Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 24.10.2014, 17:29 hod.

Mlok: to je přesně ono.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 25.10.2014, 08:16 hod.

to Mlok: díky za osvětu jak to funguje, ale já nemám momentálně ani nějak chut vylepšovat gemy, když stejně chcípnu na blizz a můžu jet odznova :) To možná kdybych hrál soft, kde o nich nepřijdu. Teď momentálně chodíme GR protože nás baví a to vylepšení gemu je jen jako bonus a když se nepovede, tak se z toho nehroutíme, nebo alespoň já. Jen se tomu zasměju, když mám dvakrát failed na 90%...podstatný je, že mám rank 25 kvůli sekundární vlastnosti a výš to ani hnát nepotřebuju, zbytečná ztráta času, pak jeden DC nebo lag a je to vniveč...ale tak když chodíme, tak to zkusím a někdy se zadaří a někdy ne :)

Včera jsem si zpočátku chodil GR jen tak pro sebe, abych vylepšil gem pro WDčko, chodil jsem s DH aby to bylo rychlý a chodil jsem jen 29 a 30 tier jen tak, abych si tu hru i užil. Latency opět skákala jako blázen a tak to byl trošku hardcorovější hardcore, ale neodnesl jsem to životem, tak pohoda. Pak ke mě přiskočili Thannis s Pindou a chodili jsme grifty a zkoušeli jsme jaký tier dáme nejvyšší. Thannis má už pěknýho toho monka - tanka a tak to šlo jako po másle. Nakonec jsme dali tier 33 a celkem s prstem v nose, určitě by jsme dali i vyšší. Ale chodili jsme to hlavně kvůli tomu, aby Thannis vylepšil toxin na 25rank a tím pádem jsme jako parta dávali větší dmg a to se nakonec povedlo. Dneska dřepim v práci a tak jsem musel jít spát brzy, ale dneska budem po Uberech pokračovat...

Co mě ale celkem dostalo byla kalamity. První runy jsem měl tu gunu na fire a tier 31 jsme dali jen o dvě minutky dříve a líp to prostě nešlo. Pak jsem na poslední run přehodil z druhý postavy tu kalamitku. Sice mi o 200k klesla elementární dmg na 1,75 mega ze skoro dvou, takže to kleslo o víc než 200k. Ale moje dmg co se týče čísel jak tikají na mobkách byla stejná (19% fire proti 20% z kalamity). Podstatnější ale byla celková dmg party. Už v trialu jsme to poznali, když jsme si vystříleli vyšší patro a to vyšší patro tier 33 jsme dali tři minuty před limitem. Takže ta kalamitka je opravdu must have. Dmg klesne jen papírově, ale vlastně celkem brutálně stoupne. Spolu se zvýšením dmge od monka, totemu, zařvání vlka a tý kalamity to bude masakr. Myslím, že se brzy dostaneme i výše. Ono ve třech je to takové ošidné, mít sebou čtvrtého, tak to jde určitě ještě lépe.

Každopádně nechávám tady kalamitku a na druhou postavu budu muset vymyslet nějakou jinou gunu s AS aby mi nekleslo a zůstal mi tam ten cap...ale to určitě půjde, každá druhá je lepší. Tím jsem ale přestal lovit ten luk na hatred a mám už teda postavu hotovou. Teď už jen postupně vylepšit itemy co na sobě mám za jiné.

Vize ale je, že až pindovi padne zase ta kukri a já budu náhodou v partě, tak vytvořím wdčko na vyšší tiery po vzoru ferrariho a budu dělat supporta partě a pak by ještě vyšší tiery nemusely být marné.

Dneska sestřelíme ubery, to bude rychlovka a pak bychom možná mohli zkusit ten conquest jestli se sejdeme, snad ano. Když ne, tak budem pokračovat v progressu...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 05:59 hod.

Zdravím vespolek,

tento víkend se zapíše zlatým písmem do historie, byl jsem v neděli tak hotovej, že jsem nemohl udělat zápisek ze soboty a tak to napravuji teď a rovnou to spojím se včerejším hraním...

V sobotu jsem měl službu v práci a neměl jsem tu mít ani nohu, tak jsem si vzal natěšenej noťas do práce, že si zahraju aniž by mě omezovlala malá nebo velká doma. V práci zapnu noťas a diablo a zjišťuju, že nemám staženej ještě ten patch, pač jsem to dlouho nezapnul a tak si říkám, že to nevadí, že doma jsem to stahoval tak pět minut, že to bude cajk. První omyl v tomto víkendu. Ty data se díky pomalému netu v práci stahovala celý zbytek šichty a ještě se nedostahovala a tak jsem místo hraní musel trošku pracovat :( Hned po práci letím domů, vždyť sobota je herní den a tak se těším...

