The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679
Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 18.07.2014, 20:52 hod.

PTR
2h uz zacinaji byt pouzitelny, obzvlast pokud maji navic zajimavy lege affix.
Kratka ukazka z testu 2h, seismic slamu, novych gemu:

http://youtu.be/3AFSWeSwO0k
(video je bez zvuku)

k buildu
- nutna vybava - Fury of the Vanish Peak, Cindercoat
- dobre doplneni - Illusory boots pro lepsi kontrolu nad moby pomoci Ground stomp a i pro HC obecne ;-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 22.07.2014, 13:00 hod.

Tak já furt nevím esi hrát tu sezonu bo ne.....
Jak jste na tom vy?
A povine šici napsat.
Jinak dneska bych dal zas něco, včera black mara atrei a parádní reznicina.:)
Už me to diablo zas snad i baví.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 22.07.2014, 13:18 hod.

pojd hrat (tedy pokud myslis na PRT), je to sranda :-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 22.07.2014, 13:22 hod.

Ptr me nějak moc netahne...
Pro me ztracenej čas vis jak.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 22.07.2014, 13:26 hod.

njn, ale aspon je zabava... v normalu se po par dnech, co jsem zacal po case hrat, uz zase zacinam nudit :( takze to ted hodlam stridat - torchu seazon na PRT a trochu potahnout paragon v normalu

PS: ztracenej cas je D3 jako celek :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 22.07.2014, 13:32 hod.

A tak vis jak prijdes o to pak ve finále.:-D
Já mám ještě 14 dni premko v tankach do toho občas bfko a diablo když je s kým.:-D
A hlavně konečně bazén, gril atd.:-D
Kdyby náhodou někdo z Brna chtěl dojet na grilovacku tak mužem něco udělat.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 22.07.2014, 13:38 hod.

to s DC a lagama v podani blizzu prijdu o vse i v normalni hre :D

grilovacky jsou fajn, ale Brno je daleko - jsem linej jet i na druhej konec Prahy :) na druhou stranu kdyz dorazi pekny holky, ta kse cas od casu i premuzu ;-)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Talis » 23.07.2014, 06:13 hod.

Kuki10 píše:A tak vis jak prijdes o to pak ve finále.:-D
Já mám ještě 14 dni premko v tankach do toho občas bfko a diablo když je s kým.:-D
A hlavně konečně bazén, gril atd.:-D
Kdyby náhodou někdo z Brna chtěl dojet na grilovacku tak mužem něco udělat.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk
Jestli tam budou šlapky, tak se stavim :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 23.07.2014, 16:09 hod.

byl jsem tyden v Brně a hovnajs, no teda ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 23.07.2014, 16:39 hod.

Mel jsi napsat.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 24.07.2014, 10:56 hod.

PTR

Konecne opravili skalovani lege affixu s elementem pro Thunderfury, Odyna, Maximus atd. Na dmg je to pekne znat. Co jim na tom trvalo nekolik mesicu je mi zahadou.

Heal
LoH - zvedli uz i v paragon bodech - o 50% na 123,8 za bod (na live je 82,5). Nabrat se da opravdu hodne LoH - amulet nabizi 12-15k, 2h zbran 18-22k, ostatni lege itemy po 7k. S tim jak je ted upravena mechanika LoH se s tim da hrat pomerne pohodlne a dobre to healuje.
Life regen oproti minulemu patchi PTR nezmenili.

