Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 24.04.2014, 08:38 hod.

Tak nechcete ty časy ghoma t3 někde psát at máme trošku prehled,?
Večer bych to prubl s obouma wizama.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 08:54 hod.

v tom videu kde jsem fire carodejku predstavoval to je asi 27s, myslim ze jsem mel neco malo pres 1 mil DPS do elite podle DP,

Dneska jsem zjistil, ze uz mi to na DP ukazaje 1,461,031 DPS, tak to vecer zkusim znovu.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od diamondcz » 24.04.2014, 10:25 hod.

A mam jet na něj s tím buildem co používam do party? Nebo si ho můžu prizpusobit krapet na ghoma? Respektive menim skilly a pasivky podle party a situace co behame. Takze já to zkusím na vice zpusobu a uvidím. Kazdopadne si už teď jsem jisty, ze ho neskolim driv než arcane wizz s death blossom a arcane dynamo. Tak aspoň uvidím rozdíly přímo na ghomovi.:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 24.04.2014, 10:31 hod.

K večer taky testnu....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od diamondcz » 24.04.2014, 10:52 hod.

Uz se tesim, jsem dost zvědavý a rovnou odzkousim i nejake jine fire buildy. Hlavne teda doufám, ze bude latence v pohodě. Poslední 3 dny to fakt stalo za prd a tak jsem to večer radši vzdycky vypl.
Obrázek

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 24.04.2014, 11:02 hod.

Včera sem taky testnul jen tak na holo fire wize. Bez všech šutrů ve zbroji i ve zbrani a bez royal ringu mi WoF kritovala přes 7m do bílej mobek. Myslim že se šutrama a setama se dostanu tak o 50% výš jen na základní DMG a díky resource cost reduction 30% na fire a 18% do všeho jich dám 30 než mi dojde AP :D Na singl target to asi ale nebude tak účinej build jako conflagrate + explosive blast, odzkoušim až doladim. NA farmení to vypadá slibně, uvažuju že doplnim cainem místo asheara setu. NA singl zkusim jak rychlej budu s coldem, kde mam přes 2 mil DPS do elit, ale ještě nemam dostatečnou resource cost reduction.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 24.04.2014, 12:21 hod.

kdy zapinas stopky?

EDIT: s dopredu naspamovanejma pidizvikama z pasivky a zbrane (tedy ne ze by zrovna tihle byli k necemu) jsem ted nameril cca 15 sec od chvile, kdy preskocim video a vrhnu se vpred - na buildu jsem nic nemenil (tj. klasickej se kterym beham vse s vyjimkou uberu) a v gearu jen prohodil puzzle ring za soj (a nemam zatim zadne setove bonusy) - ale jako WD jsem mimo soutez :)

az bude ring nebo ctvrta cast zuni, tak to bude o necem jinem, stejne az bude mit templar vic nez 66k dmg...

s plnym pet buildem bych to videl tak 10 sec a s helmou a rukavicema si to radeji ani nepredstavuju :o)
Naposledy upravil(a) Zaljan dne 24.04.2014, 12:42 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 12:21 hod.

Taky jsem zvedavy na vysledky, zalozil jsem na to samostatne tema v sekci wizardi, tady v mem tematu se to za chili ztrati mezi prispevky a to by byla skoda.

@Zaljan: ja stopuju cas od chvile, kdy dam prvni hit.
- jj, WD s pidizvikami je zabijak, mozna na T6 bych byl s conflagrate rychlejsi, ale mozna ne, muzem testnout nekdy, kdyz nas nejaky barbar buffne :)

@diamondcz - zkus klidne ruzne varianty, bude to zajimave
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 24.04.2014, 12:52 hod.

Zajímalo by mě jak by to vypadalo, kdyby jste měli stejnou partu a jen se prohodili, jak by to dopadlo. Takovéto testy jsou nic neříkající pro hru v partě, ale pro solo hru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 13:02 hod.

