Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.11.2014, 13:41 hod.

tak ono si ty kozy ani člověk neužije, pač na to nesmíš ani sáhnout, protože to bolí prej jak je to nalitý :D

Tak jasně, hlavně toho v tom diablu už není tolik co vybojovávat vid? Věřím tomu, že až přijde patch a nový acient věci a další vychytávky, co třeba ještě vymyslí, tak se na soud vysereš a na toto tamto taky a budeš zas přivařenej k počítači :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.11.2014, 07:04 hod.

Zdravím vespolek,

opět po dni plném doborodružství nějaký ten zápisek, aby se později na prožitá dobrodružství nezapomnělo. Včera jsem tak přemýšlel, kolik nahraných hodin na postavě bez jediné smrti musí být, aby se dalo říci, že dosáhla "dospělosti" :) Jelikož poslední dobou je to HC díky blizzu a jeho výpadkům, blbým serverům, lagům a DC ještě větší HC, tak se asi věk dovršení "dospělosti" asi co se týče počtu hodin snižuje. Nechci tu dávat nějaká čísla, někomu se může stát sto hodin bez smrti dost, někomu pět set. Někomu třeba jen osmnáct jako je věková hranice u člověka. Toho ale nejspíše dosáhne každý, protože kdo jede cestou bez powerlevelingu, tak za těch osmnáct hodin jen doexpí a poběhá ten normál, možná torment jedna a tudíž by ho ani lag neměl nějak ohrozit. Hřbitovem to "smrdí" tak od T4 bych řekl. Beru to ze své zkušenosti, kdy jsem na T3 "přežil" několik dárečků od blizzu v podobě DC kdysi, ale na T6, kterou díky tomu, že je hra tak easy díky legendárním gemům, jede každý, jsem nepřežil snad ani jeden DC. Zase na druhou stranu někdo hraje stylem, že dvě hodiny čistí fields a někdo to má vyčištěný za pět minut a tak herní čas také nemusí být měřítko. Proto jsem si dal kvotu 20k elite kills a jak zjišťuju, tak se malý Shadouek blíží dospělosti. Jak WDčko, tak DHčko mají kolem 13,5k a myslím, že do vánoc bych to měl dát...

Pokud bude malá hodná jako včera, kdy jsem mohl nerušeně dvě hodinky v kuse poběhat, tak to půjde samo :)

A tím se dostáváme ke včerejšímu hraní, které bylo celkem plodné, co se týče toho, co jsme všechno stihli. Nejprve ale troška nervozity při přihlášení, kdy mě to hodilo hned do fronty na pět minut, ze kterých bylo nakonec asi dvacet. Následně, když jsem se dostal do aplikace a stisknul "play", zamrznul jsem na přihlašovací obrazovce, kde se musí odfajfkovat ty tři položky. Skončilo to u první a hodně dlouho mi to nešlo. Nakonec jsem prokázal více trpělivosti než blizz a vydržel jsem to. Asi zase nějakou chybku tam měli kluci ušatý...

Nakonec jsem se do hry ale dostal a za ty dvě hodinky jsme zkusili vyšší patro GR já s WD stunem a Pinďa s DH killerem. Zjistili jsme, že ty TaT dělají opravdu hodně. Šli jsme 35 tier, který dáváme na pohodu s minulým Pinďovým DH s taskerama a nyní bez nich, ale podobnou dmgí to šlo o poznání pomaleji. Zas nutno říct, že z toho rollu griftu a mobek sem si ublinknul hned na začátku. Hned na rozjezd trapná mapa "bludiště" kde jsme ztratili celkem dost času, protože za celý kilometrový patro tam nebylo moc elitek, snad jen jeden pack. Zato normálních mobků tam bylo požehnaně, většinou jich bylo tolik, že jsme si nedovolili to jen tak proběhnout, ale ty větší skupinky jsme prostě museli zabít. Nedostali jsme za ně zkoro žádný fialový hnus, zato čas ten vesele utíkal. Další patro ještě lepší. Pro změnu tam ani nebyly mobky, natož elitky. Takže jsme do třetího patra šli celkem ze ztrátou. To nám to docela vykompenzovalo, elitek spousty. Fialový hnus jsme dohnali, na bosse nám zbývalo cca minuta čtyřicet. Tak si říkáme jo super, to dáme. Chyba lávky. Dostali jsme toho "střelce" jak hází pořád arcane a zrovna v patře s úzkými tunely, což bylo fakt luxusní, když jsme museli pořád couvat a tudíž nestřílely sentry...no nakonec jsme ho udolali, ale chybělo nám tak patnáct vteřin. Tak jsme alespoň vylepšili gemy :) Celkově se dá říct, že to šlo dost na pohodu, díky stunům ani ty mobky nic nedělali. Takže s tím support WD se dá zvládnout i s průměrnou dmgí 35-36 tier určitě, výš uvidíme :) Ale do té doby bude mít Pinďa Taskery a bude to o něčem jiném.
Každopádně jsem si opět dokázal, že můžeš mít gear jaký chceš, když dostaneš blbý mapy a blbý mobky, tak jsi stejně nahranej. Mít lepší mapy, nebo alespoň více elitek za sebou, tak tu 35ku dáme s prstem v nose...