Hned jak dorazím domů, udělám nezbytné maličkosti, abych nebyl pak při hraní ničím rušen sedám k PC a zapínám hru. Nejprve začínám chodit riftíky, nejprve sám, pak s klukama. Dělám achievy, pak riftíky, když do toho spustí malá a je k nezadržení. Na večer máme naplánovaný Ubery a tak se dostávám lehce do stresu...ale nakonec to dobře dopadlo. Po pár riftech a pak hodinovém uspávání nakonec malá zabrala a mě tudíž ve hře nemělo nic rušit. Dochází i Thannis s Pytlákem a tak se pouštíme do hry. Udělali jsme každý čtyři mašinky na čtyři portály a jde se na věc. Samozřejmě chodíme už jen na T6 tudíž garance orgánu a tím pádem odpadá napětí jestli padne a nebo ne a také ta radost z toho dropu, ale budiž. Orgány máme, nějaké souly jsem taky nafarmil (jsem hroznej, jak mám souly, tak rerolluju neustále něco s ničím nejsem spokojený a tak jsem věčně bez nich) a tak zkouším HFA. Nejprve jsem udělal jeden ring, abych měl ten poslední achiev z kraftění a pak jsem zkusil amulet, který se moc nepovedl. Pasivka správná, ale staty šílený. Nejspíš to bude běh na dlouhou trať než se mi povede pořádnej amulet, kterej bude mít ideálně CC a CD a primární stat a díru. Něco jako ten můj traveles pledge, který nosím už celkem dlouho, pač mi lepší nepadl(teda padl, ale blizz mě zabil a tak zrakvil i ten nádhernej mara amu se stejnými staty jako ten pledge)...takže amulet se nepovedl, ale nevadí. Ty Ubeři se chodí víceméně pro radost, protože je každému jasné, mě obzvlášť, že se krásnej amulet povede tak na tisící pokus a mě na desetitisící a to už tu dáávno nebudu :) Mám prostě na všechno ve hře (ne)štěstí. Většině hráčů se reroll ringu na díru, který blizz měl údajně zvednout o třicet procent, povede na třetí až pátý pokus a mě na třicátý a tak je to se vším. Když jsem dával sentry do ramen, tak mě to stálo pět mega za pokus a o kraft matroši ani nemluvím. Když si vezmu, že ze začátku se roluje za nějakých 50k tak to musel bejt tak stej pokus, než se mi to konečně povedlo, prostě sem antilucker, ale jsem s tím smířen, prostě všechno mě jen hodně stojí , ale co je to hra...třeba mi padl pěkný BT amulet, abych si mohl vzít BT pásek co už mám musím narolovat CD nějaký pěkný, už jsem na tom projebal cca 120 soulů a mám tam "jen" 81 s tím, že na tom pledge mám 97 a tudíž bych chtěl alespoň podobné číslo a tak mě to bude stát ještě tak 200 soulů, než se mi to povede...šílený.

Každopádně Ubeři byli fajne, hned dole. Složení já DH, Thannis a Mydlář wizny a Pinda WDčko. Díky totemu a brutální dmgi kluků s tím firebird setem to uhořelo do minuty, možná dřív. Takže absolutně bezpečné a na pohodu...

Pak už byl Thannis unaven a šel spát a tak jsme chodili chvíli GR na vylepšení gemů, prokládali normálníma riftama, pač jsem měl za cíl udělat 490PL a chybělo mi ještě asi osm dílků. Nakonec kluci odpadli a mě chyběli dva dílky, tak jsem se šel na chvíli natáhnout k telce a pak jsem to dorazil sám při plnění achievů, těch sezonních, které chci prostě dodělat, už mi chybí jen asi patnáct bounty pátý akt a pak asi patnáctkrát asi pět bossů, to snad už do konce sezony dám, předpokládám, že oznámí, než to vypnou i když je to blizz, abych nepřišel domů dneska z práce a sezona over :D Snad ne...

V neděli jsem v práci dostahoval konečně ty aktualizace a skočil do hry. Byla to šílená hra, Hardcore nadruhou, protože buď to bylo slabým netem v práci i když 65Mb/s moc slabý není mi přijde, takže to spíš bylo tím slabým notasem. Každopádně to bylo aspoň víc hard, když jsem skočil do lokace a měl najednou latency kolem 400ms+ a zrovna elitky :D Tak jsem pro jistotu snížil obtížnost, abych přežil při lagu a chodil jsem raději s WD, kterého když pohřbím, tak mi to bude jedno(později už ne), protože mám non season tři kousky...dělal jsem ty bounty a bosse, abych se s tím nemusel s*át doma a doma mohl normálně zahrát. Celkem jsem s tím pohnul, v práci nebyla ani noha, tak byl čas na hru. Ale s těmi lagy to bylo šílený.

