Moje wizzardka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Moje wizzardka

Příspěvek od PPoe » 17.05.2014, 07:49 hod.

Ahoj lidi,
je konkurence schopnej build zalozenej na Disintegrate? Moc ho nepotkavam, ale bavi me nejvic.
Taky pomalu uvazuju o vyssich obtiznostech, zatim chodim jen T1. k tomu stoji za zvazeni jestli uz nezahodit cains set, expici prsten a cervenej v helme.. Muze nekdo zkusenejsi mrknout na:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/PPoe ... o/33303365
a napsat sve postrehy ke zlepseni vybavy, zmene skillu tak, abych se mohl odvazit na vyssi obtiznosti?
Diky

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Moje wizzardka

Příspěvek od An7yk » 17.05.2014, 10:01 hod.

Čau,
chápu že se ti nechce proklikat tady na foru co je vlákno Darknesss prozrazuje, je tam toho hodně ale věřím že se ti ozve i tady
No, první věco bych chtěl najít je tato zbraň http://eu.battle.net/d3/en/item/sloraks-madness a má to super sekůndárku, akorát jsi jí na HC užiješ jen 1x :D

ale když se na tebe podívám, tak bych asi dal pryč cain set a zkusil udělat aughild ( http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... ilds-power ) , ramena jsou taky dost špatný. A BlackThorne ti přidá taky trochu klidu do života. No asi bych craftnul aughild ramena a armor a zůstane ti i ten cain :-) Ale raději bych udělal Ashera rukavice+kalhoty. Co se týká buildu a skillů tak nejsem ten pravý na rady.

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Moje wizzardka

Příspěvek od PPoe » 17.05.2014, 10:22 hod.

Parada, ten sloaks madness mi uplne vypadnul, a to mi lezi v truhle.. Trochu jsem zainvestoval do mystika a hned mi zmena zbrane zvedla dmg. Jdu farmit matrose a uvidim, kam me posunou navrhovany zmeny setu=)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Moje wizzardka

Příspěvek od Darkness » 17.05.2014, 12:41 hod.

Disintegrate je v pohode, je trosku slabsi nez Arcane Torent, uz jsem s nim videl hrat na HC na T4-T5, uplne v klidu, A videl jsem taky kombinaci s archonem.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Moje wizzardka

Příspěvek od Kuki10 » 17.05.2014, 12:58 hod.

Jj s archonem je to sranda.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Moje wizzardka

Příspěvek od PPoe » 23.05.2014, 07:34 hod.

Tak jsem ani neudelal nijak zvlast velky zmeny, jen jsem prehodil hulku a nasadil Aughils set a hnedka chodim Torment III. Jeste by me moc botesilo, kdyby konecne dropnul blackthorns set s nejakym poradnym rollem. A na nohy bych si pral Iceclimbers=)
Snad vsechno casem napada, zatim si uzivam T3 a modlim se, abych prezil.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“