Pak jsme šli ještě jednou 34ku, kterou jsme bez větších problémů zvládli s rezervou tak pět minut a pak jsem přelogoval na DH, že dropnem ty taskery. Šli jsme pár riftů normálních, ale nepadla ani lege, tak jsme začli chodit GR s tím, že půjdem do třicítky, ať je to rychlý a bezpečný když jdem bez tanka, nebo tanka supporta...nakonec jsme chodili tiery 29-32, stíhali to na pohodu, pasivky procovaly jedna báseň a tak to bylo trošku HC. Jednou mi docela zatrnulo, když mi procla pasivka v patře jako jsou ve třetím aktu keepy a přišla elitka, která měla jailer a ještě nevím co, ale byl to hnus. S proclou pasivkou stojím v místnosti vedle, na lahvičku cooldown a života co by se za nehet vešlo a tak jsem byl zralej na ránu. Když v tom jailer, který mi sebral to málo co jsem měl a tak si říkám, ještě jeden a je po mě. Naštěstí nepřišel, lahvička se dobila a pasivka zmizela a tak se šlo v klidu dál. Ještě několikrát za těch pár griftů nám pasivka procla, ono v těch vyšších patrech stačí chvilku stát ve frozenu, nedejbože, kdyby bouchnul :) Do toho přileží nějakej ten mortar a je vymalováno a pasivka namalovaná...ale o tom to je , o tom adrenalinu :) Celkem dobrá hra a i v kuse, malá byla relativně hodná, nebo se spíš o ní postarala přítelka, ale odměna v podobě nějakého pěkného dropu žádná...

Taky jsme včera uvažovali, že si Pinďa udělá monka-tankodemidžera, nějakej takovej mix, aby dokázal přitáhnout mobky na jeden flek a zároveň aby ho nedaly na ránu a pak aby dal i slušnou dmg. Představoval bych si inna set kvůli mantrám, nějakej ten CDR na ten skill jak je ten monk v duchu a má zvýšený snad všechno na chvíli. Takže by to přitáhnul, já bych to s WD zastunoval a resi s DH případně ještě někdo, když bude, by to udemidžovali s tím, že monk jim pomůže a mohlo by to fungovat snad. Případně dodělat monka tanka, jako si udělat Thannis, než přerušil hraní diabla a pak bychom mohli chodit ve dvou, monk by to přitahoval a držel na sobě a já bych to umlátil...no uvidíme :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 19.11.2014, 08:05 hod.

J to včera ani nezapl. Ale předevčírem sem dropl na wiza serpent sparker, hned ramaland a nějaký krámy a pak mě spadl tě takže pecka. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.11.2014, 09:40 hod.

tvl co si pil, nebo ti nefachá displej? :D až do krámů chápu, lae co ti pak spadlo? Tipuju net? :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 19.11.2014, 09:49 hod.

Jo net., :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 06:00 hod.

Zdravím ve spolek opět jako každý všední den...

Včera jsem tomu hraní bohužel moc nedal, tak ani není moc o čem psát. Po práci chvíli spánek, v pět nalogování do hry a v půl osmé zase o dům dál do real life...

