Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Lightofstorm » 18.09.2014, 09:56 hod.

"Předevčírem padly dvě kostky nejmenovanému hráči v partě, ale nechal si je sušit do bedny i když klidně jeden mohl dát.." a "Ukázkové chování v partě, tak to má vypadat. " - Shadou to se mě dotklo... vysvětloval jsem ti ve hře, že mi padla do té doby pouze jedna kostka, která skončila v propadlišti dějin... a najednou 2 za večer.... ano nechal jsem si je, protože mi prostě nepadají. Předevčírem jsem dosáhnul POPRVÉ milníku přes 1M dmg (lightning) od začátku datadisku.... velmi jsem zvažoval, zda ti kostičku dát - ve finále jsem se rozhodl, že ne (z výše uvedených důvodů). A přijde mi to od Tebe nefér - moc dobře víš s kým pravidelně hraju - zeptej se kluků sám, zda jim dávám itemy, které mi padnou...
(Mrzí mě Tvůj pohled, hraju s Tebou rád)...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.09.2014, 10:12 hod.

V klidu :) já sem klukům včera na TSku říkal, že si do tebe prostě musim rýpnout. Nemyslím to nijak zle a schválně jsem napsal nejmenovaný hráč a čekal, jestli se v tom uvidíš ;) Já sem chápal tvý důvody a respektoval, ale nedalo mi to si nerýpnout a ty ses chytil :) Jinak kluci říkali, že občas něco taky pustíš do party no :D

jinak gratulace k tomu "míči" teď to bude parádně lítat ;)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Lightofstorm » 18.09.2014, 11:49 hod.

Fajn, to jsem rád....

Já vždycky, když slyším čísla se kterými šermujete tak držím hubu :) ..... namlouvám si aspoň, že dávám slušnou plošnou dmg a podporu partě >:D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.09.2014, 04:58 hod.

Zdravím vespolek,
včera byl den, kdy se malý Shadouek dostal i v sezóně na vrchol :) Měl jsem z toho takovou radost, že jsem chtěl sem psát ještě před spaním. Ale to by byl článek na tři áčtyřky a tak jsem to nechal přes noc uležet a píšu až teď. Bude to sice kratší což je lepší, ale blbý je, že jsem se chtěl zmínit o jedné věci, která se mi stala včera už po několikáté a na tu jsem zapomněl :D Ani po usilovném přemýšlení cestou do práce jsem si nevzpomněl, takže to nechám na příště, jestli to přijde, nebo ne...

Včera odpoledne jako každý den skáču do hry a okouknu kdo je online a podle toho se vždy zařídím. Včera odpoledne bylo online jen pár lidí a tak jsem si šel na chvíli (2,5h nakonec) zdřímnout, abych nevytuhl večer moc brzy, když všichni přijdou. Po probuzení kdy jsem ve snech spřádal plány co ve hře provedu jsem se rozhodl, že zkusím tu vysněnou T6ku, která se nakonec stala cílem této sezóny. Normálně skočím do hry a do lokace a i když už fetišáci a Gdog mají slušnou dmg, tak se to krájí pozoruhodně pomalu a tak to po ukudlání prvního elite packu raději vzdávám a jdu klasickou T5 rifty na shardy. Člověk by nevěřil, jak brutální je mezi T5 a T6 rozdíl, ale o tom už jsem někde psal, tak to nebudu opakovat...