Po příchodů domů bylo peklo, malá řvala jako tygr celý odpoledne, tak jsem se do hry zatím nehrnul, uspával až se to nakonec na chvilku podařilo, tak jsem skočil do hry k Pindovi, že budeme chodit rifty spolu. Skočili jsme tak dva max a malá opět začla, tak jsem šel do města a šel uspávat. Trvalo mi to asi hodinu a kousek, ze hry mě to normálně vykoplo a když jsem se vrátil, tak na mě čekalo obrovské překvapení. Pinda mi dropnul KUKRI!!!! Konečně jsem se dočkal, sice nepadla mě, ale konečně jí mám a Pindovi tisíceré díky! Musel kvůli mě i vypnout hru a nehrát, protože nevěděl kdy přijdu aby neuběhl čas na předání. Je zlatej ten kluk ušatej :) Takže mám kukri, luxusní a bombovej pocit. Sice to není žádná perla, tak jí sem ani nebudu dávat, ale s giftem až mi padne, tak se tam naroluje 10% a bude ucházející :) Takže i kdybych o víkend vůbec nehrál, tak tím, co mi padlo v neděli k večer se tento víkend stal zlatým a historie na něj bude pamatovat :)
Následní rifty už nic neřešili, padaly samý krapy, které jsem rozkládal, ale souly budou potřeba. Plánuju totiž udělat support WD, abychom mohli pokořit nejvyšší patra GR, monka už má Thannis a Pinda s Pytlákem to budou smažit DHčkama, nebo Wiznama...takže mě čeká teď dost práce s farmením toho gearu, ale to "nejtěžší" už mám v truhle, ostatní bude malina :) Postavím ho a pokoříme co nejvyšší patra GR, to je cílem po zbytek sezony a možná až do datáče dalšího, jestli bude, protože nic jiného už hra celkem nenabízí....

Jediné co kazí požitek ze hry jsou neustálý lagy, které trvají poslední týden a kousek. Určitě to není netem ani kompmem a nedělá to jen mě, blizz by s tím mohl něco udělat, nebo ztratí i ty poslední srdcaře. Má vyjít několik nových dobrých her a tak by se blizz měl snažit hráče udržet a ne je odrazovat a odrazovat :(

howg
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od pinda » 27.10.2014, 07:39 hod.

Pro tebe vše :love: ;)

Mydlář
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mydlář#2289

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mydlář » 27.10.2014, 20:29 hod.

co si vic prat nez drop Kukri a hezkou a zdravou dcerku :) po tomhle me dokaze potesit uz jen Wistlerd v rakvi :D

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 28.10.2014, 17:21 hod.

Tak ten je mrtvej pořád ne ? :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.10.2014, 05:56 hod.

on se drží zatím, protože je pořád v menu nebo v městě :D

Jinak ke včerejšímu a pondělnímu hraní. Moc toho dnes nebude, protože se vše točilo kolem Griftů a riftů a nekonečném farmení shardů...

V pondělí v práci jsem si vypsal od týpka, který spolutankuje v partě Monk, WD, 2xDH. Monka má Thannis a Pinďa mi dropnul tu kukri, tak jsem předurčen k tomu stát se nesmrtelným WDčkem, který zajistí to, že se mobky ve hře ani nehnou a tudíž budeme moci pokořit co nejvyšší GR! Tak jsem hledal na netu a koukal na videa "jak se to hraje" a vypsal si na papír gear a skilly. Jediné co tam nebylo jsou legendární šutry, které používá, ale předpokládám, že používá moratorium na rozdělení obdržené dmge, pak trapped na zpomalení mobek a toxin na +10% dmge a tak jsem dva dny vylevelovával tyto gemy a pak ještě další "náhradní" kdyby mi blizz zabil zas DHčko...

Dva dny farmy GR pač tam ty lege docela padají a ve vyšších patrech jsou i ty shardy ve větším počtu a pak následně přelogování na WD a znásilňování Kadaly přinesly ovoce. Nafarmil jsem až na Strongarm bracery, nebo jak se jmenují všechno. Sice základní verze, chybí mi tam rezisty a armor a více vitky, ale jako základ to stačí. Doroluju tam všude CDR kde je potřeba a budeme se moci pustit do progressu. Ten je naplánován na víkend 8-9.11.2014 a bude ho přenášet TV Noha i s komentářem jejich reportérů sportovního zpravodajství :D Takže je to ještě docela daleko, tak zkusim nafarmit ještě o chlup lepší itemy se správnými vlastnostmi, abych vydržel všechno jako ten dotyčný.