Navíc místo abych si pořádně zahrál, když jsem věděl, že mám jen dvě hodinky, tak jsem tak půl hodiny určitě procházel forko a pročítal co se děje a co nás čeká. Místo abych to nechal do práce, kde budu mít třeba chvilku o svačinu, nebo tak, tak si to čtu doma a okradl jsem se o herní čas, takže z těch dvou hodin jsme stihli pár riftů a nějaké GR, ale žádné vysoké patro jsme nezkoušeli, šli jsme dva DH, abychom Pinďovi dropnuli ty taskery, jestli padnou, aby pak byla větší šance v těch vyšších patrech...no samozřejmě, že nepadly, ani kadala je nedala, už to začíná být zoufalé.

Pak ale najednou ani nevím kde se to vzalo, přišla zpráva o PTR a změnách u DH a i ostatních postav. Jo vlastně, Pytlák s tím přišel na TSko...

A tak jsme půl hodiny hledali články o změnách. Na diafans samozřejmě, jak je tomu zvykem napsáno jen pro info pár řádků, ale informace žádné a tak každý musí hledat jako tele. To je trošku k naštvání. Když už se tam o něčem zmiňují, tak by to měli trošku rozvinout, zapracovat tam třeba rovnou i ty blue posty a překlady jich a také popsat ty změny a ne, že tam napíšou, že dojde ke změnám ve skilech a tečka :D Třeba to tam už je, ještě jsem nekoukal, jdu hned psát sem, abych to stihl do začátku šichty :)

Každopádně jsem včera teda nalogoval i do PTR, abych rovnou vyzkoušel toho DH jak to změnili a byl jsem hodně nepříjemně překvapen. Oni to sice "vylepšili" v tom, že první dvě sentry člověk vyhodí defacto najednou, na třetí už ale běží cooldown 8s a na čtvrtou taky. Měřili jsme to s Pinďou na stopkách a "ponovu" až vyjde ten patch, tak budou čtyři sentry vyhozený o cca 2-3s dříve, než když vyhodím čtyři sentry teď. Takže v tomhle je to spíš boost toho DH. To jsem byl ještě ve městě a byl z toho trošku nadšený. Pak jsem ale skočil do nějaké lokace, že to vyzkouším i v praxi a přišlo velké zklamání. Ona ta sentry nehází automaticky spendery. Já jako hráč musím stisknout třeba multishot a sentry vystřelí taky multishot, když vystřelím frost arrow, sentry taky vystřelí frost arrow. Je to defacto jako u WD s tou maskou na sstřílející fetiše, když vystřelím šipku vystřelí i oni šipku. To je docela dementní, protože jsem byl neustále bez Hatred!!! Takže je to dost brutální zprasení sentry DHčka. Počítám, že po patchi to skoro nikdo hrát nebude a i teď ani nemá moc cenu pokračovat v harvení itemů na M6...můžu ty čtyři sety komplet, co mám v bedně jako alternativu, když mě blizz zas zabije, vyhodit :(

Když jsme nad tím tak přemýšleli, co je k tomu vede, že to takhle zprasili, tak jediné co nás napadlo je to, že blizz chce "uvést na trh" nový set pro DH, který bude profitovat z jiných skillů a měl by být i lepší. Bude profitovat i z dalších věcí co má DH na sobě a hlavně bude dotyčný hráč muset hrát. Ne jako teď když vyhodil čtyři sentry, stoupnul si někam do rohu a šel na cígo. I s M6 DH se po patchi bude muset hrát, protože hráč bude muset mačkat spendery...ale nebude to tak efektivní jako hrát ten nový set, který bude nakládat, skilly které budou ten set "procovat" nebudou stát hatred, tudíž budou zadarmo a hráč sice bude muset hrát, ale bude dávat celkem brutální dmg "zadarmo"...to je asi cílem blizzu, oni chtějí aby ten nový set šel "na dračku" a tak totálně dosral ty sentry s tím, že to vypadá, že je to boost, ale je to spíš low...

O víkendu chci pořádně proběhat to PTR, zkusit nadropovat ten nový set a vyzkoušet ten nový build, tak sem hodim asi info, taky pořádně zkusím ten M6 DH sentry bez automatickýho střílení spnederů. Včera mě přišlo, že ty normální šípy střílejí až brutálně rychle a na tý T6 ty elitky byly stejně rychle dole jako když střílejí spendery, ale zabil jsem jen jednoho zlatáka, to chce větší testování :)

Každopádně u DH celkem brutus změny, sem zvědavej na ostatní postavy, minimálně na mé milované WD, co tam dojebali...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 06:00 hod.