Seasons
Zatim krome par legendarek, ktery skoro nestoji za rec, toho moc nenabizi (nove bannery za odmenu nepovazuju). Na PTR je zatim prvni nastrel sezon, tak treba blizz jeste neco doda. Spise to zatim vypada, ze to nebude jako v D2 kde sezony hrali skoro vsichni. Ze nepridaji moznost trade je asi vsem jasny, nejake pvp taky v nedohlednu. Samozrejme je tu otazka, jestli vubec do sezon davat neco navic.
Pokud ale se uz rozhodli pridat neco navic, tak by to melo byt neco jako novy set pro kazdy char a dale by meli udelat nejaky dalsi obsah typu Ubers. Nafarmit veci, podstoupit rezbu, ktera je i vyzva a nasledne za to byt odmenem treba craftem super veci. Tenhle format je funkcni, tak proc neudelat jeste dalsi nebo nekolik dalsich? Super veci mam na mysli napr. moznost vycraftovat si jednu setovku jakyhokoliv setu.
-
Noliferi - asi 6 dnu po spusteni sezon na PTR jsem narazil na DH na HC s paragonem 137. Nafarmeno 65M goldu, 4ks Marauder setu, hodne slusna manticore, temer perf roll lege toulce na sentryny, sheet dps asi 800k + neco malo (asi 40%) do elementu. Max dosazeny greater rift mel 21, coz je taky celkem slusny 6 dnu po spusteni :) Urcite se najdou i vetsi blazni, ale i tak me to zarazilo :)

Barbar
Furious Charge - pridana moznost bonusu do skillu na cheste, ramenou a 2h mighty weapon, takze max 45% je uz pekny. Boostli i dmg na 1050% weap. dmg u fire runy. Rychlejsi animace na konci a charge na vetsi vzdalenost je taky hodne fajn.
Transmog na Reakor porad chybi.
Zajimave predelali Cleave a runu Broadsweep - nejdriv zvysili radius z 120° na 180°, ted v poslednim patchi PTR uz na 360° Pocitam, ze priste bude 720° a nasledne 1080° s 3 vruty.
Jinak jak uz jsem psal jednou v nejake diskuzi - barbarovi chybi itemy, ktery by podporili jeho skilly podobne jako crusaderovi nebo napr. wd.
Chtelo by to Mighty weapons - poradny lege affix jako napr. Rend by daval dvojnasobny dmg, HOTA by bylo vizualne 2x vetsi a davalo 2x dmg, Anc. spear by delal 3 ostepy apod.
Udelat nove itemy - Mighty stity - podobne jako u cruse ruzne redukce na resource napr., nebo bonus za mighty weapon + mighty stit v podobne napr. generovani fury. Stity by to mohlo vratit do hry.

Itemy
HF amu a HF ring porad nejdou nosit soucasne. Misto, aby z toho udelali poradny set, tak to zakazou. Melo by to byt opravdu silny - jednak, aby se to vyplatilo oproti SoJ a za druhy, aby to byla opravdu adekvatni odmena za farmu klicu, organu a nervy s craftem :)

Otazka na zaver:
Co si myslite o seasons, budete je hrat? Nebudou seasons nakonec spis na skodu tim, ze rozdeli lidi na ty, kteri seasons hraji a ty co ne?
Naposledy upravil(a) BlackMage17 dne 30.07.2014, 21:08 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 24.07.2014, 13:25 hod.

V tomhle stavu budou na škodu bohužel....

Btw sry já včera dorazil az kolem 2 ráno.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: The Expendables

Příspěvek od Petros » 24.07.2014, 14:11 hod.

U mě je Diablo v prioritách na ústupu, takže sezónu hrát neplánuji. Nepřijde mi to ani příliš zajímavé.
Celkově mě Diablo začíná odrazovat, protože časté změny herních mechanik nutí hráče se neustále přizpůsobovat, což mě osobně po více než dvou letech přestává bavit. Vzpomínám si, jak se např. dával pryč Life Steal, protože se Blizzardu nelíbilo, že jej hráči na vyšší obtížnost nutně potřebují. Teď se chystá víceméně to samé s Life on Hit, který opět bude nutným affixem. A třeba Greater Rifty považuji z hlediska HC za krok mimo. Spěchání na HC při zvyšování obtížnosti je expresní jízdenka na hřbitov.
Začíná to pro mě být celé úsměvné a lehce trapné. Ale nechci hru zatracovat, užil jsem si s klukama a Diablem mnoho zábavy a na to se nezapomíná. :)

Změny v klanu: protože je Kukina z původní čtveřice nejaktivnější (dost možná jediný aktivní :D), stal se Leaderem klanu a Martin (BlackMage17) oficírem. ;)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 24.07.2014, 14:35 hod.

