste lehčí. Zlaty MP10 a zlatější původní inferno bez tupejch paragonů. To byla aspon zabava, ted když to neleží do 5 sec, je to pomaly a kdyz to nelezi do 10 sec, tak je pasivka. ty prezivaci bych zrusil jako uplne první vec, to by hre dle mého názoru pomohlo. Hraci by museli myslet ne jen - pas, zdrham. Cekam, je konec. Nemyslím a mažu.

Ale ja mam obcas trosku radikalnejsi nazory na tu hru, protoze bych chtel, aby me bavila. ted to hraju jen proto, ze pokecám s fajn lidma :-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 04.02.2015, 21:24 hod.

Jako je pravda ze nikdy se nezavdecis vsem, to je jasne. Ovsem je divne kdyz nekomu nepadne Calamita s takovym mnozstvi hodin za DH. A to nemluvime jen o tomto pripade. Dost casto slychavam, jooo to je smula. Smula je kdyz Ti neco nepada pri pravidelnem hrani rekneme po cely tyden (a uz to je mozna moc). Ale kdyz Ti to nepadne ani po mesici nebo mesicich, tak uz bych to nazval systemovou chybou. Proste ze zkusenosti me Blizz nepresvedcil ze se z jejich strany jedna o standardni Random, to at se na me nikdo nezlobi. Tech jakoze nahod (smula, stesti) je az moc.
Ano muzem si o tom hezky plkat :) a budto jit hrat dal nebo se na to vykaslat :) Vsak Blizz zase neco zmeni a bude zas o cem duchaplne plkat :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 04.02.2015, 21:25 hod.

Myslím, že je dost chyba orientovat se na jeden předmět ve hře, sám říkaš, že už stačí že 90% + jede to samé, co někde vidí u ostatních, tak není mnohem lepší hrát s tím co padá a bavit se při tom vymyšlet si vlastní buildy, než se frustrovat na forech ? ;-)

spočítejte si, kolik legendárek, setovek může jednotlivé klase padnout, at to zjednodušíme, budem brát v potaz 100% smart drop- i tak to bude dost slušný číslo, hrubým odhadem to vidím kolem 200-300, z nichž na některé ty vzácné prostě je potřeba všechny ty "obyčejnější" nekolikrát, aby to aspon podle těch pravděpodobností spravně, museli byste např dropnout několik tisíc legendárek - a to se stále bavíme o šanci- takže padá to opravdu tak málo? já bych řekl spíš opak - v D2 jsem některé legendárky nedropl za 10let hry (ano nehral sem 10let v kuse-ale to nehraju ani d3) a někdo jiný dropl takovou super vzácnou dva kusy za den. Tož chlapi je to hra:) nežerete to tolik :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2015, 09:43 hod.

Obrázek

To bylo tak...Po ripu DH v posledním dnu S1 mi na non-season zůstal Archon Wiz :green: , lamáckej Crus a stahovací Mikina, se kterou jsem chvilku běhal. Narazilo se na shard goblina a pod tíhou času, abych se co nejdříve vrátil k partě, jsem klikl na první, co mě napadlo. No a hned na první click v non-season na mě vyskočilo totok :) Staty mohly být lepší, ale za 75 shardů nemá cenu se zlobit...hold skill :green:

Jinak co se týče předchozí debaty a dropu itemů, tak já osobně si třeba nemám na co stěžovat. Padlo mi pro DH úplně vše, co padnout může + jsem třeba našel komplet set: Vyr's, Firebird's, Inna's a pak asi polovinu nebo nějaké části ze Zunni, Akhan, Jade, IK, Raekor, SWK a jiné. Prostě to je jen haluz.

Taky se mi třeba stalo, že mi z A3 krabky 31x po sobě nepadla Pride's Fall a pak v rozmezí 10 krabek padla 4x. Ono 30 runů není žádný měřítko. Člověk, aby takhle mohl něco hodnotit, tak by těch runů musel udělat stovky, ale spíš tisíce. Pak už by to o něčem vypovídalo, ale pár desítek je jak když se flusne do moře :)

Ono je zajímavý, že to člověk neřeší naopak...tím myslím, když se mu v GR třeba povede upgrade za 1% a podobný hraničně nemožný srandy :D Jak mě se třeba povedl 2x po sobě upgrade za 8% a o den dřív hlásí borec v klanu, že měl 2x po sobě fail na 90% chance.