Zdravím ve spolek opět jako každý všední den...

Včera jsem tomu hraní bohužel moc nedal, tak ani není moc o čem psát. Po práci chvíli spánek, v pět nalogování do hry a v půl osmé zase o dům dál do real life...

Navíc místo abych si pořádně zahrál, když jsem věděl, že mám jen dvě hodinky, tak jsem tak půl hodiny určitě procházel forko a pročítal co se děje a co nás čeká. Místo abych to nechal do práce, kde budu mít třeba chvilku o svačinu, nebo tak, tak si to čtu doma a okradl jsem se o herní čas, takže z těch dvou hodin jsme stihli pár riftů a nějaké GR, ale žádné vysoké patro jsme nezkoušeli, šli jsme dva DH, abychom Pinďovi dropnuli ty taskery, jestli padnou, aby pak byla větší šance v těch vyšších patrech...no samozřejmě, že nepadly, ani kadala je nedala, už to začíná být zoufalé.

Pak ale najednou ani nevím kde se to vzalo, přišla zpráva o PTR a změnách u DH a i ostatních postav. Jo vlastně, Pytlák s tím přišel na TSko...

A tak jsme půl hodiny hledali články o změnách. Na diafans samozřejmě, jak je tomu zvykem napsáno jen pro info pár řádků, ale informace žádné a tak každý musí hledat jako tele. To je trošku k naštvání. Když už se tam o něčem zmiňují, tak by to měli trošku rozvinout, zapracovat tam třeba rovnou i ty blue posty a překlady jich a také popsat ty změny a ne, že tam napíšou, že dojde ke změnám ve skilech a tečka :D Třeba to tam už je, ještě jsem nekoukal, jdu hned psát sem, abych to stihl do začátku šichty :)

Každopádně jsem včera teda nalogoval i do PTR, abych rovnou vyzkoušel toho DH jak to změnili a byl jsem hodně nepříjemně překvapen. Oni to sice "vylepšili" v tom, že první dvě sentry člověk vyhodí defacto najednou, na třetí už ale běží cooldown 8s a na čtvrtou taky. Měřili jsme to s Pinďou na stopkách a "ponovu" až vyjde ten patch, tak budou čtyři sentry vyhozený o cca 2-3s dříve, než když vyhodím čtyři sentry teď. Takže v tomhle je to spíš boost toho DH. To jsem byl ještě ve městě a byl z toho trošku nadšený. Pak jsem ale skočil do nějaké lokace, že to vyzkouším i v praxi a přišlo velké zklamání. Ona ta sentry nehází automaticky spendery. Já jako hráč musím stisknout třeba multishot a sentry vystřelí taky multishot, když vystřelím frost arrow, sentry taky vystřelí frost arrow. Je to defacto jako u WD s tou maskou na sstřílející fetiše, když vystřelím šipku vystřelí i oni šipku. To je docela dementní, protože jsem byl neustále bez Hatred!!! Takže je to dost brutální zprasení sentry DHčka. Počítám, že po patchi to skoro nikdo hrát nebude a i teď ani nemá moc cenu pokračovat v harvení itemů na M6...můžu ty čtyři sety komplet, co mám v bedně jako alternativu, když mě blizz zas zabije, vyhodit :(

Když jsme nad tím tak přemýšleli, co je k tomu vede, že to takhle zprasili, tak jediné co nás napadlo je to, že blizz chce "uvést na trh" nový set pro DH, který bude profitovat z jiných skillů a měl by být i lepší. Bude profitovat i z dalších věcí co má DH na sobě a hlavně bude dotyčný hráč muset hrát. Ne jako teď když vyhodil čtyři sentry, stoupnul si někam do rohu a šel na cígo. I s M6 DH se po patchi bude muset hrát, protože hráč bude muset mačkat spendery...ale nebude to tak efektivní jako hrát ten nový set, který bude nakládat, skilly které budou ten set "procovat" nebudou stát hatred, tudíž budou zadarmo a hráč sice bude muset hrát, ale bude dávat celkem brutální dmg "zadarmo"...to je asi cílem blizzu, oni chtějí aby ten nový set šel "na dračku" a tak totálně dosral ty sentry s tím, že to vypadá, že je to boost, ale je to spíš low...