z vlastni zkusenosti muzu ric, ze sezona jde rozjet celkem rychle... po cca 12 hodinach (netto) hrani mam WD70(40), par pouzitelnych lege (vcetne prstenu na sety, zuni botek a vsech planku na sutry) a davam si T2 na pohodu. A to jsem se s rozjezdem docela flakal, slo by to rychleji. Vzhledem k lehce zaplnitelnejem mezeram v gearu odhaduju, ze za dalsich 12 hod ciste hry bych mel byt schopen davat na pohodu T4 (mozna i drive, staci aby padly jeste 2 casti BT setu nebo dala Kadala). Necekal jsem, ze to pujde takhle rychle, zvl. kdyz jsem jel od lvl67 solo... az na vyjimky jsem chodil hlavne A1 bounties (po lvl70 vylucne kvuli prstenu), NR zatim jen asi 5x a GRR 2x (8 a 10 uroven - drop vyrazne horsi nez v NR T1)

narozdil od normalnu hry me sezona osobne celkem bavi (mam rad zacatky a casty vylepsovani gearu, takze hadam, ze me to bude po spusteni drzet maximalne mesic), ale jinak se obavam, ze budou spis na skodu a rozdeli komunitu...

smisenej pocit mam z legendarnich gemu - potencialni boost mi prijde totalne mimo

jinak souhlas s Petrosem, casovej limit GRR je na HC zabijacky - lepsi by bylo postupne boostovat monstra, aby to proste neslo efektivne dojit bez patricneho gearu a skillu

EDIT: skoda, ze je uplne mrtva liniie pribehu, neoplati se vubec chodit, ani na zacatku sezony

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 25.07.2014, 12:10 hod.

Nekopalo vas to včera ze hry? Já dostal dvakrát DC tak jsem se na to vybodl radši.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 25.07.2014, 14:59 hod.

Paragon 140 za 6 dní mě přijde dost málo, stačí si uvědomit kolik exp potřebujete na 100 paragon a kolik exp potřebuju z 580 na 581 s tim, že za 3h hraní dám v pohodě nyní 1 paragon...

Kuki: 2 dny po sobě jsem každej den dostal 1 DC, ale takový jiný než kdy jindy...najednou zámrz a nic se ani nehlo, cca po 10s mě to pokaždé koplo do menu, ale vždy jsem zůstal v partě a ani mě to neodhlásilo...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 25.07.2014, 15:03 hod.

Já bojoval pak jsem se hybal ale kolem me nic asi tak 10s.
Pak se obraz rozjel a hned DC a logout rovnou.
I když včera to mohlo byt i netem taky haluze co se me děly v bfku az jsem mel pocit ze na něčem ujizdim.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: The Expendables

Příspěvek od Darkness » 25.07.2014, 19:21 hod.

@Kolmen: vono je to na zacatku trochu tezsi, nez sezenes rozumnou vybavu, kdyz se zacne chodit svizne T4+ tak frci expy rychle, ale niz se to docela vlece ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 25.07.2014, 19:53 hod.

Grilovačka u Kukiho ve Štatlu ? hmm, to bych došel:) těmto venkovně volnočasovým aktivitám se ted věnuju mnohem raději než diablu - omrzelo mě to, příchozí změny pro mě nejsou dost atraktivní abych nainstaloval PTR. Možná od příštího týdne se pokusím o comeback v nějakém šilénem modu.

Celkem dost moje pocity vystihl ve svým příspvěvku PETROS a to konkrétně k měnění herních mechanik, kdy se blizz motá v kruhu, tohodle se u Diabla stále blizz né a né zbavit, neustále přešlapování sem a tam. Greater rifty a sezony zatím nechci hodnotit, sleduju to ted velmi z povzdálí.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 25.07.2014, 21:31 hod.

ja jedu na vikend (ten pristi) chlastat nekam do Krizanova. To je u Štatlu, ale tam bohuzel nedorazim.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“