Nerozumim, jak se prohodili? Jasny, ze v parte je to neco jineho a s elitkami je to neco jineho, nez s bossem, ale ted si chceme jen zmerit, ktery build vychazi najlip na bosse. A ten build bude vychazet na bosse nejlip i v parte, i kdyz pro beznou farmu nebude asi nejlepsi.

Ale vim o dvou buildech wizarda, ktere vychazeji hodne vyrovnane i na bossy i na zbytek.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 24.04.2014, 13:05 hod.

njn, chtelo by to nejaky presnejsi benchmark...ale ani testovaci parta, kde by se stridal wizz, by tomu moc nepomohla, protoze kazdy chodi v parte s nekym jinym (tj. s jinym souborem buildu) a podle toho ma i nastavene skilly, nehlede na to, ze se slozeni party v prubehu vecera casto radikalne meni - a ted nemyslim diky RIPum :))))

EDIT: ono uplne staci, kdyz pujdeme na treba ubery (dejme tomu T4+) ve 4, ale bez barba/monka, tak dam totem s healem, jinak dmg

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 24.04.2014, 13:28 hod.

@Darkness: tak to prrrr teda. To nemyslíš vážně o účinnosti v partě, že to bude stejné jako solo, že?

On nemá nic na podporu party.
Ty máš 10% cold blooded
Navíc já jít do toho testu, tak to pižlám ještě zítra, protože mám 30% dmge pro partu a 6% crit, ale zase nemám sám takovou dmg jako vy a to ještě uvažuju o Slow time, aby to byl boost pro partu 40% místo sparkflinta
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 13:42 hod.

Ja myslel dmg kterou dam ja v porovnani s damage,kterou da Zaljan. Jsme si nerozumeli.

Respektive chci srovnat jak vysoke je realne DPS ruznych buildu wizarda, relativne k tomu kolik to haze cisla treba na Diablo Progress. (A ukazat, ze wizard s daleko mensim cislem muze udelat vetsi paseku, sam o sobe - bonusy do party jsou zas dalsi vec)

Jinak ja ted chodim na T3+ s fire wizem a parte davam jen 6% crit a nic vic.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 24.04.2014, 14:01 hod.

@Darkness: a není to sakra škoda, že jim přidáš jen crit? jsem někde četl něco o tom, že wizzardi neznají svoje skilly a buffy pro partu. Btw ty máš deflection na magic weapon? mi přišlo, že jsem někde viděl, jak popisuješ že to je nebezpečná runa, která hráče zabije


možná mám jen rýpavou, ale tak mě to napadlo, když už vždy věci tvrdíš jako, že jsou fakt ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 14:33 hod.

v pohode, diskuzi jen vitam, kdyz neco opomenu jsem rad, kdyz me nekdo upozorni

- crit 6% tj pasivku conflagration je jedine co muzu dat a cim muzu buffnout partu, protoze pouzivam ciste fire damage a zadna jina pasivka pro partu uzitecna pro muj build uz neni, jedine elemental exposure, ktera by pridala jen 5% a to uz by se asi vic vyplatilo zvednout svoje dmg o 15%, ale i tak uz na dalsi pasivku nemam misto, Evocation - potrebuji, Blur - potrebuji, UA - zatim potrebuji, protoze furt neco zkousim a nevim poradne zatim jak na tom jsem

- mezi aktivnimi skily, kdyby v parte nebyl monk, nebo dva jako vcera, tak bych mozna dal Blackhole nebo vymenil amulet

- deflection na magic weapon jsem dal, protoze jsem zacinal s mizernou vybavou (ani s prismatic nemel muj fire wizard tak dobrou defense jak ma muj arcane wiz bez), protoze s nim chodim jen na T3+ a i kdyz v parte casto neni barbar, protoze do fire buildu nezapada vubec zadna jina forma obrany a protoze s fire buildem je mimoradne efektivni a hral jsem uz desitky hodin bez deflection, takze uz vim zhruba co v ROS kolik bere a na co davat pozor (a tvrdil jsem ze pouzivani stitu muze hrace zabit, kdyz nevi si to bez nich nikdy nezkusil a nevi)

i kdyz porad uvazuju, ze az budu mit dostatecnou defense tak i s fire wizem zacnu pouzivat bud frozen armor a nebo storm armor

obcas taky zmenim nazor, ale na tom ze Dominance na vyssi obtiznost je k nicemu trvam :)

zkousel jsem chvili byt parte "trochu vic uzitecny" s teleportem Calamity a stunovat, ale brzy jsem vratil zpatky Safe Passage, protoze za par minut se vyskytla dost horka situace a navic mam jeste hodne malou redukci cooldownu, aby to bylo pouzitelne
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 15:49 hod.