Hra totiž funguje tak, že si ten týpek s tím doktorem stoupne mezi elitky a hází střídavě Mass Confusion - Paranoiu a horify na stun, do toho monk svůj stun a zas by mělo být nabito tak pořád dokola a ty mobky se ani nehnou. Když se hnou, tak je parta dole :D takže to bude asi maso...musím mít pořádnou obranu, aby mi ty mobky tudíž nic nedělali, jinak je to naprd. Ty videa co jsem koukal jsou od softáků, ale to nic nemění na tom, že dali GR51 a tomu WDčku ani monkovi se celý rift nic nestalo, skoro se jim nehnuly HPčka, jen ty dva chudáci DH leželi :D Což na HC je konec, takže to musíme vychytat a poladit tak a sladit, aby se opravdu nic nehnulo. Vyberem jedno vyšší patro, na kterém to pořádně natrénujeme a až pak se pustíme do dalších...

Strongarm bracery, to je další item, který když jsem nepotřeboval, tak mi padaly jako na běžícím pásu neustále a teď, když by se mi hodily, tak nepadnou a nepadnou. Blbý je, že jsem měl dvoje v bedně připravené "kdyby něco" a je to pár dní, kdy jsem si řekl, že trošku pročistím bednu od toho crapu, že alespoň budou souly a tak jsem dvoje SB rozložil a měly celkem i pěkný roll. Tak snad brzy padnou, abych to mohl obléknout a poladit. Nic tam teda zatím rerolovat nebudu, protože ten progress bude kdoví kdy a do té doby určitě padnou lepší itemy, tak není potřeba plýtvat souly, kterých není nikdy dost...takže WDčko se rýsuje a vidina pokoření pater hranic našich krajních schopností se blíží...

Co se ale stalo při farmení GR na vylepšení gemů a padnutí legendárek, to musím také zmínit. Napadalo toho spousta, z nuly jsem se dostal na nějakých 200ks soulů skoro za den za vydatné podpory Pindi s Thannisem, kteří mi poctivě vyhazovali všechny lege, které nepotřebovali a tak se sbírka rozrůstá a až bude potřeba rerolovat ty itemy na CDR tak budu mít dostatek matroše a bude to hned :) GR jsem chodil sám a vylepšoval gemy, nebo jsme pak chodili v partě. Šlo to jako po másle až do chvíle, kdy jsme si s Pindou řekli, že bychom si mohli dát osobáček a tak jsme skočili do GR32. Normálně jsme čuměli, že to dáváme na pohodu , že ty mobky pomalu nic ani nedělaj, šlo to dolů jako po másle a došli jsme k bossovi, který byl ten s tornádama a tam došlo k nemilé události a to k tomu, že Pinda pohřbil svýho už zase vymazlenýho WD :( Byla to škoda, boss skoro dole...ale je pravda, že těch tornád tam bylo hodně a kdybych musel castit nějaké kouzlo, tak je možná taky po mě, ale takhle jsem vyhodil sentry a pak jsem jen kličkoval mezi těma tornádama a tak jsem přežil...RIP Pindo! Večer ale mocný WD Pindy povstal z popela jako Fénix a už má zase sedmdesátku, teď jen nafarmit zase gear...ale to je otázka pár dní :)

Dál jsme chodili GR na vylepšení gemů pro postavy už v klasickém složení i s Thannisem a Mydlářem a šlo to krásně, pokecali jsme i na TSku, tak pohoda. Pak pauza na večeři, po který už jsme se nesešli, ale to nakonec nevadilo, protože alespoň byl prostor pro doexpení Pindy. K nám se ještě přidal Light a Resident a tak jsem expil všechny tři. Light byl ve městě, tak mu to moc neexpilo a po jednom runu při restartu jsme ho museli kopnout, pač by byl čtvrt hodiny ve městě a mi čekali v menu s tím, že se pak připojí až dorazí. Tak jsme pokračovali v expení jen s Pindou a Resim. Ten měl zase svůj den, kdy jsme šli quest Clear Hell rift a on zůstal ve frozenech i když už měl Vault a bylo po něm. Tak založil novou postavu a nafarmil nějaký ten level, než se doexpil Pinda, který mi neumřel a byl brzy sedmdesátka. S resim jsme pokračovali dál v expení a pak se ještě přidal znovu Light...šlo to jako po másle až do chvíle, kdy jsme si řekli, že skočíme zahrady ve čtvrtém aktu, že tam je to relativně bezpečné, když dává člověk pozor. Ti atentátníci "z nebe", kteří na sebe upozorňují tím, že se kolem vás objeví oranžové kolečko a vy z toho musíte uskočit zabili Lighta, který asi nedával dostatečný pozor, protože i když "to někdo vyvolal" jak nám říkal, tak stejně kolem něj blikala tak kolečka stejně tak jako kolem mě, když tam běžím, takže valut a pryč. No nezareagoval a byl dole a tak to pro včerejšek zapíchnul a naexpí se jindy. S rezim jsme pokračovali dále a tady se naše verze rozcházejí. Moje verze jak jsem to viděl je, že se tlemil Lightovi na TSku jak skapal, pak jsme skočili Rakanotha a já říkám, že bude pr*el, když se teď na nás portne a resi taky skape a hle, Rakanoth port na resiho a on mrtvej. Normálně mi stříkaly slzy smíchy :D Ale co, založil novou postavu "do třetice všeho dobrého" a šli jsme znovu jen první akt questy a nakonec se to povedlo a Resi toho DH doexpil. Já jsem pak už šel chrnět, ale musím říct, že to byly plodné dva dny...na WDčko napadaly všechny krámy až na jeden item, poexpili jsme, zahráli si...prostě super :)