O víkendu chci pořádně proběhat to PTR, zkusit nadropovat ten nový set a vyzkoušet ten nový build, tak sem hodim asi info, taky pořádně zkusím ten M6 DH sentry bez automatickýho střílení spnederů. Včera mě přišlo, že ty normální šípy střílejí až brutálně rychle a na tý T6 ty elitky byly stejně rychle dole jako když střílejí spendery, ale zabil jsem jen jednoho zlatáka, to chce větší testování :)

Každopádně u DH celkem brutus změny, sem zvědavej na ostatní postavy, minimálně na mé milované WD, co tam dojebali...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 20.11.2014, 07:38 hod.

hoj změny jsou to velký, dost jsem byl v šoku když jsem četl tu větičku u setu, holt dáme jen jeden spender, reapers bracery, zase nějakej primární skil na doplnení hatred jako za starejch časů, pak nějaký skily a pasivku na doplnění zdroje a ono to zase půjde

co jsem viděl videa tak tím že je tam +100% dmg vypadal boj tak že hodím sentry vystřelím a všechno leží :)

jen když budeme v GR tak aby člověk střílel někam dozdi když se bude chtít schovat, často jsme od elit tak daleko že je ani nevidím

PS: TaT už ani nefarměte jsou nanic
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 20.11.2014, 07:46 hod.

Shadou není to 5 řádku takže za 5 minut to přeloženy nebude...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 20.11.2014, 07:59 hod.

hulk: takže tohle už neuslyšíme (po přečtení úvodu přesuňte na 7:20)?

Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 20.11.2014, 08:09 hod.

u wd možná jo tam stále fungujou ale pro dh jsou momentálně jak je to v ptr úplně k ničemu

koukám phila stream má klasické m6 rukavice a na hlavě nějakou helmu na redukci costu, reapers bracery, jinak vše při starém, s krider lukem jede 2 spendery má freecast ea + CA, ruksak si nechal ... akorát skoušeli GR 55 :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 20.11.2014, 08:29 hod.

To video no lol. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 20.11.2014, 08:39 hod.

Jak jsem teď psal do vlákna nového patche.

Na T6 je to v aktuální konfiguraci na PTR pohodička, tam je hodně znát dmg boost a vše leží hrozně rychle a tedy s hatred managementem to není žádný problém.
Ale vyšší GR jsou o ničem. Hrát je lze, ale jak tam píšu, tak úplně stejně jako teď, jen navíc pořád střílíš do zdi (což je tedy naprosto dementení).

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 08:52 hod.

to Kuki: to ber s rezervou, nijak neprudím :) Jen jsem to musel napsat, pač jsme to včera hledali a nic :)

to kubizek: pěknej orgasmus když mu padli, jsem si to pustil v práci a všichni v kanclu se otočili, na co že to koukám :D

to Hulk: nevím, já včera to PTR zkoušel, něco sem poběhal a měl jsem taskery a v čem by měly být k ničemu?? Ta sentry prostě střílela rychle. Bez nich ten BP neudělám. Přišlo mi, že ty elitky padají stejně rychle, jako když jedu ty spendery...vystřelilo to snad tisíc raket díky slitfire turret runě v sentry a do toho to střílelo jednoduchý šipky, ale to byl kulomet...elitky na T6 padly stejně rychle jako když mám ty spendery..aspoň pocitově. O víkendu to na tom PTR poběhám nejspíš víc. Včera jsem zabil jen pár elitek, pár mobků, ale přišlo mi, že to jde dolů dost snadno i když tam ty spendery nebyly. Hatred taky docházet nebude, protože stačí jednou vystřelit frost arrow, aby se nakazily mobky a procoval trapped gem. Takže bych nějaký rozdíl v tom hraní DH ani neviděl. Možná jen v tom, že se vyhodí dvě sentry rychle a další dvě po uběhnutí cooldownů, jinak rozdíl asi nebude mi přijde. Žlutý čísla lítala ve stejné výši jako když jedu spendery. Možná CA bude chybět, to vždy dá pecku...ale na T6 v současném stavu stačí jen hungering arrow a ani nepotřebuješ sentry jak je to lehký...co se týče GR vyšších pater, tak tam to bude asi horší, ale taky to půjde...uvidíme jak to bude s itemama. Oni na PTR něco vyhodí a čekají a ještě se to všechno může tisíckrát změnit :) Záleží jak budou malý američtí kluci brečet na forku...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 20.11.2014, 09:04 hod.