T5 na pohodu, shardy se sypaly, po pár riftech se přidal pytlák s pindou a snížili jsme na T4, tak to šlo ještě rychleji. Nakonec dorazil i Mox a tak jsme šli ve full partě. Já a tři DH, no byl to masakr, co vám budu povídat. FPS skoro nula, jak se spustil ten hukot ze sentry, kterých každej z nich měl jak buchet, do toho ještě peti jak moji tak jejich. když k tomu přičtu ještě třeba dva tři elite packy,který jsme potkali, tak to byl masakr. Po pár riftech šel Mox pryč a nahradil ho Thannis se svým vymazleným Crushem a tak jsme si troufli v partě i na T5, kterou jsme krájeli stejně rychle jako předtím tu T4 a opět jsem si ověřil, že přechody mezi obtížnostmi nejsou nijak veliké až do přechodu mezi T5->T6. Měnil jsem mraky shardů s kadalou za věci, až se nakonec poštěstilo!! Konečně a padly vysnění Taskery. Sice s přímo tragickým rollem, ale byl jsem rád i za ně.
Obrázek
S nimi už to šlo o poznání rychleji. Přestal jsem vidět bílá čísla, viděl jsem pouze žlutá a bylo to krutý. Dali jsme ještě pár riftů a pak se šlo spát, ráno se vstává do práce...Co ještě stojí za zmínku, že i když se do party vejdou jen čtyři lidi. Tak na TSKo se jich vejde hodně a tak jsme tam byli a kecali ve dvou partách, které šly paralerně na sobě a to byl taky hukot :D Když jsme si chtěli něco říct, tak jsme se trošku překřikovali, ale byla alespoň sranda a i jsme se tak dozvěděli, co pěkného ostatním padá. Jak brutálního už má Light Crushe a že se rozhodl podělit o pěknou Thunderfury, která mu padla s kolegou z party, kterého boostla atd. Takže nebyla zábavná jen hra samotná, ale i pokec na TSku, bez kterého už si hraní pomalu ani nedokážu představit...

Po vyskočení z party jsem si chtěl jít lehnout, ale přítelkyně ještě dokoukávala film, takže na ní počkám. Tak jsem si řekl, že zkusím znovu tu T6ku, když už mám ty taskery. Trošku jsem se bál, abych je hned nepohřbil, protože přeci jen nemám moc velký tougness, jen deset mega a na non season T6 chodím s tougness 13,5m plus. Ale nedalo mi to. Tak skočím do první lokace, naběhne na mě hned elite pack + zlatý boss a já se začínám potit. Bylo to ale předčasné, protože i když mi s těmi taskery klesla DPS o 200k, všechno padá paradoxně o hodně rychleji díky tomu AS pro pety. Nebo paradoxně, dá to přeci rozum, když se mi tam narolovalo skoro 50 AS tak útočí o půlku rychleji, tudíž se mi vlastně ačkoliv se snížila ta DPS pocitově zvýšila. No prostě jednoduše, ty elitky i s tím zlaťákem padly do deseti sekund a celý bounty sem proběhl za nějakých 15 minut ani ne. Takže díky jednomu "blbýmu" předmětu, na který jsem čekal najednou dávám i tu T6ku na pohodu a mám splněno. Jediné co můžu je už jen vylepšovat itemy za lepší což je sice fajn, ale už mi toho zas moc padnout nemůže(nepočítám kukri) a tak jsem se rozhodl, že po zbytek sezony zkusím jinou postavu. Ještě nejsem pořádně rozhodnut, jestli to bude Crush, nebo DH, ale díky tomu, že jsme šli celý večer (nebo většinu) v partě já + 3 DH a kluci mi toho docela dost nadropovali na toho huntera, tak mu asi dám šanci...

Ještě jsem se zapoměl zmínit, že sem v riftech s klukama skoro umřel. Není radno si v boji s elitkama hrát s paragon body, jak jsem se přesvědčil včera. Udělal jsem paragon, tak si hodím tu tabulku a přemýšlím do čeho to hodit a koukám jak mi klesá život, vidím, že stojím v fire ohýnku, ale říkám si, že to bude na pohodku, že to zvládnu....najednou červená obrazovka a pasivka. On u mě bouchnul ten tlusťoch, nebo frozen, jak jsem nedával pozor, tak ani nevím, takže jsem ve spiritu utekl trošku dozadu a "stopoval" kluky z uctivé vzdálenosti, aby něco náhodou nepřilítlo. S proclou pasivkou se hraje hrozně špatně :D Ale alespoň poučení pro příště, že si ze skily a nebo paragony mám hrát ve městě a ne při fightu s elitkama :D

Takže nové plány do zbytku sezony jsou vymazlit ještě jiný char a vylepšit itemy, které už nosím, protože jsem včerejším dropem Taskerů splnil kvótu, kterou jsem si na itemy dal (nepočítám kukri, která prostě nepadne) :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 19.09.2014, 06:03 hod.