Jo ještě jedna novinka, na kterou bych málem zapoměl. Zapíchnul jsem DH Cap AS, protože bylo celkově k hovnu, jen na efekt to bylo dobrý, ale jinak trága. Bylo to DH jen na dmg, vydrželo prd, tak jsem z něj udělal Cold DH s BP 2,84+ tudíž střílí 3,333 střely za vteřinu a zatím se jeví o dost lépe tím, že tam mám nějaký bonusy do elitek, taky do Coldu...ještě pořešit gear a bude to lepší než ten fire, ale to je otázka až po sezoně, teď je priorita to WDčko !!! :)
Naposledy upravil(a) Shadou dne 29.10.2014, 18:33 hod., celkem upraveno 2 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.10.2014, 07:52 hod.

GL s velkejma riftíkama, my takto chodíme 2x dh, monk a wd, klidně koukni na frozena jak to hraje

95% času je to v pohodě, problémy jsou:

něco vyběhne někde z boku když je blbá mapa, o víkendu nás naháněl ten malej imp který mi jednu ranou ubral asi 1/3 života (byla to sranda)
pak hnus co si blizz vymyslel jako dmg kterému se nejde vyhnout teda mortar, bouřky, frozen orby - ty jsou fakt krutý - cokoliv stihnou zacastit je to problém, něco navíc doletí z druhý obrazovky a jak u toho člověk spí ani si to nevšimne

no a hlavní průser je RG - s tím wd (jestli mám pravdu) moc nepomůže, jak jsme chodili vždy jsem procl u RG, ten poslední se mi stal osudnej když jsem jako správnej hňup s procnutou pasivkou nechtěl nechat kluky dole a druhou ranou resp zacastěním takovejch včeliček mě rg dorazil ikdyž jsem stál hodně daleko a hnedka jsem hodil vault (GR37), takže IK s cca 21ml toughness
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.10.2014, 08:00 hod.

No co jsem koukal na videa, tak u RG WD pomůže jen těma bonusama k dmgi ostatních, takže piraně 15%, totem 30%, bracery 25-30%, amulet 35%, toxin 10% nevim jestli jsem na něco ještě nezapoměl a ani nevím jestli se to sčítá, počítám, že ne, je to blizz, ale i tak je to celkem znatelný zvýšení dmge pro partu, aby toho RG dala rychlejc

na frozena kouknu pro inspiraci, koukal jsem na toho ferrari co dali 51 tier, ale to jsou softáci no, tam se inspirace moc brát nedá :) díky

PS: tak jsem koukal na frozena, má to postavený skoro stejně jako ten ferrari, jen mu chybí kukri a rukavice má asheary místo těch st.andrews, který tuším healují za odraženou dmg nebo něco takového a nemá štít. Taky jsem koukal, že nemá na ringách CDR a na ramenech a rukách má málo. Jak mu vycházejí cooldowny? Já mám zatím 10CDR z paragonu, 10CDR na kukri, 12,5CDR v hlavě, 8CDR na ringu, na rukách a ramenech dám taky 8CDR jediný co mi bude chybět je RoRG s CDR, který prostě neprocne, můžu to tam dodělat, ale zas bych neměl díru...ale jestli to frozenovi jde i bez těch CDR na ringách, tak to taky nebudu hrotit, stejně tak jako legendární gemy. On jede jen s toxinem a s tím na redukci dmge při očarování...já myslel, že bych jel toxin na podporu dmge, trapped na zpomalení mobek a moratorium na rozdělení obdržené dmge...to je asi zbytečný ale...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.10.2014, 08:22 hod.

jako podpora pro dmg určitě funguje akorát rg nejde udržet aby necastil nějaký svoje hnusy, který právě sejmou vaše dmg dealery (dh nebo wiz)

kukri marně loví už dlouho, kdyžtak mu písni ohledně těch cdr a gemů, jinak s tím wd v partě je to nebe a dudy s monkem a 2x dmg je to asi ideální kombinace
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.10.2014, 13:57 hod.

Tak jasně, že asi nedáme 51 tier jako softáci, když ti DHčka chcípnou dvacetkrát na jednom elite packu, ale mohli bychom pokořit to co normálně už nedáváme a postupně zvedat :)


Tak podobný štěstí jako tento Petr mám já s dropem v diablu...

==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 30.10.2014, 08:05 hod.