podle mě díky tomu že sentry střelí když ty střelíš tak vlastně používá tvoji ats a nepočítá se bonus z tat = tat jdou do pece

myslím že bude asi nejlepší volba luk, nebo i klidně pomalá 2h kuše s nějakou brutální dmg aby jsi šetřil zdroje (pamatuju dobu s rapidfire) , jak psal Petr u nás, jednou z voleb je toulec na chakran, ale to jsem já už skoušel a moc mě to nebavilo dělá to hroznej bordel na obrazovce
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 20.11.2014, 09:12 hod.

Přesně jak psal hulk. Taskery jsou pro aktuální stav na PTR mrtvá záležitost.

A souhlas se zbraní. Pomalá 2h kuše bude určitě dobrá volba. U luku tu je ještě Krinder, ale kde pak vzít Ancient Krinder (nemám ani obyč). Oproti tomu 2h kuše půjde hned craftnout v ancient verzi.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 20.11.2014, 09:33 hod.

Tasker = Ancient Krider

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 09:41 hod.

Nevím , nechci se hádat, ale mě prostě přišlo, že ta sentry střílí hodně rychle a ty rakety lítají dost rychle a dává to dmg. Když odstraním taskery, tak to bude střílet pomaleji a rakety budou lítat pomaleji, bude to dávat menší dmg ne? Selský rozum, ale možná se pletu, PTR pořádně zapnu až o víkend :) Ale když mě nas..te tak už asi dneska a natočim to :D Podle mě vy pořád kalkulujete s těma spenderama CA,MS a EA na který musíte vy vystřelit, aby ony vystřelily z tý sentry. Ale co se na ně vyprdnout a nechat jen tu sentry s raketama, aby střílela? Mě přišlo, že ta sentry střílí sama aniž bych já vystřelil, jen když jsem chtěl nějaký ten spender tak sem ho musel vystřelit já....takže bych to viděl na naběhnutí mezi elitky, vyhození dvou sentry najednou a výstřel jedním EA-Frost arrow kvůli procnutí trapped gemu. Než vyhodím třetí sentry, tak to rakety s těma normálníma šipkama dávno udolaj. Jestli zapojím pasti na zvýšení dmge místo jednoho nepotřebnýho spenderu a místo druhýho dám smoke screen, tak to může být lepší než to bylo ne? Nepotřebuju přeci pořád spamovat ten frost arrow, zas takovej dmg to nemá...to se pouští jen kvůli zpomalení mobků či elitek, aby procoval ten gem...

takže já taskery určitě využiju i po patchi, budu radši, když mi ta sentry střílí hodně rychle, než tragicky pomalu...ale třeba názor změním...teda jestli budu DH ještě hrát, pro mě to byla sezonní záležitost, další sezonu nejedu a vracím se na non season k WD :) padla mi luxusní furnace, díky posílení hauntu, který bude přidávat dmg bude jade zabijáckej :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od iki » 20.11.2014, 10:06 hod.

Ono jde ale o to, ze taskery byly potreba na prekroceni BP, ktery ted uz nebude mit smysl prekracovat, vez bude stat, mozna plive nejaky zakladni sipky, nevim, nezkousel jsem, ale tu hlavni damage spusti az v okamziku, kdy vystrelis ty. Leda bys mel taskery na ruce a zvladal klikat rychleji, nez bez nich :)
Proste neni to automaticky, kdy TaT pomahaly hrozne moc. Bude to hrac, kdo bude strilet pres sentry.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 20.11.2014, 10:18 hod.

sentry střílí to svoje základní podle runy stále bez toho aby jsi sám střílel, takže 280% wepky + rakety za 120%, na to tat asi fungují stále, ale nato aby střílela všechny hatred spendery jak je to teďka se bonus už nepoužije

čili naše MS, EA a CA střílí podle tvojeho ats, rakety a nevím co to je z věže samotný budou lítat rychleji, otázka je jestli se to vyplatí když můžeš místo tat který ti přinesou ve finále třeba jen 5% dmg mít m6 ruky a místo toho dát třeba cc chestu s pěkným +%fire a redukcí costu, nebo něco pěknýho nahlavu atd.
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“