Velká gratulace k TaT tragickej roll si já teda představuju jinak co bych za ně dal ať u wd nebo DH kteří na ně marně čekají

jinak moc pěkný "deníky" vždycky se ráno těším jak si počtu :D

už aby skončila sezona a mohl jsem si s tebou zas někdy zahrát
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 19.09.2014, 06:26 hod.

GZ. A náhodou, jsou dobrý! :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2014, 07:01 hod.

Tak ses taky dočkal.:)
Me jedny dropl Kolmen a druhy me padly nedávno, takže konečně mám i rezervu.:)

Aji hru bych dal ale chodim ted hrozné pozde.:-(

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 07:23 hod.

hulkxxxl píše:už aby skončila sezona a mohl jsem si s tebou zas někdy zahrát
az skonci sezona tak zacne po chvili dalsi...bohuzel

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 19.09.2014, 07:39 hod.

trochu škoda že se to málo lidí co hraje ještě rozdělilo na s a ns

co už no
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 08:10 hod.

hulkxxxl píše:trochu škoda že se to málo lidí co hraje ještě rozdělilo na s a ns

co už no
kdybych vedel, ze ta sezone bude treba 1x za pul roku a bude trvat treba dva mesice..tak si ji klidne taky dam..pac vim, ze dalsi 4 budu hrat normal se vsema..sice to blizz uplne neupresnil, ale zda se me spis, ze budou sezony skoro porad s nejakyma prestavkama mensima..

Innominate
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Innominate#2901

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Innominate » 19.09.2014, 08:58 hod.

Já dokonce kvůli tomuto rozdělení začal hrát SC, kde si aspon zahraji s někým v partě, jelikož 90% lidi z FL hraje sezonu, která mě nebere.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 08:59 hod.

ja zase hraju vetsinou solo...ted na HC..kvuli tomu jsem prestal hrat SC, pac me to tady prislo, ze se hraje vic v parte..a to je fuc...snad se to zmeni zase

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.09.2014, 10:02 hod.

to Hulk, Kubizek: díky...no já si ty taskery vysnil trošku líp no :D tyhle ani nejsou lepší, než mám na non season postavách, proto jsem psal tragický roll :)

to Kuki: však zahrajem, potřebuju nějakýho toho Dh vždy do party, aby mi nadropoval maraudera atd. , než to vyexpím. Nebo Crushe, aby mi dropnul nějakýho toho Arakhata než ho vyexpím :) Určo to nějak sladíme a dáme nějaký ty runy i s Talisem a spol.

to All: já myslím, že sezona skončí někdy v listopadu a další začne až tak v únoru, tak tam bude určitě "hluchý" místo, kdy všichni budou zase hrát klasiku. Protože kdyby to tak nebylo, tak to úplně zruší a zavedou sezony defaultně :) Navíc nikde není psáno, že kdo hraje sezonu teď, že jí bude hrát i příště. Důvody jsou jasné. Začátky jsou těžké a s povahou většiny lidí myslím, že podruhý už to nikdo nebude chtít absolvovat. Já osobně budu hodně přemýšlet, jestli druhou začnu. Radši si skočím do hry "zahrát" už hotovou postavu, než se pachtit neustále za něčím a plakat, že to nepadá, jako teď. Zas na druhou stranu to má i svý kouzlo, chodit a čekat na každý nový drop no...no budu se hodně rozhodovat, jestli další začnu , nebo nezačnu...