Zdravím vespolek,

nyní je čas trošku zapolemizovat ohledně hry Diablo3, speciálně HC režim. Včera opět ve hře a opět latency šílená a občas lagy. Většinou v situaci, ve které v lagu = smrti (elitky, ohně atd.). Co jsem četl "tagy" ve FL, tak jsou na tom skoro všichni na HC stejně. A tak vyvstává otázka co se to poslední dobou děje???
Hned na to navazují dvě možné odpovědi. První z nich je, že se blizzard chce zbavit hráčů, hru jim znechutit a zprotivit, protože doufá že odliv hráčů od diabla plynule přejde na jejich nový projekty. To je ale vize celkem krátkozraká, když si vezmu kolik her od jiných společností je momentálně na trhu a tak by ten odliv mohl klidně být jinam a tak si myslím, že to blizz ví a tak je tato konspiračka asi nulová...
Druhá možnost, která mi přijde trošku reálnější i když také přitažená z vlasy lebkouna je ta, že spustili testování Heroesů a novýho WoWka a mají to na stejných serverech, tudíž hromady hráčů, kteří přestali najednou zase začali a jsou na těch testech a to brutálně zpomaluje servery a proto ta latency, lagy a DC...
Zase na druhou stranu blizz vydělal na svých projektech miliardy, tak určitě zainvestoval do novějších technologií a měl by mít tudíž servery a herní podmínky na špičkové úrovni. Nevím jestli je to tak jen na EU serverech, jestli amerika a číňani jedou normálně, každopádně poslední dny to na solo hraní moc není...

Ať je to jak chce, podstata hry je daná. Hru si člověk nemůže užít plnými doušky, neustále se bát lagu/DC je tragédie. Vymazlit si postavu a pak jí zrakví blizz, to je na hlavu a lidská povaha je taková, že se na to normální hráč vyprdne...

Včerejší hraní bylo převážně v partě, chodili jsme GR na legendy a vylepšení gemů a celkem se dařilo. Popadaly i pěkné kousky. Ty Bracery na WDčko sice nepadly, ale to nevadí. Mám ještě týden a půl na to, aby mi je dala kadala a tak poctivě farmím shardy v riftech a to by bylo, aby nebylo :) Ona mi je dá, přeroluju itemy a můžeme na to vlítnout :)

Co se týče sezonních achievů, které paralerně farmím, když není parta, zbývají mi dodělat pár questů v pátém aktu a cca 20x Azmodan, Siege, Gnom, Izual, Rakanoth, Adria a Urzael a 3x Diablo. Tím mám splněné všechny Season Only achievy a možná budu pokračovat v dalších, ale spíš asi ne...ona ta sezona stejně brzy skončí, tak budu mít co dělat dodělat ty bosse...

Ještě jedna další věc mimo rifty s Pinďou se stala a to, že jsem se odhodlal a zkusil jsem v trialu dát "co to jde" a jaký mi to hodí klíč. Zjistil jsem, že to je celkem bída, udělal jsem jen 34 tier klíč. Určitě tam byly ještě rezervy, zas tak moc jsem se nesnažil a odešel do města ještě před koncem, pač jsem si myslel, že už to bude hodně vysoké patro. Když už jsem si ten klíč vybojoval, tak jsem si říkal, že to zaskočím. Bez Unity to byla celkem sranda. Gear na Dh mám celkem průměrný, do ideálu toho zbývá ještě dost, přesto jsem to krájel celkem pěkně. Paradoxně jsem elitky dával rychleji než běžný trash, který mě akorát zdržoval, ale zas jsem ho musel zabíjet, abych měl kudy ustupovat, kdyby bylo potřeba. Mapa se mi narolovala tragická, mobky pátý akt Anarchové a ještě nějaké další "voňavky" takže to bylo celkem o život, ale dával jsem to. Ze začátku, než jsem potkal elitky jsem byl časově na tom tragicky, pak po zabití hromady elitek jsem se dostal do časového předstihu a zbývaly mi tak dva milimetry v tom fialovém baru. Patro dokončeno, tak jsem skočil do druhého a tam hned u portu dvoje elitky. Waller, frozen a další který jsem ani nezaregistroval, ještě než jsem vůbec načetl do hry jsem měl proclou pasivku, tak jsem jen reflexivně kliknul o patro vejš a vzdal to...docela mě to nakrklo, protože kdyby by elitky byly trochu dál, tak bych to třeba dal, nebo třeba taky ne, ale aspoň bych měl šanci zabojovat. Takhle jsem to musel vzdát :( Ale dokázal jsem si, že bych nějakou tu 35ku bez Unity mohl na pohodu dát, když se povede mapa, kde nebudu bloudit a nebudou tam slepý ulice a taky narolují dobré mobky...