Jedna zajimavost, vcera jsme farmili bounties 10 bagu A1 a A4, tusim jednou A2 - split farma T1 ve dvou a dalo mi to neco pres 1 level, pres 1.5 milardy expu za asi 2.5 hodiny, Oproti standartnimu bonusu na T1 300% jsem na 379% procentech, diky leoric ringu a cain setu.

Poprve na HC vazne uvazuju o tom, ze dam do helmy cerveny gem (ale opravdu jen na T1-T2, kde to pada sama), protoze paragon body jsou hodne dobry boost a umoznuji si vice vyhrat s buildy.

Na nizke obtiznosti se bonus experience gear vyplati. S cervenym gemem muzu mit solo exp bonus 420%, zatimco zakladni exp bonus je jen 300%. (vlastne jeste HF ring by se dal pouzit, pokud se alepspon trochu povede)

Na T6 se uz nevyplati, protoze 1600% vs 1720% je zanedbatelny rozdil a vic se vyplati zvysit dmg nebo obranu, at to pada rychleji.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 24.04.2014, 16:21 hod.

Frozen píše:@Darkness: a není to sakra škoda, že jim přidáš jen crit? jsem někde četl něco o tom, že wizzardi neznají svoje skilly a buffy pro partu. Btw ty máš deflection na magic weapon? mi přišlo, že jsem někde viděl, jak popisuješ že to je nebezpečná runa, která hráče zabije


možná mám jen rýpavou, ale tak mě to napadlo, když už vždy věci tvrdíš jako, že jsou fakt ;)
V RoS farmime s Leem celkem casto spolu a z meho pohledu to skoda neni. Naopak. Ve dvou ma Leo o neco vetsi realnou dmg nez ja (hl tu plosnou a instantni). Mysleno tim do T3 vcetne. Na T4 by se to melo srovnaz a od T5 by mel mit prevahu WD (hl na elity a bosse). Podle papirovych moznosti by se to melo srovnat uz na T3, ale nemam zdaleka idealni gear (se setama cekam na ring). V parte vice lidi pak obstaravame vetsinou hlavni porci dmg my dva (samozrejme to neplati bez vyjimky) takze podpora dmg party na ukor snizeni dmg jednoho ze dvou hlavnich dmg dealeru by moc efektivni nebyla.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 07:29 hod.

Jsem taky zvažoval o cainovo setu 70tkovým na split bounties ( akorát my chodíme nižší obtížnost, každej jeden akt a nevim jak by při 4 hráčích ve hře kdy jde každej solo sme si davali pack na T1 ) no a nějakou rezervní helmu rare s červeným :)

btw, wizárdové, když už jsi to zmínil to UA .... jak často jste využili této passivky v akci? Já zatím ani jednou, beru to jako předposlední větu před smrtí, je tu nějaký blázen který se na to spoléhá, že třeba víc riskuje ? :D ( třeba stunovací teleport, tzn místo abys teleport měl na unik tak tim zahajuješ fighty ? :D )

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 25.04.2014, 08:40 hod.

Chtěný teleport mezi elity naposled v dobách nesmrtelného CM :D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 25.04.2014, 10:44 hod.

Ja mam UA jen jako pojistku - pri lagu a nebo DC nebo frozen.

Teleportem klidne zahajuju fighty, ale safe passage - calamity jsem zkousel a neni to ono, extra defense mi chybi. (maozna az vylepsim cooldowny a vybavu, tak jeste nekdy zkusim)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“