Jediný co mě k tý sezoně přilákalo byly ty sezonní ultimátní lege, který pak stejně budou i mimo sezonu, ale chtěl jsem je dřív. Kolik myslíte, že jsem jich za ten měsíc nebo kolik dropnul??? Napovím vám, že je to půlka osmičky ale ne osm děleno dvěma :D (tudíž nula)...navíc pro postavu kterou hraju ty sezonní lege nejsou nic moc...takže asi tak. Kdo ví, jak to příští sezonu bude...třeba to nikdo ani moc hrát nebude a všichni budou non season...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 10:44 hod.

aby me to donutilo sezonu zaponout tak by tam museli dat jasny pravidla a odmeny..jako naprikla zabit Malethala na T?? a za to dostanes tu a tu lege..a ne hrat sezonu dva mesice kde me pak ani ta special lege nepadne

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.09.2014, 11:23 hod.

To by bylo určitě lepší a i by to víc bavilo, kdyby to bylo takto nastavené, třeba to chce nějaký ten progress a pátá sezona takto bude vypadat :) ale abys něco dokázal a byl jen někde v tabulce, to je o ničem. Pak u toho umřeš jako Kuki třeba a co z toho :D Ale mít za to nějakej unikátní loot...třeba ve wowku byli zlatý a zelený lege a pak ještě oranžový unikáty...něco takovýho vymyslet, tak se člověk za tím žene a ne že jen hraje...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 11:31 hod.

jj..jenze Blizzard toto urcite vi, ALE moc dobre vedi, ze ti co toho nedosahli tak budou zase brecet, ze neco nemaji...proto je jejich odmenovani a to ne jen v diablu posledni dobou na hodne bidne urovni...napr. HS..tam hrajes mesic sezonu a na ranku 1 mas stejnou odmenu jako na ranku 20..kdo nevi tak je tam 25 ranku+ legendary...a na rank 20 se dostane aji cvicena opice...takze vlatsne odmena pro kazdyho kdo si to zahraje...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 19.09.2014, 12:14 hod.

tak ten HS asi není tak lukrativní hra, hromadu lidí by to asi nebavilo, kdyby jim to hned nešlo, tak možná proto :) Ale diablo tam by to pořešit mohli, stejně tak jako ve WoW...ale dia je stejná písnička na T1 stejné odměny a lege jako na T6 a to je demotivující pro hráče cpát se na vyšší obtížnosti...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 13:42 hod.

no to se pletes..ono to prave hodne lidem nejde ze zacatku pac nemaji karty a ostatni jo...je to spis o tom, ze neodmeni ty kterym to jde vic nez ty kterym ne :)....jinak 20m hracu si myslim, ze neni zrovna nelukrativni :)...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 19.09.2014, 14:13 hod.

Odměna je, že jsi mezi nejlepšími a máš možnost se kvalifikovat na turnaje..např. teď na ten, co poběží, tak tam bude prize pool tuším 200.000,- USD a kromě profíků se tam kvalifikovalo 16 neprofesionálních hráčů, kteří však patřili mezi nejlepší na světě, přestože jsou široké veřejnosti naprosto neznámí. League of legends hraje taky x desítek mio hráčů a tam nejsou odměny vůbec žádné. Když jste dobří, tak odměna je, že jste o x divizí výše, než drtivá většina lidí, kteří nejsou schopní se ani za x let posunout z bronzu (nejnižší soutěž).
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Reve » 19.09.2014, 14:19 hod.

nemuzes mluvit i odmenach ktery jsou pro 16 lidi na svete(Evrope)...a tech 16 zrovna neznami nejsou...nebo aspon ne vsichni...v LoL nejsou odmeny? Tak to se pletes..jsou tam skiny atd.. a to dle toho jake ligy dosahnes...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“