Co mě ale zase vytočilo byly ty elity hned za přechodem mezi patry a vlastně i na začátku riftů úplně, ale tam měli jednoduchý affixy, tak sem je sestřelil, ale mezi těmi patry se to nedalo. Co si pamatuju, tak to nikdy takhle vyhrocený nebylo, až po tom posledním patchi...určitě to není náhoda, protože to zažíváme v každém riftu skoro...to taky trošku vezme chuť po nějakém progressu, když se honíš jako blbec, riskuješ život a pak hned u portu potkáš elitky nebo dokonce dvoje s affixama, se kterými si neporadíš...ale co no...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 31.10.2014, 05:57 hod.

Zdravím deníčku,
jen v krátkosti ke včerejšímu hraní. Equip na support WD se už krásně rýsuje. Padly mi už mimo těch bracerů všechny věci, které na to potřebuju a tak už jsem je naházel na postavu, jen jsem ještě nestihl, nebo spíše zapoměl změnit skilly, ale to doladím dneska.

Včerejší hra měla jasný průběh, chodit věci na co největší počet shardů. Takže jsme s Pinďou střídali GR a normální rifty a nakonec zůstali jen u těch normálních, protože jsem musel co chvíli odbíhat. Shardů popadalo spousta a stejně tak i soulů. Když jsem jich měl přes 200ks, tak jsem se jal udělat si chestku a ramena born, abych měl set kompletní. No vyhodil jsem cca 60 soulů "z okna" a pořádný born se mi nepovedl :( Ale nakonec jsem vybral to nejlepší z toho nejhoršího a do začátku si to nechám.
Teď to mám nahozený a tak když zkouším kadalu, tak hned vidím, jeslti mi dala lepší věc, nebo horší, což podstatně urychluje vynucené přestávky, kdy loguju a loguju a zas loguju(pač měním postavy). Dneska bude zas snad pořádně čas, navíc je pátek a zítra se nemusí vstávat, tak tomu dám trošku víc času a snad ty bracery popadají. Dále budem zkoušet kadalu, aby dala lepší tu masku, pač v riftech prostě nepadá, ale tak nemůžu mít všechno hned, s tím už jsem se smíříl při marném honu na kukri :)

Dále bych potřeboval kostku, ale zas ne tak drasticky, ale hodila by se mi dírka do kukri s tím, že místo CD budu muset narolovat CDR...kostka už nepadla pár dní ani Pinďovi, což je divné, snad nesnížili drop...

Sezonní achievy už se také blíží do zdárného konce a tak se budu moci věnovat jen a pouze riftům a shardům a kadale. Když jí budu věnovat plnou pozornost, tak mi snad dá to co potřebuju, uvidíme :)

Včera jsem se opět přesvědčil i Diabla, když přecházím do té jeho stínové oblasti, že ty servery blizzu jsou v tragickém stavu. Dříve dole bouchnul do země, aby mě omráčil, hodila se přecházející obrazovka blizzu a hned mi najel ten stínový realm a teď je diablo poprvé dole díky petům a nabíhá stínový bojovník a až pak se zas dia objeví. To mluvím o svém novém kompu, kde to běží vše jak na drátkách, když jsem v práci o víkendu hrál na notasu, tak mi to ten stínový realm ani nenačetlo, jen to probliklo a vrátil jsem se dolů, nemít pety, tak už asi nejsem a nehraju :D Takže divné ty jejich servery, o lagách ani nemluvím. Já včera měl asi jen tři, ale Pinďa co jsme chodili ty rifty, tak měl jeden lag za druhým, latency neustále ve žlutým a červeným, prostě pro mě nehratelný, ale on se s tím popral a vydržel :)

Pozvánka do HoS mi ještě nepřišla, takže o víkendu převážně diablo a Real life, možná zkusím toho aliena isolation, když je to taková pecka, ale tomu dávám tak hodinu dvě max. :) Musím dropnout ty bracery a lepší itemy na toho supporta, to je priorita pro víkend, protože hned ten další už bychom chtěli začít s progressem :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 31.10.2014, 08:51 hod.

Na to HoS taky čekám a nic :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Lightofstorm » 31.10.2014, 08:54 hod.

Jj, za ty lagy můžeme my - hráči HoS :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 31.10.2014, 11:26 hod.

Vy jste teda hráááči, když to ani nevyšlo ještě :D

to Talis: ty pořád na něco čekáš, dřív na kukri, ted na HoS, ale ty se určitě dočkáš, pravidelně loupej salám a všechno bude :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Bochnik_chleba » 31.10.2014, 12:35 hod.

jinak jak jste tu řešili gemy na předešlé stránce, tak včera jsem zkoušel, za jak dlouho dokážu nový gem zvýšit na lvl 25. Přes hodinu a půl mi to zabralo, určitě lepší hráči by to zvládli o dost rychleji. Nevím jestli někdo má lepší návod, ale já si hned udělám z trialů keystony, 3*16, 3*22 a pak jdu poslední 3 gr na 30-33 lvl.