Jinak to vidím podobně jako ride. Hře by prospělo trochu, trochu dost tuhosti. To, že je teď na T6 víc hratelných buildů je sice krásný, leč v partě k ničemu. Si třeba nedokážu představit, že bych měl DH postavený na Nathalya's setu a primárně používal skill Rain of Vangeance. Než by animace toho skillu dospěla ke konci, tak už je parta na konci mapy :-| Chtělo by to někde fest utáhnout a jinde zase povolit :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 08.02.2015, 04:31 hod.

Moxuv nazor podepisu (hl. super vzpominky na MP10 drop only, treba na prvni E ve sklepe, kterou jsem daval asi 20 min a jak jsme to pozdeji s brawlerem ve dvou vyrazne vylepsili :p nebo jak jsme s Moxikem/Antabusem pizlali pul hodiny 1. patro katedraly a vedeli, ze staci blbe zustat v grupe bilejch mobek a papa). Jinak za SV bych asi slzu uronil, ale smysl by to davalo... z tohoto pohledu pak proste nechapu Ancient veci - jasne, taky se za nima honim ;-), ale unika mi logika jejich uvedeni do hry ve chvili, kdy je T6 i bez nich jako sveho casu T1... jako by se blizz soustredil uz jen na GR (jako jiz drive zavedenim lege sutru, jejichz ucelem nebylo nic jineho, nez pridat DMG a posunout GR zase o par cisel dopredu) a zbylych 99 procent hry pohrbil. Oc radeji bych behal bounty nebo i kampan na T10+ (s ancient equipem spis T20). Jinak z meho pohledu slo HC nejvic do kopru zavedenim paragonu (jasne, ztrata TOP equipu boli, ale hrac s para 400+ ma stejne v bedne 2-3 zalozni, jen o neco malo horsi a k tomu hromadu matrose a goldu na enchant a tech minimalne 100 bodu do utoku a 100 do obrany je neskutecne znat). GR to pak uz jen dorazily. Nebrecim, jen konstatuju a promitam si v hlave, kdy me D3 bavilo nejvic... po m10noAH asi zacatky na HC pote, co mi bugnul ucet a snazaly se mi SC postavy, blizz me s ticketem posla do haje a ja z trucu zacal s HC :)

v S2 to vidim tak, ze si uziju zacatek a budu se maximalne bavit, nez zacne byt na T6 nuda... pak se obavam, ze to dopadne jako v S1 :(
@MOX: pojedes S2?

k dropu: kukri mi sveho casu padalo jak na bezicim pasu (tak 8 mozna i 10 kousku, ktere jsem krome jednoho uspesne pohrbil :D), ale TaT nepadly nikdy (az pred par dny po patchi) a u kadaly jsem na rukavice promrhal sveho casu minimalne 50k BS

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 09.02.2015, 22:11 hod.

Zaljane ty stary noAH pardale :-D to vis ze S2 pojedu. Uvidime jak dloho mi to vydrzi, ale tresim se na lvl 70 a pak jak budu vylepsovat postavu a hra bude zase chvilku težká, protože ted se jen tak přihlásím, s někým pokecám a hraní do startu S2 flákám. I potom to nebude lepsí, do dubna budu hodně pryč, ale pak zas budu pařit o 100péro :-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 10.02.2015, 17:33 hod.

Nevite nekdo jestli se da nekde vysledovat zebricek HC GR Season1 ceskych (ceskych i slovenskych - stejne jsme furt jedna grupa ;) ) hracu? Zajimalo by me jak jsem v tomto filtru dopadl :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 16.02.2015, 01:42 hod.

prvni GRR v S2... jdu jen GRR1, cekam na konci 8 minut, abych upragdnul jen na GRR... parkrat plivnu a z guardiana mrtvolka - 3 lege na zemi a hele, kukri :)))

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 16.02.2015, 08:49 hod.

nechutnej lucker ! :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“