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 31.10.2014, 19:58 hod.

Prut dročim neustále, ale HoS nikde :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 03.11.2014, 05:58 hod.

Zdravím vespolek,

Talísku, asi budeš muset oloupat salám někomu z blizzu, aby ti to poslali :D Ne kecám, podle mě to posílají ve vlnách ty pozvánky, ve středu jich hromada dorazila snad každýmu koho znám a já zjistil, že jsem se vlastně nepřihlásil, tak jsem to hned v tu středu , nebo čtvrtek napravil a teď taky čekám. Problém je v tom, že mám doma win8.1, ale s nima mi to nešlo se přihlásit do tý registrace o to HoSko a tak jsem se tam přihlásil od přítelky z notasu, kde má win7. A teď jsem v napětí, až mi přijde nejspíš ve středu taky ta instalačka tý bety, jestli mi to vůbec půjde, snad ano...

K víkendovýmu hraní...

Jelikož je od pátku bonus k expům, ale hlavně ke goldům, tak jsem nasadil gem na prachy vylepšení na 25 rank a chodil jsem ty achievy. Zbývalo mi asi sedm bossů několikrát a do toho ještě bounty v pátém aktu. Takže práce jak na kostele, ale s tím gemem a bonusem se to změnilo v příjemnou farmu peněz. Konečný počet s tím, že jsem nehrál tolik hodin, kolik bych si představoval byl 2,5 miliardy za víkend. Ten bonus by měl běžet ještě dnes a možná i ještě zítra do půlnoci, tak ten gem nesundám, nafarmím alespoň tři čtyři miliardy a pak už ten gem neoblíknu až do smrti smrťoucí :D

Mimo farmi goldů v bounty, kde při solo hraní to skáče parádně, jsme chodili s Pinďou rifty, aby padly i nějaký ty legendy. Jeden den se přidal Mydlář, jeden den Resi. Thannis byl na nějakém herním víkendu, tak nebyl, ale i tak jsme měli po většinu hraní plnou partu, vždy někdo doskočil...Peníze přiskakovali neskutečně a legendy taky padaly, Pinďa mi ještě vyhazoval ty, které padly jemu a tak jsem nafarmil za víkend asi 450ks soulů. Kadalu jsem zkoušel celý víkend a další Tinkadiam masku(nebo jak se jmenuje ta na horify) jsem nedropnul. Zato mi Kadala dala dvě MoJ a jedna z nich celkem luxusní, ale pro mě k ničemu. Na non season mám ještě tři pěkný v bedně a tak jsem tyto rozložil na souly. Snad ta maska na horify ještě padne, potřebuju tam vitku, AR, abych si mohl dodělat díru na stříbrný gem. Momentálně tam mám intel, vitku, nějaký regen a nějakou další močku. Tu předělám na díru a chybí mi tam ty rezisty. Těch pár rezistů asi nebude hrát počasí, ale já je tam chci a tak zkouším tu Kadalu neustále. S rukavicema St.Adrews nebo jak se jmenují mám stejný problém. Potřebuju tam vitku, AR a dorolovat CDR a mám tam AS a CC, který by normálně byly fajn, ale tady je nechci. O dalších předmětech ani nemluvím, mám prostě základní gear co se týče počtu a jednotlivých kusů, ale každý kus prostě chce změnit za jiný se správnými staty, takže jinými slovy můžu do toho už skočit, až vše přeroluju, ale spokojený s tím nemůžu být. Ty bracery Strongarm padly rovnou dvoje, tak mám taky na výběr a dokompletoval jsem to...ještě tomu dám pár dní v riftech na shardy a zkoušku Kadaly, ale ve čtvrtek nebo pátek to už přeroluju a musím potrénovat...

Jinak se o víkendu asi nic podstatného nestalo, nikdo neumřel(díky bohu), vše se krájelo jako po másle, hra plynula a konverzace na TSku taky, pr*el jako vždycky, takže pohodové hraní...

Také jsem o víkendu přesně dnes v noci kolem jedné dodělal ty Season Only achievy, tak jsem též spokojený. Musím ale přiznat, že poslední dva killy od každého ze zbývajících bossů jsem dodělal na normál a jen to k nim se dvěma danetama dovalutoval, protože bych šel spát moc pozdě a nebyl bych do práce vyspalý. Ale i tak se zadařilo a mám to hotové. Nyní mám sezonní achievy splněné a můžu v mezičase plnit nějaké další, které si vyberu, nebo také nemusím, cíl splněn a teď už se nemusím za ničím honit, budu si jen v klidu hrát a střídat diablo s HoS pokud mi přijde instalačka a ještě k tomu mi to v těch osmičkách půjde :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od vakek » 03.11.2014, 17:39 hod.

Ja HoS zkousel na mym ntb mam Win8 64bit a funguje to normálně :)

odesláno z mé Nokia Lumia 520 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“